מחזור 13 בליגת העל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י rainman, ‏18/12/03.

1. AleX-Del-Piero Member

אני מאוד מקווה שבאר-שבע תנצח את נצרת וקצת תפזר את החגיגה סביב גבריאל לימה...מה עוד שגם הימרתי עליהם בווינר...

2. DadoN ReD Member

תנצח את סכנין *
    ואני מקווה מאוד .. אני לא הולך למשחק כי אני נוסע היום ל - האנגר בתל אביב!

נ.ב
    מישהוא בא? http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

3. AleX-Del-Piero Member

שיהיה לך בילוי נעים...
    אהה יש היום גם את הדרבי של פ"ת אני צריך במשחק הזה תיקו בשביל הווינר וגם בגלל שלדעתי שתי הקבוצות שוות בכוחן...לפחות מבחינת כשרון בקבוצה.מכבי הפעם באים (ככה התוצאות האחרונות אומרות) כאנדרדוג ,הפועל פ"ת מקום 5 לא רחוקה מהמקום הראשון ובעצם ניצחון ייעלה אותה למקום הראשון בליגה!!!!מזה שנים...משחק מאוד מעניין משחק קצוות שאני לפחות מעדיף שיסתיים בתיקו.

4. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדרבי התל אביבי הגדול?

מכבי תל אביב http://www.liga.co.il/leaguespic/1042575124mta.Xxx-בני יהודה http://www.liga.co.il/leaguespic/1042573750bnei.Xxx:

כמה שזה נשמע מפתיע יש לנו משחק עונה היום.
    בני יהודה ממוקמת במקום השני עם 21 נקודות ו+5 בהפרש שערים
    מכבי תל אביב ממוקמת במקום ה-3 עם 21 נקודות ו+4 בהפרש שערים

אבל לא ההפרש שערים והמיקומים בטבלה הם הסיפור של המשחק.
    טל בנין,קפטן נבחרת ישראל[בעבר..?] הוא הסיפור הגדול.
    בנין,ששוחרר הקיץ ממכבי תל אביב אחרי 3 שנים של תארים[שני גביעים ואליפות] עקב מחנאות
    חזר לצמרת דרך תל אביבית אחרת ויש לו הרבה מה להגיד לפני המפגש ואחריו.
    http://images.one.co.il/images/d/gg33663.Xxx
    בנין לקראת המשחק:"המשחק מול מכבי ת"א הוא משחק חשוב מאוד, כמו כל משחק אחר, אבל לניצחון במשחק הזה יש הרבה מעבר לניצחון רגיל. חשוב לי לנצח את המשחק בגלל הנסיבות"

בני יהודה באה בהרכב חסר ללא מרוסלבץ ללא כפיר אודי וללא חזי שירזי שגם בטורינה בספק.
    היא גם מגיעה אחרי תיקו 3-3 נגד נתניה וחזרה מפיגור 3-0.
    מור גולן יפתח ובמידה ובטורינה לא ישחק גם עזוז אבארבנל ובלדוט ישחקו.
    גם עמי אזולאי בספק והמועמד לשחק במקומו הוא מוטי ששון.
    ההרכב המשוער של בני יהודה:יניב והבה, אדריאן דן גמאן, עמי אזולאי (מוטי ששון), רוני גפני, איציק עזוז, ירון אביחיל, טל בנין, אלי אברבנל, בן לוז, אסי בלדוט (מטה בטורינה), מור גולן.

מכבי מגיעה למשחק בתקופה לא הכי טובה אחרי ניצחון שעצר רצף של שני הפסדים רצופים,הניצחון היה על האחרונה בטבלה אחי נצרת וגם כן 1-0 קטן.
    ברוך דגו לא בסגל עקב פציעה
    ההרכב המשוער של מכבי:לירן שטראובר, קובי מוסא, משה מישאלוף (גדי ברומר), אבי סטרול (טל בן-חיים), סאלם אבו- סיאם (ארז מסיקה), תמיר כהן, אורן זיתוני, אלי ביטון, ראובן עובד, אלדו אדורנו (ברונו רייס), אנדז'יי קוביקה.

הימור:1-0 לאחות הגדולה מכבי,בני יהודה ללא רוב השחקנים הטובים שלה וכמעט ללא שום שחקן התקפה מההרכב

5. AleX-Del-Piero Member

ללא ספק בני יהודה נגד מכבי ת"א הוא הדרבי התל-אביבי הגדול לפחות השנה שהפועל ת"א לא משהו...בני יהודה קבוצה מפתיעה מאוד העונה לדעתי טל בנין ייתן היום משחק גדול...ויירצה להראות למכבי שהם עשו טעות גדלה בזה ששחררו אותו.מה עוד שמכבי לא בשיא גדולתה...יש לבני-יהודה סיכוי טוב מאוד לנצח את מכבי ת"א יש להם הרבה כישרון בן לוז סוחב אותם על הגב שלו ראינו את זה במשחק מול נתניה שבו הם חזרו למשחק בגדול

6. burning soil Member

אני מקווה שיהיה משחק טוב ושמכבי תנצח,חייבים
    להישאר בצמרת,אני מאמין שאדורנו חוזר לכושר קצת יותר
    טוב,אחרי הניצחון בשבוע שעבר..

7. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אל תשכחו שבני יהודה לא משחקת עם שירזי אודי בטורינה[כנראה] ומרוסלבץ..כל ההתקפה הלכה.
    מכבי לא חסרה יותר מדי שחקנים...רק את דגו והיא כבר רגילה לזה.

8. AleX-Del-Piero Member

למרות כל השחקנים שייחסרו במשחק הזה של בני-יהודה מול מכבי ת"א עדיין יש לה את שחקן המפתח שלה שיש לו הרבה מאוד כשרון והוא אחד הכובשים המצטיינים העונה-בן לוז.יחד עם אלי אברבאנל שהוא שחקן טוב מאוד,ואסי בלדוט שהיה בין הבולטים בתיקו שבוע שעבר נגד נתניה ,לדעתי הם יכולים לנצח את מכבי ת"א . לגביי חסרונו של דגו הוא יהיה דיי משמעותי...מכבי צריכה את ברוך דגו אבל יש את הכלים המספיקים בקבוצה כדי להביא נצחון היום בדרבי התל-אביבי הגדול.

9. DadoN ReD Member

מכבי פת הפועל פת ... ביום שני אם אני לא טועה ..

היום :
    סכנין - בש
    ביתר - נתניה
    מכבי תל אביב - בני יהודה

וביום ראשון
    חיפה - הפועל תל אביב

..

10. AleX-Del-Piero Member

הפועל באר-שבע משווה את המשחק מול בני-סכנין לאחר הובלה של הקבוצה המארחת משער של עבאס סואן כובש שער השיוויון לבאר שבע :אלון מזרחי.!!!
    יופי של משחקים יש ביומיים האחרונים.

11. DadoN ReD Member

ישששששששששששששששששששששששששששששששששששש
    אוווווווווווווווווו מקום ראשוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

איזה קבוצההה!!!!!!!!! איזה אופייייייייייייייייייייייייייייייייייייי !!!!!!!!!

אווווווווו באר שבע מקום ראשוןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן
    יאללללללללל הפועללללללללללל

12. AleX-Del-Piero Member

מכבי נתניה-בית"ר ירושלים:0:0
    תוצאת מחצית...
    יאללה בית"ר אני מבקש גול אחד!!

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משה מצטער שלא התקשרתי פשוט לא נכנסתי לפורום.

סתם לפרוטוקול אני יגיד שהיה מזג אויר מצויין. לא כל כך קר לא היה רוח ולא ירד גשם.

נתחיל מהקהל, לא באו הרבה. מבאר שבע לא יותר מ-200 וסכנין לא הביאה יותר מ-1000. כנראה בגלל המזג האויר שפחדו שיהיה יותר קשה.

המשחק. היה משחק די חלש של שתי הקבוצות ואין הרבה מה להגיד על המשחק הזה. סכנין הכיסה אותי לדיכאון עם שער מהיר ומעצבן אבל מזרחי החזיר לי את הצבע ללחיים עם שער דקה למחצית ועשה לי עוד שבוע שמח עם בישול מצויין לסיסטון שבשעה טובה כובש שער.

מזרחי לא מבריק אבל הוא עושה את שלו ועל זה מגיע לו כל הכבוד, הוא מפתיע אותי לטובה.

כמו שמזרחי אמר באמת הפגרה לא באה לנו טוב כי אנחנו בפורמה טובה אבל לא נורא כי שבוע הבא אני סוגר שבת אז יצא לי טוב...

ודדון, אין מה לצהול יותר מדי אנחנו בסך הכל מקום 1 באופן זמני כי היום יש את הדרבי התל אביבי ומחר חיפה נגד הפועל ת"א. אז זה בסך הכל עוד 3 נקודות בטבלה וצריך להמשיך הלאה בלי יותר מדי חגיגות. ניצחנו משחק נגד קבוצה מצויינת ועל זה אני מאושר.

שבוע מצויין לכולם.

היה בבקשה שיסתיים בתיקו הדרבי התל אביבי...

14. שגיא Guest

האמת, באר שבע הפתיעה אותי. חשבתי שסכנין, "בבית", תוציא מולה לפחות תיקו. מסתבר שהמעבר של אלון מזרחי לבאר שבע עשה טוב לשני הצדדים, גם לאווירון וגם לבאר שבע, שמנצחת פעם רביעית ברציפות...

ו0-0 בין בית"ר לנתניה. שתי הקבוצות האלה שכלכך צריכות נקודות, כלכך צריכות אוויר לנשימה, הוציאו רק נקודה, 0-0 בלי שערים, תוצאה שמשרתת בעיקר את אשדוד (שהפסידה ונמצאת מעליהן) ואת אחי נצרת (שניצחה ומתקרבת לאט לאט).

ועכשיו הדרבי הקטן, נקווה לתיקו שיהיה טוב לכולם.

15. AleX-Del-Piero Member

בני יהודה ביתרון של 2-0 על מכבי ת"א כבר בדקה ה-20 משער של אלי אברבאנל תוך 20 שניות!ועוד שער של מור גולן!
    לכל המעניינים טל בנין התקבל יפה בבלומפילד וזה מגיע לו.!