מחזור 13 בליגת העל: 1-1 בין מכבי ת"א לבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏7/12/12.

1. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

פנדל מארץ הפנדלים. ונוימן מזיין במוח.

והכי עצוב שהשופט כבר הכניס את המשרוקית לפה ובא לשרוק אבל נזכר בגודל המעמד ובדקה המוקדמת והחליט לא לעשות כלום.

2. אלי מתחן Member

אין ספק שהייתה עבירה. ודני נוימן אידיוט. אבל חייב להגיד שגם אם זה היה הפוך לא הייתי מתעצבן יתר על המידה. זה מסוג הדברים שלא תמיד נשרקים ליד השער.
    מה שכן, אי אפשר להתעלם מהקורלציה בין כמות הדיבורים של אנשי בית?ר ובין היכולת באותו שבוע.

3. Muurad Member

לא שולחים את הפרשנים לאיזה קורס קצר לפני תחילת העונה ללמוד ולהבין מחדש את החוקים? או שזה יותר מידי מקצועי בשבילנו?

4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

המחצית הכי גרועה שלנו העונה ואולי בכלל בשנים האחרונות, אפילו 2 מסירות לא הצלחנו לחבר, מביך מאוד.
    היה פנדל. הייתי אומר שהמגע נראה גבולי אבל בטוח לא אם השופט נמצא מטר ליד בעמדה מצוינת ויש גם שופט רחבה, מכבי קופחה ללא ספק.

למזלנו עוד 0-0 ואפשר לצאת עם משהו מהמשחק הזה.

5. riquelme1 Member

שער פשוט ענק של עטר, מהלך של שחקן גדול.

13 שערים בליגה, ובקצב הזה הוא מגיע ליותר מ30 שערים. החלוץ הכי טוב בליגה, וגוטמן חייב לפתוח איתו.

6. אלי מתחן Member

כמו מול חיפה קובי מויאל הכי גרוע על המגרש אבל משווה בלי קשר לכלום. הרוח של עידן טל עם המסירות ליריב שוכנת בו.

7. Telkiyski Member

לא מבין איך לא לומדים את עטר
    זה השחקן הכי שקוף בעולם
    מקבל כדור בצד לאחד על אחד
    עושה 2-3 פדלדות של ערס בשכונה כדי לעשות דאווין, חותך לימין ומשחרר בעיטה,מה הבעיה לסגור את הימין?
    מקסימום שיחתוך ויכניס כדור רוחב בשמאל שאין לו.

8. viValencia Member

צריך לטפל בבעיה הזאת שנקראת שי חדד, לעשות חורים כאלה
    שעומדים מולך שחקנים כמו עטר ועזרא תמיד יובילו לאיבוד נקודות

לא אומר שזה הסיבה היחידה, לא הגענו למצב רציני 1 היום או לחבר כמה
    מסירות בהתקפה, יש לגשם אשמה בזה אבל אין להשתמש בזה כתירוץ

לא מבין מה רוצים מקובי מויאל הוא נתן משחק טוב היום, בתור קשר אחורי
    הוא עושה עבודה מצוינת, את תפקיד הקשר הטכני שחקנים אחרים צריכים לקחת

עם כל ה28 אלף שבאו עדיין עדיף שהמשחק יהיה בטדי גם מבחינת האוירה וגם הקהל
    היה חוזר יותר יבש הביתה, הפלוס היחיד זה ההכנסה הכספית

נערך לאחרונה ב: ‏10/12/12
  9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מצד אחד אני רואה את מכבי חיפה העונה ונהיה לי רע, מצד שני אני רואה את שתי אלו שנלחמות בצמרת על האליפות ונהיה לי עוד יותר רע, שאחת משתי הקבוצות האלו אמורה לזכות. מה שעובד מול סכנין לא עובד מול קבוצה סבירה. מכבי ניראית לא טוב, שוב במשחק חשוב, הקבוצה לא מספקת את הסחורה. למרות הזריקת זין של גארסיה אני עדיין חושב שכל עוד אין למכבי פליימקר אחר, אין לו תחליף והוא חייב לפתוח בהרכב. זה לא משנה עם כמה חלוצים אתה משחק, זה משנה למי יש למסור. מכבי לא יכולה לשחק עם 3 קשרים אחוריים ו3 חלוצים בלי אף קשר מאחוריהם.
    לצערי מאוד יכול להיות שגארסיה יסיק את המסקנות ומולנו הוא ישחק וגם יהיה טוב.

מילה על בית"ר. כבר פעם שנייה בתוך שבועיים שהיא מגיעה למשחק גדול, ופשוט לא מופיעה אליו. לא ברור לי לאיפה נעלמת כל ההתלהבות שמאפיינת את הקבוצה במשחקים האחרים. אולי זה הדיבורים מסביב, לא יודע.

10. Raulito Madridista

לא מבין את התלונות לבית"ר: קבוצה נחותה משמעותית ממכבי בכל עמדה על המגרש, הדומיננטיות של טדי לא הייתה מאחוריה בניגוד למשחק נגד הפועל כמובן(צריך לזכור שהיא קיבלה גם עזרה משופט) והיא נקלעה לפיגור. עשתה שער אחד ממצב אחד וחוזרת הביתה עם תיקו סביר ביותר.

בנוגע לעטר: אלף-אלפי הבדלות: גם רונאלדו היה כל-כך צפוי תמיד יעשה את התרגיל פלדאדלה ו...אף-בלם לא הצליח לעצור אותו. עטר גדול על הבלמים של הליגה והוא מציג עונה מטורפת, הכל מתחבר לו.

זה מגוחך לבקר את מכבי כשהפועל בהכרח לא טובה יותר גם אם כשרונית יותר על הנייר. אמרתי כבר שחיפה יכולה לחזור חזק למירוץ אם תייצר סרייה של נצחונות והנה ממש מהר זה קרה ובלי כדורגל גדול כי זו הרמה של הליגה. צריך לזכור שחיפה תארח במחזור הבא גם את מכבי וגם את הפועל. אני עדיין חושב שהקישור של חיפה הכי טוב בארץ אבל כן אין לה חלוץ.

אני אוהב את הדיבור של אלי כהן, הוא צריך להפסיק את עבודת הקודש שלו בבית"ר(לא מבחינתי כמובן) ולעבור להתאחדות לכדורגל בתפקיד שיווקי כלשהו. 'יש כאן ליגה'. אבל מה שנכון-נכון: משחקים כאלה של ארבע הגדולות עם קהל רב זה מה שמחזיר את הצבע לכדורגל.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לפני שידברו אצלנו חזק על הצמרת יש לנו 3 מבחנים קרובים.
    מכבי, קרית שמונה ואשדוד. אם נעבור את שלושתם או לפחות שניים מהם בניצחון, יהיה אפשר להגיד שאנחנו מתקדמים קדימה. כל תוצאה אחרת ואנחנו ממש לא בכיוון.

12. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסופקני אם הסיבה העיקרית ליכולת החלשה שמציגה בית"ר במשחקים גדולים טמונה ב"דיבורים מסביב". בדומה לכל חבורת שחקנים צעירה ואנרגטית, סביר להניח שגם החניכים של אלי כהן מתייחסים לכל משחק מול חיפה או התל אביביות כמו אל גמר גביע ומקריבים מעצמם רבות על כר הדשא - כך שקשה לומר כי הם סובלים מפיק ברכיים. במילים אחרות, ה"בעיה" במשוואה אינה חבויה בציפיות הגרנדיוזיות שמפיץ איציק קורנפיין תחת כל מיקרופון רענן, אלא בעובדה הפשוטה, שבית"ר אינה מסוגלת להפיק תוצר משובח יותר מאשר אותה יכולת מדוברת. כפי שכתבתי בעבר, ההייפ סביב הצהובים-שחורים מוגזם ונטול כל פרופורציה (גם אם לוקחים בחשבון שהאנשים אשר מפיצים אותו הם בעיקר אוהדי בית"ר עצמם); צפיתי בבית"ר די והותר פעמים העונה, ובשום שלב לא הצלחתי להבחין בהבדלים תהומיים בינה לבין שאר הקבוצות הבינוניות בליגה.

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/12
  13. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

2 דברים:
    כל הכבוד להתאחדות שמנעו משחק בטדי מלא וכל הכבוד נוסף להתאחדות על מתקן ספורט לתפארת מדינת ישראל. ביקור באיצטדיון ר"ג הוא חוויה שאוהד כדורגל יזכור לנצח.

14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

שאפו לשני הקהלים. כמעט 30 אלף איש, ובאצטדיון המסריח הזה עם המזג האוויר הזה(למרות שאני אישית מת על זה) זה ממש לא מובן מאליו.

בקשר למשחק - בית"ר הייתה גרועה בצורה מפחידה. דאריו, ריקן, דינו....כל אלה שאתה מצפה מהם להשפיע הכי הרבה על המשחק, היו הכי חלשים. חן עזריאל הוא היחידי שממשיך לשמור על יציבות ומציג יכולת טובה.

15. Don Joan Roman Member

משחק חלש מאוד שלנו ועדיין הצלחנו לא להפסיד, מראה על ההקרבה האדירה של השחקנים, כל הכבוד בית"ר

מה שכן זו הפעם השנייה ברציפות שלא הגענו למשחק גדול וחבל.

נ.ב מגיעה מילה יותר מטובה לכל אחד ואחד שהגיע היום לאיכסטדיון הלאומי, הן מכבי והן בית"ר הוכיחו שכשהן רצות בצמרת הן יכולות להביא כמויות גדולות של קהל למגרשים, עוד חוויה נפלאה עם בית"ר תמה לה ומתכוננים לחוויה הבאה
    יאללה בית"ר למות או לכבוש את ההר