מחזור 13 בליגת העל: 1-1 בין מכבי ת"א לבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏7/12/12.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדבר הטוב שאני לוקח מהמשחק הוא שלא התבזנו, למרות שהיה מדובר במשחק חוץ, מול יריבה שעדיפה עלינו, עם גב של הקהל הביתי שלה והשופט. כשראיתי אלו שחקנים עולים למגרש בפתיחת המשחק, היה לי ברור שאנחנו הולכים להתבטל על המגרש. בשורה התחתונה, אני לבטח לא יכול לצאת מרוצה מהפסד, אבל קשה לי להרגיש מאוכזב כפי שקרה לי אחרי המשחק מול ביתר ירושלים.

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/12
  2. תומס מולר Member

למכבי חיפה אין חלוץ, לא מבין על מה הויכוח בכלל
    עמאשה הוא שחקן עבר, הפציעות והניתוחים גמרו אותו
    אזולאי חלוץ טוב? מזה בדיחה?
    אלכס אומר שבזמנים טובים אזולאי לא משחק בהרכב של מכבי חיפה
    בזמנים טובים לשחקן ברמה של אזולאי אין מקום בסגל של מכבי חיפה
    גם לבית''ר אגב אין חלוץ
    מכבי חיפה ובית''ר הן הקבוצות היחידות בליגה שאין להם חלוץ

אם לא נתחזק בינואר בחלוץ, אין שום סיכוי שנשיג כרטיס לאירופה
    לדעתי גם אם נתחזק בחלוץ לא נסיים במקומות 1-4
    אולי נצליח להשיג כרטיס לאירופה דרך הגביע

3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

בבית"ר באמת אין חלוץ לעומת מכבי חיפה שיש לה 4 חלוצים.
    בן-שושן ועזריאל שחקני קו, ערן לוי קשר התקפי/חלוץ נסוג ככה שאין לנו אפילו 9 אמיתי בסגל ואם במקום אלי כהן עומד על הקווים יובל נעים אז בית"ר במקום 20 שערים מבקיעה עד עכשיו 5-6 וכולם בטעות.

מאז שטוטו ויצחקי עזבו עברו כאן ליצנים כמו יבואה, איילי, בן-לולו ודיאמנט וגם היחיד שעוד היה בסדר(פאסוס) היה בעייתי והועזב.
    אנשים שוכחים ששנה שעברה עד מחזור 27 הבקענו משהו כמו 15-16 גולים, זה נתון שמזכיר את מכבי יפו וצפרירים חולון בעונות הירידה האחרונות שלהם.

4. תומס מולר Member

מוכן לתת לבית''ר או לכל קבוצה אחרת מתנה את כל ה''חלוצים'' שיש לנו

5. oranfu Member

כשאני אומר שאין חלוץ אני מתכוון שהם גרועים.
    בית"ר, ואולי הפועל חיפה, הן 2 הקבוצות היחידות בליגה שאין להן חלוץ יותר טוב מכל מה שיש לחיפה להציע בעמדה הזאת.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנדלובו באמת גרוע ואת עמאשה הפציעה גמרה.
    אבל תורג'מן ובמיוחד אזולאי חלוצים שכל קבוצה פרט למכבי והפועל לוקחת בשתי ידיים, אני בטוח שאזולאי שווה בבית"ר יותר מ-10 גולים בעונה.
    ברור שחיפה צריכה חלוץ דומיננטי סטייל דבאלישווילי או קולאוטי אבל אתם נותנים תמונת מצב קשה כאילו החלוצים שלכם הם דיאמנט ובן-לולו ולא משחקים מאחוריהם חן עזרא, גולסה ויניב קטן.

7. תומס מולר Member

אם בבית''ר יצפו מאזולאי ל10 שערים בעונה, יכול להיות שהם יקבלו את זה ממנו
    במכבי חיפה מצפים מחלוץ שמשחק בהרכב הראשון שיבקיע מינימום 15 שערים בעונה, ולא רק זה, מצפים ממנו שגם ישחק טוב וישפיע על המשחק מעבר לשערים שלו.
    לדעתי אזולאי הוא חלוץ ליגה בינוני להחריד
    תורג'מן הוא החלוץ היחיד בעולם שמשחק לרוחב.
    שהוא מקבל את הכדור הוא לא חושב בכלל לעומק, קודם כל הוא מחפש למי למסור.
    אולי בעוד כמה שנים הוא יהיה חלוץ ראוי למכבי חיפה
    כרגע הוא בדיחה מהלכת

נערך לאחרונה ב: ‏9/12/12
  8. alexshw Member

תורג'מן זה חלוץ של יחסי ציבור מצד שליימה. שחקן חסר כל תכונה שהיא שחלוץ צריך.
    גם בנוער שלנו אין לו מקום.

9. oranfu Member

אני דווקא מעדיף את תורג'מן על אזולאי וחושב שהוא שחקן לגמרי לא רע.

אני בספק גדול אם אזולאי מבקיע 10 שערים בעונה בבית"ר, או בכל קבוצה אחרת בליגה.

הם לא עלובים כמו דיאמנט, אבל אפילו לקבוצות חסרות תקציב כמו סכנין ור"ג יש חלוץ יותר טוב.

10. Love Is Red Member

אתם בוכים על זה שאין לכם חלוצים?
    בבאר שבע גם אין חלוץ נורמלי, דובב גבאי לא פוגע, אקסברד הוא פח וגם פצוע, סוויסה לא בדיוק חלוץ הוא קשר-חלוץ.

אם לשלושת הקבוצות הללו היה חלוץ טבעי כמו דבלאשווילי או טוטו תמוז כמות ההבקאות שלהן היה עולה ב20 אחוזים לפחות...

ומה שמדהים שאם בית"ר תפסיד הקבוצות לא רחוקות אחת מהשנייה, זה ההבדל בין מכבי תל אביב, הפועל תל אביב ואפילו אשדוד לחיפה, בית"ר והפועל באר שבע...
    הגרוש של הלירה...

11. Raulito Madridista

גם את הפועל רמת-גן ניר קלינגר לא הצליח לנצח וזה לא שהפועל חיפה הציגה יכולת אחרת לשם שינוי - והוא עדיין נאחז בקרנות המזבח. אני באמת מרחם על האוהדים. גם אם הסגל עצמו לא כזה גרוע השינוי עלול להיות מאוחר מידי, חוסר הביטחון הולך וגדל משבוע לשבוע.

ממזמן אמרתי שבליגה הבינונית הזו מכבי חיפה יכולה בשקט לחבר 3-4 נצחונות רצופים ומהקו האדום לקפוץ חזק למאבק על אירופה, רק כנראה שעם עטר זה לא היה עובד. ברור שהיכולת החלשה של חיפה לא תספיק מול מכבי אבל לפחות היא אוגרת נק' ולא סופגת. טל בנין העונה לפחות הוא המאמן הכי מעצבן בליגה אחרי קלינגר. הוא אולי מודה בטעויות שלו אבל לא מצליח להוציא את הקבוצה מהבוץ.

אשדוד חוזרת למימדים הרגילים עם הפסד שני ברציפות. מצד שני צריך לזכור שיש לה משחק חסר. האמת שאני מסכים עם זה שניר ביטון מציג עונה פחות טובה בינתיים, לא בכל משחק הוא הגיע להזדמנויות כמו מול הפועל והעומס על דוד רביבו גדול מידי.

אני מחכה לראות מבאר-שבע משחק אחד של התפוצצות ומול קבוצות הגנתיות כאלה. את הפועל רמת-גן היא ניצחה גם בזכות שופט עם דמיון מפותח. ברור שזה טוב לצבור נצחונות אבל מלבד סוויסה אף-אחד לא כובש ו-1:0 תמיד שביר.

קראתי קצת מהדיון פה על בית"ר - לטעמי אריאל הרוש אחד מהשחקנים היותר חלשים העונה. אם שחקנים כמו ריקן ומגרלשווילי מוציאים מעצמם מאתיים אחוז - הרוש לא הביא מספיק נקודות לבית"ר בינתיים. בנוגע לעמדת החלוץ - עזריאל מתאים להיות חלוץ נסוג ובן-שושן צריך לשחק על הקו.

12. yedidel Member

מדהים שאנחנו בצמרת שחוליה התקפית של פלצ'וק (10 שערים אשתקד), גבאי (שבע), נאסר, סבע וברוכיאן כובשת ביחד 3 שערים ב13 משחקים.
    רק לחשוב מה היה קורה אם כל אלה היו בכושר הבקעה סביר...
    פשוט לא מובן מה שקורה, זה לא שחקן אחד או שניים אלא פשוט קבוצה שלמה שלא מצליחה להבקיע לא משנה עד כמה המצב יהיה קורץ.

13. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רק תיקון קטן, את הפועל רמת גן ניצחנו למרות שיפוט שערורייתי. לא דיברתי על השיפוט בדיון המחזור שהיה, אבל שני השערים של הפועל רמת גן היו לא חוקים. הראשון מנבדל והשני מנגיעת יד ברורה של זנדברג. בלי השופט הפועל רמת גן לא מבקיעה בוסרמיל בשבוע שעבר.

היום ניצחנו 1-0 אבל מבחינת המצבים המסוכנים במגרש זה היה צריך להגמר בתוצאה גבוהה יותר לטובת באר שבע. רועי קהת מחטיא אחד על אחד, דובב גבאי בתחילת המשחק מוסר לא מדויק כשאנחנו עם שלושה שחקני התקפה מול שחקן הגנה אחד של רמת גן, פלצ'וק נוגח לבד מחמישה מטרים לידיים של גל ניר, דיע סבע פעמיים חופשי ברחבה בועט לגוף של גל ניר, וזה רק ההחמצות הבולטות.
    אם היה לנו חלוץ איכותי נוסף מלבד סוויסה היינו איפה שאשדוד נמצאת היום...

14. Love Is Red Member

הכל בזכות ההגנה שעושה עבודה נהדרת, חוץ ממשחק אחד מול הפועל תל אביב שבו ההגנה נראתה במחצית השנייה רע, בכל המשחקים הקבוצה לא ספגה יותר מ1-2 למשחק במשחקים שהקבוצה ספגה שזה דבר משמעותי ביחס לעונה שעברה שבו הקבוצה ספגה ב6 משחקים 16 שערים...

וכן זה בהחלט מדהים מה שקורה לקבוצה עם חוליית התקפה שבקושי כובשת חוץ מתומר סוויסה שהוא המוציא העיקרי לפועל, יותר מחצי משערי הקבוצה הם שלו (ומדובר בנתון מחריד למדיי).

15. Raulito Madridista

היום משחק בית מול עכו עם הקהל המטורף שלנו ובמומנטום טוב, לכאורה יום עבודה קל, משחק שצריך לתת בו 4 חתיכות ולעצבן את מכבי לקראת המשחק מחר - אבל יש לי תחושה שיהיה קשה ונצטרך הרבה סבלנות. טוב מאוד שגורדנה החלים מהפציעה ויפתח בהרכב היות והוא מוסיף הרבה איזון למרכז המגרש ומעביר את כובד המשחק לחצי השני. בן-חיים הפצוע בחוץ ושוב ליוסי נעלם הכאב ראש את מי לשלוף החוצה. דמארי העונה לא משחק באופן עיקבי בשל פציעות ומחלות ואם הוא בריא במאה אחוז אין לי ספק שהוא ישדרג את משחק ההתקפה. הציפייה האמיתית היא מורמוט. הוא לא יכבוש כל משחק בסלאלום אבל צריך להיות מעורב ולהמשיך את השיפור ביכולת. אנחנו במומנטום טוב ובבלומפילד ניצחנו תמיד גם בתקופות שלא נראינו כמו קבוצת כדורגל. חושב רק על ניצחון. יאללה הפועל!