מחזור 13 בליגת העל: 1-1 בין מכבי ת"א לבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏7/12/12.

1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

1-0 בסיום. אחרי שלושים דקות כולם נעלמו. נתניה לא הצליחה ממש לסכן את השער, אבל בושה לראות מה קרה במחצית השנייה. בנאדו עשה היום כל שטות אפשרית. להוציא את עזרא ולהשאיר את קטן הזקן תשעים דקות במגרש זו שטות.

בשבוע הבא מכבי ת"א בקרית אליעזר.

2. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לקחנו היום 3 נקודות אבל חזרנו ביכולת לא צעד אחד אלא 3 צעדים אחורה.
    הרבה זמן לא ראיתי כזאת מחצית חלשה. קיבלנו מתנה מדקה 49 והיינו ביתרון מספרי ופשוט שיחקנו רע. בקושי עברנו את החצי, לא הגענו למצבים.
    כשהגיעו מילים טובות לבנאדו אז הם נאמרו, אז היום הוא גם צריך לקבל ביקורת. הוא עשה חילופים שהרגו את הקבוצה. לא יכול להיות שהשחקן היחיד שמשחק מהר בקבוצה יוצא. ימפולסקי עדיין לא הבין איפה שיחק. להשאיר את קטן לכל ה 90 דקות זה לשחק 10 מול 10.

יהיה קשה מאוד לנצח את מכבי בשבוע הבא. אני ממש לא בטוח שניקח 3 נקודות.

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/12
  3. Don Joan Roman Member

מרגיז, פשוט מרגיז להפסיד לקבוצה כל כך חלשה של מכבי חיפה ושנזכרים ממה ההפסד הזה הגיע זה עוד יותר מעצבן ומתסכל, אחד ההפסדים המיותרים ביותר של בית"ר בתולדותיה, מכבי חיפה קבוצה עם סגל מצויין ויכולת של בית שימוש, אבל עדיין עם שלושה ניצחונות רצופים וזה אומר הכל על הליגה שלנו, ששלושה משחקים הופכים אותך לקבוצת צמרת ושניי הפסדים לקבוצת תחתית, שבוע הבא מכבי ת"א מגיעה לחיפה ולא משנה איך המשחק ביום שני יסתיים מכבי חיפה צריכה להתחיל ולשדרג את עצמה לקראת המשחק הזה כי מכבי ת"א היא קבוצה הרבה אבל הרבה יותר טובה ואיכותית ממכבי נתניה.

4. alexshw Member

יחד עם זאת קשה לי להאמין שהשחקנים יבואו בגישה כזו למשחק הבא. נראה כאילו הם רצו לנוח היום על המגרש.

5. ASROMA Member

משחק גרוע, כל החלק הקדמי ממשיך להיות אימפוטנטי. אזולאי, תורג'מן וגם עמאשה לא סחורה חלק
    קדמי ממש אפור בינואר אני מחליף שניים מהם וגם את אנדלובו אפשר לשחרר.
    מכבי נתניה קבוצה עוד יותר חלשה, כל קבוצת אחרת הייתה מענישה אותנו היום וקינן הוא השחקן המצטיין זה אומר הכל.
    בנאדו בניהול משחק גרוע מאוד, חן עזרא השחקן היחיד בחלק הקדמי שלנו שעוד שווה משהו, קטן שווה 60 דקות ולא יותר.
    מול מכבי ת"א שבוע הבא זה יגמר בתבוסה.
    מה לדעתכם אמורות להיות המטרות שלנו עד סוף העונה, מקום 3?

6. Don Joan Roman Member

המקום הריאלי של מכבי חיפה כרגע זה 3-4, אני לא מאמין שהיא יכולה לסגור פער של 10-13 נקודות מהתל אביביות ולהיאבק על האליפות, אבל כרגע מקום שלישי זה המקום הריאלי של מכבי חיפה מבחינת עומק הסגל שלה, סגל פשוט בלתי נגמר.

7. oranfu Member

לא יודע אם הם רצו לנוח. אנחנו פשוט קבוצה עם כושר זוועתי. כמעט כל המשחקים העונה פשוט הפסקנו לזוז על המגרש בערך בדקה 60.

משחק רע מאוד, אבל לפחות ניצחנו.

הרבה אומרים שיש לנו סגל איכותי, אבל לדעתי מבחינת החלוצים אנחנו הקבוצה הכי חלשה בליגה למעט בית"ר אולי. כל אחד מהחלוצים שלנו הוא עלוב. זה לגמרי לא מפתיע אותי שאנחנו כל כך מתקשים להבקיע.

8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה שוכח ש-4 משחקים הוא שיחק בלי דאריו וכל הקבוצה הייתה זבל ומשדאריו חזר הוא בסדר גמור.
    נכון לא קובי של רוני לוי ושל שנה שעברה אבל מכאן ועד לשחקן הכי חלש שלנו יש הבדל גדול, אולי הציפיות שלך גדולות מדי.
    בנתניה מי שאשם שירדנו אחורה שהובלנו 1-2 זה אלי כהן, אולי הגול של ריקן השכיח את זה אבל החילופים שלו היו לא נכונים, הוא הוציא את עזריאל וערן לוי והכניס את מויאל ההגנתי ואת אליחן הלא-שחקן ודווקא מויאל חילץ כדורים ולקח כל כדור גובה מאז שנכנס.

למשחק כזה כמו שיהיה לנו נגד מכבי מחר הוא מהראשונים שאני מציב בהרכב.
    ברק משה כישרון גדול אבל שיחק השנה אולי 30 דקות במצטבר, קודם שישתלב כמחליף ובמשחקים פשוטים יותר ואז נוכל לחשוב עליו כאופציה למשחקים גדולים.

9. oFiRzZz Member

חלשים.. חלשים מאוד..
    עד עכשיו תמכתי בבנין למרות התוצאות העלובות אבל נראה לי שהקרדיט נגמר.
    אני כן חושב שהוא מאמן טוב ומקצועי אבל החיבור לא הולך לפעמים אין מה לעשות חוץ מללכת הביתה.
    מקווה שבעונה הבאה לא נשחק ב"יהלום" בלאומית..

10. אלי מתחן Member

אני עולה בהרכב ששיחק מול סכנין ונתן את המשחק הכי טוב שלנו העונה. בלי מויאל, ריקן קשר אחורי, קריאף, גלאבינה, עזריאל ובן שושן בהתקפה.
    הוא אמנם מחלץ כדורים אבל גם מאבד אותם בסיטונאות ועושה מלא עבירות טפשיות ולא קשורות למהלך המשחק. מול חיפה כל ההתקפות שלהם הגיעו מאיבודים שלו.

11. Don Joan Roman Member

הסגל חלוצים שלכם הוא לא רע בכלל, למעט התל אביביות ואולי אשדוד יש לכם את החלק ההתקפי הכי טוב, שלומי אזולאי, וויאם עמאשה ותורג'מן הם שלושה חלוצים לא רעים בכלל, יש לכם בקישור ההתקפי את קטן, גולסה, עזרא, ורד, בקישוןר המרכזי ידין, דמאו, בוקולי, תמרי כהן וצעירי, בהגנה יש לכם את שלישיית הבלמים הכי טובה בארץ: צוצ'ליץ', פילאבסקי וקינן, כל שחקן שלא יחסר לכם יש לכם שחקן לא פחות איכותי להחליף אותו, יש לכם סגל מצויין עם יכולת זוועה.

אני אל מדבר על המשחקים בלי דאריו למרות ששם דווקא בגלל שדאריו לא היה זה היה מקומו לבוא ולהראות משהו, הוא לא עשה את זה, אבל שוב אני לא מדבר על 4 המשחקים הראשונים.

הכי חלש שלנו יחד עם מתן בראשי, אבל מאלו שמצפים מהם הכי חלש, ומה זה ציפיות גבוהות? אני מצפה ממנה שיהיה קובי מויאל של עונה שעברה ושל רוני לוי, כזה שמחלץ כדורים ומוסר אותם מדוייק למי שלידו ולא מנסה לשלוח כדורים אלה טוטי על 35 מטר, אני מצפה ממנו לעשות עבירות במרכז המגרש ולא במרחק של 20 מטר מהשער שלנו, אני מצפה ממנו להפסיק לכבוש גולים עצמיים ולשים לב איפה הוא עומד.

בנתניה מי שגרם לנו לבוא אחורה זה בהחלט אלי כהן, אבל היי אלי כהן זו גם הסיבה שאנחנו בצמרת בכלל ולא בתחתית, ככה שאני לא הייתי ממהר לשים עליו לכלוך, בטח לא כשאני לא אמרתי מילה על המשחק בנתניה, אותי מטריד איפה קובי היה נגד מכבי חיפה, איפה קובי היה נגד רמה"ש, איפה הוא היה נגד ק"ש, זאת הבעיה שלי, לא איפה הוא היה בארבעה משחקים בלי דאריו.

הךוואי והוא יעשה עבודה טובה ותהיה צודק.

12. alexshw Member

אל תשפטו את עמאשה לפי הכושר של לפני הפציעות האחרונות. גם אזולאי לא אפקטיבי כחלוץ בודד.
    תוסיפו את התלות בקטן שפשוט הורס לנו משחקים ותראו שמיקום של מכבי חיפה בטבלת הכיבושים(מקום 4-5 מלמטה) לא מקרי.
    החלק ההתקפי של הקבוצה הכי גרוע שאני זוכר ודרוש לחיזוק מיידי.

13. Don Joan Roman Member

לא אפקטיבי כחלוץ בודד, אז תשים אותו עם עוד חלוץ, זה כבר עניין של שיטה ומאמן לא של שחקנים, על פניו יש לכם סגל חזק מאוד, לא נופל בכלום ממכבי ת"א והפועל ת"א, מה שעושים איתו זה כבר משהו אחר.

14. alexshw Member

עדיין אין חלוץ שהוא בכושר. תורג'מן בכלל בדיחה. בזמנים טובים אזולאי לא היה עולה בהרכב של מכבי חיפה.

15. oranfu Member

דון חואן
    אני דיברתי על החלוצים. אין קבוצה בארץ, אולי למעט בית"ר והפועל חיפה, שאין לה חלוץ שלדעתי יותר טוב מכל מה שיש לנו.
    עמאשה לא מזכיר בכלל את החלוץ שהוא היה לפני הפציעה. אתה מתייחס אליו כמו שהוא היה פעם. תראה אותו היום והוא לא שווה הרכב בליגה.
    אזולאי אני לא מבין מה רואים בו. עוד חלוץ פרווה לחלוטין. מין בן שושן כזה.
    תורג'מן לדעתי הוא דווקא בסדר. הוא היחיד האמת מכל החלוצים שיש לנו שהייתי משאיר בסגל. אבל הוא צריך להיות חלוץ רביעי בסגל של קבוצה רצינית.
    אנדלובו מהיר, וזהו. יובל אבידור לעשירים.

כל אחד מהחלוצים האלה הוא עוד מתקבל על הדעת אם הוא חלוץ שלישי-רביעי בסגל. מה שאני אמרתי שלכל הקבוצות יש לפחות חלוץ אחד יותר טוב מכל מה שיש לנו.