מחזור 13 בליגת העל: תל אביב נשארת אדומה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏24/11/11.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

alexshw - אם ראובן עטר מחפש חלוץ (ובוחן אחד למעלה משבועיים) זה כבר לא קשור לעובדה שאין לקבוצה בעל בית - זה קשור לעובדה שהמאמן כנראה לא מבין היכן טמונה הבעיה העיקרית של הקבוצה. לרצות להביא חלוץ במצב שלנו זה להתחכם. זה לרצות למצוא חן בעיניי הרחוב הישראלי שודאי יחשוב 'איזה יופי. מאמן שכל הזמן חושה על התקפה' במקום לחשוב על מה באמת הקבוצה צריכה.
    הצלחה עבורי היא מיצוי יכולות. העונה שעברה, למשל, הייתה הצלחה מסחררת. העונה אנחנו לא עושים משהו יוצא דופן. כשהקבוצה לא רושמת שום התקדמות מפתיחת העונה, אי אפשר להחשיב עונה כזו למוצלחת. 13 מחזורים זהו זמן רב וזה הרבה מעבר לאילו שחקנים אתה יכול להביא ואיזה תקציב עומד לרשותך.

crazyblue5 - אם ברוב המשחקים היינו מבקיעים אחד יותר מהיריבה, אז הייתי קונה את זה, אבל ברוב הזמן זה לא קורה.

2. alexshw Member

לא ריאלי למכבי נתניה לחשוב מעבר למקומות 4-5 ולדעתי היא גם תהיה באיזור הזה. זו השורה התחתונה.

3. riquelme1 Member

כל כך הרבה כסף שולם על אייגבור, ועד עכשיו אני לא מבין על מה, יש לו כשרון אבל הוא כל כך לא חכם ולא יעיל.

אלרואי כהן, איזה מלך.

כמה כיף לנצח את הבלוף הצהוב.

נערך לאחרונה ב: ‏27/11/11
  4. Nesta Warden of Milano היכל התהילה

משחק סבבה לגמרי, מכבי פתחה טוב אבל איזו החמצה מזעזעת של עטר את קולאוטי שם. השער של ידין(?) היה מדהים.

5. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

גנבה פשוט ככה
    לא מגיע להפועל ת"א להוביל 2-0

מכבי ת"א כאלה מפגרים 3 מצבים של גולים בטוחים כשכבר אחרי חצי דקה עטר היה חייב לעלות אותם ליתרון

אבל מה זה משנה? גם בת"א אין מכבי.

6. alexshw Member

אז מה נשתנה הלילה הזה מכל הלילות?

7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

פשוט מציחק איך שחקן יכול להיות מטומטם. לא רק שהאצבע המשולשת של שיש מטומטם הוא עושה את זה ליד השופט הרביעי....

בעיניי משחק חלש מאד. שני השערים הם הרגעים הכי משמעותיים במשחק הזה. אני יודע שמכבי חיפה גם לא מטיבה לשחק, אבל הפועל ת"א באמת יכולה גם להפסיד לנו. מכבי ת"א? היא נמצאת כרגע בנפילה חופשית. ההרגשה שלי כרגע שהיא אפילו לא מוציאה תיקו במשחק הזה.

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדרבי של תל אביב ניהיה כמו הדרבי ממדריד.. ידוע מראש מי תנצח

9. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם הדרבי של חיפה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

אבל בנתיים יצחקי מצמק...

10. original Gal Member

מה חדש תחת השמש?

11. alexshw Member

טוב, 3:1 בנוהל. אפילו הדרבי החיפאי צמוד יותר, למרות הפער היותר גדול על הנייר. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    מכבי ת"א שוב פעם מנסה להמציא את הגלגל עם כל המתופפים וסדנאות. כמו עם אותו מרצה לוינריות.

חחח הלחץ שם הורג את הקבוצה כל שנה מחדש. איווניר ברווז צולע וימיו במועדון לדעתי ספורים.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לדעתי הניצחון של האדומים מוצדק, אבל התוצאה מרמה. למרות הזדמנות אחת מצויינת לשיוויון מכבי ת"א פשוט נתנה את המשחק הזה לאדומים. הבעיות אצל הצהובים/כחולים מאד פשוטות: הוותיקים שוב נעלמים והפעם אין יותר שפנים בכובע של איווניר. שחקנים צעירים ואלמונים יכולים בהתחלה לעשות הרבה רוח, אבל ברגע שהם צריכים מדי שבוע להופיע אפקט ההפתעה כבר לא מנצח משחקים.

אני לא ממש התרשמתי מהפועל ת"א, אבל אין לי כרגע שום מושג איזו מכבי חיפה נראה שם בעוד שבוע. יש באמצע משחק מאד מכריע בלרנקה ואין לי מושג איך הקבוצה חוזרת מקפריסין הביתה. מוראל גבוה ואפילו ניצחון בבלומפילד מול האדומים לא יפתיע אותי, מוראל נמוך והאדומים יכולים גם להרוג אותנו עם הבעיטות החופשיות שלהם...

בכל מקרה יהיה מעניין...

13. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/7/262497.Xxx

שגרת דרבי: העונה הזאת התחילה. כל הנצחונות שקר בעונה הזאת לא מתקרבים לשמחה של ניצחון בדרבי, והספירה של מכבי עולה כבר ל-10 דרבים בלי ניצחון. לא הצלחתי להשיג כרטיס במכירה עאלק באתר 'לאן'(נגיע) והפסדתי חוויה אדירה אבל בכל-מקרה היו לי פרפרים בבטן. הלחץ עלה פי כמה עם ההרחקה המטופשת של שיש כי לפני זה מכבי הייתה יכולה לשחק עוד שעתיים בלי להתקרב בכלל לשער למרות שההגנה שלנו לא משהו. זה לא סתם עוד ניצחון אלא פער של 7 נק' הפרש ממכבי שלא ניצחה כבר המון זמן ויהיה להם קשה להתאושש מזה למרות שהליגה ארוכה. אחלה דרך שבעולם להגיע למשחק נגד מכבי חיפה.

כן המשחק לא היה רחוק מ-2:2 ומכבי הגבירה הילוך - אבל בוא נראה את הצהובים השחצנים מבקיעים ראשונים פעם אחת ולא צריכים לרדוף אחרינו כל המשחק ולבכות על מצב פה או שם שהוחמץ. שלא נדבר על זה שבעונה שעברה ניצחה 3:0 היה משקף הרבה יותר מתיקו שכאילו גנבנו ברגע האחרון ותודה לטועמה ובן-סהר. איווניר ביזבז את כל מנת המזל שלו בשני הדרבים הקודמים.

נחזור קצת למשחק: פאצ'לקה מתחפש לדה-סילבה ונוגח באומנות ומה נאמר על אלרואי כהן שלוקח את המושכות במשחקים האחרונים. הגול שלונ היה קלאסה לכל דבר ועוד במעמד כזה - הביטחון שלו קופץ פי כמה ורק שימשיך נגד מכבי חיפה. כל-כך שמח בשביל שי שהוא זה שכבש את השער האחרון במתפרצת גאונית - בטח צבט לו הלב כשהוא הבין שהוא לא בהרכב אבל אין מה לעשות - גורדנה(יהלום שחסר לו עוד קצת ליטוש) וידין טובים יותר. ואיגבור - יישאר תעלמו. תמוז השכיח משחק רע עם בישול גאוני ודמארי עשה עבודה גדולה.

תודה לך הפועל על עוד דרבי מצויין
    מה תגידו עכשיו מכבי?
    איפה אתה אדון איווניר?

נערך לאחרונה ב: ‏27/11/11
  14. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין לשחקן כמו אלירן עטר מה לחפש במשחק מהסוג הזה. הוא מסוגל לבוא לידי ביטוי רק במשחקים שבהם אין לחץ גדול, משחקים בהם הגוף המהיר יכול לחפות על המחשבה האיטית. במשחק שבו הוא צריך גם לחשוב מהר וגם לבצע מהר, זה נגמר באין-סוף איבודים ובהחמצות מזעזעות.
    תרומה מזערית מדי של דור מיכה ובעיקר של מוסא קונטה. אמנם מכבי תל אביב עשתה טעות איומה שלא הלכה על האחרון כשגל שיש קיבל את הכרטיס הצהוב (באיחור), אבל הוא מצידו לא עשה הרבה כדי להיכנס למשחק.

15. Ice Cream חסה

אני לא ראיתי שום תנועה של האצבעות שלו, הוא קצת הניף ידיים, אבל לא מה ששווה אדום. וגם הוא היה בכלל ליד היציע של אוהדי הפועל לא?

אז הכל כרגיל, רק שהפעם קולאוטי, קונאטה ועטר הרגו אותי מצחוק עם הטמטום שלהם ליד השער, בהפועל אף אחד לא נתן משחק גדול חוץ מאלרואי כהן (הוא קיבל את הפלאזמה?), וביום כזה של מכבי בהגנה זה הספיק.