מחזור 13 בליגת העל: תל אביב נשארת אדומה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏24/11/11.

1. TariboWest Member

אם דבלישווילי יעזוב הסיבה לכך תהיה כלכלית. בסוף העונה הוא מסיים חוזה, ואם לא ימכרו אותו בינואר לא ייראו עליו שקל. אלישע לוי ויעקב שחר יצטרכו לעשות חושבים טוב-טוב לגבי עד כמה הגרוזיני משמעותי להמשך הדרך ואם כדאי להשאיר אותו על אף ההשלכות הכלכליות.

2. Mellow29 Kopite

זה די ברור. החוזה נגמר בקיץ, יש עליו הצעות, הוא רוצה לעזוב ומרגיש לא מוערך, אצלנו מן הסתם אף אחד לא יחזיק אותו בכוח - להפך ידחפו כדי להיפטר ממנו ולקבל קצת גרושים. למה הוא בהרכב? כנראה כדי לקבל הצעה טובה יותר, וגם כי אין לנו לוקסוס להעלות הרכב מוחלש.

טופי - מצטרף למחמאות לסיידו. אולי הכי אנדרייטד בקרב האוהדים שלנו, אחרי דבאלישווילי. התחיל את המשחק נורא ואיבד כל כדור, מרגע שמשומר הורחק הוא פשוט היה בכל מקום ועשה הכל. עדיין לא מדויק אבל הוא לא משאיר כתם יבש על החולצה. קטן בניגוד אליו כן.
    למה לדו מהווה נטל רגשי?

OFF TOPIC
    זה פרופיל הפייסבוק של אישתו של בולייאט. אני לא יודע מי מהן זאת האישה, אבל הבחורה במרכז התמונה זה קופי ג'ורדן הנדרסון.
    :aaarofl:

3. Don Joan Roman Member

למה כמה תקבל על דבאלשווילי? 200 אלף? חצי מיליון דולר? זה באמת ישפיע בצורה כ"F דרמתית על מכבי חיפה?

4. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל, אתה רציני? למה הזלזול הזה בדבאלישווילי? אני פשוט לא מבין למה במחנה הירוק יש כל כך הרבה חבר'ה שמעדיפים לוותר עליו. הבחור מצליח לא פעם גם לשגע אותי, אבל תנו לי מיליון פעמים יותר את לדו מאשר שחקן כמו עזריאל שמתנהג כמו פרחח מול ק"ש. אגב גם גולסה צריך לקבל היום כאפה על הזלזול שהוא הפגין בסוף המשחק. הוא לא היה היחיד שהחמיץ, אבל היחיד שזלזל בצורה מעצבנת מול דודו גורש.

5. TariboWest Member

זה לא ישפיע בצורה דרמטית, אבל זו המדיניות שיעקב שחר הטווה במועדון. היה כבר פספוס עם תומר חמד ובמועדון שמנסה לשמור על איזון כלכלי, גם ה-200 אלף יורו (וזה סכום המינימום שנקבל) משמעותיים. אני רק מציג את החשיבה של יעקב שחר, באופן אישי אני חושב שדבלישווילי צריך להישאר. גם אם באופן ישיר זה יהיה הפסד כספי, אני מאמין שבסוף זה יתאזן באופן עקיף כי לדו מאוד משמעותי לקבוצה.

6. alexshw Member

זה תלוי אם באמת יחזקו בצורה משמעותית את הקישור בינואר. אני חושב שאם השחקן רוצה לעזוב, אז הויכוח כאן מיותר לגבי לשחרר או לא.
    קודם כל חובה כאמור להביא שני קשרים זרים, אני לא מאמין שאחרי זה יביאו גם איזה חלוץ רציני, כי אז כנראה צריך לשחרר עוד זר. אסתפק בשני קשרים זרים חדשים, בתנאי שיהיו ברמה ויבחרו בצורה נכונה.
    לגבי החלוץ השני, שיתחילו להחזיר לעניינים את גאדיר, תורג'מן או עזריאל.

הקבוצה צריכה להיות מאוזנת ומהירה. זה יותר חשוב מאשר אם חלוץ שמת לעזוב, יעזוב או לא.

נערך לאחרונה ב: ‏26/11/11
  7. shlomydavid מנהלים

לא משחק טוב שלנו בלשון המעטה, אבל הניצחון חשוב ביותר.
    עמאשה החמיץ ממצבים קורצים, אבל נתן בישול גדול לדבא ששוב מעלה את הדילמה האם לשחרר אותו בינואר.
    אני האמת לא אוהב את האיטיות והחוסר דיוק שלו ברב המצבים אליהם הוא מגיע, אבל בשני המשחקים האחרונים הוא מוכיח שהוא עדיין לא שכח לכבוש שערים.
    השאלה היא לא רק אם לשחרר אותו ובכמה, אלא האם הוא בכלל רוצה להישאר.
    אני אישית לא ארצה שישחק בקבוצה שחקן שלא רוצה בכך..

8. תומס מולר Member

דבאלשווילי חלוץ נהדר
    לצערי יש לנו המון אוהדים חסרי מושג שבגללם הוא עוזב בינואר

9. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/3.Xxx מכבי תל אביב - הפועל תל אביב http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/5.Xxx

יום ראשון, לירן ליאני, 20:50, בלומפילד.

קצת סטיסטיקה:

:aa1: המאזן הכללי בדרבי הוא 41:43 לטובת הפועל.

:aa1: אם מכבי לא תנצח מחר זה יהיה הדרבי ה-11 בליגה ללא ניצחון של הצהובים. האחרון היה במרץ 2008

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/8/182038.Xxx
    מכבי תל אביב מגיעה למשחק הזה כאשר היא מדורגת במקום השביעי ובמאזנה כ 20 נקודות. במחזור החולף הובסו הצהובים 3:0 בידי הפועל עכו. הפסד אשר גרר אסיפה קשה בה איווניר התבטא בחריפות כנגד ההתנהלות של חלק מהמשחקנים, והאוירה בחדר ההלבשה. עוד באמצע השבוע, ערכה הקבוצה מחנה אימון,שהיה סגור לתקשורת. בסיומו, העידו שחקנים כי האוירה בחדר ההלבשה השתפרה באופן ניכר.
    בנוגע להרכב, במרכז ההגנה צפויים לפתוח סאבו פאביצ'ביץ' ושירן ייני שהחלים מפציעה. ורד וזיו ישלימו את החוליה האחורית. בקישור רפי דהן שערך אימון מלא עשוי לפתוח עם האריס מדוניאנין כשגם מושיקו לוגסי בתמונת ההרכב. ישראלביץ' צפוי לפתוח כקשר ימני, דור מיכה שמאלי ובחוד ההתקפה אלירן עטר תורגל עם רוברטו קולאטי.

http://msc.wcdn.co.il/archive/314208-5.Xxx
    ייני. הקפטן הצהוב החלים וישוב למרכז ההגנה.

הרכב משוער:ברק לוי,עומר ורד (יואב זיו),שרן ייני, סאבו פסיצ'ביץ',יואב זיו(רחמים צ'קול), רפי דהן, האריס מדוניאנין (מושיקו לוגסי),ג'זרמו ישראלביץ',דור מיכה, אלירן עטר ורוברטו קולאוטי.

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/6/182036.Xxx
    הפועל תל אביב מגיעה למשחק הזה מהמקום השני, עם 24 נקודות אבל עם ידיעה שניצחון יחזיר אותה אל המקום הראשון, ויפתח פער של 7 נקודות על פני מכבי תל אביב. במחזור החולף סיימה הקבוצה בתיקו 0:0 מאכזב מול רמת השרון. למרות התוצאה הזו, שפספסה הזדמנות גדולה להתרחק עוד יותר מהיריבה העירונית, לאורך כל השבוע נראו לא מעט חיוכים במתקן האימונים האדום. על אף חשיבות המשחק במועדון האדום בטוחים ביכולתם, ואם נסתכל על מפגשי הדרבי האחרונים בין שתי הקבוצות, בהחלט יש להם סיבה טובה לכך.
    בצד המקצועי, מאמן הקבוצה, דרור קשטן, תרגל את ההרכב שצפוי לעלות בבלומפילד, כאשר אביחי ידין, שנותר מחוץ לסגל במחזור האחרון מול הפועל ניר רמה?ש, חוזר היישר ל-11 של האדומים. בנוסף, רועי גורדנה, שהיה מהבולטים בשורות הפועל בשבועות האחרונים, ישמור על מקומו בהרכב למרות שבאימון ביום חמישי מחמוד עבאס תורגל על חשבונו. את חוליית הקישור השלימו אלרואי כהן ונוסא איגייבור, שלא הורשה לצאת לטורניר הקדם אולימפי במרוקו עם נבחרת ניגריה עד גיל 23. בהגנה מסתמן כי נאאל חוטבא ימשיך לקבל את הקרדיט באגף ימין על אף שאינו מגלה יכולת טובה בתקופה האחרונה.

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/275/512.Xxx
    ידין. אחרי שבוע מחוץ לסגל, יפתח במרכז הקישור.

הרכב משוער: אדל אפולה, נאאל חוטבא, וואליד באדיר, מריו פצ?אלקה, גל שיש, אלרואי כהן, אביחי ידין, נוסא איגייבור, רועי גורדנה, עומר דמארי וטוטו תמוז.

10. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

ידעתי שהמשחק בדוחא יהיה מאוד קשה...נתניה קבוצה נהדרת ולפני המשחק אמרתי שאני אשמח במידה ויהיה תיקו... לפי מה שהבנתי ממי שהיה שם ומהסיקורים באינטרנט זה שסכנין דווקא היתה עדיפה ואם כבר קבוצה צריכה להיות מאוכזבת זאת היא.. אבל בכל זאת תיקו מול נתניה זה טוב, במיוחד אחרי שהקבוצה היתה בפיגור מה שבשנים קודם לא היה קורה שהקבוצה תחזור מפיגור

11. זכאי Member

שי, המאזן של 43-41 לטובת הפועל הוא קר מאזן הדרבים מאז קום המדינה
    אם מחשיבים את כל הדרבים שהתקיימו אי פעם, בפער לטובת הפועל גודל בעוד 5-6 דרבים

12. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה לא יאמן שאנחנו הקבוצה היחידה בליגת העל שכל משחק ספגה שער. ראובן עטר מתעקש שהקבוצה שלנו צריכה עוד חלוץ משום שהקבוצה מחמיצה המון, אבל בכדורגל זה לא תמיד עובד ככה. בשביל שהחלוץ החדש, יהיה מי שיהיה, ישלים את החסר, הוא יצטרך לשחק ולהשתלב בקבוצה. והמשמעות של לתת לו לשחק אומרת לוותר על אחמד סבע או סרגיי טרטיאק, דבר שאסור שיקרה.
    הקבוצה הזו נואשת לבלם, מגן ימיני ושוער. לאוניד קרופניק וליאור ראובן הם שני השחקנים הגרועים ביותר בקבוצה מפתיחת העונה. כלפיי לאוניד קרופניק אני אט אט מתחיל לפתח את אותן הרגשות שהיו לי כלפיי אוקוצ'ה - ובאמת שזה סימן רע מאוד לכמה שנמאס לי ממנו. הגיע הזמן שאמיר אדרי ישלם על הטעויות שהוא עושה כל משחק. מילא, להדוף כדור למרכז הרחבה כשאתה אמור להדוף אותו הצידה, אבל לא להגיע לדרדל'ה שיצאה לחלוץ של בני סכנין? באמת שהיה מספיק לנשוף על הכדור כדי שהוא יעצר. אחרי תשעה משחקים במדי מכבי נתניה, אני מעריך שלא יהיה קשה לנחש שאמיר אדרי לא הולך לחזור למכבי חיפה מהדלת הקדמית. עונה זעוותית שלו עד כה.

ראובן עטר עושה עבודה טובה במכבי נתניה, אבל העונה הוא מזייף בענק עם העקשנות שלו שלא להודות בטעויות. זו אולי עונה שתיחשב למוצלחת, אבל בא לי כבר שהיא תסתיים. לא יכול לסבול את הכדורגל שאנחנו משחקים - וזה עוד כשכמעט כל מי שאני מדבר איתו על כדורגל אומר לי שאנחנו הקבוצה שלדעתו נראית הכי טוב בליגה.

13. alexshw Member

אין לי מושג למה יש לך תלונות, ואיך בדיוק אפשר לדרוש חיזוק רציני, כשאין בעלים למועדון? מאז שנות השמונים מתי בדיוק נתניה הצליחה כל כך, כמו שהיא מצליחה עם עטר? לדעתי מדובר במאמן הכי טוב של הקבוצה מאז ימי פרלמן או שפיגלר. ככה שאני מצטרף לדעה של אותם אנשים.

לגבי הדרבי היום, יש לי תחושה לאיזה 1:0 קשטני מעצבן.

14. crazyblue5 למען האיש עם המגל והפטיש

פעם שום אמר שלא אפכת לו לקבל 3 שערים כל עוד הוא נותן 4

אני באמת לא מבין אתכם, מה אכפת לכם אם אתם מקבלים גול כל משחק? כל עוד אתם שוטפים את המגרש ולוקחים נקודות?

לפני שבוע קרעתם את ראשון עם 6 מי זוכר שקיבלתם 2?

15. Raulito Madridista

נפיג את המתח לקראת הדרבי עם כמה רשמים מהמשחקים אתמול:

* באר-שבע בהחלט מוכשרת - לא לבעוט לשער אפילו לא פעם אחת מול אשדוד זה בהחלט אירוע לפנתיאון. גיא לוי עד עכשיו מאוד מאכזב.
    * התאכזבתי עוד יותר בשביל הפועל פ"ת על שתי החמצות גורליות בפתיחת המשחק מול אוהד כהן המצויין. כל נקודה היא ברכה, לנדאו אומר. אבל במשחקים כאלה פ"ת חייבת לקחת את כל הקופה - אם לא נגד יריבות כמו ראשון אז מתי? אגב גם ראשון הייתה שותפה אתמול למשחק כדורגל התקפי וטוב, חבל שבמקום 0:0 המשחק לא נגמר בתיקו 3:3.
    * מחצית ראשונה עם שליטה מוחלטת של נתניה, חצי שני של סכנין לגמריי שכבשה דווקא במצב קשה מאוד שהיה לה. ההגנה של נתניה גרועה מאוד למרות עומרי בן-הרוש ותעיד על כך גם העובדה שהיא סופגת בכל משחק למרות יכולת מעולה של אמיר אדרי שגם אתמול התמתח והדף נגיחה פנטסטית במחצית הראשונה. סכנין אחרי פתיחה אדירה בדוחא קצת מתמתנת עם קצב צבירת הנקודות אך זה היה צפוי. וחן עזרא - וואו!