מחזור 13 בליגת העל: ק"ש וב"ש מאבדות נקודות, ת"א ממשיכה לנצח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏12/12/14.

1. סמואל אטו Member

אתם גם רחוקים כולה 4 נקודות ממקום רביעי.
    הליגה עוד לא הגיעה למצב שבה אתה יכול להגיד שהפועל תהיה בוודאות באיזור מסויים. הכל עוד פתוח.

2. alexshw Member

יכול להיות. לא מכיר את יכולות האימון שלו. הקטע הוא שקבוצת הבוגרים הראשונה שהוא מקבל היא מצד אחד מועדון ישראלי גדול עם הרבה קהל שנמצא גם בלב הסיקור התקשורתי, אבל מצד שני בלי בעלים ובמשבר ניהולי קשה.
    לכן זה חסר סיכוי עבורו.

3. EuropeGuy Member

אין שום יתרון טקטי בלעשות פעולות אינדבידואליות לאט. אתה מדבר אולי ברמה של להתנהל בסבלנות, אבל אפשר להתנהל בסבלנות ועדיין לעשות את הפעולות האישיות מהר יותר. לגבי השורה האחרונה זה מה שגם אני טוען, שלא ראינו הבדל בקצב בשנתיים וחצי האחרונות וציפיתי לשיפור חיובי מסויים.

4. סמואל אטו Member

אני לא בטוח שאני מבין על מה אתה מדבר כל-כך, אבל אני כן חושב שאין הרבה התלהבות במשחק של מכבי. אולי זה.

5. EuropeGuy Member

כתבתי בנושא הזה שאני דווקא חושב שהם כן מתאמצים (מתלהבים) יחסית, פשוט יש בעיה של אי סיבולת מובנית. הם לא עומדים ולא מתאמנים בקצבים גבוהים מספיק (עם הכדור/ לא רק בנושא הכושר), ובאירופה הם ימשיכו להיבלע בגלל זה.

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

קצב מושפע גם המון מהיריבה. אפילו הקבוצות הכי גדולות בעולם מורידות קצב נגד קבוצות תחתית בליגה שלהן.
    בליגה האירופית תחת סוזה שיחקנו בקצב גבוה בהרבה. בדרבים בחצי השני של עונת אוסקר שיחקנו בקצב מדהים למשל. נגד באר שבע העונה, למרות ההפסד, שיחקנו בקצב טוב.
    לצפות למשחק סופר קצבי בחוץ נגד הפועל פתח תקווה זה לא רציני.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  7. Civil Anti Madridista

אם לפני שרשרת ההפסדים היו כמה אמיצים שחשבו שהפועל ת"א שווה משהו, כדי שילכו להחזיר את כדורי ההזיה שלהם
    אין לקבוצה הזו מה למכור מלבד גילי ורמוט, וככל שעובר הזמן גם לו מתחיל להימאס מהמציאות העגומה הזו. השחקנים הזרים הם שחקני חילוש (לא פחות גרועים מהזרים של הפועל חיפה), ההגנה מסננת וההתקפה זו אשליה כששלומי אזולאי הוא השפיץ שלך.

ברקוביץ יכול לעצום עיניים ולקשקש בתשקורת עד מחר, עובדתית המועדון הזה על מסלול התרסקות.

8. EuropeGuy Member

לדון איתך על מכבי ולצפות שתסכים עם מילת ביקורת על הקבוצה שלך זה די מייאש אורימור. בוא נדבר על נושאים אחרים, אשדוד, דאמב, שופטים.. יש מספיק נושאים. אני לא מצפה לשום שיפור ממכבי של אורימור. אני מדבר על מכבי אחרת.

oranfu, Bluekipper, שי ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הפסד די צפוי כמו האיבוד נקודות שצפוי לנו ביום שני הבא.

קרית שמונה ואנחנו נמשיך לאבד נקודות פה ושם, מכבי לא תאבד כמונו נקודות ולכן זו אליפות שלה באופן קל. כמו שקרית שמונה תסיים שנייה בקלות וכמו שאנחנו אמורים לסיים שלישית בלי להזיע. אם נעביר סיבוב שני כמו הראשון המקום השלישי שלנו בלי להתאמץ, זה יכול לקרות אבל קשה לי להאמין שנעביר סיבוב נוסף בלי משבר רציני. צריכים להיות עירניים

10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא ראיתי אותם היום ונגדם אבל נגד בית"ר ישבנו עליהם 90 דקות והם הבקיעו ממצב נייח ו-2 מתפרצות, קבוצה אחרת עם שכל וחלק התקפי סביר תופרת אותם.

אני לא מתלהב מהמקום הרביעי שלהם כי גם קבוצות בינוניות כמו אשדוד, חיפה, בית"ר והפועל פלירטטו עם המקום הזה העונה.
    מלבד מכבי וק"ש-ב"ש כל שאר הקבוצות בליגה עושות תחרות מי פחות גרועה, הזוכה מקבלת שבוע-שבועיים במקום הרביעי.

rivaldo אוהב/ת את זה.
  11. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

דבר איתי על ההגנה, לא על ה"קצב", כי אלה קלישאות בלי טיפת היגיון ואין איתו שום בעיה.
    הקצב של מכבי הוא כזה כבר שנתיים וחצי, בלי שינוי גדול. אין כאן משהו שונה. הקבוצה עם הקצב הזה היא אלופה בקלילות בשנתיים האחרונות. הקצב הזה הוא אפילו לא איטי כמו שעושים ממנו, והוא סביר בהחלט ולמעלה מכך ביחס לקבוצות במעמד דומה ועם משאבים דומים במקומות אחרים. אתה ודומייך החלטתם שממכבי תל אביב צריך לצפות לרמה של פרמיירליג.
    משחק קצוות בליגה הישראלית ואתה מצפה לראות "קצב אירופי". נו באמת..
    ראית את שאר התקצירים ומשחקים מלאים בליגה? ביחס לסרטן בעיניים הזה מכבי משחקת בקצב של ריאל מדריד. והסרטן בעיניים הזה לא ממש השתנה ב-30 שנה האחרונות, ככה שזה לא חדש.

12. השולס עולה Member

אנחנו בדרך ללאומית. קבוצה עם חוסן מנטאלי של הפועל בזקכל. בושה

13. Civil Anti Madridista

14. סמואל אטו Member

מה שהפועל צריכים זה להפסיק לחלום על המיליארדר שיושיע אותם ולהתחיל להתנהל כאילו המצב הנוכחי זה מה שהולך להיות בטווח הרחוק.
    כבר ניסו את אותו דבר בבית״ר, זה לא הלך ובסוף בא טביב.

חייל שוקולד ו-rivaldo אוהבים את זה.
  15. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כלומר, דומב זה המאמן האחרון שאני מדמיין אותו מוציא את האקסטרה הזה מהשחקנים הבינוניים.
    מצד שני, אם מסתכלים רגע על ההרכב של הקבוצה הזאת. מי יש שם בכלל? אני מסתכל על ההרכב שפתח היום. באמת שמלבד ורמוט, סאשה שלא ראיתי מספיק אבל עושה רושם לא רע בכלל, ואולי זגורי בתור שחקן מחליף, אני לא רואה משהו אחד שאני יכול להגיד שאפשר לשאוף איתו לכוון גבוה. פאלח וקולין? אבו אל who? איקנדה שבכלל שיחק בלם למרות שהוא קשר? יש להם סגל מאוד מאוד בינוני בלי קשר לזהות המאמן.

oranfu ו-סמואל אטו אוהבים את זה.