מחזור 13 בליגת העל: ק"ש וב"ש מאבדות נקודות, ת"א ממשיכה לנצח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏12/12/14.

1. עידן444 Member

לא אוהב כדורגל... מה איכפת לי שיש קבוצה בצמרת? לא מעניין אותי הספורט הזה.. כל כבוד לאיזי שמשקיע. אחלה גבר! עדיין, לא בא לי לבזבז שעתיים מהחיים לראות את החרא הזה שנקרא כדורגל... חושב שזה 22 אהבלים רצים אחרי כדור...

תאמין לי שמי שאוהד כדורגל שם מגיע, גם אם אינו אוהד של ק"ש(הרי יש הטוענים שיש בק"ש יותר אוהדי בית"ר מאוהדי ק"ש)

2. עידן444 Member

מאכזבים בכל קנה מידה? באיזה קנה מידה בדיוק?????

3. EuropeGuy Member

קצב קשור לתנועתיות ולא לנגזרת של צורת המשחק של הקבוצה היריבה. כלומר, אתה יכול לפגוש בקבוצה מתגוננת ועדיין לפעול מהר יותר. זה לא סותר. העניין הוא שאני מרגיש שאתם כן מתאמצים, זה לא עניין של חוסר רצון כמו של סיבולת קצבית (הן מבחינת כושר והן מבחינת הפעולות עצמן) שעדיין לא שודרגה אצלכם לתחושתי. אתם עדיין רחוק מאוד מאירופה בקטגוריה שהיא די תלויית אימון- קצב.

טבעי שנצפה מקבוצה ללא הרבה מסורת שעיקר הקהל שלה יגיע מהעיר עצמה. מושבים וקיבוצים עם כל הכבוד לא מחוברים לקבוצה כמו תושבי העיר, ומלבד קירבה גיאוגרפית אני לא רואה שום סיבה שהם יבחרו במועדון שתלוי באיש אחד, בעוד שיש להם אלטרנטיבה כמו מכבי חיפה, עם מתקן טוב באופן משמעותי, ומסורת גדולה באופן משמעותי. אין פה פיתוי אמיתי.

4. עידן444 Member

גם מי ישמע... קיבוצים ומושבים ברמת הגולן(למעשה בקרבת ק"ש יש בעיקר דרוזים...)...
    זה לא מסות...כל האזור שם יחד זה כמו פסגת זאב... נו בחייכם...

5. עידן444 Member

אפילו בגמר הגביע, כולל תגבורת של יוצאי ק"ש צעירים שחיים היום במרכז הם קבלו את שערים 1,2 בר"ג(5,500 מקומות), ולא מילאו גם את זה... זה מה יש...

6. riquelme1 Member

הפועל ת''א מבחינתי היא מועמדת לירידה, אם לא יעשו משהו בההנהלה הדפוקה הזאת הכלום ושום דבר שנמצא על הקווים עוד יוריד אותנו ליגה, אחת מהקבוצות של הפועל הכי גרועות שאני זוכר, ואני רואה את הקבוצה שאימן עוד סיני בשנות ה90.

ברקוביץ' כשלון, דומב אפס מאופס.

השולס עולה אוהב/ת את זה.
  7. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

ולחשוב שיש להם שבוע הבא את מכבי נתניה ולאחר מכן את קריית שמונה, שני המשחקים ביהלום אגב. הם יכולים להסתבך מאוד אחרי צמד המשחקים האלה אם הם לא יתחילו לקחת נקודות.

בשביל לסגור את קריית שמונה, נכון שאפשר לצפות שיותר אנשים יגיעו מהעיר ומהאיזור, אבל אני חושב שאנחנו גם עושים או מצפים מקריית שמונה משהו שהוא לא שם, אני חושב שאם נמצא את עצמנו 10 שנים קדימה, עם אותה כמות קהל ואותו גודל של מועדון גם מבחינת שחקנים, מתקנים וכו', אז כן נוכל להיות מאוכזבים, אבל אני מאמין שאם המועדון הזה ייקח ב-10 השנים הקרובות עוד מספר אליפויות וגביעים ויקצור קצת הצלחה באירופה, אני מאמין שזה מה שיביא קהל יחסי נוסף

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

מעבר לזה שמכבי פתח תקווה במקום הרביעי בטבלה, היא ניצחה בסיבוב הראשון את בית"ר ירושלים, מכבי חיפה והפועל תל אביב. תחליטו אתם אם זה האופי של הקבוצה או מה זה אומר על מצבם של המועדונים האלה.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני לא זוכר מתי מכבי פת היתה בחלק העליון של הטבלה כבר, נראה לי מאז עונת 2004 זה לא קרה. מאז נראה לי הם במסלול התרסקות

10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

מהמחזורים הטובים ביותר שהיו בשנים האחרונות.

11. סמואל אטו Member

קצב זה עניין של טקטיקה.
    יש קבוצות שמשחקות איטי ויש כאלה שמחפשות להניע את הכדור מהר.
    אני לא חושב שראינו בקצב של מכבי היום משהו ששונה ממה שראינו בשנתיים וחצי האחרונות.

נ.ב.

כמה זמן בערך עד שה״שריף״ מועמד להפועל במקום בצמד חמד שלהם?

12. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כי מכבי ניצחה ושתי היריבות שלה לצמרת לא?

13. alexshw Member

דומב נכנס לתפקיד בו אין לו שום סיכוי להצליח, אלא אם הוא פרגוסון ישראלי.
    אבל בהנחה סבירה שהוא מאמן ישראלי מצוי, אז חסר סיכוי.

סמואל אטו אוהב/ת את זה.
  14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

והפועל הפסידה אחרי שהובילה.
    שכחתי להוסיף את המילה "מבחינתי".

חבר אוהד הפועל הגדיר אותו נהדר. הוא רק צריך להחליף את האות O בשם המשפחה שלו ל-U.
    Asi Dumb.

15. riquelme1 Member

שטויות. הסגל הבינוני של הפועל, אף אחד לא ציפה שנרוץ לאליפות, אבל גם אם הסגל הדי בינוני הזה בליגה החלשה שלנו, הפועל שווה מקום הרבה יותר גבוה, שאנחנו רחוקים 4 נקודות מהמקום האחרון שיש לו עוד משחק חסר.

דומב לא מאמן כדורגל, הוא הוכיח את זה ברקורד העלוב שלו עד כה, הוא אפילו לא ראוי להקרא מאמן ישראלי מצוי, הוא פשוט לא קשור לענף.