מחזור 13 בליגת העל: ק"ש וב"ש מאבדות נקודות, ת"א ממשיכה לנצח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏12/12/14.

1. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם אתה מדבר על הטווח הארוך אתה לא צריך את רוני לוי, תביא את המאמן של הנוער שייקח את הבוגרים עד סיום העונה ואז תתחיל לטווח הארוך

2. alexshw Member

לא, אני כותב פיתרון שיציל עונה, קרי השגת כרטיס לאירופה.

3. סמואל אטו Member

עומר כל מה שאתה אומר חסר טעם.
    לק״ש בחיים לא יהיה קהל, נקודה. קבוצה בלי מסורת, בלי תושבים, עם איצטדיון בסוף העולם. גם אם ק״ש תיקח 10 אליפויות רצוף היא לא תצליח לשכנע מספיק אנשים להגיע למשחקי הבית שלה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  4. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא כמות יפה מבחינתי.
    מקום ראשון בליגה, מועדון שמתנהל בצורה סופר חיובית עם מאמן מצוין ושחקנים מבטיחים, מקום ראשון בליגה, מחזיקת הגביע, אליפות לפני שנתיים. כניסה חינם, שוב, כניסה חינם. וגם שהכניסה לא חופשית אז המחירים ברצפה. מה צריך יותר מזה כדי למלא מגרש של 5,500 מקומות? ולא מדובר בעיר עם מקומות בילוי או אטרקציות אחרות. אני מניח שאם המצב היה הפוך והם היו מתמודדים בתחתית הטבלה וללא הצלחה היינו רואים 1,000 צופים פלוס מינוס ביציעים שלהם וגם זה לאחר כל ההטבות של איזי.

מועדון כזה שהוא גאוות העיר מחייב שהמגרש הפרופורציונלי לגודל האוכלוסיה בעיר צריך להיות SOLD OUT כל שבוע.

5. סמואל אטו Member

אתה באמת מאמין שמישהי יכולה להתשחל לשם במקום ב״ש,ק״ש או מכבי?

6. EuropeGuy Member

נייג'ל אני לא מבין כמה עוד קהל אתה מצפה מאוהדי ק"ש להביא, 10% מתושבי העיר מגיעים למשחקים. זה נתון שתמצא במקום אחר?

Nave אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

מכבי חיפה יכולה עדיין להגיע לאירופה עם מאמן שיעמיד אותה בחוכמה על המגרש וכמובן עם חיזוק נוסף.
    נכון שהזמן שלה להצלת העונה הולך ואוזל. לכן כתבתי שזו הזדמנות אחרונה.
    זה עוול ל - 30 אלף צופים בסמי עופר להמשיך עם מאמן שיש לנו.

8. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מכבי חיפה מקסימום בדרך נס עם 17 כפות סוכר יכולה לסיים מקום 3. מקום 4 זה לא בעיה לסיים ואני מעריך שמקום 4 ישלח לאירופה בסוף גם.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אם אחת מהשלוש זוכה בגביע אז גם הקבוצה שתסיים רביעית תזכה בכרטיס לאירופה...
    נרוץ, נרדוף, נשיגה - מקום רביעי בליגה!

נערך לאחרונה ב: ‏13/12/14
  10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

אולי אני נאיבי אבל מדובר בקבוצה ששייכת לפטרון של העיר, שהשקיע שם מעל ומעבר בתקופות הקשות פוסט היציאה מלבנון שהעיר הופגזה על בסיס קבוע. יש קבוצה מעולה והישגית, מחירים ששווים לכל כיס וקבוצה ששמה את קרית שמונה על המפה. אני חושב שאפשר לצפות מהם ל5,000 צופים בכל שבוע, לא רואה סיבה שבתנאים שנוצרו שם לא נראה את האיצטדיון בק"ש מלא במשפחות.

עומר הם פתחו אתר אינטרנט חדש ומסודר ובין היתר יש בו גםחנות(כרגע לא מרשימה אבל אני בטוח שתשתפר).

עירוני איתוראן קריית שמונה

11. סמואל אטו Member

כן, רק שמדובר בהימור ולא במשהו שאפשר לרדוף אחריו.

12. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם לא היית אומר לי שהם פתחו אתר חדש, לא הייתי יודע...בוא נעשה בו סיור.

עריכה: התרשמתי מאוד לטובה מהאתר, אומנם מבחינת מלל היה אפשר יותר אבל סה"כ אתר יפה מאוד ועומד ממש מתחת לאתרים של מכבי וחיפה. כל הכבוד. כשיידרש, בקריית שמונה יעלו גם גרסה באנגלית, אבל לא נהיה קטנונים. יפה, צעד נכון בכיוון.

נערך לאחרונה ב: ‏13/12/14
  13. alexshw Member

אפשר גם מקום שלישי, אנחנו מארחים שניים מתוך 3 קבוצות הראשונות בסיבוב השני ואחר כך פליי אוף, אבל בשביל זה צריך מאמן שנותן ערך מוסף. שמארגן את השורות, שזה אומר קודם כל משחק הגנה ולא משדר פאניקה מוחלטת אחרי כל הפסד.
    כמו שמכבי חיפה נופלת עם שחקנים, אז ככה היא גם נופלת עם מאמנים. במצבינו, מאמן רציני וטוב זה מה שאנחנו צריכים יותר מכל.

14. EuropeGuy Member

אנחנו מדברים על מספרים שהם בלתי אפשריים בכל קנה מידה של אחוז אוהדים- סך תושבים. להביא 5 אלף צופים זה אומר כל משפחה וחצי מביאה נציג למשחק כדורגל. המקום היחידי שבו כל כך הרבה אנשים יוצאים לבילוי במקום אחד זה ביום כיפור/חגיגות יום העצמאות. כשהדרישה היא להביא אותם בכמויות כאלה כל שבוע, זה פשוט בלתי אפשרי.

15. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

משחק סבבה, מחזור מעולה, שבוע טוב!

ראדי סוף סוף במשחק טוב שלו. לא רואים את זה הרבה בשנה וחצי האחרונה. השילוב שלו ושל אייגיבור (שהיה טוב גם היום) היה היום טוב בהרבה מהשילוב בין נוסא למיטרוביץ'. אלברמן לעומת זאת לא היה טוב והרבה לתקוע את המשחק.
    ביציע הדעות לגבי דור מיכה היו חלוקות - אני חושב שהוא נגע הרבה יותר מידי בכדור וקצת תקע התקפות (האנטיתזה לזהבי ואייגיבור שנוגעים לכל היות 3 פעמים בכל פעם שהכדור מגיע אליהם). פאקו צריך להעיר לו על כך לדעתי.
    בהגנה אין בשורה - חואן פאבלו מצלם שערים (שמעתי שבמחצית נשברה לו המצלמה), טיבי רודף אחרי שחקנים (עושה את זה טוב, אבל זה לא צריך להיות ככה).

מכבי מתמודדת מול בונקרים צפופים, אי אפשר לצפות שתשטוף את המגרש כל הזמן.
    כמובן שיש המון במה להשתפר, אבל הציפיות שלך מוגזמות וקצת מנותקות מהמציאות. ה"משאבים" האלה הם גדולים ביחס לליגה, אבל רחוקים ממה שרואים במערב אירופה, ולצפות לרמה כמו שם (מדבר על למשל ליגה הולנדית) זה טיפה מוגזם כרגע. מכבי צריפה לשאוף לשחק כמו לודוגורץ, וזה לא כזה רחוק כשהקבוצה ביכולת טובה (הם טובים מאיתנו, לא בצורה ממש משמעותית, אבל טובים). "קצב אירופי" זה משהו שאתה לא רואה ביותר מידי מקומות.
    הקטע שמדהים אותי זה שאתה מתלונן על נוסא, שהוא מהשחקנים שפועלים וחושבים הכי מהר בליגה (תספור כמה פעולות בנגיעה יש לו).

לגבי ק"ש - אנשים שוכחים את הקיבוצים והמושבים ברחבי רמת הגולן, לא צריך להתייחס רק לעיר. נתנוני הקהל שם מאכזבים בכל קנה מידה.