מחזור 13 בליגת העל: ק"ש וב"ש מאבדות נקודות, ת"א ממשיכה לנצח

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שי, ‏12/12/14.

1. Civil Anti Madridista

לא ראיתי את כל המשחקים של מכבי נתניה, אבל מהמעט שראיתי המשחק של היום מול אשדוד היה טוב ביותר שלה מתחילת העונה.
    כבר בהפסקה היא הייתה חייבת לרדת ביתרון, ולשם שינוי החילופים של יוסי מזרחי עם פתיחת המחצית השנייה היו מאוד אפקטיביים
    קאיודה-לוי-סבע זו השלישייה שצריכה להיות באנקר, ולא אף אחד מהשבורים האחרים שמבזבזים חולצה כמו בן שושן, רול ושריקי.

2. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

דיברו כאן על ק"ש ועל כך שאין שידור.
    אז היום משחק בית שלהם, הם מגיעים מהמקום הראשון אחרי ניצחון גדול בסמי עופר, כניסה חינם, שידור בטלוויזיה אין והמשחק יתחיל לאחר יציאת שבת. בואו נראה כמה אוהדים הם מסוגלים להביא, הערכה שלי לא יותר מ3,000.

3. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

נראה לי שהדבר הכי גרוע שקבוצות קטנות יכולות לעשות מול מכבי ת"א זה לעלות ליתרון בדקה 5.

Civil, Igi ו-Don Joan Roman אוהבים את זה.
  4. עידן444 Member

משחק טוב או לא... עם מנשה משיח כנראה שאף פעם לא ננצח!
    מנשה משיח יודע טוב מאוד שלא היה אופסייד... לא צריך אפילו קוון בשביל לראות את זה, אבל אני מוכן לשים כסף שהוא כל כך שונא אותנו שהכי נוח לו פשוט לשרוק ולפסול את השער. לא מבין איך נתניה עוד לא פסלה את היצור הזה!

5. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

נראה לי שצריך לבדוק מה לעזאזל גורם לצוות המקצועי של מכבי להמשיך לדבוק בליצן הספרדי במקום לתת לברק לוי את המושכות עד לסוף העונה. לא הגיוני שהוא ממשיך לעלות לקבוצה בגולים טיפשיים ועדיין ממשיך להיות השוער הראשון.

6. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

גם מול מכבי חיפה פתח תקווה עלתה כבר בדקות הראשונות לייתרון ואז ירדה לבונקר וספגה 3, אז ככה שגם הערב זה היה רק עניין של זמן עד שמכבי תהפוך את התוצאה. לגבי השער שחואן פאבלו. אני רואה שבוע אחרי שבוע את השערים שסופג ולדעתי כדאי לפאקו להתחיל לשקול לתת לייני את המושכות בין הקורות...

לגבי המשחק של נתניה-אשדוד. היה יופי של משחק, בעיקר מחצית הראשונה. נתניה הגיעו למספק מצבים לכבוש לפחות שלושה שערים. מרציאנו ביכולת מצויינת כרגיל. אני מאוד אופתע אם בשנה הבאה הוא עדיין ישחק במועדון הזה.
    נ.ב רואים שהאיצטדיון בנתניה הפוך להיות סוג של זונה. אני ראיתי לא מעט חלקים בדשא בעייתיים, וזה עוד לפני המשחק השני הערב.

Igi אוהב/ת את זה.
  7. alexshw Member

אלישע שוב פוגש את רן קדוש :)

Nave אוהב/ת את זה.
  8. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

כפי ש-Civil ציין, זה היה המשחק הטוב ביתר של מכבי נתניה העונה. סוף כל סוף הרגשתי שאנחנו משחקים כמו קבוצת כדורגל אמיתית. הגיע לנו לנצח, גם כי היינו טובים יותר וגם כי נפסל לנו שער חוקי (תמונה מצורפת למטה).
    יוסי מזרחי העלה הרכב טוב. חבל רק שויתר על אנס דבור כבר במחצית לטובת עמית בן-שושן ושלא פתח עם דיא סבע.

http://up413.siz.co.il/up1/kqyg1ttmzyyy.Xxx

9. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

למה החליפו בניהם במחצית ? פציעה?

10. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

נפצע באצבע, הלוואי ויישאר על הספסל גם אחרי שיחלים. לא יכול לראות אותו עומד יותר בין הקורות.

11. סמואל אטו Member

מכבי תל אביב עם עוד משחק חלש נראית כמו קבוצה עייפה שפשוט אין לה מוטיבציה. אני לא חושב שזה נכון להפיל את האשמה על זהבי אבל זה כן מרגיש שמתפתחת שם תחושה שהשחקנים מסביבו לא צריכים לתת את הכל והם רק מחכים שהוא יעשה את שלו.
    אם זהבי באמת יעזוב את מכבי בינואר זה נראה כאילו מכבי תפרוש לחלוטין ממירוץ האליפות שגם ככה נראה קשה מאוד.

ובק״ש אוטוטו מסיימים סיבוב שלם ללא הפסד ועם הגנת ברזל(שבפעם שעברה הביאה לה אליפות). שאפו.

נ.ב.

נוסא איגיבור עם משחק מעולה היום.

נערך לאחרונה ב: ‏13/12/14
  12. Civil Anti Madridista

השאלה מה המדד שזוכה לעדיפות. בגלל כמות הקהל במגרש המשחק ראוי לשידור יותר ממשחק אחר? ק"ש וב"ש עולות השנה על בית"ר ירושלים והפועל ת"א והמספרים מדברים בעד עצמם בתוצאות וביכולת יחד. כך שלהערכתי האישית אם המשחק של ב"ש-סכנין היה משודר במקביל לבית"ר-רעננה \ הפועל-לוזונייה אחוזי הצפייה היו גבוהים יותר אצלם.

13. עידן444 Member

מעניין אותי מתי כבר תפנימו שק"ש זה 25,000 תושבים. ב"ש,נתניה,פ"ת,אשדוד- מעל 200,000.
    אשדוד עיר חמישית בגודלה בארץ, תקופה טובה, וכרגיל הביאה 10 אוהדים וינשוף.

עומר אוהב/ת את זה.
  14. EuropeGuy Member

יש דבר אחד שלא מוצא חן בעיני במכבי, אני יעזוב עכשיו את איגיבור (היה בסדר גמור היום) ושחקנים ברמה האינדבידואלית, וזה הקצב. אני שואל את עצמי כבר החל מהעונה הקודמת, מתי יקרה שהקבוצה הזו תתחיל לשחק בקצב יותר גבוה, פעולות אישיות ברמה יותר מהירה כשהדגש הוא בעיקר על המסירה והמחשבה. זה קצת מאכזב אותי שהקבוצה מלאת המשאבים הזו מסרבת להכנס לקצב אירופאי.

15. henry1 Member

מעניין מה עוד ידרש מסבע לעשות כדי לעלות בהרכב. השחקן היחיד בסגל שמסוגל לרוץ מעמדת הקישור לכיוון ההתקפה ולעשות זאת במהירות. יש לו יציאה אדירה מהמקום ושליטה מצויינת בכדור. יש לו כל-כך הרבה יתרונות על כל שחקן שבא במקומו בהרכב שרק מאמן לא מובן כמו מזרחי יכול להעדיף שחקנים אחרים עליו. מילא אם הייתה התלבטות לבין שחקנים אחרים בעמדה הזאת, אלא שאין ואנחנו מבזבזים אותו על הספסל. אם שחקנים כמו רן רול ובן שושן משחקים כמעט סיבוב שלם, סבע יכול וצריך לקבל הרבה יותר הזדמנויות.

ואם כבר בן שושן, הנה שחקן שאפשר לחתוך בינואר ולחסוך כסף. אכזבה גדולה, שחקן פרווה שגם עושה טובה שהוא משחק.