מחזור 13 בליגת העל:: סוף סמסטר א' - ת"א וב"ש צמודות בצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏4/12/15.

1. DRORIKO Member

שחקנים בלבל של בנין יש באיטליה כמו זבל, מיעוטם הופך למאמנים מובילים. רק בישראל עצם זה ששיחקת בקבוצת מעלית באיטליה אומר שאתה סאקי.

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/15
  2. עידן444 Member

שכחת את סיסאיי.
    אולי זה בגלל שהוא לא שיחק נגדכם. היית רואה מזה חלוץ זר שמוסיף למשחק מימד שטרם ראינו. לדעתי מאוד משדרג את הליגה שלנו. איזה באסה שאפשר רק 5.

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. סמואל אטו Member

אתם לא חושבים שאתם, כרגיל, קצת מגזימים?
    עד מתי נשפוט מאמנים לפני שיש להם מספיק זמן להשפיע על הסגל?
    עד מתי יהיו לכם ציפיות לא הגיוניות מסגלים חלשים ובינוניים?

לא יודע אם בנין מאמן טוב או לא, אבל גם גווארדיולה לא היה יכול לעשות יותר מדי עם הפועל חיפה. זאת המציאות של מועדון כזה.

4. עידן444 Member

הוא לא מייצג את הזרים בליגה. הוא מייצג תופעה שאתה לא מכיר בה- שחקן זר שתופס מקום לשחקן צעיר- במקרה הזה שוער צעיר שאולי הוא השוער הבא של נבחרת ישראל. ואז בוכים שאין שוערים...
    למה שיהיו?
    תביא יותר זרים ובעוד 5 שנים נוכל לספור באיזה עמדות כן יש לנו שחקנים.

5. DRORIKO Member

להפועל חיפה יש את התקציב השביעי בליגה

6. עידן444 Member

יש להפועל חיפה תקציב גבוה משאר קבוצות התחתית, וגם לא מעט איכות. למעשה יש לה חלק קדמי טוב יותר משל רוב הליגה. וגם ההגנה על הנייר לא אמורה להיות רעה. מתחלף איתם בסגל מחר.

7. Turgi Guest

די נו.
    בנין, עטר, דורה.. יכול להיות שזה רק אני אבל באמת יש הרגשה שהם עושים רוטציה ביניהם.
    אתה מדבר פה כאילו זאת עונת הבכורה של טל בנין כמאמן.

8. עידן444 Member

הפתעת אותי.

9. Turgi Guest

למה?

10. קשר שמאלי Member

אתה כבר לא שונא את נתניה?

11. עידן444 Member

בגלל מה שקשר שמאלי שאל.

12. Turgi Guest

אני שונא רק קבוצה אחת.
    מעצבן אותי שיש קבוצות מעלית שלא מנסות להתקדם וממנות את אותם מאמנים כל הזמן. כן, גם נתניה.
    לצערי יש שתי יורדות ובניגוד לנתניה שעוד מנסה לשחק כדורגל. עכו והפועל חיפה פשוט באות לבזבז זמן מהדקה הראשונה. אם אתה מבטיח לשתי אלה תיקו אפס מעכשיו עד סוף העונה, יש מצב שהן חותמות על זה.

13. Raulito Madridista

הפועל חיפה לא ניצחה אשכרה דרבי שהיא מארחת כבר 20 שנה, סטטיסטיקה די פסיכית, הרי היו לה עונות בצמרת כמו עונת האליפות ועוד עונות בסוף שנות ה-90. והספירה תימשך..זה היה דרבי הזוי שהתפתח הרבה יותר מעניין ממה שציפיתי ועדיין אני חושב שלמרות המצבים והקצב מדובר ברמה נמוכה. אני מבין למה במכבי חיפה מרוצים מהניצחון(כשקינן כבש התגובה הראשונה שלי הייתה - נו טוב, יש קבוצה יותר מביכה מאיתנו וזו הפועל חיפה), בעונה הזו כלום לא מובן מאליו. ומצד שני, הכי גרוע אם במכבי חיפה יסיקו מסקנות מיותרות ויענקלה טוב בזה - 'הנה, 3 ניצחונות ברציפות, אפשר להיאבק על המקום השלישי'. זה עדיין לא כדורגל, אלירן עטר עדיין לא משחק קרוב מספיק לשער. מכבי חיפה חלשה מאוד והליגה חלשה יותר. אני בכל-מקרה מקווה שהיא תמשיך את רצף הנצחונות ועם איך שבני-יהודה נראית בזמן האחרון וגם בהתחשב בכך שאחר-כך מחכה לה הפועל כפר-סבא - זה בהחלט אפשרי.

ולליצן שמחפש אותי בנרות - חבל, לפי הכינוי שלך החזקתי ממך קצת יותר. ווואו, 13 שערים במחזור! ממש בוא נעשה הקפת אליפות. משחק אחד טוב שזה הדרבי, חצי כוח לגבי בית"ר - ק"ש והשאר פח. משחקים שלמים בלי אף איום לשער: מכבי פ"ת - הפועל ת"א| מכבי נתניה - הפועל עכו| וכדורגל גרוע מאוד גם בלויטה.

14. Raulito Madridista

אורי קופר מסכם סיבוב:

http://images1.ynet.co.il/PicServer4/2015/11/05/6615589/66155740100199490504no.Xxx

השחקן המצטיין - ערן זהבי(מכבי ת"א). במקום השני - מאור מליקסון(הפועל באר-שבע)
    השחקן המאכזב - איתי שכטר(מכבי חיפה). במקום השני - בן רייכרט(הפועל ת"א)

http://images1.ynet.co.il/PicServer4/2015/08/29/6263287/6263286097099490363no.Xxx

המאמן: חיים סילבס (רעננה). במקום השני - ברק בכר(הפועל באר-שבע)
    המאמן המאכזב: רוני לוי(מכבי חיפה). במקום השני - סאלח חאסרמה(ק"ש)

http://images1.ynet.co.il/PicServer4/2015/10/31/6605146/660514201000100490451no.Xxx

הזר המצטיין: ז'אורז'יניו(בני-סכנין). במקום השני - ניקיטה רוקאביצה(בית"ר ירושלים)
    הזר המאכזב: מיחאי פינטילי(הפועל ת"א). במקום השני - ניקולה דרינצ'יץ'(מכבי חיפה)

השחקן המשתפר: מאור מליקסון(הפועל באר-שבע). במקום השני - אוואנס קאנגוואה(הפועל רעננה)
    השחקן הצעיר: עומר דנינו(מכבי פ"ת). במקום השני - דור פרץ(מכבי ת"א).

http://images1.ynet.co.il/PicServer4/2015/12/05/6676806/66768000960100490367no.Xxx

נבחרת הסיבוב
    שוער: גיא חיימוב (קרית-שמונה). ראוי להיות שוער הנבחרת. בזכותו הירידה של קריית שמונה לא חדה יותר.
    מגן ימני: אלי דסה (מכבי ת"א). הראה שמסוגל לעשות קפיצת מדרגה ולהיות אחד הבולטים גם אצל האלופה.
    בלם: עומר דנינו (מכבי פ"ת). 20 זה ה-30 החדש. עדיין ילד, אבל מציג קור רוח של בלם מנוסה.
    בלם: שיר צדק (הפועל באר-שבע). מבין כל הכוכבים שהצטרפו לקבוצה השנה צדק הוא הרכש המשתלם ביותר.
    מגן שמאלי: דושאן מאטוביץ' (בית"ר ירושלים). אין כמעט מגינים שמאליים סבירים והסרבי בקלות הטוב מכולם.
    קשר אחורי: גל אלברמן (מכבי ת"א). הקשר היחידי של מכבי ששומר על יציבות. מונע לפעמים מההגנה להתפרק.
    קשר אחורי: בן בנימין (רעננה). באנקר טקטי שמבין את המשחק יותר טוב מרוב השחקנים בליגה.
    קשר התקפי: מאור מליקסון (הפועל באר-שבע). מלך הבישולים (7) גם כבש פעמיים והוא המשתפר בליגה.
    קשר התקפי: עומר אצילי (בית"ר ירושלים). עם 5 שערים ו-6 בישולים אחראי ליותר ממחצית החגיגות של בית"ר.
    חלוץ: ערן זהבי (מכבי ת"א). שחקן הסיבוב, שוב. מכונת השערים הבלתי נגמרת הרשיתה 12 פעמים בינתיים.
    חלוץ: אליניב ברדה (הפועל באר-שבע). אחרי פתיחת עונה לא פשוטה ברדה כבר סגן מלך השערים עם 7.

ספסל: ולדימיר סטויקוביץ' (שוער, מכבי חיפה), דקל קינן (בלם, מכבי חיפה), מהראן ראדי (קשר, הפועל באר־שבע), ז'אורז'יניו (קשר, בני־סכנין), אחמד עאבד (חלוץ, קריית־שמונה), ניקיטה רוקאביציה (חלוץ, בית"ר ירושלים)

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/15
    Sir Alex Ferguson, alexshw ו-Nave אוהבים את זה.
  15. קשר שמאלי Member

שחקן זר אחד בהרכב
    זה גובל בגזענות

oFiRzZz, שי, Drama ו-7 משתמשים נוספים אוהבים את זה.