מחזור 13 בליגת העל:: סוף סמסטר א' - ת"א וב"ש צמודות בצמרת

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Raulito, ‏4/12/15.

1. alexshw Member

שני הפסדים יכולים להחזיר אותה למאבקים לא נעימים שוב.
    המשחק מול נתניה היה מייצג, מה שלא היה מייצג זה חצי שעה אחרונה במחצית הראשונה.
    לא רואה למכבי חיפה איזשהו אופק רציני. אין פה מה לחגוג מקום 6 או 5. ווטאבר.
    שריפה וכיבוי שריפה. זה היה שקוף עוד בקיץ

2. DRORIKO Member

כשאתה מוציא 13 מ-18 זה לא משהו מקרי,זה מעיד על קבוצה שהמקום שלה בפליאוף העליון ושבהחלט יכולה להתמודד על אירופה,כי עם כל הכבוד זה לא שבית"ר ורעננה משחקות טוטאל פוטבול. היינו טובים היום, היינו טובים נגד הפועל,היינו טובים נגד עכו,וכן היתה גם את המחצית השניה נגד בית"ר. כתבתי כבר מזמן שלחיפה יש המון איכות בסגל, ועל הנייר היא הקבוצה הקבוצה השלישית בטיבה בליגה. לאט לאט רוני לומד איך להשתמש בצעצועים שלו. זה לא שהוא חף מטעויות ואני לא הייתי בוחר אותו למאמן הסיבוב, אבל חיפה הוכיחה היום סופית שהיא דרג שני בליגה. הניצחון היום היה הכי מוצדק בעולם, ולולא חכמון המנוול זה גם היה יכול להיות בהפרש יותר גבוה.

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/15
  3. DRORIKO Member

הכשלון המהדהד של הפועל חיפה מסמל את מה שאנחנו צועקים פה כבר חודשים-די כבר עם השמות הגדולים! די כבר עם הבנינים והעטרים והקלינגרים והאבוקסיסים והאיוונירים. היום בליגה הלאומית יש שני מאמנים שלא רואים אותם ממטר- מנחם קורצקי וחיים שאבו. אז נכון הם לא היו שחקנים גדולים, נכון הם לא מסתובבים עם סוללה של 5 יחצנים סביבם, הם סתם מאמנים מצויינים. ע"ע ברק בכר.

4. alexshw Member

משחק מול בית"ר נבצר ממני לראות אבל שמעתי שלא היו הזדמנויות ממשיות אז מה טוב בזה?
    מול הפועל לא שיחקנו כדורגל, פשוט ניצול מצוין מצבים נייחים. היו שם דברים שאי אפשר לבנות עליהם בקבוצה שרוצה להשיג משהו מעניין.

5. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ראיתי עכשיו את התקציר, תגידו זה רציני הגולים שקובאר מקבל פעם אחר פעם?
    טל בנין צריך להצמיד לפיסח הזה כלב נחייה כי כבר עונה שניה ברציפות הוא מוכר את הפועל חיפה, אם אני אוהד שלהם ועל טעויות כאלה אני מפסיד דרבי...כואב ומתסכל.

ואלי חכמון כרגיל הצגה, שמישהו יספר לו שבמופע בכיכובו יש גם 2 קבוצות כדורגל.

Turgi אוהב/ת את זה.
  6. DRORIKO Member

הנה התקציר

1.הגענו לעוד 2 הזדמנויות טובות חוץ מהשערים
    2.למה מצבים נייחים זה ביטוי מגונה? כבר שכחת שבאר שבע סיימה מקום שני על מצבים נייחים. ואני כבר לא מדבר על אתלטיקו(ולא אני לא משווה אותנו לאתלטיקו)
    3.השער השלישי הוא לא ממצב נייח.

לא אומר שנתנו משחק ענק, אבל על כמה משחקים של מכבי אתה יכול להגיד שהם משחקים ענקים? היחיד היה נגד בני יהודה שההגנה שלה נראית כמו הצורת ניהול של דמאיו. בסופו של דבר נתן להם שלוש בראש, אז לא צריך על כל דבר לעקם את האף.

7. קשר שמאלי Member

טל בנין מזיק להפועל חיפה יותר מקובאר
    עם קובאר הפועל חיפה יכולה להישאר בליגה
    עם בנין אין לה סיכוי להישאר

8. DRORIKO Member

לא סוד שבנין לא רצה את קובאר, הוא העדיף את ניב אנטמן. עכשיו אני לא אומר שאנטמן יותר טוב, ואני בטח לא אומר שזה צריך לנקות את הכישלון המהדהד של בנין. אבל קובאר זה נטו באחריות של יואב כץ, עוד מח כדורגל מבריק.

Nigel de Jong אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

מצבים נייחים כמובן זה חלק מהמשחק, אבל שוב אני מסתכל מה קבוצה מסוגלת ליצור.
    אותה ב"ש שהזכרת בדיוק נפרדה מאותו מאמן בגלל צורת משחק מיושנת מדי. אז כנראה שזה לא מספיק.
    אני לא מעקם את האף, בפרט היום היה המשחק בו הכי נהנתי העונה, אבל אני מצייר את התמונה הכללית.

10. DRORIKO Member

להגיד לך שאני מאושר עד הגג? לא, אתה יודע למה? כי חיפה עם התקציב שלה היתה צריכה להתמודד עם מכבי וב"ש על האליפות, ובמחזור השני כבר הלכנו לחוף דדו. גם לי נמאס מהסינריו הקבוע הזה שאנחנו פותחים את העונה חרא ואחרי 10-15 מחזורים נזכרים להיכנס לליגה. אבל חיפה דהיום היא בלבל של בית"ר,פ"ת ורעננה. לשאוף לאירופה לא תהיה חזירות.

11. DRORIKO Member

אם צריך לתת חצי-מילה טובה לרוני אז כל הכבוד לו שהוא קלט באיחור של איזה חודש שעיסמאיל ריאן צריך לשחק באגף ולא בקישור. ריאן באגף צריך להיות באנקר בהרכב.

12. לירן מנהל כללי מנהל כללי

רוני לוי מתרגש יותר מדי מדרבי התחתית הזה שלא מעניין 3/4 מדינה. "מהפך שידברו עליו עוד שנים.." הלו, שיחקתם 80 דקות מול קבוצת תחתית עם מאמן ליגה ב'. מכבי חיפה שיחקה מהר, מעבר לזה לא משהו מיוחד, שזה בהחלט כבר התקדמות. מהפך שחיפה הייתה חייבת לעשות אחרת זה היה כישלון ענק.

13. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יאומן מה שקורה עם בנין וגבאי. הפרצוף הכוער של כדורגל הישראלי במיטבו.

14. DRORIKO Member

הוא הגזים עם המשפט הזה. אבל הפעם לשם שינוי יש לו את כל הסיבות להיות מחוייך בעמדת ראיונות.. חיפה סוף סוף מתייצבת פלוס רביעיה בדרבי,ומי כמוהו יודע מה זה דרבי. אפשר למחול לו על משפט מטופש שנאמר בלהט הרגע.

נערך לאחרונה ב: ‏8/12/15
  15. עידן444 Member

מעניין מתי יבינו כאן שלא כל מי שהיה שחקן גדול יכול להיות מאמן גדול- אפילו אם הוא שיחק בחו״ל...

Sent from my iPhone using Tapatalk