מחזור 13 בליגת העל: מכבי חיפה מנצחת בטרנר; 0-0 בין מכבי ת"א לנתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏7/12/19.

?

איך יסתיים המשחק הערב?

הסקר סגור ‏9/12/19.
  1. ניצחון להפועל באר שבע

18.2%
  2. תיקו

27.3%
  3. ניצחון למכבי חיפה

54.5%
  1. Telkiyski Member

"לא עושה רוטציה".
    הרי אם היה יוצא עם 7 מ-9 ב-3 המשחקים האלה היו אומרים שהוא התאפס על הרכב ויש יציבות ובזה נמדד מאמן טוב ובלה בלה בלה.

הכל זה בדיעבד.

ב"ש פישלה נגד בני יהודה בבית והיום שיחקה די טוב ממה שאני רואה.

אבל עזוב את זה.
    אתה חושב שיש לב"ש סגל עדיף על זה של מכבי ת"א ומכבי חיפה?
    אתה חושב שאם ב"ש תסיים מקום 3 זה כישלון?

2. South Boy Member

האנרגיה תשתנה, יגיע דם חדש ורעב שירעיד את המערכת הגוססת הזאת לפני שאנחנו מאבדים אותה לגמרי ויורשים רשמית ממכבי חיפה את תואר הבדיחה של הליגה. גם אם זה יהיה רק פלסטר עד סוף העונה עם איזה תואם בלבול רנדומלי, הצעד הזה פשוט בלתי נמנע.
    עם כל הכבוד לברק בכר ויש לי הרבה כבוד אף אחד לא שווה כקליפת השום לעומת המועדון, לא ברק לא השחקנים ואני אפילו אעיז ואומר לא אלונה.
    המערכת הזאת צריכה זעזוע, אם ברק יגרום לזעזוע הזה ויתפטר כאקט של כבוד עצמי זה יעזור, אבל כרגע כל מה שאכפת לי ממנו זה לקוות שמישהו יעצור את כדור השלג הזה ואין שום סיכוי שברק הוא המישהו הזה.
    לא ברק בכר ולא הפסלים שלו מעניינים אותי כרגע, הקבוצה נמצאת שניה אחת מהתרסקות ולהביא מישהו שיעצור אותה זה הדבר היחיד, ה-י-ח-י-ד, שמעניין אותי עכשיו.

3. alexshw Member

ב"ש לא שיחקה טוב. לא חכם. ויטור היה השחקן המסוכן היחיד שלה בהתקפה. זה אומר הכל.

de Middenweg, EuropeGuy ו-South Boy אוהבים את זה.
  4. alexshw Member

עמידה הגנתית של ניסו אפילו הפכה לויראלית.

yakov_y אוהב/ת את זה.
  5. Ajax Amsterdam Member

בכר ראוי לכל הכבוד על העונות המדהימות שהוא נתן, אבל באמת שכל רגע לא מכבד את העבודה המדהימה שהוא נתן.
    דאבל פס אחד לא היה לנו רק הרמות סתמיות.
    לא מפנטזים על מאבק אליפות כרגע אני מפנטז על מאמן ש"יאמן" את הקבוצה.

כרגע אסי ואלונה הם אלו שצריכים לדעת מה לעשות

South Boy אוהב/ת את זה.
  6. Telkiyski Member

מה ההתרסקות שאתה חושש ממנה? שתהיו פליאוף תחתון? אל תדאג זה לא יקרה.
    יש לכם את הקתציב והסגל ה3-4 בטיבו בליגה וזה המקום שתסיימו בו גם בטבלה.

אתם כנראה התרגלם שעם התקציב ה3 בטיבו בליגה אמורים לקחת אליפות אבל זה לא משהו לבנות עליו, צר לי.

עזוב.
    אתם מגזימים.
    לפטר את בכר עכשיו לא ייתן לכם כלום. זה לא שתרוצו לאליפות אם תפטרו אותו וזה לא שתסיימו מקום 5-6 אם הוא יישאר.
    חכו לסוף העונה. תחליטו שגם העונה הוא נכשל? סבבה. תיפרדו יפה.

ברק בכר ממש ממש ממש לא ראוי לעזוב את הפועל ב"ש בדרך שאתה מתאר פה.
    אם זה יקרה זה יהיה מבחינתי כתם גדול למועדון שלכם.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מצד אחד, בלבול נתן נוק אואט לבכר, עקץ את השני ולזכותו של ידידאל הוא אמר עוד ב1-0 שזה שאלה של זמן עד שחיפה יעקצו את השני במתפרצת.
    מצד שני, ב1-0 בלבול מסמן לשחקני חיפה לשכב על הדשא, לבזבז זמן, ולמעשה מזמין את חיפה לרדת לבונקר, ואנחנו מדברים על מועדון גדול עם חלק התקפי מצוין שבלבול מאמן אותו כאילו מדובר בנס ציונה.
    מזכיר לי מאוד את אלישע אצלנו בזמנו, מאמן מוגבל שיסיים שני בגלל חולשת הליגה אבל הרף שלו ברור, מכבי תל אביב תקח אליפות גם העונה בדו ספרתי.

8. alexshw Member

לא ירדנו לבונקר סטייל רוב הליגה. ידענו לצאת להתקפות. גם לא כזה בזבזנו זמן בצורה מיוחדת כפי שהרבה קבוצות עושות.
    מבין את התסכול אבל הגיע לנו לנצח.

de Middenweg ו-Ajax Amsterdam אוהבים את זה.
  9. South Boy Member

אני מעולם לא ציפיתי לקחת אליפות עם סגל כזה ואני גיביתי את זה בכל הודעה שלי כאן מתחילת הקיץ.
    כמו שאלכס כתב לך, וזה הדבר שמפריע לנו יותר מהתוצאות העלובות, לא קשה לראות שהקבוצה הזאת לא מאומנת.
    שחקנים לוקים בפעולות הקבוצתיות הכי פשוטות שקיימות בספר, מלווים את שחקני היריבה כל הדרך לשער, לא יודעים מה זה משחק לחץ, לא יודעים איך להניע כדור, חסרי מעוף וכושר גופני מזעזע, אין כאן שום עבודה של מאמן.
    גם עם סגל כזה בינוני ולא מאוזן (שאני לא צריך לציין מי בנה) מאמן טוב שרעב להוכיח את עצמו יכול לעשות יותר, ברק בכר משדר בהתנהלות שלו בהחלטות שלו ובשפת הגוף שלו שהוא מפחד מהצל של עצמו ושאין לו טיפת מושג מה הוא עושה.
    אף אוהד לא ציפה לאליפות, היחידים שדיברו על אליפות זה גורמים בקבוצה כשנשאלו על הנושא, אנחנו רק רוצים מישהו שישים סוף לאבטלה ולהתבזות הזאת.
    אתה מתעסק יותר מדי במה ראוי או לא ראוי עבור ברק בכר וזה בסדר כי הפועל באר שבע לא בראש מעייניך, עבורינו הנושא הוא לא ברק בכר ולא אף אחד חוץ מהפועל באר שבע, ומי שלא יכול לעזור לה ואף מזיק לה מקומו לא כאן לא משנה כמה אנחנו אוהבים אותו.
    ברק גם לא ראוי לעזוב לקול קללות מהיציעים במקרה הטוב ואוהדים שיורידו אותו מהכביש במקרה הרע, ואני מבטיח לך שזה מה שיקרה אם לא ישים את המפתחות ויציל את כבודו.

עכשיו גם קראתי את הריאיון של ברק אחרי המשחק ואני רואה שגם בגניבת הדעת הוא כבר מתנהג כמו אלישע, כבר אין ביניהם הבדל חוץ מהפטריה והקוצים.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

להגיד נוקאוט על בכר זה קצת מוגזם .
    נתן גול ראשון מכלום והלך לחכות כל המשחק אחורה כדי לנסות לעקוץ עוד.

אם מצב המאמנים היה הפוך (בכר בחיפה,בלבול בב"ש) היה 4-0 במחצית כבר לזכותו של בכר .

לבכר יש שחקנים לא טובים ולא מאומנים שאי אפשר גם לאמן אותם ולהוציא מהם יותר מזה , ואילו לבלבול יש חלק התקפי סופר מוכשר והוא מסרס אותו .

שי, hai60 ו-oranfu אוהבים את זה.
  11. italiano Member

לאחד יש את שרי, לשני יש את האסלביינק. זה כל ההבדל במשחקים כאלה.

בלבול מאמן חלש. מכבי חיפה מצליחה למרות שבלבול מאמן אותה.
    הבלוף של בלבול יתפוצץ. מקסימום בפלייאוף העליון.

Bluekipper, rivaldo ו-oranfu אוהבים את זה.
  12. yedidel Member

אתם מדברים כאילו זה פשוט להצליח עם שחקנים כמו שרי. גדולים ממנו כבר נחתו בארץ ועזבו אחרי שבעיקר העבירו את הזמן

EsheD, עידן444, G.B7 ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  13. hbs7 Member

מי בדיוק בחר את כל חבורת הזריהן, ממן, האסלביינק וספורי?
    מי בחר להביא שוער זר למרות שנאמר פה מאה פעם שזה מיותר?
    מי בוחר כבר 3 שנים לשחק בלי מרכז מגרש חזק? בלי קשר 50\50 שיודע להניע כדור?

לבכר יש הרבה זכויות. אף אחד לא ציפה לאליפות עם העונה, ציפינו לקבוצה שתיתן פייט למקום שני, תשחק כדורגל ותתן לנו בסיס להתייצב עליו לעונות הבאות.
    כרגע אנחנו לא בכיוון באף אחד מהפרמטרים הללו.

oFiRzZz, EuropeGuy ו-South Boy אוהבים את זה.
  14. oranfu Member

"בלבול מסמן לשחקני חיפה לשכב על הדשא".

הוא אפס, אבל לא צריך להמציא דברים. מלבד מאבוקה (שבאמת נפצע) אף אחד לא שכב על הדשא.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  15. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס היה 70 - 30 בהחזקת כדור כי בלבול הורוד אותם אחורה. אותה גישה בדיוק עלתה לכם בנקודות מחזור קודם בסמי מול אשדוד, המזל שלכם שהפעם פגשתם בבכר מודל 2018 - 2019 שמקבל גול מהאגף של ספורי ומהאין אמצע ולא משנה כלום כדי לקבל שוב גול מהאגף של ספורי ומהאין אמצע.