מחזור 13 בליגת העל: גוטמן מפסיד בטדי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏14/12/07.

1. בית"רי מלידה Member

אותי קצת הרגיזה במשחק האנוכיות של כמה שחקנים, שלא למדו לנצל את המהירות וכוח הפריצה של זנדברג, השחקן הכי חכם בבית"ר, יחד עם אלברמן.

ומילה קטנה על אריק בנאדו: יציבות.

2. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

מי שדווקא הרגיש אותי, היה גרשון - שהחליט שהוא משחק כקשר התקפי ולא כבלם, וזה היה לאורך רוב המשחק ולא פעם בכמה התקפות שיוצא לשחקן לעלות מדי פעם.
    היו הרבה פעמים שבנאדו+שחקן הגנה נוסף נשארו מאחורה מול 3 שחקני הפועל, רק שבמזלינו הפועל מספיק חלשים כדי לא להגיע מזה אפילו להזדמנות.

3. בית"רי מלידה Member

גרשון עולה הרבה למצבים נייחים, הוא נוגח טוב.

4. beitar4ever Member

אני גם חושב כמוך, אי אפשר בכלל להשוות את בית"ר עם לואיס לבית"ר עם שומי, בית"ר עם שומי מציגה יכולת טובה עד עכשיו, לא יכולת גדולה , אך אפשר להגיד עליה יכולת טובה, אבל להגיד שהיא מזכירה את ימי פרננדס זה יומרני מידי.
    כאשר פרננדס היה בבית"ר ראינו מבית"ר קבוצה ממש שונה מעכשיו, קודם כל מניעה כדור בצורה הרבה יותר מסודרת, משחקת את הכדורגל המהיר והקצבי בליגה, מאיימת הרבה על השער, משחקת יפה ללא כדור,אם בית"ר של לואיס הייתה איתו מתחילת העונה אני בספק אם לא היינו עכשיו עם שש אליפויות ולא חמש.

לא צריך להשתגע מהניצחון בסה"כ ניצחנו קבוצה שעל הנייר לפחות בכלל לא חזקה, אני חושב שהדם עלה לכם לראש בגלל הניצחון , טל נתן משחק סביר בהחלט , לאחר שהיו לו לא מעט איבודי כדור, בואטנג המשיך לשחק בזילזול ולא ראיתי שום שינוי ביכולתו ,אומנם הוא עושה המון בקישור האחורי אבל עדיין רואים שהוא מאט את הקישור של בית"ר ועדיין משתעשע בשחקנים בהמון זילזול וחוסר הערכה כלפיהם, תיראו למרות שלפעמים הוא מצחיק אותי אך זה התחיל להימאס כול השטויות האלו שדרק עושה , אלברמן היה מצוין כרגיל עליו אין לי תלונות.

נערך לאחרונה ב: ‏17/12/07
  5. Gianluigi Buffon Campione d'Italia

לא על זה דיברתי, דיברתי על מלא פעמים שהוא יצא קדימה בלי/עם הכדור, בחוסר מחשבה וזהירות.
    מול קבוצה בינונית זה יכל לעלות בכמה מצבים טובים ואולי בגול או שניים.

6. Dimitar Berbatov Member

עוד יום ראשון, עוד פעם בית"ר ואין שינוי...
    במשחק נגד קבוצה כל-כך חלשה כמו הפועל ת"א, בבית, אני מצפה לתוצאה יותר גבוהה וניצול מצבים טוב יותר. השחקנים זילזלו מאוד (אפשר להבין אותם) במחצית השנייה אחרי השער הראשון. אני קורא כאן תגובות של קולות מרוצים, בעיקר מהמחצית הראשונה, ואני מבין אותם כי באמת בית"ר שיחקה כדורגל נהדר בחצי הראשון, אבל המחצית השנייה היתה רדומה, ואני לא מאלה שאומרים שבית"ר צריכה לתת חמישיה לכל קבוצה בליגה, לדרוס. הקישור כרגיל היה מצוין. גל אלברמן מיום ליום הופך לאחד השחקנים האהובים עליי בבית"ר, מחלץ כדורים, מצטרף להתקפה, יעיל מאוד - שנת שיא שלו. בנוסף, עידן טל ממשיך במגמת השיפור, הוא הרבה יותר מעורב ומתחיל להזכיר את עידן טל של חיפה.

אגב, מפת ארץ ישראל עם הפועל עזה היתה אדירה, http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏17/12/07
  7. אלי מתחן Member

בית"ר של שומי לא הייתה מפסידה לנצרת עלית, הכח ר"ג וכפ"ס בטדי עם כזאת יכולת מזעזעת.

8. סמואל אטו Member

בית"ר של שומי היא נבחרת ישראל ועוד 5 זרים ברמה גבוהה ממה שהכרנו בליגה(נו טוב 4).
    בית"ר של פרננדז הייתה אוסף של ישראלים בינוניים עד מצויינים שהיו בתחילת פריחתם ו-5 זרים כשחלקם מופרעים.