מחזור 13 בליגת העל- בית"ר ביקשה טכני על הפועל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏9/12/04.

1. נדב מיכאלי Member

רק תיראו את הספסל של חיפה :
    אליניב ברדה ,שי בירוק ,רביד גזל,אוזן ,ערן לוי,ג'ובאני רוסו שיחזור בקרוב.
    תציבו את השחקנים האלה בכל קבוצה בארץ גם בליגה למקומות עבודה והיא זוכה בדאבל
    אגב שאלה שמתבקשת לאחר הרבה זמן :
    שחר, בשביל מה הבאת לחיפה את גרייב ?
    מגרשווילי פי 10 יותר טוב מ-20 גרייבים .
    בזבוז מיותר של כסף ,והיום אני מצדיע כמו כל אוהדי הכדורגל הישראלי לשחקן בעל אופי נהדר שחתם היום על 400 הופעות בליגה הראשונה : אלון חרזי ,השחקן הכי הוגן ,הכי צנוע ,הכי נחמד .
    שחקן שאני מאד אוהב ,לוחם כמו אריה .
    תודה לך אלון על כל מה שנתת (לבית"ר) ולכדורגל בכלל! כן ירבו אנשים ושחקנים כמוך.

2. city Member

שחר בונה על זה שחיפה תעלה לליגת האלופות. הכסף משם יכסה את כל המינוסים של חיפה בעונות האחרונות. אם מכבי חיפה תצליח ליצור מסורת של עליה לאלופות כל שנה, הוא גם יצליח להרוויח הרבה כסף.

הביאו את גרייב כי לא ידעו איך מגרשוילי ישתלב בקבוצה וברמה של ליגת העל (הוא שיחק עד אז רק בליגה הלאומית). גם ברמה האירופית צריך שחקנים עם ניסיון, וגרייב היה האופציה הכי טובה בשוק.

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

נדב מיכאלי, חיפה של השנה לא יותר גדולה מחיפה של 94.
    חיפה של 94 במקביל ליכולת גדולה בליגה, הצליחה גם באירופה, והוכיחה את עצמה גם באירופה.
    אם כל הכבוד ל6-0 על אשדוד האומללה, אתה יכול להשוואת את זה ל5-0 ברמת גן על מכבי ת"א החזקה בזמנו?
    עד שלא יבואו משהו לא מהעולם הזה, אני בספק אם תהיה קבוצה מסוימת שתתקרב לרמה של חיפה של 94.
    הסיבה שאתה אומר שחיפה של השנה טובה יותר מזאת של 94 היא כי השנה לחיפה אין תחרות בליגת העלובות ולכן אתה אומר שהרמה שלה היא כמו אותה קבוצת חלומות של 94, אבל הרמה של חיפה היום בפרט, והכדורגל הישראלי בכלל, הרבה פחות טוב ממה שהיה ב94.

בני, נשאר לי רק לצטט את אסי רחמים היום לאחר המשחק:
    " לא באנו היום לנצח, באנו היום לתת הופעה מכובדת, וגם את זה לא הצלחנו לעשות ".
    סלחו לי, אבל קבוצה שבאה לא לקבל בראש תקבל בראש, כי זה כדורגל, וזה מעיד יותר מכל על מיזרחי.

ואפו, אני מצטרף לשאלות של בני ושואל:
    1. נכון שצדקתי בעניין בטורינה, רואים בבירור שהכדור פוגע ביד של שחקן מכבי ת"א בדרך לשער.
    2. לא משנה אם חצי גוף של השחקן בתוך הרחבה, ברגע שההכשלה מבוצעת מחוץ לרחבה, ברגע שפארירה גלש ועשה את העבירה עם הרגל מחוץ לרחבה, זה לא פנדל.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

גל, הנקודה היא ברורה, אם אייל צור רוצה להיות איש המשחק, ומרחיק שחקנים על שנגעו בו, הוא היה צריך להרחיק את כל שחקני הפועל באר שבע.
    אם השופט מבין שבמשחק מסוג זה, משחק חשוב מאין כמוהו, יוצאים רגשות, ואחרי הרחקה יש מקום לשיקול דעת ולא להלהבת הרוחות, אז לאחר האדום של אלין הוא היה חייב להרגיע את המשחק ובשום אופן לא להוציא אדום נוסף.
    הוא חושב שאורן סגרון הגזים בתגובתו, שילך לאלי כהן ויאמר לו שאם הוא לא מוציא את סגרון מהמגרש הוא הולך להרחיק את סגרון, צעד ששופטים רבים נקטו לא פעם כדי להרגיע את הרוחות במגרש.
    אייל צור בא להיות איש המשחק, ולכן הוא הרחיק שתי שחקנים של באר שבע, כשהוא פועל בלי שיקול דעת, וזה גם למה הוא הביא לנצרת עילית פנדל שלא היה, כשהוא טוען בכלל שהמגע היה בין בן דיין לאודי כבודי, כשהמגע היה בכלל בין אלול לכבודי(אם אפשר לקרוא לעלייה של אלול לכדור ולצלילה של כדורי מגע).

ולסיום, אייל צור והציטוטים:
    בזכות הפלא הטכנוגלי שנקרא הוידיאו, הקלטתי את דבריו של אייל צור כפי שהוא אמר אותם בראשון בשער, והנה הם לפנייך( נשבע לכם, אפשר לפתוח פינה בפורום בשם ציטוטי צור, פונטציאל בטוח יש):

מצאו את ההבדלים:

בתחילת הראיון בראשון בשער אייל צור אמר ש:
    " לאחר הכרטיס האדום אורן סגרון פנה אלי ואמר לי: אין לך מושג יפחדן... "
    שימו לב לפלא, זה מה שאייל צור אמר בסוף הראיון:
    " לפני הכרטיס האדום סגרון פנה אלי ואמר לי: אין לך מושג, אתה פחדן... "

תמונה אחת שווה אלף מילים:

בתגובה לדבריו של אלי כהן, שאמר שהוא מאיים על שחקנים, אמר צור:
    " מעולם לא איימתי על שחקנים "
    אך צור כניראה לא הסתכל על מסך הטלויזיה באותם דקות, שכן ראשון בשער הראו את התקרית שהייתה בזמן ההרחקה, כאשר רואים בבירור את אייל צור אומר לרמי אליהו "תזהר", כאשר לאחר מכן הוא מתייצב מול רמי ואומר לו בתקיפות "עוף מפה".

אייל צור מדבר על עצמו:

לשאלה באולפן על האם הוא לא חושב שהוא היה צריך לנהוג בשיקול דעת לאחר הרחקת אלין ולהבין את כעס שחקני באר שבע, ולנסות להרגיע את הרוחות במקום ללבות את האש, אייל צור אמר:
    " העברתי את המשחק בשיקול דעת ובהתהגות רגועה "
    מה זה שיקול דעת, מה זה רגוע, 11 כרטיסים צהובים (9 מהם לבאר שבע), 2 אדומים, פנדל 1, ו 7 דקות תוספת זמן, אכן רגוע ושקול.

הפנדל שלא היה:

" כפי שראו גם אצלכם, דדי בן דיין דחף את אודי כבודי וגרם לו לאבד את שיווי משקל "
    אך שוב צור טעה, ולא רק בשריקה במגרש, אלא שוב כי הוא לא הביט במסך הטלויזיה, שם רואים בבירור שהמאבק של אודי כבודי היה בכלל עם אלול, ולא בן דיין, מה שעוד רואים בבירור, שאלול עולה לכדור, כבודי מחפש את המגע וצולל.
    אבל עזבו, אל תתנו לעובדות לבלבל את אייל צור.

ולקינוח, ההסבר לתוספת הזמן:

" התוספת המינמלית שהיה צריך להוסיף למשחק זה 7 דקות "
    אתם מבינים? המינימום זה 7 דקות, כלומר אם צור היה מוסיף את מקסימום הדקות היינו משחקים עוד 45 דקות.

תגובות?

5. נדב מיכאלי Member

ושאלה נוספת אל כל אוהדי מכבי חיפה כאן בפורום ,חיפה תוססת מציגה כדורגל מצויין אבל...לא שכחתם מישהו?
    דון ג'ובאני רוסו .
    הבנאדם הזה כל כך חסר לי,החוש הומור שלו ,היכולת משחק שלו,אני כאוהד של קבוצה אחרת מאד אוהב אותו ונורא רוצה שהוא יחזור .
    האם אתם מרגישים שהוא חסר?האם אתם רוצים שהוא יחזור ,הרי גם בלעדיו חיפה מציגה כדורגל מצויין?

6. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא, הבוגד הזה לעולם לא יהיה חסר לי בליגה... למען האמת חיפה רצה יפה בלעדיו ככה שאני מאמין שגם לחיפה עצמה הוא לא חסר, אבל לי הוא מאוד לא חסר.

7. john terry Member

אני לא מאמין שלא ניצחנו את מכבי ת"א
    יש להם כזה תחת שזה לא יאומן
    הגענו לממש ממש הרבה מצבים ולא ניצלנו אותם ומכבי בשתי הזדמנויות נתנו 2 גולים...
    אגב.. מילה על השיפוט
    לירן וקסברגר היה היום פשוט גרוע מאוד!
    היו במשחק לפחות 5 נגיעות יד שהוא לא שרק לטובת בני יהודה וכמה צהובים שהוא פחד לתת לחובת מכבי ת"א. ואיך בדיוק הוא לא ראה את נגיעת היד על הקו שהצילה גול של לימה... לא מובן לי כל העניין.
    בכל מקרה אני מאוד מעודד מהמשחק של בני יהודה כי היום הצגנו יכולת התקפית מצויינת! פשוט עלינו על מכבי בכל פרמטר במגרש... בושה לכדורגל שלנו שקבוצה מגעילה כמו מכבי שיחקה העונה בליגת האלופות..

8. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

תאמין לי בין שתי הפציעות ראיתי את רוסו משחק והוא שיחק (גביע הטוטו מול בית"ר) כמו פרימדונה, לא ירד להגנה ולא נלחם. הוא עדיין היה בראש שמקומו בהרכב מובטח אבל עכשיו יש פציעה חדשה (גם בשבוע הבא הוא לא ישחק) ואני מקווה שבסיומה הוא ייתן את כל כולו באימונים, ואם זה יביא אותו להרכב הראשון זה אומר שהוא השקיע וזה מגיע לו, ושייתן את אותה יכולת במשחקים, מה שבודאי יסייע לקבוצה.

9. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הנה עוד בנאדם שבטוח שהשחקנים של מכבי תופסים את בני יהודה ויובנטוס בצורה זהה

בושה לכדורגל שלנו שקבוצה זבל כמו בני יהודה לא משחקת איפה שראוי לה (לאומית)

נערך לאחרונה ב: ‏12/12/04
  10. Dja Ettien Member

צריך כבר לאזן כוחות, יש קבוצות עם פוטנציאל להילחם במכבי חיפה בטבלה !
    אבל כמה חבל שרוב הליגה זה שכונה, והיחידה, לצערי, שיודעת להתנהל ולתפעל את עצמה זאת מכבי חיפה, שיודעת לשמור על איזון.
    ולא ! זה לא קשור בכוכבים שלה ! הפועל תל אביב עם המשאבים שלה יכלה בקלות להתחרות במכבי חיפה העונה, אבל קרה מה שקרה ונקווה ששייע יחזיר אותה למקום הטבעי.
    מה גם ! שאם קלינגר היה מצליח לשמר עם הקבוצה שלו איזון בליגה ולשחק בערך כמו שהם שיחקו בליגת האלופות ולא מבחינה טקטית אלא מבחינת רצון ותושייה גם בליגה, הם היו נותנים למכבי חיפה פייט מאוד רציני.
    אני רואה את הפועל תל אביב העונה כפוטנציאל מאוד גדול ולא ממומש בלהילחם בטבלה במכבי חיפה, ובמכבי תל אביב אולי הקבוצה היחידה בליגה שאם חיזוק קטן במקום הנכון ועם קצת יותר מוטיבציה תוכל לתת פייט מאוד גדול.
    ובתאכלס יש קבוצות כמו בני יהודה באמת שלא יודעות להתנהל וכל משחק שלהם שכונה, שיותר גרועים ממכבי תל אביב והחלוצים שלה משחקים עם איזה פאגוט בחוד שיודע לנגב ת'תחת ולנגוח.
    ועל אשדוד אני בכלל לא רוצה להתחיל לדבר, רביבו בן זקן וחזן יכלו לעשות שמה משהו יותר גדול, יש להם שחקנים צעירים מאוד טובים לצד שחקנים מקצועיים, וכנראה שדויד רביבו איפשהו היה הגשר כי הוא המנהיג של הקבוצה, אבל גם שמה חסר את האיזון והניהול המתאים על המגרש.. באשדוד יותר חושבים על איך לעשות כסף (בן זקן ורביבו, מה כבר רציתם) בעתיד מאשר איך להצליח בהווה.

11. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/hahaha.Xxx :aaagath:

קרה גם לחיפה לפני שנתיים, אבל מן הסתם זה טבעי, במיוחד אצל קבוצה של ילדים

:aaarofl: :aaarofl: :aaarofl:

אופיר חיים זה באמת כל מה שאנחנו צריכים, השאר תלוי בשחקנים עצמם, ובקלינגר כמובן.

בכלל, ערוץ הספורט מפחיד אותי, כל פעם אני נכנס לאתר שלהם "זאת מעוניינת במישאלוף, זאת בתמיר כהן וזאת בדגו" רבאק רק זה היה חסר, אגב לדגו נגמר החוזה.. מה הסיכוי שהוא ישאר

נערך לאחרונה ב: ‏12/12/04
  12. נדב מיכאלי Member

רוסו בוגד ?
    למה הוא בוגד?
    אני חושב שהצבעוניות שלו כן חסרה,הבנאדם גם חייכן נורא וגם שחקן מוכשר.
    אני מאד אוהב אותו.
    בגלל זה שאלתי את השאלה,אתם מעדיפים שהוא יעבור למכבי תל אביב?

13. Obafemi משתמשים של כבוד היכל התהילה

הוא לא יעבור ואני מוכן להתערב פה עם כל הפורום שהוא לא יבוא, מה יש לו לבוא למכבי, גם אם הסיכוי הקלו שהוא יעזוב את חיפה יתממש, הוא יילך לקאמבק מעבר לכביש או משהו כזה.. כסף יש לו

14. בית"רי מלידה Member

כשרוסו יבוא למשרד של שחר לנהל משא ומתן על החוזה בא - שחר אפילו לא יענה לו:

הוא פשוט ישים את הקלטת של ה 6 : 0 מול אשדוד...

15. Dja Ettien Member

בונא Obafemi
    בראסמי, להפועל תל אביב יש אחלה כסף, יש להם אחלה בסיס לקבוצה, אם היו קולעים עם הזרים ולא מביאים כל הזמן איזה פרימדונות ברזילאיות, והיו משקיעים קצת יותר בסגל ומביאים מאמן שאשקרה יכול לעשות משו עם קבוצה גדולה, תאמין לי היו נותנים למכבי חיפה ומכבי תל אביב ואשדוד מלחמה..

זה שהם גרועים ומתחת לקו האדום, ושוב פעם, גרועים בטירוף, זה ביגלל יותר מידי פשלות של ההנהלה והמאמן.