מחזור 13 בליגת העל- בית"ר ביקשה טכני על הפועל

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏9/12/04.

1. Apu Member

העבירה הייתה על הקו!
    ואני לא מגן על צור! מגן על הפועל!

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה יש לך להגן עליהם? הם לא אשמים בזה שצור היה בעדם, כמו שנצרת עילית לא אשמים שצור הייתה איתם היום.

3. Apu Member

דבר ראשון לך תדע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/smile.Xxx
    דבר שני תחזור לנושא.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

וסלחו לי מגיני יוסי מיזרחי, אבל בכדורגל לא הכל זה טקטיקה, יש גם צעד מאוד חשוב של עבודה מנטלית.
    ברגע שמאמן אומר כשקבוצתו חזק במאבק עם חיפה שהקבוצה שלו לא בליגה של חיפה, זה משפיע.
    כשאומרים "לוזריות" ו"ווינריות" לזה מתכוונים.
    במכבי ת"א מלמדים מגיל קטן להיות "ווינרים", זה אומר לא לוותר בשום מצב, ולא לשמוח מהמקום השני, שכן הוא לא המקום הראשון.
    מיזרחי היה צריך להכניס את המערכת לטירוף, במקום זה הוא הפך את המערכת לישנונית.
    5-0 לחיפה במחצית, זה אומר הכל על ההכנה של אשדוד.
    מיזרחי העדיף להכין את התירוצים מבלי לעשות ניסיון אמיתי להתמודד עם חיפה.

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

חברה, חם מהתנור, אייל צור:
    " "אם ב"ש היתה מנצחת והייתי מרחיק שחקן של נצרת-עילית זינו היה אומר שאני שופט גדול"

נו טוב, אם היית מרחיק ליריבה שני שחקנים, אחד מהם באופן תמוהה לחלוטין, נותן פנדל הזוי, שורק לטובתינו על כל חצי פאול ומוסיף 7 דקות על מנת שנצליח להשוות יש לי הרגשה שהיינו מבקשים אותך כל שבת.
    רק מה לעשות שזה בטח לא היה עושה אותך שופט גדול, כי אחד כזה אתה אף פעם לא תהייה .
    כמה טיפש אדם יכול להיות?

6. The koko Member

מזרחי אמר את זה בשביל ליצור שאננות אצל חיפה דבר שלא הצליח לו
    ותראה לי מאמן אחד בליגה שלקח קבוצה עם תקציב קטן כמו של אשדוד ושלאחר המחזור ה13 נמצאת במקום השני

7. משוגע בירוק Member

6-0 גוסטבו בוקולי... דקה 65

8. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

את הריב לגבי שיפוטו של אייל צור עדיף שתנהלו בדיון אחר . זה דיון של המחזור ה13.

ועכשיו שאני רואה את השידור בטלויזיה אפילו השדרים הופתעו מתצוגת השיפוט של אייל צור,ופשוט זה לא יאומן מה שקרה שם,יש לי הרגשה שהמשחק הזה לא נקי יש פה משהו מסריח .

9. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

תשמעו חבר'ה, ראיתי את התקציר ואני יכול לומר משהו על שחקני ב"ש שבטח ירגיז פה את האוהדים שלהם אבל זה נכון- השחקנים של ב"ש פזיזים וקלי דעת, ואיל צור היה צריך להרחיק (בלי קשר למי שהרחיק ואם זה היה מוצדק או לא) עוד מספר שחקנים, שרק אחד מהם ראיתי בבירור והוא רמי אליהו, ולמה? על דחיפה של השופט אין שיקול דעת והעונש הוא הרחקה, דווקא שחקני ב"ש הרבו לרוץ אל השופט, לדחוף אותו ולהפריע לו לרוץ ממקום למקום על המגרש ועל כך הוא היה צריך לשלוף את האדום...

בקשר למכבי חיפה, אם היא תתאמץ עוד קצת יהיה אפשר לעשות משהו נחמד- עד היום בכל העונה ספגה אשדוד 7 שערים, היום בינתיים 6. אבל יש עוד קצת זמן.

נערך לאחרונה ב: ‏11/12/04
  10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה נכון שהיו הרבה ריצות לעבר השופט היום,וגם לפני האדום של אלין הגיע יותר אדום לרמי אליהו מאשר לסגרון כשדחף אותו.
    גם בשריקה לפנדל הסתובבו מסביבו הרבה שחקנים.

אבל תבין,פה אתה רואה תקציר,אבל במשך משחק שלם רוב השריקות עבור נצרת עילית ואז השופט דופק אותך אתה מתעצבן,צועק,כועס ולפעמים לא שולט על עצמך .

עכשיו אני רואה את התקציר של מכבי,ואני מציע לסגור את הכדורגל אם שיפוט כזה.
    את הפנדל על לימה (נדמה לי) אם לא רואים מצב כזה אז מה יראו ,ושלא לדבר על היד של שוקי נגר.

11. נדב מיכאלי Member

חיפה גדולה על הליגה אף אחד לא יכול להתווכח (גם העקשנים ביותר) ,הם יותר גדולים מחיפה של שנת 94 ,אבל ויש אבל גדול ,באירופה הם לא הצליחו וזה חבל למדינת ישראל שחיפה לא ייצגה אותה בליגת האלופות,סביר להניח שהם היו משיגים גם 4 נק' בערך אבל שם לא היה בונקר .
    המלצה לאוהדי חיפה : תשמרו כל עיתון שיש ביום ראשון השנה ,כי עונה כזאת קלילה לא תחזור לחיפה יותר .
    מילה טובה על רוני לוי ,שנה שעברה היתה עליו המון ביקורת השנה עם פחות או יותר אותו סגל משנה שעברה הקבוצה שלו לא עוצרת,הוא קלע בול עם 3 זרים (דירסאו,קולאוטי ובוקולי שלדעתי לא היה מצליח בכל קבוצה אחרת אם זה לא היה מכבי חיפה) ,קטן מתפתח אצלו יפה ,ההגנה שלו ספגה רק 6 שערים ,ההתקפה הכי טובה וכל זה ללא רוסו .
    כמו שאמרתי,תהנו.

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

אוי נדב אתה כל כך צודק ודורך לי על הפצעים. בדיוק תכננתי לפתוח על זה דיון אבל אני אעשה זאת רק מחר.
    בקשר למשחק, חבל שגם ביתרון 6 - 0 לוי עושה את חילופי האוזן-ברדה-גזל הידועים שלו (ומוזר שגזל לא נכנס, תמיד הוא נכנס, מה קרה הפעם??). מה קרה? 6 - 0 לא תכניס איזה שחקן צעיר להשתפשף קצת?

שער המחזור לדעתי ללא כל ספק הוא המבצע הקבוצתי היפה בשער השני של בני יהודה, פשוט שער לפי הספר.
    ראיתם איזו מחווה עשה "הראשון בשער" לבוני גינסבורג?

13. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

יא אללה, משה, מה הקשר לזה שיוסי מזרחי הצהיר שקבוצתו לא יכולה להתמודד עם חיפה? מה הבעיה שלך, הוא צודק לחלוטין, למה סתם להפיח תקוות שווא בקבוצה שלו, למה שמאמן ששיא השאיפות שלו הוא לשמור על המקום השני יצא בהצהרות על אליפות? ממילא כולם יודעים שחיפה גדולה על הליגה, רואים לפי הטבלה, רואים בכל משחק ומשחק, שחקני אשדוד לא ילדים בני 4 שלא הבינו את זה מקודם ומושפעים מכל מה שהמאמן שלהם אומר. אז חאלאס לרדת על מזרחי, הוא לא עשה שום דבר לא בסדר.

ואפו :

1. לפי התגובות שלך בדיון הזה אתה יכול לשפוט לצד אייל צור בליגת העל (אם הוא שופט אז למה לא אתה).
    2. קודם אתה אומר שהרגל של אינדיו היתה בדיוק על קו הרחבה ואח"כ אתה אומר שהיא היתה 10 ס"מ בפנים. קודם תתאם עם עצמך גירסאות ואז תחזור ותלמד אותנו על חוקת השיפוט (או איך שקוראים לזה).

14. אלי מתחן Member

יעקב שחר חופר את הבור שלו, אז יש לו קבוצה עם תקציב מפוצץ וכוכבים בכל עמדה שאף קבוצה לא יכולה להרשות לעצמה. אז הקבוצה הזאת מחסלת כל תחרותיות בליגה.
    בלי תחרותיות הוא יכול לחלום שהקבוצה שלו תסיים עונות ברווח, במיוחד שהיא נופלת על קבוצה ברמה במוקדמות.

15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

ה7 נקודות שחיפה צברה לפני שנתיים בליגת האלופות מאפשרים לו יפה מאוד להעמיד את הקבוצה הזו בלי שום הפסדים...