מחזור 13 בליגת העל: באר-שבע מנצחת את בית"ר; פער 10 הנקודות נשמר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏9/12/16.

1. Blanco 7 Member

אוקטובר 2017, מאור בוזגלו כוכב קבוצת שקר כלשהו בסין, לא פוגע במדי הנבחרת ומספק לנו נאום העכברים 2.

2. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אין תלונות לרב״ש, פערי האיכות בסגלים הכריעו. שיחקנו טוב עד שהשחקנים התעייפו והחילופים, שהיו די מביכים לאור הספסל הקצר (הוצאת אבוחצירא מחוץ לסגל בעייתית), לא יכולים להשתוות בהשפעתם לאלו של ב״ש.

אם נשחק ככה בהמשך יהיה טוב.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  3. hbs7 Member

היה רשום על הקיר שזה יהיה משחק לא טוב שלנו, וזה מובן לחלוטין.
    שמח מאוד שעדיין הצלחנו לצלוח את האתגר הזה ולצאת עם 3 נקודות.
    טוני בשער עצום, בוז'י במשחק חלש מאוד ויוצא עם צמד. גרף שיפור פנומנלי שלו שהוא חייב לא מעט ממנו לבכר שדרש ממנו עוד כדי להפוך לשחקן שלם יותר.

עכשיו לצלוח את חצי הגמר בחמישי ורעננה בראשון כשאנחנו מינוס ויטור.
    פאק איזה לו"ז צפוף.

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו רק בדצמבר וטוני עם 13 שערים ו 7 בישולים בכל המסגרות, מפלצת.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חבל על ויטור, אבל אם כבר אז עכשיו זה הזמן, כנראה יחזור באמצע -סוף ינואר, לפי מה שאמרו אתמול.בכל מקרה טאהה הוכיח את עצמו במשחקים קשים ולאורך זמן כך שאני סומך עליו לחלוטין.
    יש פה כמה אוהדים שלנו שצלבו את בוזגלו בלי שום בסיס, מעניין שעכשיו שקט בגזרתם... רק שימשיך ככה. ללא ספק כשיעזוב זה יהיה אחד יום מאוד מאוד עצוב, הילד לא נגמר וממשיך להטיס אותנו קדימה.

Sent from my ASUS_T00J using Tapatalk

oFiRzZz ו-EsheD אוהבים את זה.
  6. EsheD משתמשים של כבוד היכל התהילה

שרק ימשיך ככה. תענוג לראות אותו,הוא בכושר שיא.

7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

ראיתי רק עכשיו את השער של וואקמה בתקציר.. אם ננתק רגע את העניין ששוער רציני היה צריך למנוע את השער.. מה שוואקמה עושה שם.. סאבו+ורד, ואז השחלה לקלטינס בין הרגליים, כל זה נראה שהוא עושה את זה בלגמרי הליכה.. איזה פנומן.

נערך לאחרונה ב: ‏13/12/16
    Sir Alex Ferguson ו-EsheD אוהבים את זה.
  8. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאור מליקסון שחקן בן 32 שנתן 3 עונות טובות מלאות בקריירה שגם מגובות במספרים, אתם(אוהדי באר-שבע) צריכים להפריד את הרגש שאתם כותבים עליו כדי שבטעות לא נחשוב שאנחנו מדברים כאן על יוהאן קרויף. בסדר על היכולות שלו אין ויכוח, הדריבל שלו הוא באמת המלהיב ביותר שהיה כאן מאז בניון בימיו היפים אבל אם אני מאמן של קבוצה שרוצה תארים אני לוקח את בוזגלו על פניו בלי לחשוב פעמיים. באר-שבע מה שהיא היום הרבה בזכות מאור בוזגלו, לא מבין מה הוא עוד צריך לעשות כדי שרובכם תבינו כמה הוא חשוב לכם מקצועית.

בנושא אחר, המשחק אתמול החזיר אותי אחורה יותר מ-10 שנים לתקופה ובאר-שבע הזכירה לי את מכבי חיפה בתקופה שזאת הייתה רמה מעל הליגה ומנצחת משחקים כביכול קשים כמעט בלי בעיות בעיקר בגלל שקבוצות רעדו ממנה. ב"ש בחודשים האחרונים גורמת לכל קבוצה בארץ לפחד ממנה, אתמול במשחק לא טוב שלה עשה רושם שבית"ר נבהלה מהאפשרות שהיא תנצח ושיחקה מאוד מבולגן ומפוזר.
    אני גם מנסה להיכנס לראש של המנג'ר האירופאי של מכבי ת"א ומנסה להבין איך גאון הכדורגל פיספס בשנים האחרונות את וואקמה, צדק, ויטור, בוזגלו, שהר, הובאן, אוגו ואוחנה, גם את ראדי ששוחרר לב"ש אפשר להכניס לרשימה. כמעט כולם הגיעו בשנתיים-שלוש האחרונות ובאותה תקופה מישהו יודע לספר כמה שחקנים משמעותיים מכבי רכשה? אפשר אולי לספור על כף יד אחת כמה כאלה, השאר בינוניים או כישלון.
    כמובן שלמכבי יש גם יתרון כלכלי אדיר שיכל לגרום לכך שכל שחקן מאותה רשימה ילבש צהוב-כחול, כנראה שמרוב שזהבי להט מישהו התעצל להתכונן ליום שאחריו.

9. Butragueño מנהלים

ראיתי שוב את השער של וואקמה. שוב, ושוב. פשוט עושה צחוק מסאבו (לא מגן), ורד (נתן משחק מעולה כשלעצמו) וקלטינס. לא חושב שיש שחקן בליגת העל שמסוגל לעצור דהירה שלו.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  10. עידן444 Member

אולי תצחק אבל אבו עביד התמודד איתו לא רע בכלל. פיזית אין לו בעיה להתמודד איתו וגם מבחינת מהירות וואקמה שחקן מהיר אבל התאוצה שלו גרועה ונדיר שהוא מגיע למצב שהוא מפתח מהירות.
    אבל צריך לציין שזה היה נוואקמה של רעננה- לדעתי שחקן פחות טוב מהיום.

Sent from my iPhone using Tapatalk