מחזור 13 בלאומית: באר שבע עם ניצחון 2-0 בוינטר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י לירן, ‏14/12/07.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה הכי חשוב.

ועדיין אני רואה את זה בצורה אחרת אז לא משנה... בבאר שבע הכל אחרת חיים...

2. בית"רי מלידה Member

את העיר עצמה אני לא סובל: זו תמיד היתה התחנה האחרונה בדרך למילואים, או שהיינו בכלל מתגייסים שם, ליד אולמי יהלום.

אבל איך אפשר לשכוח את האליפויות שלה, איך אפשר...

3. HBSFC Member

הקהל הבאר שבע צמא צמא צמא להצלחות.

אבל הכי עצוב פה, שהוא אף פעם לא זוכה לראות אותם.

4. עכו_בדם Member

לא נורא, השנה הזו היא שלכם.
    בגביע המדינה ובליגה בעיקר. מגיע לאוהדים.

5. HBSFC Member

השנה היא של כל הליגה.
    הייתי רואה זאת כמחמאה אך אני רואה זאת כמנחוס, כי כולם יודעים שבאר שבע עולה בטוחה כפי שבית"ר ירושלים יכולה לאבד את האליפות. ככה שהכל פתוח ואי אפשר לדעת כלום ידידי

6. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

רגע, רגע, לאן כולכם רצים?
    נכון, היה ניצחון גדול ששיחרר אצלנו לא מעט לחץ, נכון, הקהל של הפועל באר שבע הוא כבר היום בין ה5 הקהלים הטובים בארץ, בטח שהטוב בלאומית, אבל הדרך לליגת העל היא ארוכה מאוד.
    כמו שלא היה צריך להיכנס לדיכאון אחרי התקופה הרעה עם בלבול אין מה להיכנס לאופוריה עכשיו.
    תמיד נחמד לנסוע לוינטר ולראות מאות אדומים נותנים לקבוצה אווירה ביתית ( בטח כשסוף סוף הצלחתי לשכנע את אבא שלי ושני חברים שלי לבוא איתי למשחק ), אבל עדיין יש להפועל באר שבע הרבה מגרעות.
    למרות הניצחון החשוב הפגרה באה בזמן, כי להזכיר לכולם כרגע אין לבאר שבע מאמן קבוע ( סתיו אלימלך ניהל את המשחק בוינטר ).
    אני מקווה שכבר בשבוע הבא לוזון או שירזי יגיעו, ואיתם חיזוקים בעמדת המגן הימני, הקשר השמאלי והחלוץ.
    תומר חליבה ( מגן ימני ) מועמד כבר הרבה זמן לחזור הביתה, נקווה שזה יקרה כבר בשבוע הבא. ונקווה שאיתו ינחת כאן קשר שמאלי זר וחלוץ מהיר.

כרגע הסגל שלנו טוב והקבוצה שלנו גם בחומר שחקנים הנוכחי יכולה לעלות, אבל עדיין קשה לדבר על עלייה כשאין מאמן קבוע ושלפחות ב3 תפקידים ( מגן שמאלי, מגן ימני, קשר שמאלי ) אנחנו פגיעים מאוד.

בקשר לקהל, הייתה חגיגה גדולה, התפרצות אדירה של אושר ושמחה, ואני חושב שגם הקהל וגם השחקנים חגגו בצורה כל כך גדולה כי סוף סוף היה כדורגל חיובי, כדורגל זורם, כדורגל של מלחמה ללא פשרות.

עכשיו הגיע הזמן לעבוד חזק בפגרה כדי שנצא ממנה עם מאמן בעל שיטה ודרך ( מה שלא היה אצל בלבול ) וחיזוקים בעמדות הנכונות.

7. HBSFC Member

הפועל עכו מתחזקת: בנוסף לתומר תייר המצויין, גם לירון וילנר חתם בקבוצה.

ללא ספק, עם הניצחונות הרצופים והסגל המחוזק, עכו הופכת למתמודדת חזקה על הכרטיס לליגת העל.

נערך לאחרונה ב: ‏15/12/07
  8. JR-Riquelme Member

בדיוק כמו אבא שלי - גם הוא לא סובל את העיר הזאת למרות שהוא חי בה כבר למעלה מ30 שנה והוא אמר שהאליפויות של באר שבע היו הכדורגל הכי טוב שהיה בארץ.

בקשר להווה - גם אני לא מתלהב יותר מדי מהניצחון האחרון, קודם כל שבאר שבע יתפסו יציבות, כי בליגה הזאת יציבות זה מעל הכל. בלי לעשות רצף של לפחות 5 ניצחונות בעונה יהיה לנו מאוד מאוד קשה לעלות. חלוץ אני באמת לא חושב שנחוץ כל כך עם אופיר חיים וסימיוני, בלם זה הדבר שהכי חשוב כרגע. הגנה, אחרי זה התקפה. קודם לעלות עם כדורגל אפור ומגעיל, אחרי זה כבר בליגת העל אלוהים גדול.

9. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הכל עניין של רצוי ומצוי.
    באר שבע חייבת היום מגן שמאלי ובלם אחורי שידע לסדר את ההגנה ולהוציא את הקבוצה קדימה.
    אבל, אין היום בשוק מגינים שמאלים פנוים ברמה גבוהה, אז אנחנו נצטרך להישאר עם פדלון וקידר.
    אותו הדבר בקשר לבלם אחורי ברמה גבוהה, מה שאומר שגם כאן נאלץ להישאר עם פרנקו וסבג.

מה שנשאר זה לחזק את עמדת המגן הימני, כי אסי משיח הוא לא מגן ימני טבעי. כשכאן יש את חליבה שמעוניין להגיע מקריית שמונה.
    ועמדות הקשר השמאלי ( שאני אישית רציתי לראות את תומר תייר מגיע ), וחלוץ מהיר, שתי עמדות שאפשר למצוא בהם לדעתי זרים שיבואו ויסתמו את החורים.

בקשר לעכו, כל קבוצה שמחברת היום 3 ניצחונות נהיית מועמד לעלייה. אז נכון שעכו חיברו כמה תוצאות לא רעות, ושהם הצליחו להפיטר מלחמן, אבל קשה לי לראות את עכו עולים ליגה.

10. HBSFC Member

עם 2 ההחתמות האחרונות של תייר ווילנר, אני רואה את עכו חזקה חזקה בצמרת.
    התקפה שמורכבת מסאני, וילנר, תייר, ואדק(שכבש צמד אתמול) לא הולכת ברגל. במבט חטוף זה מזכיר סוג של שילוב בין התקפת סכנין וק"ש מהעונה שעברה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

11. roeiuzan Member

חברים עכו הולכת ממש בקרוב להיות קבוצה קטלנית עם כל השמות שחותמים והפעם זה לא זריקת שמות חטופה זה הכל קורה ובדוק. הנהלת הפועל עכו בראשות ציון ויצמן עובדת בשבועות האחרונים במרץ קטלני, ועושים לילות כימים כדי להחתים שחקנים מהשורה הראשונה על מנת לנסות לעלות ליגה עוד השנה. הצעד הכי חכם בנתיים היתה החזרתו של חיים לוי, מאז שהוא עזב לפני 3 שנים אני יכול לספור על יד אחת בכמה משחקים עכו ניצחה משחק ביותר משער אחד, ופתאם הכלללל חזר..... כדורגל התקפי ויפה כאשר המטרה היא כל הזמן לחשוב על איך מכניסים את הגול הבא, מה שלחמן השיג בארבעה חודשים(5 נקודות) חיים לוי השיג יותר רק בארבעת הימים האחרונים, ניצחון במחזור הבא בב"ש ייתן דחיפה גדולה כלפי הצמרת.
    חיים לוי התבטא כבר ש"סאני לא ישחק אצלי" אבל אתמול עד הדקה ה-60 הוא שיחק מצויין ולך תדע מה יהיה עכשיו.... מאמאלי לאמיקה ככל הנראה ישוחרר בינואר כי הוא חתום עד חודש זה, נכון לעכשיו הוא לא מציג יכולת מי יודע מה והתפוקה שלו היא שער ובישול בודדים, שניהם ב3:0 על הפועל ר"ג.
    אז בנוסף לתומר תייר אורן יעקב ולירון וילנר שכבר חתמו יש גם את קובי חסן שככל הנראה יחזור לעכו והפעם עם חיים לוי שוב על הקווים, לחסן יש סיכום בע"פ וכפי שאמרתי הוא די סגור בקבוצה. ולסיום משהו שכולם פה ירימו גבה, אין לי מספיק פרטים כדי לענות לשאלות כמו "מאיפה לעכו יש כסף בשבילו?" ויכול מאד להיות שזה שטות אבל מאנשים אמינים הגיע מידע שפאביו ג'וניור מהפועל ת"א עשוי להגיע לעכו.............................................

12. אלכס לויט Member

יש שמועה שרצה חזק בעכו באמת שפאביו ג'וניור בדרך, אבל לכו תדעו...

13. עכו_בדם Member

כל פעם שהוא מול השוער הוא מחמיץ.
    לא הייתי מחתים אותו, יש לו רקק רקע שהוא שיחק בהפועל ת"א, אל תשכחו שהפועל במקום האחרון.
    וחוץ מזה, קראתי בעיתון שיש לו שם חזק בברזיל.
    צריך אחד כמו דוארטה, אחד ששם גולים, ולא אחד שרק מדברים עליו. אני לא אהיה מבסוט אם הוא יחתום.

14. Voda_Coda Member

רועי מקורה זה דורP:
    ואני לא רוצה את ג'וניור!! שישקיעו כסף על מישהו שעוד לא בקבר..הוא שחקן מת...מ2003 הוא לא הכניס יותר מ2 גולים בשנה...איפה הוא יכנס בדיוק עם וילנר ואלכס?..אני לא רואה את וילנר על הספסל..והדבר האחרון שאני רוצה לראות זה את לויט על הספסל..
    וסאני שיחק בסדר..לא עד כדי כך מצויין..איבד הרבה כדורים...אבל יש שיפור משמעותי..

15. Voda_Coda Member

הוא עבר פעם[שנת 1999] לרומא ב17.5 מליון דולר..ועבר איזה פציעה רצינית ומאז הוא בקושי מכניס..ומאז היו לו עונות בודדות שהוא כבש שערים...שאר העונות הוא הכניס גול-שתיים...