מחזור 13:בטיס מפתיעה את ריאל,מלאגה מביסה את ולנסיה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Iker Casillas, ‏23/11/12.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

ניצחון קטן גדול של בטיס על ריאל. לא משחק טוב של שתי הקבוצות אבל הפסד נוסף של ריאל, מה שאומר שניצחון מחר שלנו והפער יגדל ל 11 נקודות. אנחנו אומנם בתחילת העונה אבל כזה הפרש, לא משנה באיזה שלב של העונה, הוא משמעותי. יש לנו מחר משחק לא קל בכלל, אבל מספיק שאפשר וצריך לנצח.

2. Valencianista Member

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/goodpost.Xxx

בטיס מבחינתם עשתה את שלה, מחצית ראשונה די שקולה, מחצית שניה בטיס מסתגרת ויוצאת למתפרצות (מה שנכון לעשות) אבל כל שחקני ריאל לא היו מאופסים בכלל, בעיקר בנזמה, די מריה, קאקה וחדירה שהיה על הפנים. את אוזיל אני לא חושב שהיה צריך להוציא - בעיקר לאור היכולת שקאקה הציג - כמובן בדיעבד. בבטיס קנייאס ואדריאן היו מעולים. הבעיטה של בנייט פנטסטית.

אגב - סביליה זאת העיר, (סלבה) סבייה זה השחקן. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏25/11/12
  3. סדרו קייטע Member

4. amirb91 משתמשים של כבוד היכל התהילה

הייתי במשחק של ראיו היום ונהניתי מכל שניה, המגרש עצמי נהדר מאוד ביתי והאקוסטיקה נפלאה... הקהל של ראיו בכלל תענוג, ממש כמו בארגנטינה
    ראיו עצמה ניצחה בצדק, בפטיסטאו בעוד משחק נהדר וצ'ורי דומינגס היו השחקנים הבולטים..

הפנים לעבר מחר למשחק הגדול והחשוב מול הקבוצה שאני (ושאר אוהד אתלטי) שונאים כמו ריאל, הזבלים מאנדלוסיה מגיעים אחרי משחק מושלם ובתנופה אדירה מהדרבי מנגד אנחנו לא הצגנו כדורגל טוב בחודש האחרון אבל זה לא מעניין, בקלדרון שיהיה מלא אנחנו חייבים לשמור על המאזן המושלם בבית ולהגיע עם ניצחון לדרבי

5. Civil Anti Madridista

קיבלנו צ?אנס גדול לגמור את העונה עוד לפני דצמבר
    אני לא רוצה להישמע שחצן, אבל אפילו מוריניו יודע ש11 נקודות הפרש ריאל לא תצליח לסגור

לבאנטה קבוצה ביתית וקשה לנצח שם, מקווה שנגיע מפוקסים ולא שאננים מההפסד של ריאל
    צריך לגמור את הסיפור היום!

6. Bensh Member

רק בעונה שעברה כמעט סגרת פער כזה הרבה אחרי דצמבר, אז בכדורגל אף פעם אל תתחשוב שסגרת את הסיפור

7. Valencianista Member

אספניול מתרסקת סופית. אני מעריך שאין דבר שימנע את הפיטורים של פוצ'טינו עכשיו, עם כל הצער.

8. riquelme1 Member

צער? הפך את אחת הקבוצות האהובות עלי לאחת הקבוצות הדוחות והמשעממות בליגה, רק ה' יודע איך הוא עדיין בקבוצה הזאת, הקבוצה נראת זוועה ועם 9 נקודות ב13 משחקים.

אם ההנהלה הנאיבית של אספניול אני לא יתפלא אם הוא יסיים את העונה.

9. Valencianista Member

כן, צער, אני לא יודע אם אתה יודע אבל הוא אחד מהאנשים האהובים על האוהדים - שיחק במועדון במרבית שנותיו כשחקן ותרם לא מעט כמאמן (הרי זאת לא השנה הראשונה ולא השניה בה הוא נמצא במועדון שלא כשחקן). לא קל לפטר אדם שכל כך אוהב את המועדון שמעבר לתחום המקצועי.

10. Civil Anti Madridista

ברור שמעשית הכל עוד פתוח והליגה עוד ארוכה מאוד וצריך לזכור שעוד לא סגרנו את הסיבוב הראשון

אבל באותה נשימה צריכים להיות ריאלים. אם בארסה מנצחת את לבאנטה הפער צומח ל11 וריאל תצטרך נס בשביל למחוק פער כזה

אם אני לא טועה אף קבוצה בהיסטוריה לא מחקה פער של 8 וזכתה באליפות. אבל ידוע שסטטיסטיקה נועדה להישבר

11. Guardiola Member

משחק קשה. מעצבן אותי האצטדיון הביתי שלהם, ללא ספק אחד הקשים בספרד. מעצבנת אותי העקשנות של הקבוצה הזו. אם בארסה לא תשכיל לשחק אגרסיבי ככל שיצטרך ואפקטיבי ככל שאפשר אני גם מאמין שזה יגמר ללא ניצחון. לבאנטה קבוצה חזקה בבית, היא מקבלת דחיפה ותמיכה אדירה מהקהל.

לבוא ולטרוף את הדשא זה להיות או לחדול. אחרי אמש הבנתי סופית זו לא ריאל של שנה שעברה. ריאל של השנה מאבדת המון נק', בארסה תהיה חייבת לנצל את זה ולפתוח פער של 11(!) נק'. מבחן סופר קשה ושער יתרון מהיר עלול לעשות חיים קלים בהרבה. נקווה שכך יהיה.

בהצלחה.

12. AS R Member

מעצבן אותי לראות את סביליה כל כך חלשה וכבויה היום אחרי הקונצרט בדרבי מול בטיס בשבוע שעבר.

אני לא יודע מה חשב לעצמו דל נידו בקיץ כשראה שיש לו רק שני חלוצים בסגל, וגם הם לא משהו בכלל, ולא קנה חלוץ נוסף. היום נגרדו פצוע אז באבא מחליף אותו.

אדום לא היה, עוד שופט שנכנע ללחץ של הקבוצה הביתית המובילה והקהל שלה. רואים גם שהשחקן ניסה לסחוט את הנגיעה הקטנה הזאת ונפל כאילו מי יודע מה עשו לו.

13. hai80 Member

אתלטיקו רק מנצחים רק מפרקים! איזה מחצית קטלנית פשוט תענוג רצוף! וקוקה? אין מילים ענק ענק ענק, אחד הכישרונות הכי גדולים של הכדורגל הספרדי והוא רק בן 20! תזכרו את השם הזה טוב טוב כי אתם הולכים לשמוע עליו עוד הרבה..

14. riquelme1 Member

שחיטה של אתלטיקו, האינטנסיביות והעוצמה של אתלטיקו מדהימה, לעומת זאת החוסר יציבות והנד נד של סביליה לא פחות.

המשחק למעשה גמור, סימאונה צריך לחשוב על משחק העונה שלו בברנבאו בשבוע הבא, הפער כרגע מריאל הוא פאקינג 8 נקודות.

ניצחון בדרבי בשבוע הבא ואתלטיקו כבר תסומן כמתחרה אמיתית על התואר, בעוד ריאל אומרת שלום לאליפות שגם ככה כבר נראת אבודה באופן סופי.

אבל מכאן ועד ניצחון בדרבי הדרך ארוכה, ריאל תבוא כחייה פצועה ואת המאזן לא צריך להזכיר.

15. YYY El sabio de Hortaleza היכל התהילה

ספאחיץ' היה השחקן המצטיין שלנו.
    האדום ההיה מוצדק, מהעמדה הזאת קוקה לא מחמיץ.