מחזור 13:באיירן נעצרת בלברקוזן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏19/11/10.

1. werder bremen Member

שאף עיוור קצת בהזנחה שלו בהגנה,הוא לא צריך ללכת וגם שום עוזר לא צריך לבוא.
    במקום להביא עוד חלוץ\קשר בינואר שיביא חיזוק הגנתי,תמיד הוא חושב על החלק ההתקפי,וכנראה גם באימון אבל ראיתי את הפרצוף שלו אתמול ואני בטוח שהתצוגה ההגנתית חלחלה לו למוח והוא מבין שהוא חייב לעשות שם סדר.

2. דנידין Member

זה אף פעם לא מחלחל אצלו. חיזוק הגנתי לא יספיק, הוא צריך גם להתחיל לחשוב הגנה בהבט הטקטי ולשלוח פחות שחקנים להתקפה. זה פשוט הרפתקני מידי ועל סף הלא מקצועי.

3. werder bremen Member

זה הסגנון משחק שלו חד וחלק אין מה לעשות,אבל הנשיא אולפס אמר שהוא עומד מאחורי שאף והוא בכל מקרה לא יחליף את שאף או מישהו בחלק המקצועי,אני משער שהם מודעים לבעיה הקשה בהגנה ובמידה ובאמת לא יהיה שינוי הגנתי בינואר אני בתור אליל שאף מעדיף לומר לו שלום.

4. דנידין Member

צריך להעיף את צמד הליצנים, אלופס ושאף אחד ולתמיד. רשימת הכישלונות והביזיונות שהם רושמים תמיד שוברת שיאים חדשים. כל עוד אתה מוכן לקבל עוד ועוד השפלות, לבריאות.

5. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין ספק שאחד מהגורמים להגנה החדירה של ברמן, לאורך השנים, היה האוריינטציה ההתקפית המובהקת בה דגל שאף; אבל השערים אתמול לא נבעו ממרחבים מוגזמים או שטחים מתים שניתנו במתנה ליריבה, אלא מהרחקות גרועות, כיסוי נוראי במצב נייח, איבודי כדור באיזורים מסוכנים ושאר טעויות פטאליות של הבלמים, כבודדים- ולא של הקבוצה כולה.

אני בטוח שכשנאלדו יחזור להרכב, ההגנה שלנו תצמצם את כמויות השגיאות הקריטיות שלה באופן משמעותי, ונחזור לתפקד בצורה סבירה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏21/11/10
  6. werder bremen Member

עם נאלדו יחזור זה לא אומר שנראה הגנה יותר יציבה גם איתו אין יציבות אבל יש יותר ביטחון,לאחר הפציעה של מרטסקר קיווינו שהוא יחזור וכו',הוא חזר והכושר משחק שלו פשוט נוראי שמירה לקויה איבודי כדור וכו',וזה לא רק שלו זה של כל הקו ההגנתי גם עם נאלדו יחזור זה לא מבטיח הגנה יציבה,זה תלוי איך הוא יחזור כי הוא יכול לחזור ולהיות בכושר ירוד כמו מרטסקר,אבל כשיש את נאלדו יש יותר ביטחון אני מאמין שהוא יחזור רעב מתמיד,נקווה שהוא יחזור בהקדם ובאופן חיובי.

7. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין שום סיבה להשוות בין נאלדו למרטסאקר, שכן מדובר בשחקנים שונים בתכלית; הברזילאי חזק, מהיר והכי חשוב- יכול גם לתרום למשחק ההתקפה, בעוד מקבילו הגרמני איטי וכבד למדי, ובוודאי שהוא גם שחקן פחות טוב מנאלדו. ד"א, אסור גם לשכוח שמרטסאקר נאלץ להסתדר ולחפות על גלמים כפרודל וסילבסטרה; לצדו של נאלדו, כנראה שהוא לא יצטרך לבצע עבודה של שני בלמים.

8. werder bremen Member

פרודל ממש מאכזב עד כה ציפיתי ממנו ליותר,סילבטרה זה נושא אחר לגמרי עדיין לא הבנתי מה הסיבה להביא שחקן בשלהי הקריירה שלו שבכל מקרה הוא חלש ואיטי וגם לא עוזר התקפית כמו נאלדו.
    הרכש הכי גרוע העונה בבונדסליגה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx שנאלדו יחזור הוא כנראה ייתן ביטחון למרטסקר..אני מאוד מקווה כי הם השחקנים הכי מרכזים בהגנה שלנו..אני מאוד מקווה שברמן לא יחזרו על הטעות ולא יביאו עוד רכש עלוב כמו סילבסטרה ועדיף גם להשאיל אותו הוא לא תורם בשיט ההפך הוא הנכון. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx