מחזור 13:באיירן נעצרת בלברקוזן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏19/11/10.

1. yocki land Member

תיקו בלברקוזן הכל בגלל הפנדל הטיפשי שכמו שאמרו כאן פשוט מתנה מאיתנו לחברה המקומיים.
    איך שעשר הדקות האחרונות הלכו והתקרבו והתקרבנו לדקה התשעים, אמרתי שאני סומך על באיירן של העונה שתמצח בתוספת הזמן כמו כל העונה הזאת.
    אבל נלחצנו בסיום המשחק משהו שאנחנו לא עושים בד"כ והיינו יותר קורבים ללהפסיד בסיום המשחק.
    אסור לחשוב על דורטמונד בכלל או לדבר על מה שהיא עושה כי אין לנו סיכוי ממשי להדביק אותה, צריך קודם לנסות להדביק את המקומות לצ'מפיונס. וקודם כל צריך לחבר שתי נצחונות רצופים העונה אחרת לא נגיע לשום מקום.

נ.ב
    ברמן, לא חבל? הפכתם להיות הקבוצה שקבוצות אחרות במשבר יתאוששו עליה. באמצע השבוע אתם נוסעים לוויט הארט ליין, אם תצאו משם עם פחות מארבע זה הישג.

2. FC_Bayern Member

עצוב שאנחנו מפסידים ללברקוזן בגלל טעות שיפוט. זה ממש מרגיז שגם כשאתה ראוי להיאבק על האליפות, בא שופט (שאני לא רוצה לכנות אותו בכינויים, למרות שאני זועם כרגע) שהורס לך את כל התקוות.

עוד שבוע עם טעם חמוץ.

3. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל על השתי נקודות שאיבדנו היום בבאיי ארינה. עד הדקה ה-75 בפרייבורג האמנתי שהפער בינינו ובין דורטמונד ירד ל-9 אחרי הערב הזה. אבל כנראה שהמציאות מכתיבה לנו תוכניות אחרות. השתי נקודות האלה שאיבדנו בבאיי ארינה, מצטרפות לשתי נקודות שאיבדנו בבורוסיה פארק לפני כשבועיים, ולנקודות שהפסדנו מול קייזרלסאוטרן, ברמן ופ.צ. קלן. 14 נקודות מהפסגה, ארבעה מחזורים לפני פגרת החורף זה משהו שאני לא זוכר הרבה זמן. אני לא חושב שדורטמונד כזו קבוצה גדולה שהיא בלתי ניתנת לעצירה, לפחות לא ע"פ היום. אבל אני כן חושב שבאיירן בעונה עגומה. לפחות עד עכשיו. אפשר לתרץ את זה במסכת הפצועים שזה חתיכת מכה אבל בכל זאת משהו תקוע העונה בבאיירן בעיקר מבחינה התקפית וזה באה לידי ביטוי היום בצורה דרסטית בכר הדשא בבאיי ארינה. מה גם, שאני לא זוכר עונה שהיינו כל כך נאיבים במשחקי הליגה כמו העונה הזאת. אנחנו נראים כמו קבוצה נטולת שאיפות להצלחה ונקודה בבאיי ארינה זה חגיגה כאילו שנירנברג זכו בנקודה הזו ולא באיירן מינכן.

4. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אופיר, דווקא נראה שבעיות ההתקפה של תחילת העונה כמעט ונפטרו לפי כמויות השערים שהבקענו לאחרונה. לטעמי הבעיות היותר גדולות אנחנו מוצאים בהגנה ובכמות הספיגות הלא מחמיאה במשחקים האחרונים. היום היה שיפור מעודד בהבט הזה. ברנו היה טוב בהרבה מאשר דמיכאליס וכל שנותר הוא לחכות לאלטרנטיבה טובה יותר לפראניץ'.

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/10
  5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אוהדי באיירן כרגיל אוהבים לראות את הכל הרבה יותר ורוד ממה שהקבוצה שלהם באמת מציגה.

אני ראיתי באיירן מאד בינונית נגד יריבה מאד אנמית. הייניקס שוב מראה במשחקים החשובים שהוא מאמן בינוני, לברקוזן במשחק רגיל היתה יכולה בקלות לנצח את המשחק.

באיירן גם מבחינה הגנתית וגם מבחינה התקפית עם יכולת פושרת.
    אבל היי סלע ראה הרי סרט אחר, כנראה הרבה יותר טוב ממה שאני ראיתי.

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

אני מסתכל על התמונה כולה ועל כך גם דיברתי. בחודש האחרון ההתקפה שלנו היא לא עקב האכילס. לפי המשחק היום אפשר להסיק שההתקפה בינונית וההגנה בנונית, אבל אני מסתכל על התקופה האחרונה כמכלול ומסיק שההתקפה בתקופה האחרונה השתפרה וההגנה בעייתית.

7. ג'ובאני אלבר משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה שלנו העונה היא בעיקר בעיית הנאיביות. הרבה יותר ממשחק התקפי או הגנתי חלש כזה או אחר. הנאיביות הזו אולי נובעת מההצלחה הכמעט מטאורית אשתקד, ואולי בגלל הוראות לא נכונות מלמעלה(מאמן\הנהלה) אבל מה שבטוח שמשהו בגישה של באיירן העונה חייב להשתנות לקראת השלבים היותר מאוחרים של העונה.

8. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

בהחלט, גם ציינתי זאת בדיון של הקבוצה. אומנם יש שיפור הדרגתי אבל לשחקנים אין מחץ וסיומת. אנחנו דואגים להשאיר את הנקודות במשחקים שהקרקע מוכנה לבוא ולקחת את המשחק. אולי עם רובן, קלוזה, ואן בומל וריברי כשיתחיל לחזור לפורמה, נקבל שוב את המחץ בחזרה.

9. aloneli Member

לא רק שבאיירן לא מנצחת 2 משחקים ברצף היא גם עם ניצחון חוץ אחד בלבד כל העונה.
    כרגע צריך לכוון על מקום 2 ולא לדורטמונד שמשחקת בליגה אחרת...

10. werder bremen Member

קשה לי לראות את אחת הקבוצות עוצרות את דורטמונד כרגע,גם ביכולת לא מרשימה היא מציגה ווינריות מדהימה ובכל זאת הכל הולך לקראתה התיקו בלברקוזן משרת אותה והיא במרחק 14 נקודות מבאיירן! זה מתחיל להיראות כסולו של דורטמונד בצמרת.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

שוב, מילת המפתח היא "וולפסבורג 2009 או "שטוטגארט 2010", אל תספידו אף קבוצה, לבטח לא החברה מהסבנר שטרסה, לבטח לא שרובן וריברי יחזרו ולבטח שואן חאל יתעשת מהשטויות שהוא עושה.
    גם לברקוזן למרות אתמול עדיין לא אמרה את המילה האחרונה.

12. Yotam Member

לברקוזן לוזרית, לכל מקום שהיא מגיעה היא מפסידה ברגע האמת, קשה לי לראות אותה אלופה, וקשה לי לשער מי תהיה האלופה, אבל אני מעדיף את דורטמונד שהיא שונה מהופנהיים של 2008 והסברתי למה.
    עוד שבועיים לבאיירן - שאלקה.

13. werder bremen Member

שטוטגרט - פ.צ. קלן

הרכב משוער של שטוטגרט : Cacau,Marica,Boka,Gentner,Trasch,Gebhart,Molinaro,Delpierre,Niedermeier.Funk,Ulreich מערך : 4-4-2

הרכב משוער של קלן : Novakovic,Cimens,Lanig,Podolski,Petit,Ehret,Brecko,Geromel,Mohamed,Salger,Varvodic. מערך : 4-5-1

סט.פאולי - וולפסבורג

הרכב משוער של פאולי : Ebbers,Bartels,Lehmann,Takyi,Boll,Asamoah,Oczipka,Thorandt,Zambrano,Rothenbach,Kessler. מערך : 4-5-1

הרכב משוער של וולפסבורג :
    Grafite,Dzeko,Riether,Diego,Josué,Mandzukic,Pekarik,Kjer,Barzagli,Schafer,Benaglio. מערך : 4-4-2

אני מקווה שיהיה כדורגל טוב ומלא שערים כמו אתמול.

14. Captain Canada משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אמרתי לכם? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

ורדר ברמן נראיתה אתמול כמו קבוצה מליגה ג', בעיקר בחלק ההגנתי. למען האמת, חובה לציין כי מאז ומתמיד ההגנה של ברמן לא הייתה אחת מהטובות באירופה- בלשון המעטה- אבל אותה חולשה הגנתית "התקזזה" עם משחק התקפה קרוב לשלמות. העונה, כשההתקפה נחלשה מעט והדברים לא הולכים לקבוצה בקלות, גם בהגנה של היריב- הפיאסקו בעורף נחשף במלוא עליבותו, עם המכנסיים למטה. הגיע הזמן לספור את השניות עד לחזרתו של נאלדו; עד אז, אין לנו אף לא צל של תקווה.

15. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

עם נאלדו יש סיכוי לראות שיפור קל, אבל עדיין הבעיה היא האוריינטציה האובר-התקפית של המאמן. ברמן משאירה מרחבים ושטחים מתים ליריבות שלה לשחק וכאשר משחקים כל כך פתוח, אין לשחקני ההגנה הטובים ביותר בעולם אפילו סיכוי לעצור התקפות. אז או שברמן יחליפו מאמן ואז הקבוצה תעמוד קצת אחרת על המגרש, או שיגיע מאמן הגנה להיות עוזר של תומאס שאף ונקבל קצת יותר איזון.