מחזור 13:באיירן נעצרת בלברקוזן

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Der Kaiser, ‏19/11/10.

1. werder bremen Member

הרכב משוער של באיירן : Gomez,Altintop,Tymoshchuk,Schweinsteiger,Ottl,Kroos,Lahm,van Buyten,Demichelis,Pranjic,Butt. מערך : 4-5-1.

הרכב משוער של באייר לברקוזן : Helmes,Barnetta,Rolfes,Renato Augusto,Vidal,Sam,Kadlec,Hyypia,Friedrich,Schwaab,Adler. מערך : 4-5-1.

פצועים אצל באיירן : Robben,Olic,Klose,Badstuber.
    פצועים אצל לברקוזן : (מושעה)Ballack,Kiessling,Reinartz
    בהצלחה ל2 הקבוצות שיהיה משחק מעניין ומרובה שערים,התוצאה הכי סבירה היא תיקו.

2. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

יוליאן שיבר חוזר לשטוטגארט עונה הבאה ממנה הוא מושאל לנירנברג. בנייאקו פצוע מתחילת העונה ולא היה בכלל חלק מההצלחה של ה CLUB השנה.
    בלי כסף הם יחזרו מהר מאד למקומם בתחתית.

3. FC_Bayern Member

תמוה משהו, באתר הרשמי של באיירן כתוב שדמיקליס פצוע, וככל הנראה ברנו יפתח במקומו. כמו כן, גם קונטנטו נראה כשיר, ובאמצע השבוע הוא השלים 90 דקות במשחק אימון, מה שכנראה יסלול את דרכו להרכב הפותח גם הערב, ופראנייץ' יעבור לעמדה קדמית יותר.
    מה שכן, בעקבות זעמו ואכזבתו של ואן חאל מהמחוייבות של ריברי באותו משחק אימון, הוא צפוי לשבץ אותו הערב על הספסל.

4. hai80 Member

איך הופייה פותח, כשהוא לא שיחק ההגנה של לברקוזן התייצבה, אם עוד היה סיכוי ללברקוזן אחרי הצבתו של הופייה בהרכב הוא תם.

משחק אימון של נבחרת צרפת או של באיירן? בכל מקרה, זה משחק אימון והוא חזר מפציעה אם הוא נתן משחק מאוד מחוייב זה כי זאת הנבחרת שלו והוא רוצה להוכיח שהפציעה לא השפיעה עליו, אם הוא לא השקיע זה כי הוא חוזר רק מפציעה והוא עדיין מפחד על עצמו, לגיטימי לחלוטין, לא יודע מה ואן חאל רוצה ממנו אם מישהו יוכל להבהיר לי את התמונה אני אשמח כי זה באמת תמוה שריברי כשיר והוא לא פותח במשחק כ"כ קריטי

5. ג'ק המרטש Member

לפי המשחקים שראיתי עד היום,הבלם הזה של לברקוזן שציינתה ביחד עם הומלס של דורטמונד הוואדס של שאלקה ובאדשטובר של באיירן הולכים לאייש בעתיד את מצבת הבלמים בנבחרת.

6. AS R Member

יופי של מחזור.
    הופנהיים מורידה את פרנקפורט לקרקע עם 4-0 גדול.
    שאלקה מביסה בתוצאה זהה את ברמן חסרת ההגנה. ראול עם שלושער. ברמן לטעמי מועמדת לירידה כרגע.
    האנובר מנצחת בדקה ה-90 את המבורג 3-2.
    מיינץ מנצחת בתוצאה זהה את גלדבאך במשחק מלא תהפוכות ועוצרת את שרשרת ההפסדים.
    קייזסלאוטרן מנצחת את 3-1 את נירנברג.
    ודורטמונד ממשיכה ברצף הניצחונות שלה כשהיא מגרדת נצחון מול פרייבורג המפתיעה. איזה ווינריות יש לקבוצה הזאת השנה.

7. werder bremen Member

מחזור מטורף בינתיים בבונדסליגה סוף סוף חזרנו אל העבר שכל מחזור היה נכבשים בין 30-40 שערים כמו שאנחנו חובבי הבונדסליגה אוהבים..
    ברמן עם עוד תצוגה שמזכירה קבוצה חובבנית לגמרי,הגנה זה לא ליצנים זה כן המקום המיועד להם זה קרקס ככה לא משחקים בהגנה,כל קבוצה שפוגשת אותנו תוקעת אותנו עמוק בבוץ ויוצאת ממנו(שאלקה,שטוטגרט)לספוג ב3 המשחקים האחרונים שלנו המאזן הוא כזה 0-10!
    לא כבשנו 3 משחקים הקבוצה נראית רע מתמיד מתחיל להימאס כבר משאף שלא דואג למשחק ההגנה,חובה אבל חובה להעיף שחקנים מהקבוצה ומהר ברגפרדה חלש וגם קיבל אדום ובכל מקרה לא מועיל בכלל חייב להיות בחוץ,פסאנן,מרטסקר ארסנל היו מעוניינים בו אני לא בטוח שעכשיו כן אבל איך שהוא משחק עכשיו הכי מתאים לו זה לעבור לליגה ה2 באיזה שהוא מקום כי הוא פשוט ביזיון! פרודל גם נראה רע פריטז..כל שחקני ההגנה מה זה הגועל נפש הזה עם נמשך ככה זה הרטה ברלין טייק 2..

דורטמונד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx
    וואו פשוט קבוצה מדהימה ובלתי ניתנת לעצירה,תואר אלופת החורף ביד שלה ללא ספק,האליפות לא רחוקה עם תמשיך בכושר הנהדר הזה..

מיינץ סוף סוף חזרה לעצמה ולהילחם על המגרש לאחר 3 הפסדים רצופים חזרה לנצח דווקא גלאדבך הייתה נראת מצוין ואפילו הובילה פעמיים אך ההגנה שלה גם כן לא הצד החזק שלה..האם מיינץ חזרו?

הופנהיים! משחק אדיר שלה פשוט קבוצה מצוינת איזה כושר יש לה התקפה מעולה אין לה יותר מדי שמות גדולים..פשוט מאמן גדול.

האנובר ניצחון שני רצוף קבוצת בית טובה מאוד חזרה מפיגור לאחר שהובילה אני אוהב את סגנון המשחק שלה ואת המאמן שלה..

קייזר מדהימה איזה התקפה קטלנית,מה קרה אבל לנירנברג לא מובן לי 2 הפסדים רצופים לאחר 3 ניצחונות רצופים חבל מאוד התחילה להראות מעולה..

מחזור מרתק ורב שערים כמו שהבונדסליגה יודעת לספק עוד פחות משעה לברקוזן - מינכן.
    איזה משחק אדיר הולך להיות!
    מבאס לסגור את השבת עם עוד תבוסה..שאף תתעורר חלום העברות קרב,תבצע כמה שינויים אחרת באמת אפשר לקחת בחשבון ירידת ליגה.

8. דנידין Member

יש :aaa021:
    מה יש להגיד שאין מה לומר. עוד כמה מחזורים כאלו שלנו ובאיירן יחזרו לרעוד http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/tongue.Xxx

דודטמונד עם ניצחון חוץ שביעי ברציפות!!! כבר הרבה מעבר לשיא הבונדסלגיה, מה הולך פה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/ph34r.Xxx

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/10
  9. Raulito Madridista

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/6/Black354X281/197266.Xxx

ברכות למלך ראול על שלושער ראשון בליגה הגרמנית.
    הייתי בעבודה וקראתי הרגע בספורט 5 על המשחק הענק שלו - ישר רצתי למחשב לראות את הגולים ואפילו כיביתי את המשחק של הפועל עכשיו נגד סכנין.
    שני הגולים הראשונים הם של חלוץ רחבה אמיתי שיודע להריח את הטעויות של שחקני ההגנה. ידעתי שאם ראול יראה דשא לפחות בתוך הרחבה הוא עדיין המאסטר.
    והשער השלישי? מה נאמר ומה נגיד. פשוט שער ענק, שער שמזכיר את היכולת של ראול כשהיה לו שיער קצר. כשהוא היה זריז והרגל שלו הייתה אחת המדוייקות בכדורגל העולמי.
    המאזן שלו בשאלקה לא רע - שמונה שערים ב-17 משחקים.
    כל-כך עצוב שהוא לא אצלינו, אני באמת לא יודע אם אני שמח עכשיו או מאוכזב.
    והצביטה בלב תיהיה גדולה הרבה יותר כשיגיע הסופר-קלאסיקו.
    Raul El Mejore.

ניצחון של באיירן היום יכול לתת לה דחיפת מרץ עצומה. אבל אני בספק...

10. aloneli Member

דורטמונד פשוט לא עוצרת.
    כמו וולפסבורג שלפני שנתיים שלא הפסיקה לנצח.
    דורטמונד קבוצה חזקה מאוד אבל אני חושב שזה מעיד על החולשה של הליגה,כל החזקות השנה מאכזבות(פרט לדורטמונד) וזה מעיד על שוויון בליגה אך התחלשות הקבוצות.
    ובגלל זה באירופה כל הגרמניות חלשות חוץ מבאיירן,דורטמונד לא טובה מספיק,ברמן מפורקת,ושאלקה תעלה רק בגלל שיש 2 קבוצות של ליגה אירופית בבית שלה.

11. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

אם עכשיו שאף לא הולך הביתה, אז אני באמת לא מבין למה הוא מחכה...

מהפח אל הפחת בברמן, בכלל רק לי זה נראה כמו מרד שחקנים?
    אפילו אחת הקבוצות החלשות בליגה קורעת אותם בלי יותר מדי מאמץ, לא נתפס מה נהיה מורדר ברמן http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

להוריד את הכובע בפני דורטמונד, זה לא חוכמה לנצח שאתה משחק טוב, זה כן חוכמה לדעת לקחת את הנקודות גם במשחקים כמו היום שלא הכי הגיע לך.
    שאפו http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx

12. werder bremen Member

שאף לא ילך הביתה זה ברור,אבל עם הוא לא יבצע שינויים בסגל בינואר הוא באמת צריך ללכת.
    הקבוצה נראת רע מאוד כרגע הגנה זוועתית אי אפשר להגיע ככה להישגים מלבד ירידת ליגה כאשר שאלקה ושטוטגרט כבר חגגו על חשבוננו וברחו משם..ולאט לאט אנחנו מתחילים לרדת מקום ועוד מקום. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/mad.Xxx

13. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

השער השלישי של ראול הוא גאונות לשמה.

בנתיים לנו פוסלים שער חוקי ומצד שני לברקוזן מקבלים מאיתנו פנדל מתנה, פשוט מיותר לגמרי. אני די מופתע באיזו קלות אנחנו מצליחים לבטל את לברקוזן. חששתי מהם הרבה יותר לפני המשחק. במצב כרגע יהיה פיספוס גדול לא לצאת עם כל הנקודות מהביי ארינה. אפשר וצריך גם לשבח את שוויני על בישול מושלם שמשאיר לגומז להכניס שער מחצי מטר.

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/10
  14. Yotam Member

ריברי נכנס בדקה ה61'.
    גול ענקק של ראול, פשוט חלוץ רחבה אדיר.
    סטטיסטיקה ששמתי לב אליה - ארבע מתוך חמשת הקבוצות עם ממוצע שערי הזכות הנמוך ביותר שיחקו מול ברמן וכבשו לה לא פחות מ-13 שערים, אצל דורטמונד, ארבע מתוך חמשת הקבוצות עם ממוצע שערי הזכות הנמוך ביותר כבשו לדורטמונד רק 3 שערים.

15. werder bremen Member

פשוט מהלך קבוצתי מדהים מולר מכניס לשוויני שמבשל עוד יותר יפה לגומז!
    ההתקפה של באיירן מתחילה לדרוס לאט לאט. :aaa031: