מחזור 12: 0-0 לעיני טדי מלא בין חיפה לבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏2/12/04.

1. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

ביזיון, לא צריך לומר יותר.
    בשבוע שעבר טענתי כאן שאלי כהן הפסיד לנו 2 נקודות בהרכב הטיפשי שהוא העלה מול בני יהודה.
    גם השבוע, האיש שבגללו הפסדנו הוא אחד, אלי כהן.
    אורן סגרון ממשיך לפתוח, למרות שאין לו כושר ל30 דקות לא לדבר על 90.
    פמי הוא בכלל חלוץ, שבוע שעבר הוא שם אותו מגן ימני, השבוע הוא בכלל שם אותו מגן שמאלי.
    בן דיין, המגן השמאלי, הועבר משום מה לקישור.
    אברג'יל, החלוץ, הועבר לקישור בצד שמאל.
    מינטואן, שהיה מעולה כקשר ימני, הועבר לאמצע ונעלם.
    פשוט הרכב שערורתי.
    שום שחקן לא במקום שלו, שחקנים כמו סגרון ופמי פותחים בהרכב, כשזוהר חוגג ואפריאט על הספסל.

וכן, לסיום אני רוצה להודות לכהן.
    תודה לך אלי כהן, שאתה אומר את מה שאני טוען בשבועיים האחרונים:
    " "חשבתי שלמדתי את הקבוצה אבל בכל פעם אני מקבל את ההפתעה במקום אחר", זה ציטוט מדויק של אלי כהן מone, שמראה את הבעייה הכי גדולה שהייתה לנו אתמול.
    אלי כהן, אחרי שהוא נמצא כאן כבר חודש וחצי, עדיין עורך ניסוים בהרכב ולא מכיר את הסגל.
    אורן סגרון הפך לשחקן הרכב, פמי הפך למגן(או בימין או בשמאל), דדי פתאום קשר אחורי, אברג'יל פתאום קשר, מינטואן שהיה מעולה באגף ימין הפך פתאום לפליימקר כביכול באמצע, אלי כהן פשוט לא מכיר את הסגל, או כפי שפמי אמר אתמול:
    " אני לא יודע מה אלי כהן רוצה ממני, אני חלוץ, לא מגן ימני ולא מגן שמאלי, חלוץ!"
    זה בעצם אומר הכל.

2. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

יש!!!!!!!
    1-0 למכבי ת"א!!!!! ארז מסיקה!!!!!

3. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

איי בונפלד, בונפלד, בונפלד.
    70 דקות מכבי לא עשתה כלום, רק אלעד נכנס, ובנגיעה הראשונה שלו, כדור מופלא בין ארבע שחקנים, כדור ששם את אמבמבה לבד מול השוער, רק אבמבמה בעט גרוע.
    הכדור השני שלו, שחתך את כל הגנת מכבי, הגיע למסיקה שניצל טעות אומללה של אוהד כהן העלוב, ומכבי מנצחת.

ניצן, אוהדי מכבי חזרו למחוא?
    היום במשך רבע שעה שמעתי בבירור את קריאות ה"ביזיון" של הקהל, קריאות שלוו בשיר "קלינגר לא רואה" ו"אבי נימני במכבי לעולם".

4. בית"רי מלידה Member

" צרת רבים - נחמת טיפשים " ( חז"לינו מלידה )

5. תונל Member

לגבי מכבי ת"א - מכבי פ"ת, זה שגיא לוזון רוצה להרוס לעצמו את הקבוצה זה פחות משנה. הבעיה היא שנמצאים אצלו 2/3 מאלה שאמורים למלא את עמדת החלוץ בנבחרת (לפחות בלילי הבקיע), ולשניהם הוא לא עוזר להשתפר. את עומר גולן - דווקא אחד שבאמת יש לו פוטנציאל להיות חלוץ טוב- הוא שם בתור קשר אחורי כל המשחק, הוא לא התקרב לשער בכלל ולא ראינו ממנו כלום. את כפיר אודי, הוא מייבש על הספסל בערך 70 דקות. וגם כשהוא מכניס אותו, הקשרים שאמורים לבשל לו הם שחקנים כמו עומר גולן וסטניסלב דוברובין, שני חלוצים, וככה גם ממנו לא ראינו כלום. אני מקווה שמה שהיה אתמול היה חד פעמי ולפחות גולן ישחק בהמשך בעמדת החלוץ, זה חיוני לנבחרת, אין יותר מדי מועמדים טובים לעמדה הזאת ופשוט אסור לבזבז ככה את אחד היותר מתאימים.

6. city Member

זה שהתפקיד שלו זה חלוץ זה לא אומר שחייבים לשים אותו חלוץ תמיד. דווקא זה שהוא משחק מאחורה יכול לתרום לו ולעזור לו לשפר יכולות שחלוצים לא משתמשים בהם כמו יכולת מסירה, יכולת הגנה, ראיית משחק וכו'. זה שחלוץ יודע לעשות עוד דברים חוץ מלהבקיע זה מוסיף לו המון, ובתווך הרחוק יכול לעזור לעומר גולן ולנבחרת.

7. תונל Member

אבל עזוב אותך מהטווח הרחוק, עוד 3 חודשים (צרפת ואירלנד) אתה צריך להציב מישהו בעמדת החלוץ, ושוב תצטרך להתלבט בין חלוץ ספסל בקבוצת תחתית בטורכיה, לבין חלוץ צעיר עם פוטנציאל, אבל שכבר שכח איך מבקיעים כי כל מה שהוא עושה זה להרוס התקפות של היריב ולשלוח מסירות לחלוצים של הקבוצה שלו.
    הוא חייב לשחק בעמדת החלוץ כדי לראות באיזה כושר הוא יהיה ולבחור מי פחות גרוע לעמדת החלוץ, הוא או בלילי.
    וד"א, גם לטווח הרחוק עדיף שהוא ישחק בתור חלוץ, כי גם שם יש לו הרבה לשפר. זה לא שאתה שם את ואן-ניסטלרוי בתור קשר אחורי כדי לראות איך הוא משתלב שם ולפתח אצלו יכולות חדשות.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/04
  8. אלי מתחן Member

הכדור היה באמת נפלא אם הוא היה זה שמוסר, מי שמסר זה שחקן הגנה שחסם את המסירה של בונפלד אחורה.

9. city Member

את זה גרנט יחליט לפי האימונים לפני המשחק. הוא יראה מי יותר חד ויותר בכושר ולפי זה יקבע את ההרכב.

לא נראה לי שהוא ישכח איך להבקיע http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx
    חוץ מזה, בנבחרת כל השחקנים עושים הגנה חוץ מבניון, ולכן אם גולן ישתפר מבחינה הגנתית הוא יכול לתרום לנבחרת, שבנויה על הגנה.
    חלוץ שיודע לעשות הגנה, שיודע לרדת למרכז המגרש ולעזור בהנעת הכדור, זה פלוס גדול לנבחרת.

10. ג'רי בית הלוי Member

בונפלד http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/wub.Xxx
    17 דקות, שתי מסירות של גול, אחת מהן לאמבמבה שהוא לא שחקן כדורגל והשניה למסיקה שניצל את המסירה כראוי.
    תמוה מאוד למה קלינגר לא משתמש בשחקן שעובדתית הוא התפוקתי (יש כזאת מילה?) ביותר במכבי, בכל משחק שהוא משחק בו הוא תורם תרומה עצומה, אבל כל פעם מחדש קלינגר מתעקש להרכיב את זיתוני שהוא גם לא משהו וגם שחקן הגנתי, שזה לא משהו שחסר לנו.

משה- אני לא יודע כל כך מה להגיד לך. מחאה יש, אבל היא לא מטעם השחקן ה-12. התארגנה קבוצה של אנשים ללא כל שיוך ארגוני זה או אחר שמטרתה המוצהרת היא להעיף את לוני וקלינגר ממכבי. על דרכי הפעולה של הקבוצה הזאת אני לא ממש יודע, כל מה שאני יודע זה שהם התחילו במחאה כלשהי אחרי הדרבי. אתמול הרבה אנשים מהשחקן לא הגיעו, אבל זה לא היה בגלל מחאה זו או אחרת (למרות שאני אישית בעד צעד כלשהו כנגד אי-הכנסת התופים לשער 11) אלא מסיבות אחרות.

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל פ"ת רושמת ניצחון שני העונה, שוב 1 - 0, שוב על הפועל ת"א, רק המגרש שונה, והפעם הניצחון הוא דרמטי יותר, כששביט אלימלך "מכפר" על ההצלות שלו בטעות וחיימוביץ' כובש שער ניצחון. התחתית בוערת בלשון המעטה!

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפועל ת"א הפכו לקבוצה הלוזרית של הליגה.
    רק לפני חודש, אותו מצב, רק בבאר שבע, וגם שם, טעות של אלימלך בדקה ה90, ו1-0 שהפועל ת"א מפסידה.
    רואים כמה קשטן חסר, אצל קשטן לא היה נוצר מצב שתוך חודש הקבוצה שלו מפסידה פעמיים בדקה ה90 משערים מהסוג שהפועל ת"א חטפו.

שמוליק חנין התפטר למי ששאל, לא שאני מאשים אותו במשהו, אם מביא לך לימונים, אתה לא יכול לעשות מיץ תפוזים.
    הקבוצה הנוכחית של הפועל ת"א עלובה, וכבר אמרתי זאת.
    חשבתי שהתקווה של באר שבע מהמחזור הזה תבוא מהמשחק שלנו, אבל בסוף זה בא מהמשחק היום בין הפועל ת"א להפועל פתח תקווה, נחמד לדעת שיש קבוצות בכושר עלוב כמותנו.

וכן, ירדנו למקום האחרון, חבל לנו על הזמן עם לא ננצח את נצרת עילית ודוארטה שיבוא לנקום.

נ.ב
    משהו קטן לסוף, לפני תחילת העונה טענתי שהפועל ת"א צריכה לתת לחימוביץ'(שהוא בכלל שחקן בית של הפועל ת"א) הזדמנות, הפועל ת"א כניראה לא שמעה, והשאילה אותו עונה נוספת, רק הפעם להפועל פתח תקווה.
    והיום, חיימוביץ' כובש נגד קבוצת נעוריו, ותתארו לכם שבסוף השנה השער הזה יקבע לגבי ירידת ליגה של הפועל ת"א, לא נעים.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏7/12/04
  13. Apu Member

אני עדיין מאשים את לנדאו במצב הזה, למה הוא הביא רכש כל כך עלוב שמבקיע 2 שערים ב12 מחזורים?!
    למה הוא לא שיחרר את כל האפסים שקשטן קנה?! רוזן, אבוקסיס.. למה?!
    למה למכור את סבן למה?! שנה שעברה בחיים לא הייתי חותם על שום מקום מתחת לרביעי, עכשיו אני חותם על כל מקום מעל 10.. עלובים..

אבל בכל זאת זה עדיין מצחיק אותי לראות את החבורה העלובה הזאת נכנסת לבונקר ובסוף מפסידה לאחרונה בליגה פעם שנייה..

בית"רי-תירדו גם אתם בבקשה ואז יהיה טיפה יותר מעניין בלאומית http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

14. בית"רי מלידה Member

אוי כמה שמח יהיה איתכם ביום ראשון הקרוב...אלא אם כן איצ'ה יעלה להרכב שלכם את אייל צור...

תראו איזה מחזור מעניין - בלשון המעטה - צפוי לנו:

הפועל ב"ש
    נצרת-עילית

בני-סכנין
    הפועל חיפה

בני-יהודה
    מכבי ת"א

מכבי פ"ת
    הפועל פ"ת

הפועל ת"א
    בית"ר ירושלים

מכבי חיפה
    מ.ס. אשדוד

אין ולו משחק אחד ( אולי למעט שכונה נגד קלינגר ) שאין בו מתח !

את הפריוויואים למשחקים אפשר להתחיל כבר עכשיו.... :aaa031:

נערך לאחרונה ב: ‏7/12/04
  15. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

את מי אתה לעזאזל אוהד?
    בחתימה שלך אתה משתין על מכבי חיפה ומכבי ת"א, טיפה מעל אתה יורד על הפועל ת"א ועכשיו אתה רוצה שבית"ר תרד.... את מי אתה לעזאזל אוהד??