מחזור 12: 0-0 לעיני טדי מלא בין חיפה לבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏2/12/04.

1. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

חחח אשדוד פיספסה הזדמנות להתקרב לחיפה. עכשיו רק מכבי צריכה לנצח את פ"ת מחר, ולהתקרב עוד קצת לחיפה.

2. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק די משעמם רוב הזמן
    רוב ההתקופת של שתי הקבוצות נגמרו ב3-4 מסירות ואיבוד כדור או חטיפה
    היו הרבה מצבים, וכמה חבל שכל השחקנים של חיפה צריכים משפקיים, כי זה היה צריך להיגמר 7-3 בערך...
    בקשר למי היה יותר טוב אני די חלוקה, לחיפה היו הרבה מצבים והיא שלטה ברוב המחצית הראשונה אבל לא הגיע לשניה, גם שם היו לה מצבים אבל בית"ר שיחקה יותר טוב
    ההגנה של בית"ר שווה לתחת ד"א

ד"א, 2-0 לסכנין

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏4/12/04
  3. משוגע בירוק Member

בוקולי איום! איבד כדורים... סמר לא טוב.. בעט לא טוב.
    באדיר כל הזמן בועט מרחוק ומחטיא...

והסיפור של היום: חיפה מגיעה למצב שהיא עומדת מול השוער 9 (!!!!) פעמים ושום כדור לא הולך אפילו למסגרת.

רק קטן שיחק היום... אני מקווה ששבוע הבא נגדיל את הפער לעשר נקודות.

4. בית"רי מלידה Member

כמו שחששתי, מרוב הדיבורים הרבים : ההר הוליד עכבר...ההתקפה של חיפה החטיאה, ההגנה של בית"ר מחוררת כמו גבינה , ומאיר עשה קופה....

אבל שני דברים נותרו על כנם: בטדי קשה לנצח את בית"ר ( אלא אם כן אייל צור משחק http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/mad.Xxx ), וחיפה נותרה בלתי מנוצחת.

ומילה טובה גם לתום אלמאדון - מי אמר שאין תחרותיות ?? ( בתוך מכבי חיפה http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx )

שבוע טוב!

5. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה צוחק נכון?
    נתחיל מזה שחוץ מכדורי שוער, הוא נגע בכדור 3 פעמים, בפעם הראשונה בעיטה חלשה של אסולין הוא הדף לקרן, פעם שניה כדור גובה הוא תפס והשמיט. פעם שלישית כשעטיה איחר לכדור הוא רץ ותפס

6. אורן04 Member

מכבי חיפה היתה טובה... עד לשער, ולכן בסך הכל היתה לא טובה.
    ביתר? לא הופיעה לחצי השני, אלמדון לא נגע בכדור.
    רוני לוי מאמן עלוב.

7. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

גם לי לא ברור הקטע הזה עם רוני לוי. כנראה קנה תיקו, אחרת לא ברור לי למה לא ביצע חילופים כמו להכניס את ברדה למשל, או זנדברג במקום באדיר ודירסאו...

מסודי כובש את השלישי, ב"ש מפורקת על ידי סכנין.

נערך לאחרונה ב: ‏4/12/04
  8. אלי מתחן Member

כל הכבוד למכבי חיפה שלא נגררה לאפטיות של בית"ר

9. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מאז שאני זוכר את עצמי בוסרמיל אף פעם לא נטשתי אותו לפני תום המשחק אפילו בהשפלה הגדולה ב5-2 מול בית"ר .
    תמיד נשארתי עד סוף המשחק למרות הביזיון,אבל היום זה היה השיא,נטשתי במחצית כי לא יכולתי לסבול את זה עוד.
    השחקנים לא מבינים שהם במאבקי תחתית ! סכנין נלחמה כמו קבוצה שרוצה להשאר בליגה,למרות כל הכאסח שלה,אבל ככה משחקת קבוצת תחתית . יורקת דם ומורידה דם ליריבה שלה.

אלי גוטמן הרס אותנו קשה לצאת מהמשבר הזה שנקרא אלי גוטמן.
    הוא הביא לנו את הזרים האלה שאין להם מושג,שיחרר לנו את השוער הותיק והיציב אסי רחמים וניסה להביא אחד דומה , רחמין , אבל רחמין הוא לא רחמים וגם לא יהיה למרות גילו המתקדם של אסי.

גם לאלי כהן מגיעה מילה רעה בעניין.
    הגול השלישי אשמתו הישירה של המאמן אלי כהן .
    פמי אופובונמי הוא קשר-חלוץ !!!!!! ודדי בן דיין מגן שמאלי !!!! אז למה להחליף בינהם את התפקיד לעזעזל ??? יניב אברג'יל הוכיח בתור חלוץ שיודע לכבוש אז למה אתה שם אותו קיצוני ?!?!?!?!

כוס אמאק ערס ששום מאמן בשם אלי לא ינחת יותר בבירת הנגב , אין להם מושג !

10. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

תוצאה מפתיעה מאוד לדעתי. 4 - 0 כל כך חד צדדי? בוסרמיל? לזה לא ציפיתי. כנראה שזו לא השנה של ב"ש. ככה לפחות זה נראה בינתיים.

ראיתי את התקציר של מכבי חיפה נגד בית"ר ירושלים ויש לי כמה דברים בנושא המשחק הזה: התוצאה ממש ממש משקרת! אם הייתה לי סטטיסטיקה של איומים על השער היא בטח הייתה 20 - 3, אבל באיומים על המסגרת בערך 1-1 וזו הייתה הבעיה היום. מכבי חיפה הגיעה אפילו ליותר מצבים קורצים מהרגיל אבל באדיר, טל, קטן (המצטיין לדעתי) וקולאוטי פשוט פספסו בצורה לא ראויה בשביל קבוצה כמו מכבי חיפה. אפילו לא למסגרת. במיוחד הרגיזו אותי החטאה אחת של טל ועוד סלאלום של באדיר שבעט לשמיים במקום למסור לאחד משני שחקנים שהיו פנויים. לבית"ר מה שיש לי להציע זה לשפר את ההגנה שהיא מסננת עם חור אחד גדול, ולהודות לשחקני חיפה שלא ניצלו אף מצב מבין הרבים שהיו להם.
    ולשופט מאיר לוי, אמנם מכבי חיפה הייתה צריכה לנצח גם ככה, אבל בפתיחת המשחק היה חייב לתת לבית"ר ניצחון אוטומטי, הרי מה שטלקר עשה לקולאוטי ברחבה היה איפון כשר.
    נקווה לחזור לעצמנו שבוע הבא בבית נגד הסגנית ולהנחיל ליוסי מזרחי הפסד שלישי רצוף.

11. אלי מתחן Member

באמת חיפה שיחקה יותר טוב בעיקר במחצית השנייה, מה לעשות היא פשוט רמה אחת מעל כל הליגה.

12. בית"רי מלידה Member

מאיר לוי VS. אייל צור - 1 : 1 .... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

טוב מה נאמר ומה נגיד. הלם. התאכזבתי קשות.

אני כנראה צריך לשנות מחשבה, אצלי בראש באר שבע קבוצת צמרת למרות ההתחלה הגרועה אבל אני טועה. אנחנו קבוצת תחתית ואני צריך להתייחס לזה ככה. 4-0? בבית? לאן הגענו? איפה השנים בשנות ה-90 שהיינו מסיימים עונות עם מקסימום 2 הפסדי בית איפה? המצב קשה, הוא נראה עגום הוא נראה אומלל אבל אנחנו ניצא מזה.

14. Dyer משתמשים של כבוד היכל התהילה

עד שאני הולך למשחק ליגה פעם בשנתיים אני מקבל משחק משעמם שבו הקבוצה שלי כמעט ולא עוברת את החצי.... אכזבה גדולה...

15. בית"רי מלידה Member

מה אתה בוכה? לפחות יש לכם תחרותיות שאין בצמרת ..... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx ( שחר אשם גם בזה ? )