מחזור 12: 0-0 לעיני טדי מלא בין חיפה לבית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏2/12/04.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הטופיק זה חפש את המטמון...ואנחנו יודעים כבר מי מצא אותו... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

2. אלי מתחן Member

אחרי הרבה זמן, אני שמח להגיד שיש לנו משחק עונה בטדי. בין 2 ההתקפות הטובות בליגה, בין 2 קבוצות שכל מפגש ביניהן בשנים האחרונות התגלגל למשחק מהנה וקצבי, והפעם בית"ר היא לא קבוצת תחתית (יותר מזה אי אפשר להגיד עלינו, צמרת אנחנו עדיין לא) ככה שיש למה לצפות.
    משחק עונה זה משחק שמשפיע על ההמשך וגורל הקבוצות, ולדעתי זה משחק כזה, הפסד והליגה נפתחת מחדש, למרות שאשדוד שתגיע בשבוע הבא לקריית אליעזר עושה כל מה שצריך בשביל לא להתקרב לחיפה והמכביות (פ"ת ות"א) מציגות כדורגל הגנתי וחלש, הפסד של חיפה (בע"ה) נותן דחיפה מורלית לסגניות שאפשר לנצח את חיפה. ההגרלה של הסיבוב הראשון לא זימנה למכבי חיפה אף משחק חוץ קשה מלבד אשדוד, נגד בית"ר, מכבי ת"א, הפועל ת"א והפועל ב"ש היא שיחקה בבית, יש עוד סיכוי לפתוח משהו העונה.
    לעומת זאת בית"ר, ניצחון של בית"ר (בע"ה) יביא בשבוע הבא בסביבות 5,000 אוהדים לבלומפילד לנקמה, כמו כן הניצחון מקרב אותנו לצמרת בעוד 3 נקודות כאשר מכבי פ"ת מגיעה לטדי במחזור ה14.

נקווה למשחק טוב שבסופו בית"ר תנצח.

3. Daniel_Harush Member

צפוי לנו ללא ספק משחק עונה השבת .
    אני מקווה מאוד שבית"ר תנצח בכדי שהליגה תיהיה לפחות קצת ממש קצת פתוחה .
    שבוע הבא מצפה לנו מחזור מעולה!
    בית"ר ירושלים יוצאת לבלומפילד למשחק מול הפועל ת"א
    מכבי חיפה מארחת את אשדוד ב"משחק עונה"
    הפועל ב"ש תארח את מפתיעת השנה ,נצרת עלית .
    בני סכנין תארח את הפועל חיפה
    בני יהודה את מכבי ת"א באיצטדיון ה"ביתי שלה" בלומפילד.
    ובנוסף לכל דרבי פתח תקווה .

4. שגיא Guest

בקשר לאתמול, נצרת עילית בהחלט במשחק מצויין, בעיקר במחצית הראשונה. אפשר לראות שלושה שחקנים התקפיים עליהם היא נשענת. בראש ובראשונה החלוץ הכי פורה בארץ, אחד שהגיע לבאר שבע וצנח ללאומית בעונה שעברה, כובש בצרורות העונה בליגת העל - ז'וז'ה דוארטה, חלוץ פנטסטי, נכס לנצרת עילית. מלבדו בחלק ההתקפי יש עוד שני שחקנים, יוצאי מכבי חיפה - יואב זיו וגיירמו ישראלביץ'. זיו, בעבר נחשב לכוכב במקלחת הנוער של חיפה, וגם במשחקי גביע הטוטו שהיה משחק היה מפגין משחקנים שהיו מוכיחים את הפוטנציאל שלו. לפני שנתיים וחצי הוא עבר ליריבה העירונית, הפועל חיפה, ושם אף כבש במשחק הבכורה שלו. מאז הוא הספיק להתגלגל לנצרת עילית, לעלות איתה ליגה, ולהתברג להיות אחד משחקני המפתח שלה. השני הוא האגרנטינאי האנרגטי, עוד יוצא מכבי חיפה. בעונה שעברה הוא הושאל לנצרת, ובתחילה לא כלכך השתלב שם, אבל גם הוא, לאט לאט, הפך לשחקן מוביל והיום מציג יכולת שבהחלט יכולה להקנות לו מקום חוזר במכבי חיפה. שניהם שחקנים צעירים (בני 22-23) ועוד יכולים להתקדם בכדורגל הישראלי.

לגבי היום, אחד המשחקים הלוהטים, מכבי חיפה מול בית"ר. תמיד המשחקים האלה היו מלאי אווירה, ולרוב, גם מלאי שערים, מה שמעלה את רף הציפיות לקראת המשחק. סופסוף הבלם הברזילאי חוזר להרכב הירוק, ומי שיותר לספסל, אחרי שלא החמיץ דקה העונה, הוא אורי אוזן, שנחלש לאחרונה. בחוד ינסו להמשיך קולאוטי וקטן להטריד הגנות. רוסו לא ישחק.

5. אלי מתחן Member

מאיפה אתה יודע מה הלך במקלחות שלהם?

6. שגיא Guest

אל תשאל. סוג של תחביב.

http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

7. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

אברבנל מעלה את בני יהודה ליתרון 1-0, מפנדל לא מוצדק.

8. Dennis Bergkamp משתמשים של כבוד היכל התהילה

הא?? מאמן עלוב?? לא מאמן איכותי (ביחס לשאר המאמנים האפסים בליגה הזאת)?? בגלל שהוא אמר שהקבוצה שלו לא ברמה של חיפה? מה הקשר לעזאזל?

הוא צודק ב-100%, כל העולם חוץ ממך כבר הבין שחיפה לוקחת אליפות השנה בלי להתאמץ, תעשה לי טובה, אשדוד במקרה הטוב תסיים העונה במקום הרביעי, מה אתה רוצה, שהוא יצהיר איך הוא הולך לקחת את האליפות מחיפה, יעשה מעצמו צחוק וסתם יפיח תקוות שווא בכל הקבוצה?

9. yakirmaimon Member

Dennis Bergkamp מסכים איתך בכל מילה..
    חיפה לוקחת אליפות בהליכה גם אחרי הפסד עתידי היום בטדי, מילה שלי, חיפה לא תנצח היום, אך האליפות שלה ב-100 אחוז...

בני יהודה מנצחת את הפועל חיפה.. זה היה פשוט מדהים... מחצית ראשונה יכל להיגמר 3 או 4 לחיפה ש]שוט הגיעה להזדמנויות מדהימות ולא השכילה לנצל אותם, פשוט מדהים.. בסוף פנדל שלדעתי לפיי מה שראיתי לא היה נותן לבני יהודה ניצחון יקר 0-1, אך משאיר אותי עם הרבה ציפיות לכדורגל טוב מהפועל חיפה, לקבוצה יש כדורגל, אין ספק בכלל..

10. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

ניצחון יקר לבני יהודה, הרבה בזכות האיש הזה:
    http://images.one.co.il/images/d/gg40542.Xxx
    יניב והבה - משחק ענק.

11. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזו אווירה! טדי מלא, 14,500 כרטיסים נמכרו (ויש מנויים כמובן) ותהיה חגיגה ביציעים, אני מקווה שלא תהיה אלימות ושיעבור בשקט. ההרכבים:
    בית"ר י-ם: איציק קורנפיין, אינדיו פריירה, עופר טלקר, אלירן דנין, מיקי עטיה, עידן מליחי, אנדריי קלדיירה, אבי נמני, אבירם ברוכיאן, ברק יצחקי, ליאור אסולין.

מכבי חיפה: ניר דוידוביץ', אלון חרזי, ווסקלי גונסאלבס, אריק בנאדו, חיים מגרלשווילי, חבייר דירסאו, וואליד באדיר, עידן טל, גוסטבו בוקולי, יניב קטן, רוברטו קולאוטי.

מליקסון לא כשיר, גם רוסו לא בסגל.

12. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

שני חילופים כפויים:
    ששון החליף את קאלדיירה הפצוע בבית"ר.
    אחרי 40 דקות דוידוביץ' נפצע והוחלף על ידי תום אלמדון....
    אני אמשיך לעדכן (אה, כן, ותודה ללילך שמעדכנת אותי במדויק על המתרחש לייב http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/rolleyes.Xxx )

מחצית: 0-0

דקה 90 ואינדיו מורחק בצהוב שני.

תוצאת סיום: 0-0.
    כמה צפוי, כששתי הקבוצות האלה מגיעות למשחק שמדברים עליו כל השבוע הוא נגמר ב 0-0 בלי יותר מדי אירועים. נקווה שפיזור האוהדים יעבור בשקט.

וסכנין עולה ליתרון על באר שבע משער נגיחה של אטצ'י בדקה ה- 9, סיימתי לעדכן (ותודה ללילך!).
    חם בתחתית עכשיו, וגם הצמרת לא סגורה כמו לפני שבועיים...

נערך לאחרונה ב: ‏4/12/04
  13. לילך משתמשים של כבוד היכל התהילה

שמוק... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/dry.Xxx

14. משוגע בירוק Member

המשחק של הפורום... או מה שזה לא יהיה הסתיים בבלוף גדול. באיזשהו שלב ההחטאות של באדיר, בוקולי וקולאוטי התחילו להצחיק אותי... http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/lol.Xxx

15. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

חיפה הייתה יותר טובה מבית"ר?או שהתיקו משקף?
    לפי מה כמות המצבים הבנתי שהיינו הרבה יותר טובים מבית"ר...