מחזור 12: ויאריאל גוברת בשיניים על סביליה.

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏9/11/07.

1. Raulito Madridista

מחזור 12 בליגה הספרדית

http://img234.imageshack.us/img234/8168/logobe2.Xxx

במוקד המחזור יערוך הקרב בין ויאריאל שניצחה אמש בגביע אופ"א ובליגה בקאלדרון את אתלטיקו מדריד, לבין סביליה שניצחה בקלילות את ריאל מדריד וכך גם בליגת האלופות באמצע השבוע. הצוללת ששואפת כמה שיותר גבוה ורחוקה נקודה בלבד מהמקום הראשון, תחסר את רוסי הפצוע, אבל ניהאט בכושר מצויין עם שלושה שערים בארבעה ימים.
    ברצלונה תוכל לעלות זמנית למקום הראשון במידה ותנצח את חטאפה המשתפרת של לאודרופ. בארסה ניצחה העונה פעם אחת בלבד במשחקי החוץ.
    האלופה ריאל מדריד תארח את מאיורקה, בדומה למשחק האחרון של שנה שעברה בסיומו זכו הלבנים באליפות מספר 30. גוטי ייעדר עקב השעייה. ריאל מדריד לא עירערה לגבי הצהוב השני המוטל בספק של ראמוס במשחק נגד סביליה והוא ייעדר. מי שיהיה בסגל הוא היגואין שחוזר לאחר היעדרות.
    וולנסיה מגיעה אחרי תוצאה עלובה בליגת האלופות ותקווה להשיג ניצחון שני רצוף בליגה ולשפר עמדות בצמרת.
    לבאנטה שהשיגה ניצחון ראשון במחזור שעבר משלושער אדיר של ריגאנו, תתארח בויאדוליד לקרב תחתית.
    עוד במחזור: אתלטיקו מתארחת באלמרייה, אספניול - בילבאו.

http://www.as.com/recorte/20071104dasdaiftb_2/C280/Ies/Sevilla_Vuelta.Xxx

הלו"ז:

יום שבת -
    חטאפה - ברצלונה(21:00, שידור ישיר בספורט 5);

יום ראשון -
    לה קורוניה - סנטאנדר(18:00);
    בטיס - סראגוסה(18:00);
    אלמרייה - אתלטיקו מדריד(18:00);
    ויאדוליד - לבאנטה(18:00)
    אספניול - אתלטיק בילבאו(18:00);
    רקראטיבו - אוססונה(18:00);
    ריאל מדריד - מאיורקה(20:00, שידור ישיר בספורט 5+);
    ויאריאל - סביליה(22:00, שידור ישיר ב5+ LIVE)
    וולנסיה - מורסיה(23:00);

מחזור פורה ודיון מהנה, פריוואים בהמשך - :aaa21:

2. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

מארקז שהיה עוד בספק לרנג'רס ובכל זאת היה בסגל\נשאר מחוצה לו , לעומתו זמברוטה שנח מול הסקוטים חוזר למשחק הקשה במדריד.

http://www.sport.es/vivo/recursos/fotos/foto_252528_CAS.Xxx

ואלדז, ג'ורקרה
    אבידאל, זמברוטה, פויול, מיליטו, תוראם, אולגר, סילביניו
    יאיא טורה, אינייסטה, צ'אבי, גודיונסן
    רונאלדיניו, הנרי, מסי, בוז'אן, ג'ובאני

3. Sergio Ramos Member

http://img340.imageshack.us/img340/5144/valencia2zh4.Xxx - http://img262.imageshack.us/img262/3695/murcia1ck5.Xxx

ולנסיה VS מוריסיה - 23:00, מסטאייה.

מוריסיה
    מה שלום מוריסה? העולה החדשה מהסגונדה, כבר 12 מחזורים בליגה הספרדית שלנו, ובינתיים היא ממשיכה להשתלב, ומצבה? די יציב הייתי אומר. הקבוצה ממוקמת במקום ה-11 שבבעלותה 13 נקודות. בקבוצה המטרה הראשונה, היא לא להיאבק במאבקי התחתית. הקבוצה והמאמן אלקארז יודעים שאין להם כמעט סיכוי, להגיע לגביע האופ"א ובכלל המקסימום שתוכל לעשות מוריסיה, היא להתברג בין ה10 הראשונות. בקבוצה לא בונים על כך. מוריסיה קבוצה שהגיע בכדי לעבור תהליך ולהיבנות לאט לאט בליגה הראשונה. המועדון לא עשיר במיוחד, אבל הצליח לשפר את המועדון בכמה רכשים שחלקם בינתיים משביעי רצון. איך שהיא נראת כרגע, האי בהחלט יכולה לא להיקלע למאבקי תחתית. הקבוצה פתחה מצוין את העונה בניצחון ענק 3-0 על רגוסה, אחד הניצחונות שנתנו לקבוצה הרבה הרבה כח להמשיך הלאה במוראל גבוהה. ובינתיים היא מתחקחת בין החלק העליון לתחתון של הטבלה ומצב כמו שאמרתי, יציב מאוד. מוריסיה יודעת שבחומר השחקנים ולנסיה עולה עליה, אבל זה כבר לא משחק תפקיד אצל ולנסיה בזמן האחרון, ובמוריסיה מאמינים שבעזרת מוטיבציה ומוראל גבוה אפשר לעשות זאת.

הרכב משוער : נוטריו; מחייה, ברונו, ארזו, פנה; לוקאס, ריצ'י, גרסיה, רגווירו; באיאנו, אלונסו.

ולנסיה
    והרבה מתבלטים, למה דווקא רונאלד קומאן? למה לא מוריניו? למה לא סקולארי או כל מאמן טוב ומוצלח בעל רקורד טוב יותר משל קומאן. אין ספק שלמאמן ההולנדי יש חתיכת עבודה לא נורמלית, ואני שואל, מאיפה הוא יתחיל עם כל הבאלגן הזה. הקבוצה לא חלמה על פתיחה כה זוועתית. אומנם יש לה רקורד לא כזה גרוע, אבל לא ניתן להיתכחש, היכולת שלה זווע ורוב הניצחוות הגיע ב-סתם. היו גם כאלה שבכלל לא היו מגיעים לה. בהפסד הראשון לרוזנבורג זה הגיע לשיק וקיקה הכושל הלך הביתה. פרננדס הוא מאמן הביניים של ולנסיה אבל מול מוריסיה קומאן יתחיל לתפוס פיקוד. קודם כל בולנסיה גרוש שיפור ניקר במוראל הקבוצה, ובעצם במנטליות כולה. בינתיים הרכש של ולנסיה לא נצץ. הלגרה מוכיח שהוא בעצם לא בלם, אלכסיס הצערי נפצע ובכלל ההגנה, זוועה. גם אלביאול המצוין בכושר ירוד מאוד. ניקולה זיגיץ' גם כן הענק הסרבי שתלו בוא הרבה ציפיות מאכזב בינתים את ראשי המועדון. אז כבר עכשיו בבואו של קומאן ובמשחק ראשון על הקווים, הוא משנה כמה דברים- דבר ראשון סילבה שמשחק כקשר יעבור לשחק כחלוץ לצד דויד וויאה, וויסנטה חוזר לעמדת הקשר השמאלי. אנגולו, יפתח בימין במקום חואקין שלא בסגל עקב פציעה. בעמדת הקישור המרכזי צפוי בארחה לחזור לשחק לצד אלבלדה ופרננדס החלש, לא בסגל. בהגנה הלגרה ימשיך לשחק לצד אליביאול בתקווה שהעיניינים ישתפרו ומיגל, חוזר לעמדת המגן הימיני.

הרכב משוער: הילדנברד; מיגל, אלביאול, הלגרה, מיגל; אנגולו, אלבלדה, בארחה, ויסנטה; סילבה ווויאה.

נערך לאחרונה ע"י מנהל: ‏10/11/07
  4. BenBatia Member

חטאפה - בארסה

אני בטוח שחטאפה,כמו כול קבוצה שמשחקת נגד בארסה העונה,תפתח את המשחק עם בונקר טוטאלי ותנסה לעקוץ,פה ושם.בארסה צריכה לפתוח את המשחק עם לחץ וחוכמת משחק,לנסות דאבל פסים מהירים,וקצת בעיטות מרחוק.
    אנחנו חייבם לכבוש מינימום שער אחד במחצית הראשונה,על מנת להפעיל לחץ על חטאפה,ולא להשאיר לה ברירה,אלא לנסות ולתקוף.
    בארסה צריכה להיות מפוקסת וחדה,צ'אבי ואנייסטה הם המפתח.לחפש את הטרידנטה הקדמית,ומצידו של הלבקן,אני רוצה לראות אותו בכושר שהיה נגד בטיס.לנסות ולעבור אחד משחקני הבונקר,ולחפש את המסירה החכמה.
    רונלדיניו - חייב להיכנס למשחק,להפעיל את אבידאל,ולהיות יותר פרקטי ומפוקס,בניגוד למשחק האחרון שלנו(ריינג'רס).
    אין לי ממש מחשבות על ניצחון מוחץ,למרות שזה יכול לקרות,אבל אני אסתפק בניצחון,גם אם לא יהיה גדול.

דרך אגב,אותו 4-0 אומלל,תפס אותי ביום הולדת שלי.
    הייתי בחופשה באילת עם שני חברים,הדלקתי את הטיוי,שמתי ערוץ הספורט,והמתנתי בערך 70 דקות עד שיסדרו את הבעיות בשידור.
    אופס,המשחק מופיע,סביבות הדקה ה70,בארסה בפיגור 3-0,חבריי צוחקים, ואני פשוט אוכל את הלב.אחרי כמה דקות,דרדלה שנכנסת, קובעת 4-0 אומלל.הרסו לי את החופשה.

5. Sergio Ramos Member

רונלדיניו ב2 משחקים האחרונים דווקא מראה שיפור מאוד ניקר ביחס לפתיחת העונה הלא טובה שלו. נגד ריינג'רס האו היה מאוד פעלתן כמו שאוהבים אותו בבארסה, בא לקבל כדור מהקשרים, רץ מצד לצד, מניע את ההתקפה של בארסה. זה עדיין לא אותו רונלדיניו שהכרנו וקשה להאמין שרונלדיניו יחזור לשחק כמו בשיאו. יש עדיין מקום לשיפור, בינתיים הוא על הדרך הנכונה.
    חטאפה תמיד היוותה כיריב קשה מאוד לבארסה. כולם זוכרים את ההשפלה שהיא הנחילה לבארסה בעונה הקודמת, כך שאני לא מעמיט בערכה. העונה היא נחלשה רבות. גויזה עזב אותה והקבוצה רק נחלשה. אומנם אוצ'ה המצוין הגיע אבל גם האו לא מצליח להשלים את גוויזה שהחזיק את ההתקפה של חטאפה. כרגע מצבה לא טוב והיא בתחתית ולבארסה כמובן יש עליה יתרון משמעותי. אבל כמו שאמרתי במפגשים האלה הכל יכול לקרות, ברגע נתון חטאפה יכולה לגנוב איזה גול ונצח את המשחק.

6. Raulito Madridista

ריאל מדריד - מאיורקה(מחר, 20:00, שידור ישיר בספורט5+)

http://www.marca.com/futbol/super-cronica/07-08/img/escudos/realmadrid.Xxx

מתוך השבוע הקשה של ריאל מדריד שכלל שלושה משחקי חוץ, היא השיגה תוצאות סבירות. ניצחה בקלות את וולנסיה, הפסידה בפיחואן אבל נשארה במקום הראשון בספרד והשיגה נקודה ביוון מה שלא הפריע לה לשמור על ראשות הבית בליגת האלופות.
    ריאל מדריד תחסר את סרחיו ראמוס שספג כרטיס אדום נגד סביליה וגם את גוטי שספג את הצהוב החמישי שלו במסגרת הליגה. אריאן רובן עדיין פצוע ובניגוד אליו היגואין התאמן עם הקבוצה והוא בסגל למשחק. ההרכב של הקבוצה אמור להיות זהה למשחק נגד אולימפיאקוס פרט לחסרונו של ראמוס שאותו יימלא מיגל טורס. סאלגדו לא בסגל עקב החלטות מקצועיות כמו גם סולדאדו ובלבואה.סניידר ייקבל את הצ'אנס במרכז בייחד עם דיארה וגאגו, רוביניו שהיה חלש במשחק האחרון, משחק גם בקישור. הסוכן של הברזילאי אמר השבוע לתקשורת שרוביניו רוצה לגמור את הקריירה בלבן ושהוא מאוד מאושר. היינצה וקנבארו יישתפו פעולה בחלק ההגנתי ומצלדר ופפה על הספסל, ראול ורוד כרגיל בחוד ההתקפה.
    ריאל תקווה לשמור על המאזן המושלם שלה בבית בכל המסגרות ולהמשיך לנצח את מאיורקה בבית מה שקרה בשלושת העונות האחרונות, שלפניהם באו שני הפסדים.

http://www.marca.com/futbol/super-cronica/07-08/img/escudos/mallorca.Xxx

מאיורקה של מאנזנו היא קבוצה מעניינת שיכלה לטפס קצת יותר גבוה מהמקום התשיעי. בשבוע שעבר היא שיחקה כדורגל טוב ופתוח נגד וולנסיה אבל הפסידה 2-0, למרות הכל הקבוצה מרוחקת נקודה אחת בלבד מגביע אופ"א. ההגנה שסופגת שערים בכל משחק מנעה מהקבוצה להתקדם. נראה שסוף-סוף מצאו במאיורקה יורש לסמואל אטו. החלוץ המצויין דני גיזה שהגיע מחטאפה בקיץ(מוזמן טרי לנבחרת ספרד), כבש עד עתה שישה שערים. בייחד עם איבאגזה הפליימקר החביב(3 גולים), אראנגו(שישה גולים) וחונאס, למאיורקה יש התקפה מסוכנת מאוד שיכולה ליצור בעיות לכל הגנה. הקשר האחורי החזק באסינס בספק למשחק. מי שייעדר הוא השוער מויה הפצוע ובהיעדרו יעמוד בין הקורות השוער לוקאס, כמו במחזור שעבר נגד וולנסיה.
    המאמן מאנזנו הוא אוהד ריאל מדריד וחבר בסוסיוס של הקבוצה. ציטוט מעניין שלו לפני המשחק:"כמה שאני אוהב את מאיורקה, ריאל מדריד תמיד לפניה". בקשר למשחק אמר המאמן:"אנחנו באים במטרה להינות ולקחת נקודות. אם נשחק התקפי מידי בברנבאו אנחנו עלולים להפסיד".

ריאל מדריד: קסיאס; מיגל טורס, היינצה, קנבארו, מרסלו; דיארה, גאגו, סניידר, רוביניו; ראול וואן ניסטלרוי

מאיורקה: לוקס; נאבארו, באייסטרוס, נונייס, הקטור; באסינאס, וואלרו, אראנגו, חונאס, איבאגזה; גיזה

7. Raulito Madridista

לא מאמין שברצלונה תיכשל בקולוסיאום נגד חטאפה, שהשנה הרבה יותר חלשה למרות התקופה הדיי חיובית שלה. רונאלדיניו סיפק משחק טוב נגד ריינג'רס וכל מה שהיה חסר עבורו זה שער - שלא הגיע בסופו של דבר. ברצלונה תעשה את העבודה גם אם לא תבריק יותר מדיי ותעפיל לפחות זמנית למקום הראשון בטבלה.
    וולנסיה אמורה לנצח ללא קשיים מיוחדים את מורסיה בבית. וולנסיה מקבלת בחזרה את דויד ויאה וזו תוספת כוח אדירה לחלק הקדמי שלה. חואקין שדווקא בתקופה טובה ייעדר אבל ויסנטה חוזר להרכב. עם כל התקופה החלשה של וולנסיה היא יכולה עם ניצחון לשפר את המעמד שלה בצמרת, כי לויאריאל מצפה משחק קשה נגד סביליה.
    ויאריאל היא קבוצה שאי-אפשר לדעת כל-כך למה לצפות. רוסי ייחסר אבל ניהאט בכושר מעולה, הקבוצה כבשה ארבעה שערים בקאלדרון נגד הגנה לא רעה יחסית וזה ייתן לה ביטחון. סביליה שיתקה בקלות את ריאל מדריד אבל יהיה לה במדריגל הרבה יותר קשה. ויאריאל תצטרך לעצור את ההתקפות של סביליה לפני ה-30 מטר משער כי פביאנו וקאנוטה חדים מאוד. סביליה בעלת משחק חסר וניצחון שלה והיא בצמרת הגבוהה.
    אתלטיקו לטעמי תפשל נגד אלמרייה החלשה, סתם הימור פרוע שלי.
    אספניול תקועה כבר יותר מדיי זמן, מאז הניצחון על ריאל מדריד היא לא מרשימה. היא תנצח את בילבאו בבית.
    בטיס קבוצה מפורקת ולכן סראגוסה שהייתה מצויינת נגד ויאדוליד בחלק הקדמי אבל בכל זאת הפסידה, צריכה לנצח. סראגוסה לא תגיע לשום מקום עם החוסר יציבות שלה.

וכעת למשחק שלנו.
    נגד היוונים היינו לא רעים בכלל, הייתי מרוצה מהיכולת, לא מהתוצאה אבל הגענו למצבים יחסית. מה שלא אהבתי זה שהשחקנים לא בועטים מרחוק ומתחכמים בתוך הרחבה במקום לסיים ו'להרוג'. ללא גוטי נראינו בסדר, סניידר חייב לשחק במרכז ולא להיות מנומנם. רוביניו מתקשה במשחקי החוץ, בברנבאו יש לו יותר ביטחון מהקהל, הוא ייצטרך לחזור לעצמו, אני מרוצה שיש לנו את היגואין על הספסל, במקרה ששום דבר לא עובד אני הייתי מחליף את גאגו(כמובן שאם הוא יהיה טוב וסניידר איום ונורא אז אפשר לתמרן) ומכניס את גונזלו שהעונה בינתיים בינוני מאוד.
    ישנה אפשרות שברצלונה תעבור אותנו זמנית והשחקנים חייבים לא להיכנס ללחץ.
    מאיורקה קבוצה מאוד נחמדה, יש לה שחקנים נהדרים כמו איבגאזה, אראנגו וגיזה, צריכים להיזהר, ברוך השם מיצ'ל לא משחק וטורס יהיה המגן.
    מצפה לניצחון ולמשחק נורמאלי שלנו, האללה מדריד.

8. beitar4ever Member

אני יתייחס לשני משחקים הראשון הוא, ברצלונה נגד חטאפה אני חושב שברסה לא אמורה להתאמץ היום כדי לנצח קבוצה חלשה כמו חטאפה, בנוסף לאחר שהיא קיבלה שחקן חשוב לאחרונה ,השחקן הוא רונאלדיניו שהציג לפני כמה שבועות יכולת שלא מתאימה לו, אבל בזמן האחרון הוא חוזר לעצמו, ואני חושב שברסה רק תרוויח ממנו .

עכשיו אני יתייחס למשחק החשוב מחר בסנטיאגו, ריאל תחסר מחר שני שחקנים חשובים מאוד , שהם גוטי וראמוס ששניהם ייעדרו בעקבות כרטיסים, אני חושב שראינו במשחק האחרון נגד אולימיפאקוס שראמוס הוא שחקן שיותר יחסר לנו, למרות שגם חסרה לנו היצירתיות של גוטי באמצע, אבל אני חושב שסניידר יכול למלא לפחות למשחק הזה את החלל שהותיר גוטי, אני מקווה אבל שהוא לא יסטה מאגף לאגף כמו במשחק מול היוונים וישחק במרכז איפה שאומרים לו.
    בריאל חייבים לשמור טוב את ההתקפה המסוכנת של מיורקה, דני גיזה ואיבגזה, פשוט התקפה קטלנית ואני מקווה מאוד שקנאברו והיינצה שחזר לתפקידו המקורי למשחק הזה, ייעצרו את ההתקפה שלהם.
    אני מקווה שריאל תמשיך את רצף הניצחונות שלה בבית , מצפה לניצחון ולמשחק טוב שלנו למרות החסרים, VAMOS REAL!

נערך לאחרונה ב: ‏11/11/07
  9. REAL MADRID Member

http://www.marca.com/futbol/super-cronica/07-08/img/escudos/getafe.Xxx חטאפה - ברצלונה http://www.marca.com/futbol/super-cronica/07-08/img/escudos/barcelona.Xxx

21:00, הקוליסאום ע"ש אלפונסו פרס.

חטאפה לא אותה חטאפה של שנה שעברה. הקבוצה הצנועה ממדריד סיימה אשתקד עונה חולמית בה סיימה במקום התשיעי והגיע לגביע האופ"א. הרבה שינויים עברו על הקבוצה בקיץ האחרון, מיכאל לאודרופ אקס ברצלונה וריאל מדריד החליף אקס ברצלונה וריאל מדריד אחר - ברנד שוסטר. החלוץ המצטיין דניאל גויזה עבר למאיורקה, אלכסיס לולנסיה וגם פולידו ופארדס עזבו ובכך פירקו את ההגנה המציינת של העונה שעברה שספגה רק 33 נק' (ההגנה הטובה ביותר יחד עם בית"ר). עד כה עושה רושם שחטאפה לא מצליחה לעמוד בעומס של ליגה את גביע אופ"א. חטאפה נמצאת בבית ז' (כן כן, יחד עם הפועל ת"א), חטאפה שיחקה עד כה רק משחק אחד בשלב הבתים בו ניצחה 2:1 באנגליה את טוטנהאם. חטאפה שמשקיע את כל כולם בגביע אופ"א לא עומדת בעומס. הקבוצה נמצאת במקום ה-15 בטבלת הליגה - רק 2 נק' יותר מרקאטיבו שמתחת לקו האדום. בחטאפה שפתחו את העונה באופן זוועתי עם 7 משחקי ליגה ללא ניצחון מקווים שיצאו לדרך חדשה, הקבוצה ניצחה 3 מארבעת משחקי הליגה, את כולם הניצחה את כולם בתוצאה 2:0 וגם הפסידה בתוצאה זו לסנטאנדר, הניצחון האחרון היה על אוססונה כשפאבלו הרננדז וגראנרו כובשים. לא צפויים שינויים ב-11 של לאודרופ למשחק היום. קאסקרו שנמצא בתקופה מצויינת ימשיך ויפתח גם היום בהרכב לצידו של רובן דה לה רד שהגיע לקבוצה הקיץ מריאל מדריד. גראנרו צפוי לשבת על הספסל למרות השער שכבש נגד אוססונה, בעוד שפאבלו הרננדז כובש השער השני יפתח באגף הימני.

הרכב משוער: אבונדנסיירי, קורטס, מריו, דיאז, ליצ'ט, דה לה רד, סוזה, קאסקרו, פאבלו הרננדז, אוצ'ה, קפה.

מנגד ברצלונה נמצאת בכושר טוב מאוד. הקטלונים מגיעים לבירת ספרד לאחר הניצחון המרשים 2:0 על רוזנבורג ביום רביעי בליגת האלופות. ברצלונה ממשיכה לנצח בקלות את משחקי הבית שלה כשדווקא במשחקי החוץ היא שומטת נקודות. האם זה יהיה גם היום נגד חטאפה? כנראה שלא. רונאלדיניו שבתקשורת כבר החליטו שהוא סיכם עם מילאן/צ'לסי על מעבר בינואר השתיק את כולם משחק שני ברציפות. הברזילאי נראה מצוין ולא היה רחוק הרבה מלכבוש נגד רוזנבורג. ברצלונה יודעת שבמידה והיא מנצחת היא עולה למקום הראשון לפחות ל-24 שעות, נתון זה עשוי להלחיץ מאוד את שחקני ריאל מדריד שישחקו מחר והמחזור הזה הוא ללא ספק אחד מהמחזורים שנותנים לנו נקודות מפנה להמשך העונה כולה. ברצלונה תחסר את מארקז שנפצע בחימום לפני ריינג'רס, ואת דקו שיחזור מפציעתו רק לאחר פגרת הנבחרות במקרה הטוב. מלבד זאת, אינייסטה שהיה בספק למשחק היום נכלל בסופו של דבר בסגל וככל הנראה יפתח לצידם של יא-יא טורה וצ'אבי. ההגנה ככל הנראה תחזור להיות ההגנה שבברצלונה בנו בקיץ, פויול ומיליטו יפתח במרכז, זאמרוטה באגף ימין ואבידל באגף שמאל. בברצלונה מדברים על אפשרות שלתת מנוחה לזאמברוטה ולהעביר את פויול לאגף הימני ותוראם יפתח לצידו של מיליטו. בהתקפה יפתחו כרגיל השליישיה החמה של אירופה - רונאלדינו, הנרי ומסי. בברצלונה קיבלו השבוע בשמחה רבה את ההתקפות שלה ושל ארסנל הן ההתקפות הפרויות ביותר באירופה. מכאן עולה רק שאלה אחד - מה יקרה כשאטו יחזור?

הרכב משוער: ולדאס, זאמברוטה (תוראם), מיליטו, פויול, אבידל, צ'אבי, טורה, אינייסטה (גודיונסן), רונאלדיניו, הנרי, מסי.

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.elmundodeportivo.es/Xxx/20071110/onze2.Xxx

ההרכב שניצח את הסקוטים יהיה גם ההרכב מול חטאפה .

11. Engonga Member

ג'ונאס לא בסגל בגלל סכסוך עם ההנהלה ושמועות על מעבר לפורטסמות.. כנראה שפרננדו וארלה שמאכזב מאד לעומת העונה שעברה יפתח במקומו.
    ובקשר לגוויזה, זה מה שאמרתי מהרגע הראשון שהוא נחת אצלנו, יש לו פוטנציאל להיות היורש של אטו ועם כל החלוצים שעברו במאיורקה(ועברו חלוצים טובים)מאז סמואל לא ניראה חלוץ כזה במאיורקה.

12. Bensh Member

אינייסטה באמת באמת גאון...

13. דניאל א. Member

בארסה של משחקי החוץ(בינתיים)- בלאק אאוט לכולם, וההגנה דואגת לעשות את השטות התורגנית. שוב כרגיל.

14. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה בושה וחרפה .
    הנרי הזה משחק בלי חשק , עומד במקום לא זז לא עושה כלום , יאללה שיצא ךבד.

15. Bensh Member

די, נשבר כבר הזין מהנרי
    כל כך אנמי שזה מטריף