מחזור 12: וולפסבורג מובסת בדורטמונד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל גרמני' פורסם ע"י Yotam, ‏3/11/11.

1. dudi Member

עם כל הכבוד לפיזארו אני חושב שגומז בלבל אחר לגמרי, בצוותא אולי עם עוד אחד או שתיים מעבר לגבול.

נערך לאחרונה ב: ‏6/11/11
  2. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

וזה מבלי לדבר על זה שהוא בכלל לא משחק קשר שמאלי בקלן.
    מה שכן, אני בכלל לא בטוח שיש לו אופי בעייתי.

אני מקווה שאף אחד בברמן לא מסתנוור מהניצחון אתמול. קודם כל ההגנה עדיין חלשה מאוד. שנית מחצית ראשונה ברמן היו פשוט גרועים. ושלישית צריך לזכור שבדקה ה - 54 הרחיקו לקלן שחקן ושהחל מהדקה ה - 73 קלן שיחקו עם 9 שחקנים בלבד. (אחרי שכבר עשו 3 חילופים אחד השחקנים נפצע ונאלץ לצאת). את השלישי ברמן הבקיעו כשקלן משחקים כבר כמעט רבע שעה עם 9 שחקנים.

רפאל שפר השוער והקפטן של נירנברג חזר אחרי פציעה של 3 וחצי חודשים, רק כדי לצאת שוב בגלל פציעה במחצית. מצד שני, סוף סוף פרייבורג עם ניצחון חוץ ראשון העונה. גם בשבת זו (כמו לפני שבועיים נגד שטוטגרט) קופחה נירנברג בעניין פנדל. לפני שבועים פנדל מאוד מפוקפק נשרק נגדה אתמול היא לא קיבלה פנדל של מאה אחוז שהיה לטובתה.

וולפסבורג כבר עם 7 הפסדים מתוך רק 12 משחקים. אני לא יודע איך מישהו חושב שמגאת לא מדרדר את הקבוצה? הוא החליש אותה, לא רק בשחקנים, אלא בראיה לטווח ארוך. על מה מדברים שם על ליגת האלופות בתוך 3 שנים? עם שחקנים זקנים וגמורים כמו קריקוס, חלב, ברצו, היצלספרגר (שכבר הספיק להיפצע בשבוע שעבר מתישהו ולעבור ניתוח)? קבוצה בונים עם שחקנים צעירים, שחקנים עם עתיד. הרי ברור שגם בעונה הבאה וולפסבורג תצטרך להביא לפחות 6 או 7 שחקנים חדשים.
    מנגד נכון שדורטמונד נראו נהדר, אבל וולפסבורג של אתמול זה לא מדד לכלום. במחצית הראשונה בעיטה אחת מקרית ובמחצית השניה החלקה של הומלס בערך מ - 30 מ' מהשער הביאה לגול שמראה עד כמה ההגנה של דורטמונד זה לא זה. לא סתם הם נראים בליגת האלופות לא כמו אתמול.

פאברה חזר למקום שממנו הוא פוטר לפני שנתיים וחצי. הוא גם טען בראיון שהוא סיכן את הבריאות שלו עבור הרטה בזמנו. הוא היה מאוד חולה אז ואפילו נזקק לניתוח. והוא ניצח 2:1. צריך להגיד לו כל הכבוד על העבודה שהוא עושה שם בגלדבאך.

3. אפנברג Member

חלוץ מעולה שאני מאוד אוהב! הצטערתי בזמנו כשעזב את באיירן כי מדובר באחד הכובשים הטובים בבונדסליגה. עכשיו הוא מפעיל לחץ על גומז בטבלת מלך השערים של הליגה.

לגבי באיירן הערב באאוגסבורג: אחרי שהצמרת ניצחה (דורטמונד, ברמן וגלאדבך) אנו חייבים לשמור על הפער ולנצח את האחרונה בטבלה. עם כל הכבוד לבירת מחוז שוואביה שבבוואריה שהיתה סינדרלה אמיתית אשתקד בליגה השנייה, הערב שלוש נקודות הן חובה מבחינתנו.

4. dudi Member

פאנצ'רים קלים העונה במינכן שונאיה יזכו לראות רק מצוואר בקבוק של משחקי מאני טיימ, ולקראת פגרת נבחרת תודה לאל(גונבים זמן שווייני) אין לאוגסבורג מה לחפש בעניין הנקודות, אולי אולי לצאת סימפטיים אבל בלי נקודה\ות.

5. Rosner VFB 1893 מנהל כללי

דודי, לפעמים אתה מפתיע אותי...

רמז: זה משהו שיש לקלוזה ופיזארו ואין (עדיין) לגומז.

בכל אופן פיזארו חלוץ אדיר, גם בלי קישור הוא ישים את הגולים שלו. אנדרייטד רציני

6. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

ההרכב פורסם: אלבה באמת בקישור האחורי.

עריכה: שיחק טוב מאוד. עדיין יש ירידה מסויימת ביציבות של הקבוצה, אנחנו לוחצים כל המשחק והרבה שחקנים נראו קצת עייפים. בסף הכל עדיין יכולת לא רעה וגם נוייר פורע שטרות. הציל לנו את המשחק באחד על אחד, פשוט מבריק.

7. aloneli Member

הגיע הזמן שגם נוייר יקבל קצת קרדיט.עד עכשיו לא הייתה לו הרבה עבודה אבל כמו שאמרת סלע הוא הציל את המשחק.

8. Der Rotbart Member

טימו הורחק לשלושה משחקי ליגה... לא ממש עוזר לבעיית שוויני. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/sad.Xxx

9. Der Kaiser Manuel Neuer מנהל ראשי

זה בטח לא נעים אבל יש לנו את הסגל לעמוד גם בזה. גוסטבו ישחק בליגה וטימושצ'וק ידאג שהוא ינוח בשאר המפעלים.

10. nfcb משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני דווקא קצת שמח על ההרחקה של טימושצ'וק.
    ההרחקה שלו, כמעט אוטומטית מבטיחה לאלבה להמשיך ולפתוח בהרכב במקום שוויני. אני חושב שאלבה התחיל טוב את המשחק והיה הרבה יותר מבסדר גמור. מתישהו במחצית השניה, יחד עם כל הקבוצה (ולדעתי יש סיבה מרכזית לזה) הוא נחלש.
    בסה"כ הוא עשה עבודה לגמרי לא רעה. אי אפשר לצפות מאף אחד שיהיה בדיוק שוויני, בטח לא במשחק הראשון בתפקיד הזה ולדעתי יש לאלבה את האפשרות להיות המחליף הכי טוב שאפשר לשוויני בעמדה שלו. כולם שיבחו אותו על המשחק והוא בעצמו עוד אמר שיש לו מה לשפר מהמשחק הזה.
    טימושצ'וק ביציע מקטינה את אפשרויות התמרון בעמדה וככה גם אם להיינקס היו מחשבות לא להמשיך עם אלבה כנראה שלא יהיו לו הרבה אפשרויות (למרות שאני דיי מאמין שהיינקס גם הוא מבין שאלבה צריך עוד קצת זמן כדי להיות הכי טוב שהוא יכול בעמדה). ואם אלבה יקבל עוד קצת זמן אימון (טוב שיש פגרה) ועוד קצת משחקים בעמדה נוכל באמת להנות ממנו.

11. aloneli Member

אלאבה צריך להיות מחליף של שחקני האגף ולא של שוויני.

12. dudi Member

נדב אפשר לקבל תגובה\דיעה שלך לנפילה במחצית השנייה?

13. eran levy Member

היינקס לא חושב ככה. הוא כבר דיבר עם מרסל קולר מאמן אוסטריה על השילוב הקרוב של אלאבה במרכז המגרש. במשחק אוסטריה-אוקראינה הזיז כבר קולר את אלאבה מהאגף למרכז.

14. aloneli Member

אלאבה צפוי להמשיך במרכז הקישור עד ששוני/רובן יחזרו.כוונתי הייתה שכולם כשירים אלאבה צריך להמשיך לעלות מהספסל כמחליף של שחקני האגף(ריברי).
    גם במרכז וגם באגף הוא יעשה עבודה טובה אני סומך עליו והוא כבר שיחק בעבר לא מעט ב-2 העמדות.

נערך לאחרונה ב: ‏18/11/11