מחזור 12 - הפוך גוטא, הפוךךך!!

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Jakur, ‏3/12/18.

1. Telkiyski Member

זה לא מדוייק.
    בכל 3 האליפויות של ב"ש הפליאוף העליון התחיל עם סיכוי ממשי שמכבי תיקח אליפות (או ביטר בשנה שעברה).
    ב16/17 ב"ש פתחה פער דומה לעכשיו בסיבוב הראשון, אבל בסיבוב השני ויטור נפתע, מכבי חיברו נצחונות וההפרש ירד לדעתי ל3 בלבד.
    ב17/18 באיזה מחזור 20 מכבי נצחה את ב"ש בבית ועלתה למקום הראשון.

לגבי האליפויות של מכבי - מסכים כמובן.

2. גלץ Member

ב16/17 מכבי אמנם הדביקה את הפער אבל זה לא היה נראה שהיא תיקח את האליפות בשום מצב. פערי הרמות היו אדירים בין הקבוצות.

3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני יודע שמה שאני עומד לכתוב עכשיו זה כבר עניין של תחושה בלבד וזה בטח משהו שמשתנה מאדם לאדם, אבל בשום שלב בשתי העונות החולפות לא האמנתי שמכבי ת"א מסוגלת לקחת את זה מהפועל ב"ש. אפילו אוהדי הפועל ב"ש, עם כל ה"עמה יעמיק", כתבו את זה כאן אחרי שמכבי ת"א ניצחה אותם.

גלץ אוהב/ת את זה.
  4. yakov_y YNWA

בהפועל באר שבע משחקים שחקני ההגנה הישראלים הטובים ביותר, מה זה אומר עלינו כנבחרת אם היא נראת ככה בליגה הזאת ?
    סלובניה עם המון שחקנים בליגה האיטלקית ובליגות הבכירות, אפילו מקדוניה עם יותר שחקנים מאיתנו בליגות הבכירות.

ההשפעה של ג’ון אוגו גדולה כנראה על ב״ש.

גלץ אוהב/ת את זה.
  5. קשר ימני Member

לפני עשור בלמי הנבחרת היו בנאדו וגרשון. בית"ר קיבלה חמישייה מפולנייה.

למה מתעסקים פה כל הזמן בלגמד? אם לא אוהבים כדורגל ישראלי יש כאן עוד פורומים להסתובב בהם.

עידן444 אוהב/ת את זה.
  6. גלץ Member

ויסלה קרקוב הייתה אז קבוצה מפוארת. כמו לשחק נגד קלאב ברוז או אנדלרכט היום, גם התוצאה הייתה דומה.

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/18
  7. Telkiyski Member

כמו שאמרת, זה תחושות.
    אני זוכר שב16/17 ויטור נפצע וב"ש התחילה לגמגם, מכבי חיברה איזה 8 נצחונות רצוף, כולל על ב"ש בבית עם "ג'ורדי" הגאון והיה נראה שזה רק עניין של זמן עד שמכבי עוקפת את ב"ש.

שנה שעברה אחרי שמכבי נצחה את ב"ש באיזה פברואר אני חושב שהרוב האמינו שהם גם ייקחו אליפות.

בכלל, מה שקורה לב"ש השנה אמור היה לקרות להם בשנה שעברה בכלל לדעתי. או לפחות ככה ציפיתי.

8. עידן444 Member

תגדיר מפוארת.
    יודע שאנחנו מאוד אוהבים לפאר אחרים.
    ולגמד כל מה שקשור בנו.
    מה ויסלה עשתה באירופה שעושה אותה מפוארת?

Sent from my iPhone using Tapatalk

9. קשר ימני Member

יש פה יוזר שקבוע יורד על מספרים של קהלים אחרים. מעניין אם הוא היה במשחק אתמול והאם הוא יודע כמה אוהדים היו.

10. Telkiyski Member

נצחה את ברצלונה.
    שמינית גמר גביע אופ"א ב2003 אחרי שהעיפו את שאלקה ופארמה.

בעשור הקודם הם די היו אימפריה במונחים של ליגות בינוניות.

11. גלץ Member

עזוב,
    גם קבוצה מפוארת בפולין שזוכה באליפויות. בליגה המקומית מספר שנים ברצף אחרי שמביסה כל מה שזז זה כמה רמות מעל אלופת ישראל.
    היום לגיה ורשה הרבה פחות טובה מהם לדוגמא ובכלל הליגה הפולנית בירידה חדה, עם זאת זה יותר טוב ממה שיש לנו להציע.

נערך לאחרונה ב: ‏5/12/18
  12. Raulito Madridista

הרבה ידברו על באר-שבע והפיאסקו שלה, אני מעדיף לדפדף בארכיון ובספרי ההיסטוריה ולהיזכר בכמה משחקי 4:4 מטורפים, תוצאה לא שגרתית בליגה שלנו, כאן זה לא ספרד, זה המשחק המשוגע של העונה כמובן. מעבר לכך, מחמאות להפועל חיפה, וגם לגילי ורמוט בהופעתו ה-350 בליגת העל, והראיון שלו שלשום ל-5 באוויר גרם לי למחשבות. 'כשלא אצליח לעבור שחקנים באימון - אאמין שזהו-זה'. רק שימשיך ככה. הפועל חיפה של אחרי קלינגר היא קבוצה בלי לחץ ובלי ציפיות וזה מקל עליה.

מכבי, אולי לכבוד טקס ההוקרה לקרויף - עם הצגת כדורגל, וראינו ממנה מעט מדי כאלה העונה. אפילו שוינפלד הנגר הבקיע. עטר כשחקן רוטצייה מתנדנד זה לוקסוס גדול מאוד, המשחק נגד אשדוד זה אחלה מצב לחזור לכבוש וליהנות מכדורגל, לאשדודים לא היה סיכוי.

עוד קבוצה שאני רוצה לדבר עליה, בני-יהודה רשמה הפסד מפתיע בשבוע שעבר, והנה חוזרת לעצמה, שועה עם המנה הרגילה, עסקים כרגיל, אפשר רק לקנא. אני חושב שאיזי שרצקי מסתכל מהצד בקנאה על כל מה שקורה בבני-יהודה.
    מכבי חיפה עם ניצחון בדוחא, לא רציתי לכתוב לפני המשחק 'תשחקו בשביל גוטמן' כי זה חארטה, כולנו יודעים, אבל ללא ספק יש לו מניות בניצחון הזה. אנחנו רוצים את חיפה קרובה לפלייאוף העליון.

חמישה ימים לפני המשחק ביניהן, הפועל ת"א(מול מכבי פ"ת במשחק 'חוץ', תחליטו אתם) ובית"ר ירושלים - בבית נגד מכבי נתניה - לחוצות מאוד-מאוד שם מתחת לקו, אוי ואבוי.

13. עידן444 Member

מכבי חיפה, הפועל ת״א והפועל ב״ש בשיאן מבחינתך היו אימפריות במונחים אירופאים כאלה ואחרים? אם כן- מקבל להגיד ככה על ויסלה קראקוב.

Sent from my iPhone using Tapatalk

14. גלץ Member

מתי באר שבע הגיעה לשמינית אופ"א

15. Telkiyski Member

כן. היו.

הפועל הייתה ברבע גמר גביע אופ"א, סיימה מקום ראשון בבתים בליגה אירופית, נצחה 4-2 בפסז' (היחידות שנצחו שם מאז ברדה זה ריאל ובארסה :)) ועוד כמה תוצאות יפות מאוד.

חיפה היו בצמפיונס פעמיים, הגיעו לשמינית גמר אופ"א אחרי שהעיפו את צסקא.

יחסית לליגות בסדר גודל של רומניה, פולין וישראל? אימפריות.

ב"ש? נתנו בדיוק קמפיין אחד טוב. זה לא מספיק.