מחזור 12 בליגת העל: 0-3 למכבי על הפועל בדרבי התל-אביבי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nigel de Jong, ‏2/12/19.

1. Telkiyski Member

איזה קורות? הדיפלקשן של יונתן כהן בכדור חופשי?
    היה ברור שמכבי תבוא ללחוץ את סודובה בגומלין שם וזה בדיוק מה שקרה.
    על סמך זה שהם הגיעו לכמה מצבים במשחק בליטא לא הייתי מכריז שהם קבוצה טובה יותר.
    גם סודובה החמיצה פה בארץ.

להגיד שהם קבוצה ברמה של תחתית ליגת העל ומטה זה די מגוחך בעיני.

גם מילא מכבי היו עפים על חודו של שער, או על שערי חוץ.
    הם עפו עם הפסד כפול, כשלא היה אפילו רגע אחד ב180 דקות של התמודדות בו הם היו בעמדת העפלה.
    אותו דבר עם קלוז' אגב.

2. הרצליה Member

יש לי זיכרון טוב בדרך כלל אבל לא עד כדי כך, לא יודע על איזה דיפלקשן מדובר, אני זוכר מה הרגשתי שראיתי את המשחק.
    זה שלא היה רגע אחד ב-180 דקות של התמודדות בו הם היו ביתרון זה טיעון שאני רואה פה הרבה ואף פעם לא הצלחתי להבין את הקשר. זה טיעון שאתה יכול להגיד על כל משחק שהסתיים ב1-0 לקבוצה הפחות טובה, זה קורה הרבה בכדורגל.
    קלוז' זה לא אותו מקרה, קלוז' אכן קבוצה טובה יותר ולהוציא כמה אוהדים של מכבי תל אביב לא ראיתי מישהו שטוען אחרת.

3. Telkiyski Member

אבל זה לא משחק אחד שהסתיים ב1-0, זה שני משחקים רצופים שהסתיימו באותה תוצאה. 2-1 לליטאים, ובשניהם לא היה רגע אחד בו מכבי אפילו הובילה.

כשאתה מחבר את צמד המשחקים האלה לתוצאות של סודובה באירופה לפני ואחרי מכבי אי אפשר להניח שמדובר בקבוצה ברמה של "ליגה א צפון", תסלח לי.

4. alexshw Member

ככה היה מול כל היריבות. מכבי ת"א שווה טופ 32 של ליגה אירופית.

5. סיונרה Member

אני אחיה טוב מאוד אם לעולם לא אקרא יותר את המילה סודובה. למי אכפת מהם כבר אמצע העונה.

6. Melikson24 Member

פרסונלית סודובה הם לא העניין, כמו שנומה קאליו ור.נ.ק ספליט מעולם לא היו העניין.
    העניין הוא שהכדורגל ישראלי הולך אחורה. לא עומד במקום, הולך אחורה. גם בבועה שלנו זה מורגש ומשחקי הליגה הפכו לבלתי ניתנים לצפייה, אבל על אחת כמה וכמה כשמשחקים במסגרת אירופית. אם פעם הבלוף הישראלי היה נחשף מול זאגרב וקראקוב, בשנים האחרונות אנחנו נוכחים לדעת שהרף ירד כמה וכמה רמות.

לכן כל ההילולים על מכבי ת"א שלקחה אליפות ב-31 הפרש ולא ספגה מיליארד דקות מדגיש כמה הכדורגל פה נחות וכמה המאמנים עלובים.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
  7. Butragueño מנהלים

שאלה, למה כשמכבי תל אביב, כמו שאתה אומר, הגיעה להמון הזדמנויות ולא מימשה אותן מול סודובה כן מעיד שהיא טובה יותר, אבל זה שכל משחק העונה היא נראית רעה קבוצות כמו רעננה וכפס מחטיאות מולה מול שער ריק אבל במקרים האלה כן מגנים על מכבי תל אביב ועל הגנת הברזל שלה?

8. Telkiyski Member

זה סתם גניבת דעת גם.
    מכבי הראתה "עליונות" על סודובה רק במחצית הראשונה של הגומלין, כשהתואצה כבר הייתה 2-1 לסודובה מהמשחק בישראל.

כשהיה 0-0 במשחק הראשון בנתניה מכבי לא עשו כלום והפסידו לליטאים בצדק.

אגב הם לא היחידים אבל.
    גם ב"ש גירדה תיקו נגד קבוצה אלבנית ואז עברה בארץ עם 1-0 קטן.
    לאצ'י אגב מקום 5 באלבניה עכשיו.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/19
  9. הרצליה Member

אני לא מגן על מכבי תל אביב, ראיתי שלושה משחקים שלהם כל העונה עד עכשיו ובאף משחק הם לא הרשימו אותי.
    התגובות שלי מתייחסות רק לאימפריה הליטאית שהייתה לוקחת פה אליפויות בקלילות ואין אף קבוצה ברמה שלה בליגה.

10. Morientes Member

כמה סיבות
    א. קבוצות לא מגיעות מולה למצבים כל כך טובים בטח לא מול שער ריק
    ב. במשחק אחד שניים זה יכול לקרות שקבוצה פחות טובה מנצחת, ככל שמספר המשחקים גדל הסיכוי לנצחון מקרי הולך וקטן.
    בני יהודה ניצחה פעמיים את מכבי תל אביב עונה שעברה, מישהו חושב שהיא טובה יותר?
    הרקולס ניצחה את בארסה מישהו חשב שהיא טובה יותר? מניח שיש עוד המון דוגמאות

11. עידן444 Member

אתה באמת חושב שההבדל בין ב״ש של האליפות הראשונה לבין ב״ש של האליפות השניה הוא בין לעוף נגד קבוצה עלובה כמו ת׳ון לבין מסע אירופי מרשים שכולל נגיעה מליגת האלופות?
    או שאולי קרה מה שקרה נגד ת׳ון וזה לא מעיד על כלום לגבי יחסי הכוחות כמו שכנראה אי אפשר להגיד בכזו ודאות שב״ש טובה מכל הקבוצות שהיא הדיחה באותו מסע בטח לא באותה ודאות שקובעים כאן שסודובה טובה ממכבי ת״א- ויש יגידו שזה בכלל מגוחך להשוות את ב״ש לאינטר או סאות׳המפטון...

במשחקי נוק אאוט הכל יכול לקרות. באת בתקופה פחות טובה שאתה עוד לא מחובר והלכת הביתה.
    ב״ש לפני שנתיים היתה קבוצה פחות טובה מק״ש כי היא העיפה אותה מהגביע?
    בני יהודה יותר טובה ממכבי ת״א?

Sent from my iPhone using Tapatalk

12. עידן444 Member

ממתי בכלל מה שקורה באירופה הוא משקפת לרמה של הקבוצה?
    מישהו פה באמת חושב שמכבי ת״א של 2004/2005 טובה מזו?
    שארז מסיקה, אבי סטרול, קובי מוסא, סאלם אבו סיאם, משה משאלוף, תמיר כהן וישמעאל אדו טובים מאמאדור, גלזר, סאבוריט, מיכה, שכטר ויונתן כהן?

Sent from my iPhone using Tapatalk