מחזור 12 בליגת העל: ק"ש מביסה את חיפה, מכבי ובית"ר מסיימות בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏5/12/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הקטע הוא גם אלכס שלדעתי בניון פשוט שחקן גמור. הבחור חזר על תקן של 'זהבי' לקבוצה, אבל הוא לא יכול לעשות את ההבדל. אולי הגיע לנו היום לפחות תיקו, אבל זה היה בעיקר בגלל ההתלהבות בסוף המשחק. הקהל דחף בצורה מצויינת את הקבוצה דבר שאני בהחלט גאה בו. אני מודה שאני לפעמים לא מבין את זה כי אוהדי מכבי חיפה פשוט ראויים לקבוצה ומאמן יותר טובים. החבר'ה לפחות נלחמו, אבל עם שחקנים כמו דגני אנחנו עוד עלולים לרדת לקרבות תחתית.

דבר אחרון. ורד צריך לקבל את הקרדיט של המשחקים האחרונים. בהגנה הייתי מחזיר את קינן למרות שזה גם צעד של התאבדות. התקווה שלי היא שנסיים את העונה לפחות במקום הרביעי, אבל בצורה הזאת זה נראה אולי בלתי אפשרי. יש בקבוצה בעיות רבות וכרגע נראה ששחר למעשה לא פתר דבר בקיץ.

2. alexshw Member

בניון שחקן מבוגר שמרבה להפצע וגם אם אתה כשיר, בגיל 34 לשחקן בעמדה שלו קשה להוביל קבוצה, פרטים אצל אוהדי ליברפול.
    אם מאמן מגיע ותולה בשחקן הזה את גורלו למעשה, הוא מתאבד מקצועי. זה חוסר הגיון.
    אתה כאוהד איאקס, גם אמור לדעת בטח שההנהלה עושה טעויות ומערכת לא מצליחה, חשיבות המאמן עלתה, כי זה מה שקרה באיאקס. כישלון מתמשך, עד שהגיע דה בור ועשה סדר בבלגן.
    במכבי חיפה נופלים עם הכל - גם עם שחקנים וגם עם מאמנים.

שים לב אני לא מאשים את סאלה באיכות הסגל, אני יודע איך בחרו אותו, אני מאשים אותו בדברים שתלויים בו ושכל ילד אמור להבין שלא לדבר על מאמן.
    אין טביעת אצבע של המאמן בשום צורה בקבוצה הזו במקרה הזה אין ערך למאמן ואין טעם להמשיך איתו.

3. Jakur משתמשים של כבוד היכל התהילה

כל הכבוד לברק בכר שלא פחד מ30000 ירוקים ביציעים, עלה עם הרכב התקפי ולקח את הנק'.
    רוג'רס קולה ממשיך ביכולת מצוינת ודי מעלים את מנגה, קולה הוא ממש הפתעה נעימה, מודה שלא חשבתי שיצליח ככה.
    קרית שמונה במקום הראשון בחסד.
    ושום מילה על מכבי חיפה :)

4. Bon Argumentum Ad Hóminem

מכניס את אבוחצירה - מוציא קשר אחורי בן 21, משאיר על המגרש קשר התקפי בן 36.

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אני מסכים איתך אלכס. נתתי טיפה יותר זמן לסאלה להסתגל לקבוצה, למדינה החדשה. העניין הוא שאני לא מבין למה הוא הוציא היום את אבוחצירה מההרכב. זה שבהגנה דגני הוא אפס זה כולנו יודעים, אבל זה לא שיש שם שחקן יותר טוב שלא מקבל דקות. ברגע ששחקן בינוני כמו אבוחצירה אולי מקבל טיפה ביטחון אז המאמן מוציא אותו מההרכב. למה?

לא רק זה. הייתי בכיף רוצה שמישהו ישאול את שחר אם בכוונתו להאריך את חוזהו של עמאשה. אם זה יקרה אז לא נתקדם לשום מקום. היו לו שני משחקים נחמדים נגד קבוצות בינוניות והנה היום הוא היה על הפנים. אם הידיעות על הארכת חוזה החלוץ היו מעין ניסיון ללחוץ על שחר אז הנה ההוכחות שעמאשה לא צריך לקבל עוד משחקים בחולצת מכבי חיפה.

בניון. אתה לדעתי כבר אמרת מלכתחילה שמדובר בצעד לא נכון. נורא נחמד שאוהדי הקבוצה מאוננים בפומבי ברגע שהוא מוחלף נגד נתניה, אבל בסופו של דבר היכולת המקצועית של בניון דומה ליכולת של קטן. כבוד יש לי לקשר, אבל הוא הגיע לקבוצה על תקן האיש שיוביל את הקבוצה, לא? נו, אז אנחנו כבר עם 7 הפסדים מאז פתיחת העונה. כידוע לכולנו עדיין לא סיימנו סיבוב אחד...

מילה אחרונה על דה בור. יש כבר התמרמרות לגבי תפקודו של המאמן באייאקס, אבל ללא ספק שבארבעת השנים האחרונות הוא עשה ניסים. אז כן, אם מאמן יותר טוב היו לנו כנראה עם מכבי חיפה יותר נקודות...

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

תמונת המחזור:

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  7. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בלי צל של ספק שמגיעים לבכר מחמאות, קבוצתו תרוץ לאליפות, אבל בחצי השני מכבי חיפה הראתה שק"ש עדיין לא קבוצה מושלמת. אחרי החצי הראשון אני הייתי מצפה שק"ש היתה סוגרת הרבה יותר מהר עניין. בסיטואציה אחרת מכבי חיפה היתה משווה. זה לא שהיו לנו רק הזדמנות אחת בשביל לצמק. מה שכן, בכר ושחקניו ניצחו ומוכנים בעיניי לקריאת תיגר רצינית לזהבי כי בעיניי אולי למכבי ת"א יש את השחקן הכי טוב בליגה, אבל ק"ש אולי יותר מאוזנת. אם ק"ש תמשיך ככה אני לא אהיה מופתע אם היא תזכה באליפות.

8. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בסופו של דבר סטאנוייביץ הגיע כי אמרו שוב ושוב כמה הוא יסודי, שהכל אצלו עובד כמו שעון, שההכנות הטקטיות ברמות ההכי גבוהות שיש. מה קורה בפועל? בכל מפגש שאנחנו משחקים מול קבוצה טובה מאיתנו, וצריך את האקסטרה מהמאמן שיגיע עם הברקה טקטית כזאת או אחרת, הוא כושל פעם אחר פעם. בכר עולה עם מערך כמעט בלי שחקני קישור? אז סטנוייביץ יעלה עם קישור אפילו עוד יותר דליל. איפה ההכנה למשחקים? איפה קריאת המשחק הנכונה? אין כלום ושום דבר.

alexshw אוהב/ת את זה.
  9. alexshw Member

לא משנה כמה צופים במגרש. פשוט ניצל מצוין את החולשות מכבי חיפה וגם את חולשת המאמן היריב. זה לא היה קשה להבין.
    תחזור לתחילת הנושא ותראה מה כתבתי.

10. Bon Argumentum Ad Hóminem

תמיד אומרים לו להשתמש יותר בראש... הוא הבין את זה לא נכון.

11. Igi Member

יש בכלל מישהו בעולם הזה שאתה נותן לו כבוד?

12. alexshw Member

אם עזרא היה משתמש בראש, הוא כבר לא היה משחק בארץ.
    אחד השחקנים הכי לא אינטלגנטיים שראיתי אי פעם.

IGI יש מעט אנשים בעולם שהם לא חברים ולא קרובים שלי, שאני נותן להם כבוד.
    בטח לא לבן אדם שעושה דווקא לאוהדים.

13. EuropeGuy Member

נשים לרגע בצד את החמודיות של סטנוייביץ', מכל מדינות הכדורגל באירופה לא מצליח להבין מה שחר מצא דווקא במאמן מסרביה. ברצינות שזה גם הדבר הראשון שחשבתי עליו כשהוא חתם. במה כבר מאמן סרבי שבא ממועדון של מדינה שהיא כיום אחת הכושלות בכדורגל האירופי יכול להעשיר את הכדורגלן הישראלי, מלבד אולי משמעת?

14. Civil Anti Madridista

מחצית ראשונה גדולה של עודד אלקיים, הגנתית והתקפית פרפקט כמו שמגן צריך להיות. מתי משומר יוצא לפנסיה?

15. חייל שוקולד משתמשים של כבוד היכל התהילה

מהתחלה הצחיק אותי כמה אוהדי חיפה בנו עליו הרים וגבעות על סמך כלום ושום דבר. רזומה בינוני ומטה.

EuropeGuy אוהב/ת את זה.
מצב נושא:
הנושא נעול.