מחזור 12 בליגת העל: ק"ש מביסה את חיפה, מכבי ובית"ר מסיימות בתיקו

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏5/12/14.

מצב נושא:
הנושא נעול.
  1. Love Is Red Member

זהבי בישל עוד 4 שערים כלומר הוא אחראי על 16 שערים מתוך ה29...

2. עידן444 Member

נכון לכרגע יש שני שחקנים שהם מעל הליגה- ערן זהבי ומאור בוזגלו. אם נוציא כל אחד מהם מהקבוצה שלו היא תפגע משמעותית. לא בגלל שאין לקבוצות הללו עוד שחקנים טובים, אלא בגלל שכל השאר פשוט פחות יציבים(אני מדבר על מוציאים לפועל- בהגנה שתי הקבוצות הללו די מסודרות למרות הנפילות פה ושם של השוערים). אם האחרים יכנסו ליציבות(ואני בטוח שיש מי שיעשה זאת אם השניים הללו יעברו תקופה פחות טובה)- התלות תקטן. השחקנים הללו הם לא הפליימייקרים של פעם שהיית מוציא אותם והקבוצה פתאום לא זזה...

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  3. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

משחק נגד הפועל עכו, באצטדיון המנחוס בעכו, כשהשחקנים ממורמרים מכך שהבעלים של הקבוצה משחק עם כולם תופסת-מחבואים. 4 בעיטות מהגמל, 4 סטירות מהקוף, אפשר להמר נגד נפוליאון במשחק הזה? לא רואה אותנו מוציאים משם אפילו נקודה.

4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

כמה אוהדי קריית שמונה יש ב'סמי עופר'? בשוט אחרי הגול זה היה נראה שיש שם לא מעט ...

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לפי הנאמר, 1000. בטח איזי הוציא להם הסעות חינם וקנה להם כרטיסים, רק ככה הם מסוגלים להביא יותר מ 200

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

ק"ש חושפת בשער היתרון את החולשה של מכבי חיפה. מרכז ההגנה היתה פרוצה לגמרי. והנה כבר 2-0. אולי כדאי להאריך לדגני את החוזה שחר? לי אין בעיה אם נקבל איזה 5-0, העיקר שיחתימו שחקנים מהסגל הזה לעוד הרבה הרבה שנים (ואני לא מתכוון לצעירים).

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/14
  7. לירן מנהל כללי מנהל כללי

זה לא קטע של חולשה, בכל פרמטר קרית שמונה טובה יותר ועדיפה יותר. אם זה לא כדור חופשי זה היה בא אחר כך בהתקפה מסודרת. כל תוצאה אחרת פרט לניצחון חוץ תהיה הפתעה.

לא כוחות.

עומר אוהב/ת את זה.
  8. Raulito Madridista

אני לא נוהג להגיב במחצית, אז בטח לא במחצית של המחצית - בדקה ה-23 - אבל מכבי חיפה פשוט מביכה. מדהים כמה היא נראית איום ונורא כשהיא פוגשת קבוצה רצינית ולא את נתניה שהיא הסמרטוט של הליגה או את הפועל ת"א הנאיבית. עזבו רגע את התוצאה, כבר אחרי 5 דק' לק"ש היו 3 מצבים של מאה אחוז שער, חיפה פשוט לא קיימת. אם זה במרכז השדה, למרות שעטא לא רע, ואם זה בחולייה האחורית(צ'וצ'ליץ' שיכור ודגני מעולם לא היה שחקן עם חוכמת משחק או ריכוז). זה המשחק הכי קל של ק"ש בתקופה האחרונה והיא כובשת שערים בחצי הילוך. ברק בכר הלך על הרכב מאוד התקפי עם שני קשרים בלבד במרכז וזה השתלם לו.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

האמת שלא, איזי לא סבסד להם כרטיסים בד"כ הוא גם מודיע ואוהב להתרברב בזה כמו בגמר גביע...הפעם לא, הסעות חינם, מה רע בזה שהמועדון דואג להסעות חינם? אני חושב שזה צריך להיות בכל מועדון בארץ, ככה יביאו יותר אוהדים למשחקים, בכל קבוצה מהצפון ועד הדרום המועדונים צריכים לדאוג להסעות חינם עבור האוהדים.
    יש משהו כמו 1,000 אולי יותר, בשוט הראו שהם יושבים גם בעליון וגם בתחתון.
    כל הכבוד להם על ה-1,000, שיביאו מחצית מהכמות לכל מגרש בארץ וכבר המצב שלהם יהיה משמעותית יותר טוב.

אגב אם כבר קהל בקריית שמונה, תמוה בעיניי, שבטבריה רוצים לבנות איצטדיון של 5,000 איש, שזה לגיטימי ומקובל, אבל בקריית שמונה, אין לא מתקן אימונים והאיצטדיון מיושן, איזי חייב לדחוף גם למתקן אימונים ושטח לאיצטדיון, אין לי ספק שגם בקריית שמונה זה יעלה את הממוצע קהל בדרך כזו או אחרת, ולא צריך שכל שבוע יהיה מלא ב-5 אלף.

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

זה לא חדש שאין לנו הגנה... דגני הוא בושה למקצוע, משומר גאון, צוצאליץ הרע במיעוטו.
    אני לא מחזיק מאבוחצירע ומייחל לרגע שהוא יעוף מהקבוצה, אבל להעדיף את תורג'מן על חשבונו? לכו תבינו מה עובר בראשו של סטנוייביץ'.

ועל העקיצה של האינטרסנט המסריח, נמני, למכבי חיפה אני מאחל שהוא לא יזכה להגיע הביתה... או לפחות לאולפני הרצליה.

11. לירן מנהל כללי מנהל כללי

חן עזרא הוא כישלון. יש לו הכל ברגליים כדי להיות מאור בוזגלו או טל בן חיים. בפועל הוא לא מגיע לציפורן שלהם. שחקן שמראה רק חולשה או במקרה הטוב בינוניות.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

הבעיה של עזרא שהוא לרב לא לוקח את ההחלטות הנכונות. לדעתי הוא השחקן הכי מהיר בארץ, אבל ברגע הכי קריטי הוא לרב יבחר בהחלטה הלא נכונה. למרות זאת לירן, יש גרועים ממנו שכבר שנים משחקים בקבוצה. קח למשל את משומר.

שבתאי נחמיאס בהחלטה טובה שלא איפשר את השער המצמק של מכבי חיפה. בניון היה אכן בנבדל.

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

שי, ברגע שהשוות בין משומר לעזרא, אמרת הכל על עזרא.

14. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

כל שחקן במכבי חיפה הנוכחית נראה רע. שם את עזרא וראיוס במכבי והם מכונה שלא ניתנת לעצירה. זאת דעתי לפחות.
    בנוגע למשחק שלנו, האמת שהימרתי לפני תחילתו שייגמר 3:0 לקרית שמונה. למה? כי אני, בניגוד להנהלה הטפשה שלנו והמאמן הליצן, מודע לחומר השחקנים שיש בקבוצה הזאת. זה פשוט לא כוחות. קרית שמונה בכמה דרגות יותר טובה מאיתנו. מקווה מאוד שההפסד הזה קצת יחזיר שם את כולם לעניינים ולהבנה שדגני בלם אף פעם לא היה, בניון לא מסוגל לעצור כדור, ותורג'מן זה שחקן שגם אם הכדור יהיה על קו השער הוא יצליח להחמיץ. זאת הרמה של הקבוצה שלנו והגיע הזמן כבר שיפנימו את זה.

15. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

לירן, אז לא ממש הבנתי מה רצית לומר? :)

הפסקה. יש התעוררות קלה מצד של המארחת, אבל לדעתי המשחק הזה אבוד. ברגע שמכבי חיפה תבקיע היא בכלל תשכח שיש במשחק הזה הגנה. ק"ש עם מתפרצות עלולה עוד להכניס לנו תבוסה קשה. אין מה לעשות, שני הניצחונות האחרונים לא הראו על התעוררות אלא פשוט בריחה קלה מהתחתית. ק"ש מועמדת לאליפות, מכבי חיפה כבר תחגוג אם תסיים במקום הרביעי. אגב סטנוייביץ מכיר את המושג: "never change a winning team"? למה תורג'מן משחק במקום אבוחצירה? לא שזה היה משנה הרבה, אבל לא היה שום עילה לעשות את החילוף הזה.

שי, אם תוציא את זהבי ממכבי ת"א אני לא בטוח שעזרא וראיוס יצליחו שמה. בעיניי מה שזהבי עושה באלופה של השנתיים האחרונות זה דבר מדהים כי בלעדיו אני בדיעה שהקבוצה לא היתה זוכה באליפויות האחרונות.

מצב נושא:
הנושא נעול.