מחזור 12 בליגת העל: סטטוס קוו בצמרת ; בניון מנצח את מכבי נתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏27/11/15.

1. עידן444 Member

נגד רעננה לא ראיתי את המשחק אז אני לא יכול להתייחס. נשמע שאתה מדבר על ראובן עטר באופן כללי. אני חושב שאני מכיר אותו קצת יותר טוב ממך(כנראה שקצת הרבה...) ואני מכיר מצוין את הנקודות החזקות שלו וגם את החלשות(כפי שאמרתי לא פעם- אני ממבקריו הגדולים)- מאמן מופקר, לפחות בכל הקדנציות שלו בנתניה הוא רחוק מלהיות... אם כבר ההפך הוא הנכון... תמיד יעדיף חוטבי עצים ושואבי מים, לא מעט פעמים ידכא יצירתיות, בהרבה מקרים יעדיף כדורים ארוכים מאשר משחק של הנעת כדור- כל התכונות ההפוכות למאמן יצירתי, רומנטיקן, ומופקר.

2. DRORIKO Member

בהפועל חיפה שנה שעברה הוא שיחק מופקר וחשב התקפה והקבוצה חטפה שערים על ימין על שמאל. בנין שהגיע במקומו כבר ייצב את ההגנה שלה.
    וגם היום ראית משחק מופקר, הרי אתה בעצמך מודה שעלית הרבה קדימה "כדי לנצח", אז על מה הויכוח בעצם?

אגב בראיון פתיחת העונה שעברה הוא אמר שהוא"מושפע מהכדורגל הארגנטינאי" ומה שמעניין אותו זה קודם התקפה ואחרי זה הגנה. אז אם הוא בעצמו אומר את זה אני יכול להתווכח איתו?

3. DRORIKO Member

מי היה מאמין לפני חודש שלחיפה וק"ש יהיה את אותו מספר נקודות

Love Is Red אוהב/ת את זה.
  4. קשר שמאלי Member

זה גיגי או ג'יג'י?
    הצלה גדולה

5. עידן444 Member

לא אמרתי שהרבה. עלינו קצת יותר למעלה והמשחק היה קצת יותר פתוח במחצית השניה. עטר עבר הרבה מאז שעזב למכבי חיפה ואולי גם השתנה(אני די בטוח שהוא השתנה)- אני מדבר על סמך מה שראיתי ומה שאמרתי כל ילד ביציע של נתניה יכול לדקלם לך.
    עטר לדעתי היום עשה טעות אחת. שלומי דורה ניהל משחק אחד העונה בצורה טובה- מול בני יהודה בבלומפילד. הוא הוציא את הסנטר והכניס במקומו את אבידור ונתניה קטשה את בני יהודה במתפרצות. לדעתי מהלך דומה היום יכול היה לתפוס את מכבי חיפה עם המכנסיים למטה וחבל שהוא לא עשה את אותו מהלך שדורה שעשה באותו משחק- הניצחון היחיד שלנו העונה...

6. DRORIKO Member

זה לא משנה אם עליתם יותר למעלה במחצית הראשונה או בשניה. זה הרי לא שבמחצית השניה הייתם בפיגור שזה הצדיק לעלות הרבה למעלה. בכלל,כשיש לך קישור כל כך חלש זה אף פעם לא חכם לעלות מול קבוצת מתפרצות טובה(היום במקרה לא,אבל בדרך כלל אנחנו כן). עוד פעם, לא שיחקתם נגד הפועל קטמון שיחקתם נגד מכבי חיפה.

מאז מכבי חיפה ראיתי לא פחות משחקים של עטר ממך אם לא יותר(אלא אם אתה בעצם אוהד בסתר של הפועל חיפה והיה לך מנוי לכל המשחקים שלהם). בהפועל חיפה הוא היה מאמן מופקר לאללה, כל פעם שראיתי משחק שלהם פשוט נגנבתי מההפקרות. אפילו מהפועל הפתטית של דומב הם קיבלו רביעיה.

7. Turgi Guest

איזה גול של ראדי

8. עידן444 Member

אוקיי,
    עטר מאמן התקפי ומופקר...
    לדעתי אוהדי נתניה כאן בפורום שיקראו את זה יחשבו שהם במתיחה של הוצא מהקשרו...

9. DRORIKO Member

אני לא מדבר על התקופה בנתניה אחי. מה שהיה בנתניה לפני 5 שנים ואני לא מתווכח על זה. אני מדבר על עטר "החדש". זה שראיתי בהפועל חיפה. זה בהחלט היה מאמן התקפי ומופקר. והיום ונגד רעננה ראינו את אותו עטר בדיוק. כנראה שבאמת כמו שאתה אומר הוא שינה דיסקט אחרי שהיה אצלינו.

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  10. סמואל אטו Member

אז... אפשר לחזור לרב״ש גאון ודראפיץ׳ כישלון, או עדיין לא?

11. DRORIKO Member

מכבי פ"ת עברה משבר קשה, וכבר בתקופת המשבר אמרתי שזה עניין מנטלי וחוסר שקט במועדון. כי לפ"ת יש שחקנים טובים ויש לה מאמן שמבין את המשחק. בואו גם נגיד שגם הריבים הילדותיים בין לוזון לרב"ש לא ממש תרמו לשקט במועדון. אז נראה שפ"ת חוזרת לעניינים, היא כבר עם ניצחון שני ברציפות והערב ראינו את הניצוצות המוכרים מתחילת העונה.

בית"ר מנגד היא קבוצה אפורה, הנצחונות עלינו ועל עכו היו משקרים.נגדנו היינו יותר טובים מהם במחצית השניה והם בכל זאת עקצו.את זה אני עוד יכול לקבל,עקיצות זה חלק מהמשחק ולא אשמתם שדקל קינן זה הבלם הכי גרוע בגלקסיה. נגד עכו,כשהם כבר היו צריכים ליזום, הם נראו פח וניצחו מהשער הכי בפוקס בעולם. אז הערב הם פגשו קבוצה יותר טובה, עם מאמן יותר טוב, ונגמרו הפוקסים מהכובע. פ"ת הרבה יותר ראויה ממנה למקום שלישי. רק נקווה בשביל רן שהם ישמרו על יציבות ולא יפלו עוד פעם למערבולת.

12. קשר שמאלי Member

בית''ר הרבה יותר מוכשרת ממכבי פ''ת

EO11 אוהב/ת את זה.
  13. עידן444 Member

גם היום עטר הוכיח את השמרנות שלו כשהוא העדיף שני חוטבי עצים בהרכב על חשבון אביב אברהם, וראול גרשומוב והיו יכולים לתרום לי פה כמה מבחינה התקפית... זה עטר... וגם לא מפתיע אותי שהוא הולך על הסיסאיי הזה...

14. DRORIKO Member

בצד ההתקפי. רביעיית ההגנה שלה רעה. צמד הבלמים נופל בכמה רמות מזה שלפני שנה, מאטוביץ' אחרי שיאו, ואלעד גבאי........אני לא באמת צריך לספר לך עליו :)

וכן גם למאצ' אפ בין המאמנים יש חלק. רן מאמן הרבה יותר מנוסה ומיומן מדראפיץ', וראינו הערב קבוצה שמשחקת כדורגל. קבוצה, לא כוכב על או שניים, ממש קבוצה.

15. EO11 בפה אליל היכל התהילה

כל התגובות פה נגד בית״ר ליצניות. אם היינו מכניסים חצי מההזדמנויות שלנו הייתם מדברים אחרת.

ריינשרייבר... עד מתי אדומים מפגרים?