מחזור 12 בליגת העל: סטטוס קוו בצמרת ; בניון מנצח את מכבי נתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏27/11/15.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בחיי שרציתי נפסיד היום. משחק מול האחרונה בטבלה ואין שום הבדל בינינו לבינם.
    אנחנו לא קבוצה ואין שום התקדמות. משחק נוראי שכולם במועדון הזה צריכים להתבייש שראינו. עכשיו במקום לשמוע כמה חרפה שיחקנו אנחנו נשמע שירי הלל לבניון ושהכי חשוב הניצחון וכו' וכו'.

oranfu, alexshw ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אהבתי את השלט נגד בניון. חבל שהשער שהבקיע יגרום לאוהדים נוספים להסתנוור, גם לרוני לוי שבמשחק הבא כנראה יפתח איתו בהרכב.
    לנתניה לא הגיע להפסיד, אבל אין מגיע בכדורגל והם בבעיה קשה לקראת המשך העונה.

oranfu ו-alexshw אוהבים את זה.
  3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אם היינו היום מנצחים בקלות הייתי אומר אותו דבר, אבל היות שחזרנו לשחק כמו קבוצת תחתית אני לא חושב שיצאנו לדרך חדשה. בעיניי ההגנה השתפרה לאחרונה והיא נותנת להתקפה האימפוטנטית לנצח לנו משחקים, אבל התקפית אנחנו עדיין במשבר.

4. DRORIKO Member

אני אחזור על מה שאמרתי. טקטית עמדנו טוב היום, וניצלנו את המשחק הפתוח של נתניה כדי לצאת למתפרצות. השחקנים פשוט לא היו מספיק ממוקדים, אתה באמת חושב שזה אופייני שגם עטר גם פלט וגם אוברניאק יהיו גרועים בו זמנית?

מה שאני כן יכול לבקר את רוני עליו זה שהוא ממשיך לפתוח עם שכטר(מאמין שגם לא ימאס מהפרוייקט הזה) ועל זה שהוא לא שם גרזן בקישור האחורי. אבל הוא לא האשם באין-אונות שלנו היום. מה גם שברגע שהוא מכניס את בניון ויוסי מוביל מהלך טוב שמסתיים בקרן+ שם שער אי אפשר לבוא לרוני בטענות גם על החילופים. כנ"ל הירש ששחרר בעיטה מצויינת לשער.
    מעבר לכך זה מחזיר אותי לקדם עונה כשכתבתי שבניון בתור סאב מהספסל יכול להיות רעיון לא רע. מה שכן אסור לו לפתוח כי אין לו מספיק כושר בשביל זה.

5. עידן444 Member

אני איתך לגמרי הנרי... האמת שעומר ורד באמת היה נפלא היום ובמהלך הזה הוכיח שוב כמה הוא פח וכמה פח זה שהביא אותו... העיקר שאת כחלון שיחררו ללא תמורה להפועל פ״ת...
    הבור שדורה ואוסידון הכניסו אותנו הוא כל כך עמוק שמי שחשב שעטר יכול לעשות יותר מידי לפני ינואר חי בנדמה לי.
    שני השחקנים הכי טובים בקבוצה הזו הם חמזה בארי ומרגוליס. אני חושב שמי שראה את השניים האלה היום מבין שקבוצה שהם השחקנים המובילים שלה צריכה נס כדי לכבוש ונס עוד יותר גדול כדי לנצח... לא סתם הקבוצה הזו עם ניצחון אחד מתחילת העונה- אני לא זוכר מאזן כזה בתולדות המועדון גם בעונות ירידה... פשוט עצוב שכולם פחדו מפירוק ו 10- אבל היתרון היה מחיקת חובות... בינתיים זה קרוב ל 10- אבל עם החובות... וואו איזה בזיון של קבוצה בנו כאן! ובאמת ששיחקנו היום נגד קבוצה שכשהיתה במקום האחרון זה באמת מייצג את איך שהיא נראית...

Sent from my iPhone using Tapatalk

6. DRORIKO Member

עידן תירגע, אם היינו היום יותר ממוקדים זה היה נגמר 4 כמו נגד עכו. אל תהפוך לי לטווס בגלל שכמה חבר'ה פה אמרו שתיקו היה מייצג. אתם קבוצה לירידה וגם היום נראיתם ככה.

7. עידן444 Member

ללחוץ את חיפה במגרש שלה ולגרום לה להתקשות לחבר שני פסים ברצף זה נקרא לשחק מופקר? טוב לדעת... מה ציפית? שכל פעם שעומר ורד צריך לעצור כדור ישארו 7 שחקנים בהגנה כי אולי הוא יאבד? או אולי כל פעם שטגה מול שכטר עטר צריך לקחת בחשבון שהוא יאבד? כי חוץ מהמקרים האלה לא זכור לי התקפה נורמלית שלכם...

8. עידן444 Member

טווס? ראיתי בנתניה 6 עונות בליגה שניה. הקבוצות שהיו לנו בליגה שניה עולות על האוסף של שלומי דורה ב 3 דרגות... הקבוצה שעלתה ליגה לפני שנתיים שמה לנתניה של היום רביעיה ביום בינוני...

9. DRORIKO Member

ומצד שני גם איבדתי המון כדורים במרכז המגרש,מה ששחרר את חיפה למתפרצות. המזל שלך שעטר ואוברניאק לא היו טובים היום והמסירה לגול לקתה בחסר. זה לא קורה לשניים האלה כל משחק,ואני אומר את זה בתור מי שראה את כל המשחקים של חיפה העונה. ועדיין למרות שתפסתם אותם במשחק רע הצלחתם להפסיד.

10. DRORIKO Member

להגיד משפט כמו "שיחקנו היום נגד קבוצה שכשהיתה במקום האחרון זה באמת מייצג את איך שהיא נראית" זה להיות טווס. אתה ממש לא בעמדה להתנשא עלינו ולזלזל.

11. oFiRzZz Member

היום ירדנו ליגה . זאת הנתניה הכי חלשה שראיתי בחיי .

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

12. עידן444 Member

אנחנו הקבוצה הכי חלשה בליגה. אין לך זה ויכוח. אם לשים רגע אותנו בצד- היכולת של מכבי חיפה כקבוצה מבישה! וזה שהצלחנו להפסיד גם היום אומר עלינו הרבה... בעצם באופן חד אומר את מה שאמרתי במשפט הראשון... אבל הלו... העיקר שיש 5 זרים...

13. DRORIKO Member

תתייחס גם לתגובה הראשונה ששלחתי לך. אתה באמת חושב שעטר הוא לא הבעיה שלכם?

14. עידן444 Member

אתה לא תרד ליגה כל כך מהר, אבל זה יעלה לנו הרבה ״מימונים חיצוניים״ בינואר... ואם בכל זאת תרד- תקבל שידור חוזר של אחרי הירידה הקודמת אבל תקווה שיבוא שוב מושיע כמו אלי שגב(ועזוב את איך שזה נגמר- אם לא אלי שגב היית נתקע בליגה שניה כמה שנים טובות וזה גם מה שיקרה לך אם תרד העונה...)

15. סמואל אטו Member

ק״ש בנפילה חופשית פתאום.