מחזור 12 בליגת העל: סטטוס קוו בצמרת ; בניון מנצח את מכבי נתניה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Nave, ‏27/11/15.

1. DRORIKO Member

המשחק הכי גרוע שלנו השנה. הקטע שאי אפשר להתמקד בשחקן בודד,כולם פחים,כולל כאלה שאני בדרך כלל מחמיא להם כמו עטר ואוברניאק.
    הקטע הוא שעטר הטמבל משחק לידיים שלנו ובוחר לשחק פתוח ומאפשר מתפרצות,אבל אפילו מתפרצות אנחנו לא עושים כמו שצריך.

2. DRORIKO Member

כתבתי משהו על בניון,אבל מחקתי כי הוא סתם לי את הפה. כל הכבוד על השער.

3. Turgi Guest

עזרא פצוע

4. DRORIKO Member

שלא תבינו לא נכון, זה לא ניצחון שלנו,שיחקנו רע, זה הפסד של ראובן עטר. המאמן הכי שכונתי בארץ.

5. henry1 Member

הגול הראשון שקיבלנו מב"ש בבית נבע מעצירת כדור לא טובה של עומר ורד.

הגול שחטפנו כרגע מול חיפה נבע שוב מעצירת כדור לא טובה של עומר ורד. בדיוק אותו הדבר: עוצר את הכדור והכדור קופץ לו למעלה.

חתיכת אפס.

6. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה אני אגיד, שער שלדעתי גם נבע ממזל (הכדור עבר דרך הרגליים של מגן נתניה), אבל זה שער. שער שנכבש ע"י בניון. אולי הגיע הזמן שהבחור מתחיל לדבר על המגרש ואז ישיג את הנקמה שלו.

7. DRORIKO Member

ורד היה בסדר גמור היום. זה המאמן הדביל שלכם שעולה נגד מכבי חיפה כאילו הוא עולה נגד הפועל קטמון ומפקיר את ההגנה למתפרצות. אם חיפה היתה היום בפוקוס כמו נגד עכו זה גם היה נגמר ברביעיה.

8. DRORIKO Member

גם אם היה מזל,בניון ניצל את ההזדמנות ושם את הכדור ברשת. כשמדובר בו זה לא דבר של מה בכך.

9. Turgi Guest

הפרישה של סמילאניץ הזה מתקרבת

10. alexshw Member

בשעות וימים הקרובים נשמע הרבה גנבות דעת איומות בקשר לבניון.
    מכבי חיפה היא לא קבוצה ובניון אחת הבעיות הכי חמורות שלה ומסמל את ההתנהלות הבזיונית של המועדון.
    פרשני תוצאה לא מעניינים אותי. בניון הוא נגע רע במועדון.

oranfu ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  11. henry1 Member

מה זה משנה איך הוא היה? שחקן עם טכניקה עלובה ומוח של ציפור ושוב הוא עולה לנו בנקודות.

12. DRORIKO Member

משחק רע שלנו, אבל אני לא חושב שהמשחק הזה מייצג, הרי לא בכל משחק גם עטר גם אוברניאק וגם פלט יהיו רעים בו זמנית. ימים שחורים שכל הקבוצה לא מתפקדת זה משהו שקיים גם אצל הקבוצות הטובות בעולם. השורה התחתונה היא שלראשונה אנחנו עושים רצף של שני ניצחונות, מעבר לעניין הסטטיסטי זה זריקת מרץ מנטלית, והמועדון שרוב העונה היה לחוץ על העצם כרגע נינוח ומחויך וצריך לנצל את זה למשחקים הבאים, כי איכות יש בסגל הזה,בטח מול הקבוצות הבאות שנשחק נגדן שהן קבוצות קטנות.

13. DRORIKO Member

אני רק אומר שאת התלונות אתה צריך לשלוח קודם כל ל"מאמן" ולא להפיל את זה על שחקן כזה או אחר. זאת דעתי לפחות.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אז יופי, ניצחנו. רגע אחד נתן לנו שלוש נק' שלא ממש הגיעו לנו. בעיניי תיקו היה הרבה יותר משקף, אבל שיהיה. ההגנה נראית עכשיו טיפה יותר טוב, אבל ההתקפה פשוט לא קיימת. מכבי חיפה קבוצה במשבר, אבל בליגה החלשה הזאת עוד 2-3 ניצחונות כאלה ואנחנו פתאום קבוצת צמרת...

@DRORIKO
    אתה יותר מדי אופטימי. לדעתי היכולת ברב העונה מתחת לכל ביקורת. החצי השני מול הפועל ת"א היה מעודד, אבל היום שוב קיבלנו 90 דקות של כדורגל עלוב. אני מעריך ששחקן זה או אחר יתן יותר דקות טובות בקבוצה שרצה לאליפות, אבל האוסף הזה באמת לא מצליח לשכנע אותי. העניין הוא כן שהליגה הזאת כל כך חלשה שאם נמשיך לנצח ככה אז נתקדם במעלה הטבלה.

15. DRORIKO Member

אי אפשר להגיד על קבוצות עם 2 נצחונות ברצף שהיא קבוצה במשבר. עזוב עכשיו את היכולת, אני מדבר על הקטע המנטלי. חיפה הרוויחה שקט תעשייתי לשבוע הקרוב. לא תשמע על ריבים בין שחקנים או על פרשנים שממנים את אלישע מעל הראש של רוני.
    בכל אופן הסר דאגך מליבך,ליגה לא נרד. סביר שנמצא את עצמנו נלחמים על אירופה(אפשר כבר לחשוב איזה אימפריות נלחמות על להגיע לשם)