מחזור 12 בליגת העל: חיפה אדומה; נצחונות גם לב"ש ובית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏1/12/17.

1. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

תגידו לי איך לעזאזל אתם מצליחים להגיע לדיון הזה.
    לכתוב על מאמנים שהגיעו תוך שנתיים מליגת העל הישראלית לסרייה א', ללה ליגה ולבונדסליגה, "ראינו לאן הם הגיעו", זה חתיכת חירפלוץ על המקלדת. איך לוקחים את זה הלאה משם?

2. DRORIKO Member

תראה הוא לא הביך את עצמו שם, והעונה הראשונה גם היתה בסדר פחות או יותר(מה שקשה להגיד על השניה). עצם זה שהוא החזיק שם שנתיים, למרות דם רע עם ההנהלה, מעיד שפלופ הוא לא היה, אבל הוא גם לא היה איזה עילוי. בוא נגיד שהוא לא חסר לליגה השנה.

3. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לא הבנתי. מישהו פה טען אחרת? כתבתי שהוא ווינר או זולל תארים?

בוס מבחינת כדורגל מאמן מצוין, גם באייאקס וגם במכבי הציג כדורגל ברמה גבוהה וקצב צבירת נקודות גבוה מאוד, זה עובדתי. בתור אוהד אייאקס, אתה גם מוזמן להגיד לי מתי הייתה הפעם האחרונה שהגעתם לשלבים מאוחרים במפעל אירופאי עד בוס, ועד כמה המועדון שלכם מכיר את הסיטואציה הזאת. שנינו יודעים את התשובה, ולמרות זאת, הוא היה קרוב עד כדי נגיעה מאליפות. לא בטוח שהוא פחות טוב מפרנק דה בור, שלקח 4 אליפויות רצוף באייאקס.

4. Telkiyski Member

"הגיעו תוך שנתיים מישראל לX Y Z".

בוא תענה לי משהו.
    אתה חושב שבוס הגיע לאיאקס/דוטמונד בזכות סגנות אליפות בישראל?
    אתה חושב שסוזה הגיע לפיורנטינה בגלל שלקח אליפות עם זהבי?
    אתה חושב שפאקו הגיע ללאס פאלמאס בגלל אליפות ליגת העל?

לדעתי בוס למשל, הגיע לאיאקס כי הצליח בויטסה קודם לכן, לא כי היה הסגן של ברק בכר ורוני לוי.
    גם סוזה לדעתי הגיע לפיורנטינה כי הצליח בליגת האלופות עם באזל, לא כי עלה לליגה האירופית בזכות השעיית מטאליסט.

Bluekipper אוהב/ת את זה.
  5. DRORIKO Member

חוץ מאיתי מי עוד אמר את זה?

6. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

זה התפתח לדיון. אי אפשר לפתח דיון מנפיחות כאלה.

7. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אבל מה זה קשור לחירטוט האטומי שכתבת? מה הקשר?!
    הם לא הגיעו בזכות מכבי, אלא כי הם מאמנים טובים. אתה טענת אחרת.

DRORIKO אוהב/ת את זה.
  8. Raulito Madridista

מכבי נראית כמו קבוצה של מחנה אימונים של חודש יולי ולא קבוצה של דצמבר. הדבר שהכי אמור להעליב אותה מעבר לתיקו נגד קבוצה חלשה כזו הוא שאשדוד 'לא נראתה' כמי שהדירוג שלה משקף(או.קיי, אשדוד לא יותר גרועה מרענה, עכו או אשקלון, אבל במשחק הזה היא נראתה על סף הפלייאוף העליון וקבלת החלטות יותר נכונה של החבר'ה הצעירים שממזמזים את הכדור - וזה היה נראה רע). זה שוב משחק של פינג-פונג התקפות, מכבי לא יודעת לעצור מתפרצת. אתה רואה את ההרכב שלה וראיקוביץ' או.קיי הוא מעל כולם ובפער השוער מס' 1. קיארטנסון בכושר עלוב, דסה פצוע וגולסה חצי כוח ומעבר לכך ההרכב מלא בבינוניים ומיכה היחיד שלא אגואיסט מהחלק הקדמי. ג'ורדי צריך ללכת, בקיצור.

לא חושב שבניון יקבל הערב את הספסול המסתמן שלו, לא כאשר חן עזרא ועידן ורד לא משחק, לא כאשר היריבה היא עכו ומצחיק להגיד עליו שהוא לא מסוגל לסחוב 90 דק', אם בבית"ר לא חושבים שהוא יכול לפתוח בהרכב אפילו נגד יריבה כזו אז מה צריך אותו? בית"ר צריכה לפתוח את המשחק חזק ולהביס היום, לחזור לשחק כדורגל.

מהפרצוף הסובל של יובל נעים קצת נמאס לי, נתניה עם שער מהיר מאוד באשקלון וכיף לראות קבוצה שמביאה לכר הדשא דברים חדשים גם אם זה תרגיל שלא מסובך לבצע במצב נייח(ולעזאזל איך דיא סבע לבד?). נתניה צריכה להמשיך.

מאוד מקווה שההייפ סביב הפועל חיפה לא יתפוצץ להם בפנים, ברור שהם קבוצה טובה יותר ממכבי חיפה אבל ללוזון יש תשע נשמות, התוצאות שלו גרועות אבל לא איומות כמו הכדורגל שלו והפועל חיפה רגילה שנים להיות השטיח של מכבי ולכל קבוצה נוח יותר לבוא כאנדרדוג.

9. Telkiyski Member

איך אני אוהב את תרבות הדיון של אורימור.
    כל מה שלא לטעמו - בולשיט, נפיחות וכו'.

בואו פשוט נכתוב בתקנון הפורום שחייבים להלל את כל מה שקשור למועדון הכדורגל מכבי תל אביב וככה ייחסכו מאיתנו אי נעימויות וזהו.

קשר שמאלי ו-Bluekipper אוהבים את זה.
  10. Telkiyski Member

סוזה מאמן טוב לדעתי.
    בוס, פאקו, אוסקר ווידיגל? אני בספק די גדול.

את ה"חירטוטים" האלה אני כותב על סמך הצלחותיהם הגדולות בסנט אטיין, לאס פאלמאס ודורטמונד.

גם גיא לוזון אימן את סטנדרד ליאז'. אבל היי, הוא כנראה הגיע לשם כי הוא מאמן טוב לפי אורימור.

11. oFiRzZz Member

מחצית חלשה שלנו, רואים מאוד את החסרון של עלי, מסוג המשחקים שהוא היה מקרקס בהם את הקבוצה היריבה.

12. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

יעקובוביץ של אשדוד שחקן כל כך לא אינטליגנטי. בסוף המשחק היו לאשדוד שתי מתפרצות שהוא פשוט החריב, במקום להרים את הראש ולתת פס פשוט לצד השני לשחקן החופשי ולייצר הזדמנות לגול הוא ניסה בשתי התקפות כדור מסובך לאמצע הרחבה כשבאחת מהם הוא נבלם פעם אחת הכדור חזר אליו ושוב הוא נבלם. עם שחקן יותר חכם שמקבל את הכדורים באותם מתפרצות אשדוד עוד הייתה יכולה לנצח היום.

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אני לא אוהד אייאקס ורמת העניין שלי בליגה ההולנדית שווה לליגה האוזבקית.
    אתה משבח אותו למרות שבפועל הוא לא השיג שום תואר, תקנו אותי אם אני טועה.

קשר שמאלי ו-DRORIKO אוהבים את זה.
  14. DRORIKO Member

תזהר שאלונה לא תקנה אותו ב-2 מיליון :p

קשר שמאלי אוהב/ת את זה.
  15. Melikson24 Member

רק הוא? מה נגיד ומה נאמר על מאוריסיו, בנצי מושל שב-15 דקות עשה נזק של עונה שלמה, קינדה, אדילסון..
    פשוט קבוצה גרועה ולא חכמה. לא רואה אותם נשארים ליגה עם כל הכבוד לתורג'מן שמעמיד אותם בצורה טובה על המגרש.

מקווה שאלחמיד היה הרכישה האחרונה שלנו משם.