מחזור 12 בליגת העל: חיפה אדומה; נצחונות גם לב"ש ובית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏1/12/17.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

בוס הגיע לאייאקס אחריי סגנות בליגת העל והגיע לגמר הליגה האירופאית. סוזה הגיע לפיורנטינה. אם אתה מציג עובדות, תציג את כולן.

איתי, בוא נדבר דוגרי ונודה באמת שאם המאמנים האלה היו בהפועל, או אפילו במכבי חיפה, היית עף עליהם וטוען שאלו השמות הכי גדולים שנחתו כאן. חלאס להיכנס לכל דיון בשיא הסובייקטיביות.

2. Telkiyski Member

אתה אחלה קורא מחשבות.
    אגב, תשים לב שאת סוזה לא הכללתי פה ברשימת "מאמני העל" שלקחו פה אליפויות מהסיבה הפשוטה אני מניח שהוא באמת מאמן טוב.

פאקו, אוסקר ובוס? אני בספק.

וגם אם אימנו אותם רק מאמני על ברמה של מוריניו וגווארדיולה ב-3 האליפויות האלה, אני מניח שהם היו זוכים בהן גם אם סילבס על הקווים.
    זכותי לא?

3. DRORIKO Member

קהל קשה יש לנו היום

Sir Alex Ferguson ו-Bilev אוהבים את זה.
  4. EO11 בפה אליל היכל התהילה

המשפט האחרון לא רלוונטי לדיון, ואני גם מסכים איתך ברמה מסוימת, לא הייתה יריבה אמיתית לתואר.

פאקו? לרמות שלנו הוא מאמן מצוין, יודע להעמיד קבוצות יעילות. אוסקר? לדעתי מבחינת כדורגל הוא מעולה, מבחינה פרסונלית הוא בעייתי ולכן לא התקדם יותר מדי בקריירה. בוס? מאמן מצוין שהעונה נכשל בגלל קפיצת מדרגה גדולה מדי/מוקדמת מדי, אבל אני נהנתי מאוד מהכדורגל שמכבי שלו הציגה וגם מאייאקס.

5. Telkiyski Member

מה זה אומר "לרמות שלנו הוא מאמן מצוין"?
    מאמן זה לא שחקן.
    זה לא כמו שבוזגלו יכול לחמם את הספסל של ליאז' ואז להיות פה סופרסטאר בליגת העל.

לפי התיאוריה הזאת, שוב, אם מוריניו יהיה מאמן סכנין או בני יהודה, הוא אמור להביא להן אליפות לא?

6. DRORIKO Member

מסכים עם כל מה שאתה אומר, רק רוצה לסייג לגבי בוס. במכבי הוא עשה עבודה סבירה, אבל בפליאוף הקבוצה היתה בצלילה ובגמר הגביע רוני לוי עשה לו בית ספר, רוני לוי כן? באיאקס הוא עשה עבודה נהדרת מבחינת סגנון משחק וקידום צעירים, זה היה נחשב להצלחה גדולה אם היה מדובר בויטסה, באיאקס אתה גם צריך להביא תארים והוא נכשל בזה.

7. EO11 בפה אליל היכל התהילה

מה זה אומר? שאוי ואבוי אם אני מחדש לך שבליגות הגדולות על הקווים של כל קבוצה עומדים מאמנים עם הבנה טקטית גבוהה ופה יש לך יובל נעים ואלי כהן.

8. Telkiyski Member

יפה שלקחת את הקיצון (יובל נעים ואלי כהן).
    מה אתה בעצם רוצה להגיד לי, שאם תיקח את המאמן של אטלאנטה לצורך העניין ותשים אותו במכבי פתח תקווה אז מה יקרה? הם יקחו איתו אליפות?

מאמן זה לא שחקן.
    שחקן יכול להיכשל בסטנדרד ליאז' ואז להצליח בליגת העל.
    מאמן שהוא מאמן גרוע יהיה גרוע גם במ.ס אשדוד בליגת העל וגם במ.ס אשדוד של ספרד ואיטליה.

9. DRORIKO Member

הם לא יקחו אליפות כמו שאטלנטה לא תיקח אליפות. הם כן יראו טוב יותר. תקשיב הזלזול שלך בהשפעה של המאמן היא מגוחכת.

EO11 ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  10. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

אני אפילו לא יודע איך להגיב על הקשקושים האלה, איתי.
    אני קורא ושומע את פרימו בראש.

yakov_y, EO11, oFiRzZz ומשתמש נוסף אוהבים את זה.
  11. Telkiyski Member

סליחה חברים, אני חוזר בי.
    פאקו, אוסקר גארסיה ופיטר בוס הם גאוני כדורגל.
    מכבי לקחה אליפויות רק בזכות זה שמאמני על כמו פאקו וגארסיה עמדו אצלה על הקווים. עם מאמן כמו חיים סילבס למשל אין לי ספק שה140 מליון של הקנדי היו שווים סגנות אליפות לב"ש של אלישע פעם אחת ולקרית שמונה בפעם השניה.

אולי עם סילבס היו מצליחים לגרד איזה גביע.

Bluekipper אוהב/ת את זה.
  12. EO11 בפה אליל היכל התהילה

- בגמר הגביע די גנבתם את התואר. לך לתקציר ותראה כמה החמצות היו למכבי (נוסא כמובן), הבאתם גול ממצב נייח והתגוננתם.
    - בפלייאוף מכבי שלו השיגה 20 נקודות מתוך 30 אפשריות, זה 66% הצלחה. הפועל ב"ש באותו פלייאוף השיגה 19 נקודות.
    - באייאקס הוא היה רחוק נקודה מאליפות, וזו בעונה חריגה מאוד מבחינת קבוצה כמו אייאקס, שהתמודדה בשני מפעלים אינטנסיביים עד הרגע האחרון של העונה. להגיע עם אייאקס של השנים האחרונות, שמתנהלת בצורה שערורייתית, לנקודה מאליפות וגמר ליגה אירופאית, זה הרבה מעבר למה שציפו ממנו לדעתי, בטח בגזרה האירופאית.

13. alexshw Member

יש דוגמאות בעולם כמו כריסטיאן גרוס או סולבאקן שהצליחו בגדול בשוויץ ודנמרק ונכשלו בליגה גדולה.
    לסוזה ופאקו בהחלט היה ערך מוסף במכבי ת"א וראו שהם מציגים רמה טקטית והבנה שמקדמת את הקבוצה.
    סוזה גם לא נכשל לדעתי באיטליה. פאקו אולי באמת לא מתאים לליגה גדולה.

קרויף פשוט לא מאמן טוב. גם חסר כל ניסיון וזו גם עבודה שונה בתכלית ממנהל מקצועי.
    אם אדם בא להיות בתפקיד X אז שישאר שם.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  14. EO11 בפה אליל היכל התהילה

סוזה לחלוטין לא נכשל באיטליה. בעונתו הראשונה הוא די הצליח.

Sir Alex Ferguson אוהב/ת את זה.
  15. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אתה מייפה את המצב. בוא נקרא לילד בשמו, פטר בוס לוזר וזה לא ישתנה בקרוב.