מחזור 12 בליגת העל: חיפה אדומה; נצחונות גם לב"ש ובית"ר

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏1/12/17.

1. עידן444 Member

מה זה כדורגל של קבוצת צמרת?
    מנ. יונייטד מקום שני באנגליה החזיקה בכדור בשבת 25%... וואי, איזו ליגה חלשה הליגה האנגלית...

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. עידן444 Member

חולק עליך.
    התחתית בעונה שעברה היתה יותר מזעזעת.

3. עידן444 Member

אגב, אחרי המשחק נגדנו יואב כץ טען מעל כל במה שהוא הפסיד רק בגלל השופט.

לא זכור לי ששמעתי אותו אומר היום(והוא התראיין בכל מקום אפשרי) שהוא ניצח אתמול בזכות השופט.

#צבוע

oFiRzZz אוהב/ת את זה.
  4. DRORIKO Member

לא שאני משווה כמובן בין יונייטד להפועל חיפה. אבל יונייטד ממש לא נראתה כמו קבוצה גדולה נגד ארסנל, יותר כמו קבוצה בינונית עם שוער היסטורי

5. עידן444 Member

יש לה מאמן שזה מה שעושה לו את זה... בטח כשהוא מוביל 0-2 בהתחלה... להמשיך לעשות משהו שנראה כמו כדורגל? להחזיק בכדור? מה פתאום... למה?
    רק לא מבין למה צריך להסיק מכך לגבי רמת הליגה?

6. DRORIKO Member

הפרמייר ליג פחות טובה מהפרמייר ליג של לפני עשור. תכלס יש השנה רק קבוצה גדולה אחת והיא כרגע משייטת לאליפות.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/17
  7. עידן444 Member

לפי איזה מדד?
    רייטינג?
    רמת המאמנים?
    רמת השחקנים?
    לאן מגיעה הקבוצה שמגיעה הכי רחוק באירופה?
    לפי כמות השחקנים שיהיו במונדיאל?
    לפי התקציבים?
    רמת הכדורגל במשחק הכי גרוע?
    רמת הכדורגל במשחק הכי טוב?
    לפי כמות הקבוצות שעוברות את שלב הבתים בליגת האלופות?

8. EO11 בפה אליל היכל התהילה

לפי מדד העין שמשום מה הפך לשולי בעידן הסטטיסטיקות והטכנולוגיה, למרות היותו החשוב ביותר.

טל. אוהב/ת את זה.
  9. עידן444 Member

מדד העין הוא מדד סוביקטיבי שתמיד גורם לך לחשוב שמה שאתה רואה עכשיו הוא הכי גרוע שראית אי פעם...
    או הכי טוב(אלא אם אתה חובב נוסטלגיה)...
    "הרבה זמן לא ראיתי שופט גרוע כמו השופט הזה"
    "היום היה המשחק הכי גרוע שלנו אי פעם"
    "אף פעם לא ראיתי טעויות כל כך מפגרות בהגנה"
    "זה המאמן הכי גרוע שהיה לנו"

רק בעזרת דברים מדידים אתה יכול באמת לענות על שאלות כאלה והשאלה היא לפי איזה מדד אתה בוחן. כל מדד יכול לתת תוצאה אחרת ובטח כאשר כשיש מעט שערים אומרים שהליגה משעממת ולא איכותית, ושכשיש הרבה שערים אומרים שהרמה חלשה כי ההגנות בדיחה.

@Butragueño נתן לי דוגמאות לגולים שטותיים... גולים שטותיים תאמינו לי שלא חסרים בכל עונה... וגולים מביכים של שוערים... ושל בלמים...
    מן הסתם כשיש יותר שערים וקבוצות לא חושבות רק על איך להגן- יש גם יותר גולים מטופשים אבל גם יש יותר גולים יפים. שחקנים יכולים יותר להביא לידי ביטוי את היכולת האישית שלהם... מקבלים יותר חופש... ברור שזה לא נכון לכל הקבוצות... יכול להיות שבשבת תגיע לנתניה בני יהודה והיא תגרום לי להקיא... אבל מבחינת מגמה לא רואה קבוצות שמתקשות לכבוש כפי שהיתה נתניה לפני שנתיים, כ"ס עונה שעברה, הפועל ת"א שעם סגל סביר נראתה כמו כלום ושום דבר...
    כל משחק הוא קשה ויגידו את זה גם אוהדי ב"ש... גם אם הם ניצחו 6/7 לאחרונה...
    וגם את זה אפשר לקחת לכיוון של "איזה יופי, הליגה יותר מאוזנת"(אגב, אני בספק אם ישאר ככה גם בהמשך) וגם אפשר לקחת את זה לכיוון של "זה רק אומר שב"ש נחלשה"(ותחסכו ממני את ה"אבל גם המאמן שלהם אומר את זה"- ברק בכר גאון שיודע לשחק נהדר לשחקנים שלו במוח... הכל אצלו מחושב... הוא יודע בדיוק מה להגיד בפנים, ומה להגיד בתקשורת ומתי... אז באותו זמן הוא מצא לנכון לשגר לאוויר שהשנה הם פחות טובים- וגם הזכרון שלו לא תמיד הכי רענן כי גם בעונה שעברה ב"ש היו לב"ש משחקים רעים ותקופות רעות)

אגב, אפילו כדורגל יפה\טוב- הוא עניין סובייקטיבי.
    הבנתי את זה לראשונה כשראיתי בילדותי דיונים בתוכנית "כדורגל עולמי" בערץ הראשון בהשתתפות חיים ברעם ואבי רצון...
    בוא נגיד שמה שחיים ברעם חשב שהוא יפה אבי רצון חשב שהוא לא יפה והכדורגל שאבי רצון אהב זה כדורגל שגרם לחיים ברעם להקיא.

נערך לאחרונה ב: ‏6/12/17
  10. avicii Member

אם יש איזשהי טעות שקלינגר עשה במהלך הדרבי אז זה שהוא לא הנחה את השחקנים שלו לשחק יותר על בן הרוש.הוא היה פשוט איום ונורא, ועד שגיא לוזון היה מבין שבן הרוש לא מסתדר אז כבר יכל להיות 2-0.

11. Butragueño מנהלים

יותר מזה, הוא ביקש מהשחקנים שלו לשחק על עדן בן בסט, שהיה באגף של מאבוקה.
    דור מלול וברסקי התעללו לבבן הרוש.

12. Love Is Red Member

הפועל חיפה מזכירים לי אותנו בעונה השנייה של אלישע לוי.
    גם אז ב13\14 הליגה הייתה חלשה לדעתך?
    לדעתי הליגה נשארה באותה רמה מ2005-2006.

הייתה ירידה קלה שעלו 6 הקבוצות ואז עלייה קלה ברמה שהליגה הפכה ל14 קבוצות, אבל השנה אין ירידה ברמה של הליגה, להפך יש עלייה קלה אפילו בזכות מאמנים כמו דראפיץ'&ברדה,ובזכות בית"ר שלמרות שיש לה בעלים אגואיסט היא עדיין בנתה קבוצה מלהיבה, וניר קלינגר החצי עיוור חזר לימיו היפים במכבי תל אביב ובבית"ר באר שבע והפועל חיפה שלו נראית סביר.
    בקיצור מאיפה הקביעה שלך שהליגה נחלשה?

13. Love Is Red Member

מולנו הם לא נראו כל כך טוב ואנחנו היינו ביכולת מאוד פושרת.

14. Love Is Red Member

בדיוק, סכנין שנה שעברה נראו מביך, בית"ר זאת בית"ר של 3 העונות האחרונות, עם פתיחת עונה הרבה יותר טובה מהעונות הקודמות, הפועל חיפה מזכירה את מכבי פתח תקווה, אבל הרבה יותר מעניינת, מכבי נתניה טובה יותר מסכנין בהרבה, למעשה אם אני לוקח את העונה שעברה ואת חמשת המקומות הראשונים חוץ ממספר הנקודות ויחס השערים של באר שבע אני רואה הבדל של שיפור מסוים.
    וקבוצות התחתית יותר טובות, אשדוד שסיימו דיי בקלות בלי לרדת היום נמצאים במקום הלפניי האחרון ואלמלא הורדת הנקודות של עכו הם היו במקום אחרון, אשקלון אם כמה שיובל נעים לא מאמן טקטי נראים בכלל לא רע, מכבי פתח תקווה ירדו ברמה אבל הם עדיין קבוצה טובה, ובטן הטבלה נשאר כרגיל בינוני להחריד.
    ככה שכן יש שיפור.
    לדעתי האישית אגב בני יהודה, ק"ש או מכבי חיפה יסיימו במקום 6 את העונה הסדירה, ו5 המקומות הראשונים בפלייאוף מובטחים ולאו דווקא בסדר שאני אציין: הפועל חיפה, הפועל באר שבע, מכבי תל אביב, מכבי נתניה ובית"ר ירושלים.

ואם כבר מדברים אז בני יהודה מתחילה להתחבר ומי יודע אולי יוסי אבוקסיס יוביל עוד קבוצה לפלייאוף העליון.

15. yedidel Member

רק מקפיץ :)

Telkiyski ו-Love Is Red אוהבים את זה.