מחזור 12 בליגת העל: ה.ת"א מפסידה 2:0 לאשדוד בבית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏26/11/10.

1. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

בעוד כשעה פחות או יותר אני יוצא לקופסא. 150 שקלים לאיש יקר ויש לי את החולצה שאנו לובשים השנה. 50 שקלים נוספים ואני בקופסא. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

המשחק היום הולך להיות קשה מאוד. אם לפני כל משחק שלנו אני יכול להתנחם בכך שגם אם נפסיד, אז לפחות הכדורגל יהיה הטוב, הרי שהפעם יש לי תחושה שזו הולכת להיות מלחמת התשה וקרב חפירות. אני מקווה מאוד שהשחקנים יעלו עם אותו הרעב שהם עולים איתו כל משחק ולא יתנו לתוצאות במחזורים האחרונים לדכא אותם.
    אחמד סבע הבקיעה עד כה בכל משחק ליגה מול מכבי תל אביב ואני מקווה שימשיך במסורת הכיבושים. שחקן נוסף שאני בונה עליו הוא פירס מוגרבי, שאני מקווה שיחגוג על הראש של רוני גפני. כמובן שעל חן עזרא אין צורך לפרט.

http://up203.siz.co.il/up3/zhzqq1tzmbnx.Xxx

2. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

מחיר מלא או מחיר נוער/חייל , אם זה המחיר המלא כל הכבוד להנהלת נתניה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_clap.Xxx ברגע שיתחילו גם בקריית אליעזר עם מחירים כאלו יהיה יותר מלא ולא רק נגד הפועל/ביתר/מכבי/דרבי .

3. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

אם תחפשו במילון את המילה "נאיביות" תמצאו בפירוש: מכבי נתניה. מכבי ת"א עם ניצחון שנותן המון אוויר למערכת.

4. Muurad Member

לאן אתה קופץ, המשחק בדקה ה-37 אל תנחס אותנו..

לגבי המשחק אני לא מתלהב, ההתקפה שלנו וכל מה שקורה בה עדיין מקרי ואין ממש שינוי.

5. Number 8 Member

משחק לא גדול שלנו אבל חכם עם הרבה השקעה של השחקנים וזה בגדול מה שנותן לנו את היתרון. כאשר עטר מקבל את הכדור ברחבה מול השער ולא מחוץ לרחבה ומנסה לעבור כל דבר שהוא רואה, הוא גם מבקיע וימשיך להבקיע.

ההגנה של מכבי די מבולבלת, רוני גפני זה מחלה נוראית וזה לא חדש, גם יואב זיו לא כזה להיט אבל פאביצ'ביץ' וניבאלדו עם משחק שלא מתאים להם, הרחקות לא מדויקות, קצת חוסר ביטחון, לא מתאים.

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

חסר לנתניה איזה קשר אמצע חזק ליד דג'אני שנראה לבד באמצע, אלברמן וסידיבה סוגרים אותו היום ולנתניה אין יכולת לצאת להתקפות מסודרות, גם קרופניק והבלם השני לא מרשימים היום במיוחד, החוסר עומק של נתניה בא לידי ביטוי.
    מכבי עדיין לא מבריקה כ"כ ליד השער אבל עדיין עם 2 גולים של עטר שאולי יוציאו אותו לדרך חדשה, קולאוטי לעומת זאת נראה מאוד חלוד וזה שחקן שבעונה שעברה שיחק והבקיע בבונדסליגה.

ד"א רק אני שמעתי במשך כל המחצית השניה את האוהדים של נתניה שרים שירים של בית"ר?

יאללה לאל-קלאסיקו.

7. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

איזו סיבה יש לי לנחס? איך שנתניה משחקת, אני לא רואה אותה מבקיעה שער.

8. Number 8 Member

מחצית ראשונה בינונית שלנו, מחצית שנייה חלשה אך מה שניצח את המשחק היה החוכמה וההשקעה של השחקנים.

ממשחק למשחק אני שונא עוד יותר את רוני גפני, תעזבו מגן שמאלי, הוא פשוט לא שחקן כדורגל, כל כך חלש וטיפש שזה לא יאומן...אין לי מושג מה הוא עושה בכדורגל בכלל. גם יואב זיו לא להיט, המון שטויות שלו, דור מלול דחוף להרכב.

9. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינונית? מחצית ראשונה מצוינת שלנו על מה אתה מדבר? לחצנו, מסרנו אחד לשני, ו-2:0 זה היה רק, כי יכל להיות הרבה יותר...ברור שזה עדיין לא זה אבל מה אתם מצפים? 11 משחקים לא היה כמעט כלום בהתקפה, היום היה, לא הרבה אבל היה, מה שחשוב זה להמשיך הלאה...אבל יותר מזה היה חשוב לנצח!!!

המחצית השניה דיכאון...

כיף לחזור מנתניה עם ניצחון - כל מי שלא בא למשחק (והיה יכול מבחינה כספית וכו'...) סטייק בן סטייק, ומי שכן בא, הוא אוהד אמיתי של מכבי...

נערך לאחרונה ב: ‏30/11/10
  10. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

היה מוזר לראות את היציעים במצב שהם אפילו לא קרובים למצב של להיות מלאים. עד שאנחנו שוב משודרים, על איזה יום נאחס נפלנו...

לא היה לנו סיכוי לנצח את מכבי תל אביב, כי גל אלברמן אסף את כל הכדורים שהשחקנים שלנו היינו צריכים לאסוף. אי אפשר לשחק מול קבוצה איכותית יותר מבלי ליפול על הדשא ולקחת כדורים 50-50.
    לשתי הקבוצות היו הגנות מבולבלות מאוד, אבל לנו לא הייתה התקפה שידעה לנצל את זה, לעומת המשחק החכם והיעיל של מאור בוזגלו ושותפיו. סך הכל, מכבי תל אביב לא עשתה כמעט כלום. אנחנו עשינו בשבילה.

11. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

עודכנו כל חלקי דיוני הסטטיסטיקה

12. alexshw Member

המשחק האחרון של קרופניק, רק מעצים בעיניי את ההישג שבזכיה באליפות של 08/09.
    http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx