מחזור 12 בליגת העל: ה.ת"א מפסידה 2:0 לאשדוד בבית

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Number 8, ‏26/11/10.

1. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

כמו המשחק של הפועל נגד בית"ר לפני שבועים רק שאשדוד ידעה לנצל את ההזדמנויות שהיו לה וניצחה.
    אשדוד עשתה להפועל מה שהפועל עשתה לבנפיקה, התגוננה עם כל מה שהיה לה ועקצה משום מקום ונעזרה בהרבה מזל אחרי ההחמצות המזעזעות של הפועל(טוטו...) שהייתה היום עייפה ויהירה, במיוחד אניימה שגרם לקרן עם הרחקה מיותרת ולא טרח לזנק בנגיחה של קינג.

מחר מכבי בקופסא, נתניה קבוצה מאוד מסוכנת עם הרבה מוכשרים בהתקפה(שמנגד מכבי תעלה לפחות עם מגן נכה אחד) אבל כיאה לקבוצה צעירה היא מאוד נאיבים ולשופטים יהיה קל לשרוק נגדה כאשר ממול עומדת מכבי ת"א שלא נעים לחשוב מה יקרה שם אם היא תפסיד ואז כנראה יהיה זעזוע גדול בקבוצה והלחץ שם יגיע לשיא, אבל קשה לי לראות תסריט שמכבי תפסיד מחר, הם פשוט לא יכולים להרשות את זה לעצמם.

2. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

המשחק מחר מריח כמו תיקו. כפי שצוין, הצהובים מנתניה נאיבים מדי והצהובים מתל אביב לחוצים מדי, לא רואה הכרעה לאחד מהצדדים.

אגב, למכבי ת"א מצפה סדרת משחקים מאוד קשה: נתניה (חוץ), בני יהודה (בית), מכבי פ"ת (בית), באר שבע (חוץ), מכבי חיפה (חוץ) ובית"ר ירושלים (בית).
    מעניין כמה נקודות יצברו מתוך 18 אפשריות.

נערך לאחרונה ב: ‏29/11/10
  3. Yaniv "Rey de Copas hay uno solo"

ומה שהפועל עשתה למכבי חיפה ואני מאמין לעוד הרבה קבוצות .

4. Raulito Madridista

http://images.one.co.il/images/d/dmain/nz/gg966048.Xxx

לא שווים שקל. שוערה הבינוני של אשדוד, יוסי שקל, היה כמעט מחוסר תעסוקה לאורך כל המשחק. פעם שנייה ברציפות שאנחנו מפספסים את ההזדמנות להשתלט על הפיסגה - השחקנים האלה לא רוצים את המקום הראשון? משחק שני ברציפות בלי גול בבלומפילד ואני לא זוכר דבר כזה מאז שאני אוהד הפועל. רבע השעה הראשונה של המשחק הייתה הטובה ביותר שלנו העונה, הרגשתי שאנחנו הולכים לפרק את אשדוד היום. אבל לא השכלנו להבקיע ואפילו יותר מזה - לא יצרנו מספיק הזדמנויות בדקות בהן אשדוד לא עברה את החצי ושלטנו בצורה מוחלטת, והנה העונש הגיע. לקחתי בחשבון אפשרות של תיקו אבל לא האמנתי שנפסיד. תרשו לי לא להחמיא לאשדוד גם משום שאני כרגע קצת עצבני(פעם ראשונה מאז שאני במגרשים שאני נוטש מייד בדקה ה-90 ולא מעודד את השחקנים) וגם בגלל התיאטרון שלהם בסיום המשחק, כמו שאמרתי בעבר - שחקני אשדוד נופלים כמו זבובים. רק בגלל הזחיחות והלוזריות שהפגנו - מגיע לנו שמכבי ת"א תנצח מחר בקופסא.

דווקא זהבי היה אולי הטוב ביותר בשורות הפועל בתחילת המשחק. הביזיון הגדול היום היה אביחי ידין. לא רק שהוא מתחילת העונה בכושר מזעזע - שחקנים חולפים על פניו בקלות והוא מאבד כדורים שטותיים - גם הפנדל בסיום היה מעצבן מאוד. ידין נראה ממש כמו צב ליד הנער מאשדוד. הוא רדף אחריו כמעט מגרש שלם. למה לא לעשות את הפאול רחוק מהשער? ידין העונה פשוט עושה הכל בטיפשות.

עוד ברשימה השחורה: דדי בן-דיין שחלש מאוד בהגנה ומוסר תמיד אחורה כלומר התרומה ההתקפית שלו היא אפס, איתי שכטר שהיה אנמי לחלוטין והציג את משחקו החלש ביותר בהפועל, ויוסי שיבחון שנכנס ושיחק בהליכה לא מובנת.

כבר כמה מחזורים שאני לא כועס או מאוכזב מבן-סהר, הציפיות ממנו הן כלום כרגע וזה הכי כואב. הכדורים פשוט לא נכנסים לו.

גוטמן שניהל את המשחק בצורה לא הכי נבונה בעולם(ארבעה חלוצים זה יפה אבל הם הפריעו אחד לשני, גוטמן ממש הגזים) אמר להנהלה לפי מה שקראתי שאם כל השחקנים ישארו בינואר אז אין צורך בחיזוק - אולי כדאי שיחשוב שוב.

חיפשתי בכוח נקודת אור ומצאתי - פרנסמן הציג משחק מצויין כשהשיא היה גלישה נהדרת למקרייב בתוך הרחבה אחרי טעות של דה-סילבה.

5. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע כמה נצבור אני יכול להגיד לך שלקחנו מה-18 האחרונות, 7 בלבד.

אם לא ננצח מחר, אפשר ללכת לים, כבר בתחילת דצמבר.

6. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

כאן האצבע המאשימה צריכה להיות מופנית לצוות המקצועי. בן דיין חגג אתמול 32 חורפים, שלא יצפו ממנו שבגילו הוא ישרוף את האגף כמו שעשה בשנים קודמות. למה לא להריץ את גל שיש? הוא מספיק טוב לליגה שלנו.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

למה שתלכו לים בתחילת דצמבר? גם אם תפסידו עכשיו עד ינואר ברציפות, עם הקיזוז אתם עדיין חזק בעניינים.
    ).
    מה כל כך קשה בסדרת המשחקים הזאת?
    את בני יהודה ומכבי פתח תקווה מכבי חייבת לנצח, בטח בבלומפילד. עם הכבוד לבאר שבע, היא עדיין לא קבוצה שצריכה לאיים על מכבי, במיוחד כשהיא כבר הוכיחה שורסמיל זה לא בדיוק מבצר.
    מול חיפה ובית"ר אוקי, משחקים קשים, אבל לא אתפלא אם היא תוציא 4 נקודות משני המשחקים האלו.

8. alexshw Member

מה אמרתי לכם.
    16 שנה לא הולך ברגל. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/biggrin.Xxx

הוא שוער אידיוט. ניר לא רואה אותו ממטר.
    קאלה מסוג השוערים שיתנו לקבוצה היריבה במתנה גול גם כשהיא עוד 90 שנה לא תבקיע בעצמה.

9. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

לעומת הנמושות של הליגה, זו בהחלט סדרת משחקים קשה, על אחת כמה וכמה כשמכבי ת"א לא מתעלה על הציפיות.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

בינתיים מכבי לא קרובה למקום הראשון לא מבחינת ניקוד ולא מבחינת יכולת גם עם הקיזוז, בטח כשמדובר ביותר מליגה של 2 קבוצות.

וואלה? גם את קרית שמונה היינו צריכים לנצח בבלומפילד ועובדה שהם לא עשו התקפה אחת ועדיין ניצחו אותנו. גם את עכו היינו צריכים לנצח ואכלנו שלישייה. אין כזה דבר צריך לנצח. יש צריך לשחק כדורגל, ואת זה מכבי לא עושה.

11. Don Joan Roman Member

נכון ובאותו זמן הוא שוער שאם הןא ביום טוב אי אפשר להכניע אותו.
    קאלה שוער טוב ובהחלט מתאים להפועל חיפה.

12. Muurad Member

סוג של אירוניה שהפועל קיבלה מאשדוד את מה שהיא עשתה לבנפיקה.

מחמאות לאשדוד על התוצאה, אבל כל מה שאמרתי לפני כמה ימים אני אומר עוד פעם עליהם, הפועל הפסידה את המשחק וזה לא אשדוד שניצחה.

13. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

זה ברור, אבל זה לא צריך להמעיט מההישג שלהם.

14. JackSparrow Member

"הסייג לחוכמה שתיקה"

- רבותינו זכרונם לברכה.

15. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/9/182549.Xxx מכבי נתניה - מכבי תל אביב http://www.sport5.co.il/SIP_STORAGE/FILES/6/182546.Xxx

שני, ה-29/11/10. 20:45 בערב. אצטדיון הקופסא.

מכבי נתניה מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-8 ובמאזנה ישנן 16 נקודות. במחזור החולף סיימה הקבוצה בתיקו מאופס מול בני יהודה של דרור קשטן.
    היהלומים מגיעים למשחק כשמצבם בשבועות האחרונים אינו טוב. רק נקודה אחת בלבד לקחה הקבוצה בשלושת המחזורים האחרונים, רק שער אחד בלבד היא כבשה בהם ובשניים משלושת המשחקים היא ספגה שלושה שערים. ובכל, מצבה הכללי של הקבוצה הוא לא רע ואפילו טוב, כיוון שהצהובים מהשרון מדורגים גבוה ביחס לציפיות בתחילת העונה ומשחקים כדורגל טוב ביחס ליתר קבוצות הליגה.
    ראובן עטר מתכוון לערוך שינוי אחד בלבד בהרכב והוא הכללתו של ניר נחום בהתקפת הקבוצה במקומו של חסיב אבו רוקון.

הרכב משוער: קרלוס אריאס; לאוניד קרופניק, מריאנו קפורלה, אוראל דגני, טל מעבי; קובי דג'אני, דלה ימפולסקי, ניר נחום, חן עזרא; פירס מוגרבי, אחמד סבע.

http://msc.wcdn.co.il/w/w-248/796471-41.Xxx
    אוהב את המשחקים מול מכבי תל אביב. אחמד סבע.

מכבי תל אביב מגיעה למשחק כשהיא מדורגת במקום ה-5 ובמאזנה ישנן 15 נקודות. במחזור החולף הפסידה הקבוצה 1-0 לעירוני קריית שמונה של רן בן שמעון.
    הצהובים מגוש דן נמצאים בתקופה רעה והם יקוו לצאת ממנה דווקא בקופסא. הקבוצה אמנם נמצאת בצמרת הליגה והיא קרובה למקום הראשון, אך לא מצליחה לחבר סדרת נצחונות והיכולת עד כה לא מרשימה. אמנם הקיזוז יכול לגשר בסופו של דבר על פערי יכולת בינה לבין מתחרותיה בצמרת, אך בקבוצה של יוסי מזרחי היו רוצים להראות טוב יותר.
    רוני גפני ימשיך לפתוח כמגן שמאלי ומי שיפתח בצד ימין בהגנה הוא יואב זיו. רוברטו קולאוטי יפתח לבד בחוד, כשמאחוריו ישחקו מאור בוזגלו והריס מדוניאנין, שבקבוצה מקווים שהסטתו לעמדה התקפית יותר תטיב עם רמת משחקו. ג'יבריל סידיבה יחזור להרכב ויפתח לצידו של גל אלברמן.

הרכב משוער: לירן שטראובר; ניבאלדו, סבו פביצ'ביץ', יואב זיו, רוני גפני; ג'יבריל סידיבה, גל אלברמן, גיז'רמו ישראלביץ', הריס מדוניאנין, מאור בוזגלו; רוברטו קולאוטי.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/248/961.Xxx
    יבוא לידי ביטוי בעמדה התקפית יותר? הריס מדוניאנין.