מחזור 12 בליגת העל: הפועל מנצחת באשדוד

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏30/11/12.

1. Don Joan Roman Member

צודק היו 3000 איש שלנו ושמונה שלכם כאילו שזה משנה משהו, 3 נקודות שלנו זה מה שחשוב, אני יודע את האמת שלנו וזה מה שחשוב.

נערך לאחרונה ב: ‏2/12/12
  2. henry1 Member

לא הבאתם שלוש ואנחנו לא הבאנו שמונה. אני אסביר לך איפה אתה טועה: אתה חושב שהוציאו לכם 4000 כרטיסים למכירה, אלא שבפועל הוצאו לכם כ-2000, כי על-פי ההערכות של המשטרה חשבו שתגיעו באיזור ה-2000 (וזה לפי משטרת ירושלים!). לאחר שה-2000 נמכרו הלכתם לקופות של אוהדי נתניה ושם רכשתם עוד כרטיסים והעבירו אתכם ליציע שלכם. ביחד עם אלה שנכנסו בלי כרטיס כתוצאה מהבלאגן אנחנו מגיעים למספרים שרשמו לך. אז על איזה אמת אתה מדבר?

נכון, ניצחתם וזה באמת מה שחשוב. הלוואי כל משחק בליגת העל יהיה בקצב ובאווירה כפי שהיה אתמול וזה באמת מה שחשוב.

3. Don Joan Roman Member

אז מה היו מאזני הכוחות ביציעים לטענתכם?

4. Mellow29 Kopite

אמרו שיש איזה דרבי גם בכדורגל, ביינתים 45 דקות בעיקר של כיסוחים ופאולים מגעילים. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/dry.Xxx

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אין הרבה מה להגיד. כנראה ששתי הקבוצות של חיפה בצדק נמצאות בתחתית. הירוקים עוד רוצים, אבל כל כך אימפוטנטים. קטן וגולסה שוב פעם לא בעניינים ורק שיימן וקצת משומר מצליחים להביך את הגנת האדומים שחורים.

על הכסאח אין מה לדבר.

מחצית שנייה:
    כדורגל לא גדול, אבל מכבי חיפה ממוטטת את היריבה העירונית. מתי בפעם האחרונה כבשנו 3 שערים במשחק אחד...?

אגב, השער השני פשוט גדול. קאלה במופע אימה אמיתי :aaa021:

6. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

נראה לי שקאלה נועץ את המסמר האחרון בארון של ניר קלינגר...טעות אומללה שלו.

מכבי חיפה לא נראית טוב בכלל אבל הולכת לחבר עכשיו ניצחון שני ברציפות, הביטחון והמצב רוח חוזר ועם סגל שחקנים איכותי כמו שלהם והליגה הצפופה שיש כאן אז תוך שבוע-שבועים נראה אותה חוזרת לדבר חזק בצמרת.

ועזרא כבר שם את השלישי ושוב יש לקאלה חלק בשער(גם בראשון ד"א), תוצאה מאוד לא משקפת.

7. skyday20 Member

8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

בליגה זה היה בעונה שעברה http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx
    את התבוסה של סכנין שכחתי. בכל מקרה ניר לוין אומר שזה המשחק הטוב העונה של הירוקים. לחלוטין לא מסכים לזה. מחצית ראשונה חלשה מאד והשער השני היתה באשמתו הישירה של קאלה. אני עדיין בספק אם אנחנו בדרך למעלה, אבל התחתית נראית לאט לאט הרחק מאחור...

9. alexshw Member

היום אחרי הרבה מאוד זמן אפשר להיות סוף סוף גאים ולו לכמה ימים בקבוצה שלנו.
    אגב מכבי חיפה בכלל לא במשחק גדול, אבל שוב בעמידה טקטיקה נכונה ובניצול מלא של טעויות היריבה עשתה תוצאה מאוד יפה, שיכולה להחזיר ביטחון.
    הבעיות של מכבי חיפה בחלק הקדמי לא העלמו לשום מקום, אבל שוב ראינו עבודה של בנאדו ושקט שהוא נתן. הקבוצה רצה, רוצה ומבינה מה מאמן רוצה.

שיימן הפתיע לטובה מאוד. לא ציפיתי לכזה משחק ממנו. עזרא היה המצטיין. קטן החלש בשדה.
    בסוף כשאתה ממושמע ויודע מה אתה רוצה מעצמך אז תהנה גם מטעויות של היריבה, דבר שלא היה לנו בתקופה של קטן. יש בכל זאת צדק מסוים בכדורגל.

כל הכבוד וחיפה שוב ירוקה. http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/eusa_dance.Xxx

נ.ב.
    בנאדו לקח בשלוש מחזורים את כמות הנקודות שעטר לקח ב - 9.

10. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אלכס, אין לי מושג מה בנאדו מקצועית היום עשה שעטר לא עשה. לדעתי ההבדל הגדול ביותר קורה בחדר ההלבשה. לעטר היו בדיוק אותם שחקנים, אבל השידוך לא עבד כמו שצריך. השחקנים כנראה אוהבים יותר את בנאדו והדבר קודם כל מתבטא שהם במגרש מפגינים יותר רצון להלחם. שוב, מקצועית אין לדעתי כרגע הבדל בין שני המאמנים. מקצועית ראיתי היום את השיימן שאני מכיר. חוץ מזה אני רק רוצה להזכיר את חן עזרא לטובה. התקפה אין לנו ואם הקשרים לא ימשיכו להבקיע אנחנו נמשיך להתקשות. אזולאי חלוץ מאד מאד בינוני. יש לי עדיין תקווה שעמאשה יחזור לכושרו הטוב, אבל עד אז צריך להתפלל.

בסה"כ אני כרגע מרוצה מדבר אחד. ברחנו מהתחתית. כולי תקווה שלאט לאט נמצא את דרכינו כלפי מעלה. הפועל חיפה? עדיין לא סולח לקלינגר על המעבר שלו למכבי ת"א...מבחינתי תמיד טוב לנצח אותו.
    לאדומים שחורים יש קבוצה מאד מאד מוגבלת והכל נראה שם סתמי וללא שום כיוון. ללא ספק שהקבוצה הזאת תשאר בתחתית.

11. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

קודם כל, מקווה מאוד שלא נקבל עונש על הרימוני עשן שהיו לפני תחילתו של המשחק. שני משחקי הבית הבאים שלנו הם מול נתניה ומול מכבי. יהיה חבל מאוד אם נשחק אותם במקום אחר או בקרית אליעזר ריק.
    בנוגע למשחק. אפשר להיות מרוצים רק מהתוצאה. הקבוצה לא שיחקה טוב, וקשה מאוד להגיע למצבים כשמשחקים עם חלוץ אחד. בפעם הקודמת בנאדו ביצע את החילוף בדקה ה 70, היום זה כבר היה במחצית. מעניין מתי זה ייקרה במחזור הבא.
    שיימן הפתיע אותי מאוד היום, השתפר מאוד.

תודה רבה לקאלה, על שלושת השערים. מתחרה בגל ניר על התצוגה בשבוע שעבר.

12. alexshw Member

דווקא לי די ברור מה בנאדו עשה. קודם כל עבד על משחק ההגנה ועמידה טקטית. מזה מתחילה הכנת קבוצה בכלל. מה שעטר לא הפנים כנראה בקיץ.
    פרט לכך כמובן שהוא סביר להניח הצליח להתחבר יותר לשחקנים. עטר היה מאוד חשדן למין היום הראשון והיו לו יחסי אנוש חרא. בכדורגל ישראלי במיוחד וגם בעולמי, יחסי אנוש דבר חשוב, לא פחות מידע בכדורגל.

אינני חושב שנכון לצאת בהצהרות כלשהם לגבי המשך הדרך ולגבי המשך של בנאדו מעבר לעונה זו, אך כאמור מגיע לבנאדו בהחלט השבחים על מה שעשה בשבועיים ומשהו האחרונים.

13. EO11 בפה אליל היכל התהילה

אלכס, אתה חי בסרט ומחפש כל הזדמנות כדי להקטין את עטר. שיחקתם נגד הקבוצה החלשה בליגה, המשחק הכי קל של בית"ר העונה בפער היה נגד הפועל חיפה וככה גם של כל קבוצה בליגה, הם קבוצה שכבשה עד כה 5 או 6 שערים אאל"ט, אז מה ההישג הגדול לא לספוג מהם? ניצחתם מטעויות של שוער, כבר שבוע שני ברציפות. ואם בשבוע שעבר הגיע לכם היתרון ויכלתם להגדיל, היום אם קאלה לא מחלק מתנות אני לא רואה מתי אתם כובשים. באמת.

אני לא רואה שום שינוי במשחק של חיפה מתקופת עטר. ביום שבת יש להם משחק שגם אותו הם חייבים לנצח כי נתניה הגנתית היא קבוצה מבישה, אבל היא תתקשה מאוד מול קבוצות יותר חזקות.

14. alexshw Member

גם בית"ר הקבוצה החלשה בליגה? וקבוצות צמרת לא ניצחו מטעויות?
    לפחות מכבי חיפה מגיעה למצב שיכולה לנצל טעויות של יריבה וסופגת פחות שערים טפו טפו.
    כרגע זה מה יש והעיקר שלוש נקודות.

השינוי בשבועות האחרונים, בגישה של שחקנים ובעמידה במגרש. בסדר מסוים ושקט.
    האם אפשר להגיד שבנאדו הוא גדול מאמנים בארץ? ברור שמוקדם. אני רק משבח על פי דברים שהוא עשה עד עכשיו.

מי שמצפה לראות את מכבי חיפה מודל של 2002 או אפילו של אליפויות של אלישע, חי בסרט.
    עטר הרס את הקבוצה, ביצע טעויות קשות אחת אחרי השנייה. בנאדו לא יכול פתאום להמציא זרים דומיננטיים מקדימה או חלוצים אימתניים. מקסימום להעלות את ריאן וגוזלן מהנוער.

15. לא מצאתי כינוי Member

פשוט להצדיע לניר קלינגר. המאמן הזה ממשיך לקבל קבוצה אחרי קבוצה כל פעם מחדש, וגם אחרי שהוא ילך מהפועל חיפה כנראה הוא יקבל בעונה הבאה את העולה החדשה לליגת העל - הפועל פתח תקווה או משהו. הוא פשוט גאון.