מחזור 12 בלאומית :: הכח מתבססת בפסגה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י שגיא, ‏7/12/07.

1. לירן מנהל כללי מנהל כללי

כבשה שחורה פשוט כך. באר שבע פסיכולוגית לא מסוגלת לעמוד מול רעננה.

2. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

פדלון? היום הוא נכנס במחצית במקום יניב אלול והיה דווקא לא רע.
    באופן כללי מדובר על מגן חלש ומאוד מוגבל מבחינת הבנת המשחק ( ואני נזהר לא להשתמש במילים בוטות ), אחד שהכושר הגופני שלו לא מאפשר לו לעלות למעלה יותר מידי ( שכן בגלל זה הוא לא חוזר בזמן להגנה ), או במילים יותר פשוטות, אחד שאפשר להגיד בביטחון שהוא החוליה החלשה בהגנה של באר שבע.
    לצערנו בשוק אין מגינים שמאלים ברמה גבוהה ( קשה לי לראות את דנין או גפני מגיעים לבאר שבע ) לכן כרגע פדלון הודח מההרכב כשנדב קידר ( בלם במקור ) פותח בהרכב כמגן שמאלי.
    ושוב, העובדה שבלם צעיר וחסר נסיון שהרגל החזקה שלו היא בכלל ימין עולה לפני פדלון מלמד על האכזבה הגדולה מפדלון שגם סוחב איתו חוזה עתק לליגה לאומית ( 80 אלף דולר ).

התייחסות לעוד כמה דברים:
    1. המגרש ברעננה, איך דודו עזריה אמר: " האצטדיון ברעננה, הוא מהמונומטים האלו שגורמים לך לשאול עד מתי נסבול?
    האוטובוס עוצר ליד האצטדיון, אתה יורד ושואל איפה האצטדיון?
    הנה פה, אומרים לך על הקיר שליד ...
    נראה לי שחלק גדול מההצלחה של רעננה נזקף למגרש הזה, המחשבה הראשונה שעוברת לך בראש היא what the fuck , אח"כ אתה רואה את האוהדים שלנו על הגדר מדברים עם השחקנים של רעננה , הנה דודו אברהם מחייך כשאומרים לו שהיום שוברים את הנאחס, אתה עולה ליציע הארעי
    כיסאות נפתחים קצת כמו בקולנוע, וזה במקום שיש יציעים, מאחורי שער אחד קיר חום כזה..בכלל האווירה מסביב היא במקרה הטוב של משחק אימון, עד שמבינים שזה אמיתי וממש מתרגש עלינו משחק ליגה זו כבר הדקה ה 20 רעננה מובילה ואתה מנסה לרדוף אחריה ".

2. רעננה פראירים, היו יכולים ( וצריכים ) לכבוש יותר.
    רעננה החמיצו פעם אחר פעם ממצבים קורצים, ובמבט לאחור חבל שהם לא כבשו, כי אם כבר להפסיד במשחק כל כך אנטי כדורגל ( הבעיטה הראשונה של באר שבע לשער הייתה בדקה ה90 ) אז לחטוף בראש ולשלוח את המאמן האנטי כדורגל הביתה.

3. רעננה כבשה שחורה? תנו לי שוב לצטט את דודו : " כיבשה שחורה אומרים, לא יודע לגבי שחורה, אבל מי שמתחפש לדשא ועושה רעשים של שטיח שלא יתפלא כשהכיבשה תאכל אותו בלי מלח, מי שרוצה לאכל כבשים שיהפוך לזאב או אם נאמץ חיה מקומית שועל ".

שבוע הבא הכח בחוץ ( עוד פעם משחק חוץ מול הקבוצה במקום הראשון בלאומית ), אלונה כבר תחזור מחו"ל, ונקווה שכבר בשבוע הבא ( ואם לא אז אחרי שבוע הבא ) יהיה לנו מאמן אחר על הקווים ולא בלבול שנכשל באופון טוטאלי מבחינה מקצועית...

3. *הפועל-רעננה* Member

רעננה כבר 7 עונות בליגה הלאומית וב-3 השנים האחרונות נגד הפועל באר שבע היו 8 משחקים כאשר ב-6 היא מנצחת, פעמיים מסיימת בתיקו ולא הפסידה. בהחלט לבאר שבע יש איזושהי בעיה נגד רעננה...

4. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא יודע אם רעננה היא הכבשה השחורה שלנו או לא, אבל למשחק היום הפועל באר שבע פשוט לא הגיעה.
    קל לנצח ( ולהיות כבשה שחורה) של קבוצה שמשחקת בצורה כל כך אנמית ומסכנת את השער לראשונה רק בדקה ה90.
    אין לי ספק שלא רעננה ( אולי אתה תוכל להסביר לי מה הקטע עם האיצטדיון, כי אמרו לי שבנו איצטדיון חדש ברעננה אבל משום מה רעננה לא משחקת בו?) לא אחי נצרת, לא ראשון וגם לא לוד יאבקו על העלייה.
    הפועל פתח תקווה והכח בטוח יהיו שם, גם הפועל חיפה אולי תהיה שם. אנחנו? רק אם יחליפו את מרקו בלבול לפני ינואר במאמן כמו שירזי או חזן או לוזון ויביאו בינואר מגן ימני ( רצוי תומר חליבה ), קשר שמאלי ( רצוי זר או תומר תייר ), וחלוץ ( רצוי מהיר ).
    אחרת לא רק שבאר שבע לא תאבק על העלייה היא גם לא תהיה חלק מהצמרת...

5. HBSFC Member

6. הרצליה Member

פעם שנייה שרעננה גורמת לבלבול לפיטורים גם מהרצליה הוא פוטר לפני שנתיים לאחר הפסד לרעננה.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה בשורה משמחת ליום שבת, סוף סוף נפטרנו מהאנטי כדורגל של מרקו בלבול.http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/lol.Xxx
    לפי מה שאני הבנתי האופציה הראשונה של ההנהלה זה חזן ( במידה ויפוטר בקרוב מאשדוד ) ולאחר מכן שירזי.
    אני האמת אשמח לראות בבאר שבע את לוזון ( מה שכניראה לא יקרה ) ואת שירזי.
    אני מעדיף את לוזון בגלל העבודה הטובה בפתח תקווה והקבוצה הטקטית הנפלאה שהוא בנה שם. אבל גם שירזי, שבנה בבני יהודה אחלה קבוצה וגם פגע בלא מעט זרים, בנוסף לקידום שחקנים צעירים, הוא אופציה מעולה.
    בכל מקרה, סתיו אלימלך ( עוזר המאמן, או צריך להגיד המאמן הזמני כרגע) חייב להכניס את המאמן שיגיע מהר מאוד לענינים, כי אין יותר מידי זמן לדיבורים, ובינואר חייבים להביא מגן ימני טבעי ( רצוי חליבה ), קשר שמאלי ( רצוי תייר או זר ) וחלוץ ( רצוי מהיר ). הייתי רושם כאן גם מגן שמאלי אבל לצערי אין כרגע בשוק מגינים שמאלים פנוים ברמה גבוהה ( קשה לי להאמין שאפילו דנין או גפני יגיעו לכאן מהספסל העמוק של חיפה ).
    הייתי שמח לראות כאן את דאוטורו ( אולי להציע לרמת גן את ניסים ועוד שחקן ) אבל הסיכוי נמוך ולכן לדעתי צריך לחפש חלוץ מהיר ( סטייל ינון ברדה ) שיבוא לבאר שבע כי היום ההתקפה שלנו איטית ובנויה בעיקר על כדורים ארוכים וגבוהים.

בכל מקרה, הפיטורים/התפטרות הגיעו בתיזמון טוב לפני הפגרה כשעוד אפשר לשנות דברים...

8. הרצליה Member

הפסד מפתיע להפועל פתח תקווה, 1-0 בבית לרמת השרון ששיחקה מחצית בעשרה שחקנים.

9. *הפועל-רעננה* Member

פתח תקווה קבוצה מאוד לא יציבה! כמו כל הליגה הזאת! לכן אני לא מכתיר אותה כעולה בטוחה. גם את הכח רמת גן לא.

שני משחקים מאוד מעניינים במחזור הקרוב: הפועל פ"ת - הפועל רעננה; הכח רמת גן - הפועל באר שבע.

אתם יודעים איזה משחק ישדרו?

10. roeiuzan Member

אני מאמין שהכח - ב"ש.
    ובסיום אותה עונה עליתם... מעניין מה יהיה הפעם.

נערך לאחרונה ב: ‏9/12/07
  11. JR-Riquelme Member

הפועל פ"ת יעלו בליינד, זה הבנקר הכי גדול. בקשר לשניה זה תלוי באיזה מאמן יגיע לבאר שבע...
    סוף סוף בלבול פוטר, ברוך שפטרנו! חתיכת מאמן סוג ז'.
    ואני מבקש: רק לא לחמן! רק לא הוא!!

12. hod Member

מישהו יודע באיזה שעה המשחק של הפועל פ"ת מול רעננה?

13. roeiuzan Member

לאוהדי ב"ש...
    היום שוחחתי עם אייל לחמן בפלאפון הוא אמר לי שהוא נכנס למו"מ עם הקבוצה.
    בצירוף מקרים מדהים אני מקבל לאייסיקיו הודעה מחבר אוהד עכו, שסיפר לי שראה את לחמן בב"ש,
    ואחרי כשעה הגיע למקום אסי רחמים...
    מעניין אם הוא יסגור(אם בכלל) לפני המחזור ה-14, שאז יהיה מפגש מעניין בינינו.
    מחר מפגש עוד יותר מעניין, בין חיים לוי שבקדנציה הקודמת בנה קבוצה אדירה בעכו, לבין ירון הוכנבלוף
    שהגיע שנה לאחר מכן והרס את הכל....

נערך לאחרונה ב: ‏9/12/07
  14. כחול לנצח! Member

אם לחמן יאמן את הפועל ב"ש, לא רק שהיא לא תעלה ליגה, היא לדעתי תרד לארצית. תיזהרו מהמאמן זה הוא אסון.

15. BJ_LF Member

משום מה לחמן לא מצליח באף מודעון ויש לו חתיכת ידע ששומעים אותו כל שבת.
    אני נהנה לשמוע אותו כל שבת מפרשן.
    לדעתי גילי לנדאו צריך לחזור להפועל ב"ש הוא הכי הצליח שם והוא לא עלה ליגה שנה שעברה כי ק"ש וסח'נין היו יותר טובות ותוסיפו את פרשת ההימורים.