מחזור 11 בסרייה א :: ארץ חדשה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל איטלקי' פורסם ע"י EO11, ‏30/10/15.

1. EO11 בפה אליל היכל התהילה

http://cdn9.wn.com/ph/img/ef/a8/ab533295befa56eb451b63c28273-grande.Xxx

2. Un bombón משתמשים של כבוד היכל התהילה

קצב צבירת הנקודות של לאציו עד כה מבטיח לה 60 נקודות. לדעתי זה מספיק לסקודטו שלה (לקחת את הכרטיס האחרון לאירופית).

EO11 אוהב/ת את זה.
  3. uri משתמשים של כבוד היכל התהילה

פארולו אולי יחזור למשחק ליגה הבא, אבל זה לא מבטל את הארבע שהוא כן החמיץ ואת השלושה ההפסדים של לאציו בלעדיו.
    ביגליה החמיץ 5 משחקי ליגה.
    קאנדרבה בעונה שעברה כבש 10 שערים ובישל 13. השנה לא כבש ובישל רק אחד.
    מאורי לא רלוונטי העונה, אבל בעונה שעברה היה מאוד רלוונטי.
    את קלוזה אי אפשר להאשים, אבל הוא טרם כבש העונה, כאשר בעונה שעברה היו לו 13.
    ודפריל גמר את העונה.

רוצה לומר, רוב השחקנים כן היו טובים יותר, בריאים יותר. ואם לחזור על עצמי. בשנה שעברה הכל התחבר להם. השנה לא והתקציב הקצר לא איפשר להביא מספיק מחליפים איכותיים שיחפרו על כך.

4. GRANDE LAZIO Member

לא בגלל פארולו או שחקן בודד-שניים הפסדנו בברגמו וקיבלנו תבוסה בבנטגודי נגד קייבו (!).
    לאציו מעולם לא הייתה תלויה בשחקן בודד ויותר מכך, היא קבוצתית מאז ומתמיד. הפסדי החוץ נבעו משגיאות טקטיות ומקצועיות חמורות של פיולי (מערך, הרכבים, חילופים, וגם היעדר מוטיבציה והכנה לקויה). פארולו וביגליה יכולים להחמיץ כמה משחקים, זה לא נורא. הפציעה של דה פריי היא כן נוראית. מאוריסיו אמנם מעולה אבל ג'נטילטי פחות ודה פריי ייחסר לנו מאוד.

לקנדרבה היו פחות גולים ובישולים אשתקד, וגם כך רוב השערים הגיעו מפנדלים. אני מניח שהוא יגיע פחות או יותר לכמות גם בסוף העונה. אבל קנדרבה הוא לא שחקן מוביל. הוא שחקן שיכול לתת יכולת טובה לפרקים בודדים, מעבר לזה הוא פרווה.
    במקום מאורי התחזקנו ב-MS שהולך להיות שחקן שחקן. כבר העונה הוא אחד היציבים שלנו. האמת ואולי אני יפתיע מישהו, קישנה לדעתי שחקן מוכשר יותר מפליפה אנדרסון, שמהמנטליות שלו התייאשתי לגמרי. כמו כל ברזילאי כמעט שנותן כמה משחקים טובים והופכים אותו לכוכב, הוא זורק זין וחש את עצמו יותר מדי. אני מקווה שמישהו יוריד אותו לקרקע. כבר חצי שנה, למעט המשחק נגד טורינו העונה, שהוא מזיק יותר מאשר מועיל. הלוואי שהוא ימכר בינואר ויתנו לקישנה את הבמה, ובכסף נחתים בלם רציני.

מירו עוד יגיע ל-8-10 גולים שלו, אני בטוח בזה. בל נשכח שגם הוא החמיץ כמה משחקים בגלל פציעה ופיולי לעיתים מעדיף את מאטרי/דג'ורג'ביץ'.

התקציב של לאציו משקף את החסכנות של לוטיטו. אם היה רוצה רק, היה מקפיץ אותו בעוד 20-30 אחוז. היכולת הכלכלית שלנו טובה מאוד, ולא צריכה למנוע מאיתנו לחזק את הספסל בשחקנים מנוסים ומוכחים. עם כל זה שאני משוגע על MS וקישנה, חוסר הניסיון שלהם פגע בנו במוק' הצ'מפיונס וגם במשחקי ליגה.