מחזור 11 בספרד:: רגע לפני הפגרה - סביליה מארחת את בארסה

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ספרדי' פורסם ע"י Raulito, ‏4/11/16.

1. zivmay Member

משחק מדהים של מסי.
    התוצאה משקרת, המשחק היה צריך להגמר 8-3.

2. Civil Anti Madridista

D10S

3. AS R Member

אני לא זוכר משחק של מסי בפיחואן שהוא היה בו פחות ממדהים. המנהיגות שהוא לקח במחצית השנייה בעיקר זה משהו שלא רואים ממנו בדרך כלל. ניימאר במשחק די מביך וסוארז היה צריך לסיים עם שלישייה.

סביליה עלתה למשחק בטירוף ודווקא כשהגיע השער המוקדם שלה חששתי, כי ידעתי שהמוטיבציה תדעך וברצלונה תתחיל לשלוט במשחק.
    ויטולו מתסכל אותי כל פעם מחדש. גם היום הוא כבש רק בקושי, הכדור כמעט ברח לו והוא הצליח רק לדחוף אותו לרשת. בשאר המצבים הוא פשוט הולך ראש בקיר. היום בלט שסביליה הייתה צריכה להביא עוד קשר אמצע בקיץ, וגם זה שנשאר, איבורה, הוא כנראה לא שחקן שסמפאולי מאמין בו (למרות שאני חושב שהוא לא רע בכלל).

4. Raulito Madridista

על משחקי הצמרת דיברנו, עוד במחזור בספרד:
    - סלטה ויגו מנצחת 2:1 את ולנסיה ונדבקת לצמרת כשהיא מדורגת שמינית, בעוד ולנסיה רושמת כבר הפסד מס' 7 העונה - בידיוק כמו העונה בטבלה גראנדה.
    - ויאריאל חוזרת לנצח אחרי שני הפסדים רצופים, הפסד הבכורה בליגה ואחר-כך הפסד ביתי באירופה, והיא גוברת 2:0 על בטיס השוקעת ועוקפת את אתלטיקו מדריד.
    - תיקו מאופס מאכזב מאוד בין אספניול לאתלטיק בילבאו שלא ניצחה בליגה כבר כמה מחזורים טובים.
    - מי שכן ניצחה אחרי תקופת יובש ארוכה היא לאס-פלמאס שהשיגה 1:0 סופר-דרמטי בביתה על אייבר, השער הכי מאוחר העונה בליגה - ג'ונתן ויירה בדקה ה-94.
    - האחרונה בטבלה גראנדה עדיין ללא ניצחון והיא מסיימת בתיקו 1:1 בבית עם דפורטיבו לה-קורוניה שמצבה לא טוב בהרבה.
    - אוססונה שמדורגת במקום ה-19 גם עמוק בקלחת והיא נכנעה 1:0 בבית לאלאבס שנושמת קצת אוויר בזכות פנדל של סנטוס
    - הקאמבק של המחזור שייך למאלגה של חואנדה ראמוס שמחקה פיגור 2:0 בבית מול ספורטינג גיחון בדרך ל-3:2 נהדר והיא מתחילה לקבל צורה.

והנה נבחרת המחזור ה-11 של ספרד:

http://e00-marca.uecdn.es/assets/multimedia/imagenes/2016/11/07/14784736235912.Xxx

כמובן ליאו מסי במוקד אחרי ההצגה הנהדרת אמש נגד סביליה. היא הנציג היחיד של בארסה כאשר לריאל מדריד גם יש נציג אחד והוא לא גארת' בייל אלא נאצ'ו הבלם. לאתלטיקו מדריד אין נציגים בלבד. מאלגה בולטת לטובה עם שני נציגים - סאנדרו ואונטיברוס וכך גם אלאבס עם תאו ופאצ'קו. בין הקורות ניצב פאצ'קו. ראול נאבאס מסוסיאדד, טריגרוס מויאריאל, ג'ונתן ויירה כובש השער הדרמטי מלאס-פלמאס ורונקגיה מסלטה ויגו סוגרים את ההרכב המרתק למחזור הזה.

5. Butragueño מנהלים

נזונזי מדהים. אני עף על השחקן הזה. יכולת טכנית ומוטורית די טובה יחסית לבחור גבוה. המסירות שלו מאוד מדוייקות והוא מצליח להשתחרר מלחץ בקלות. האמת שבסטוק ובלקבורן פחות ראיתי ממנו את מה שאני רואה ממנו היום. בקשר למשחק, סביליה, עם קצת פחות נאיביות יכלה להוציא נקודות מהמשחק הזה. ברצלונה החטיאה לא מעט, אבל סביליה צריכה לדעת לנצל את ההזדמנויות שהיא מקבלת. ויטולו ונסרי עם החטאות איומות. נזונזי וקוריאה עם כמעט-ים.

6. סיונרה Member

מחצית שנייה הם פשוט נפלו מהרגליים, נזונזי בקושי זז.

7. Butragueño מנהלים

דווקא במחצית השניה ראיתי יותר ממנו מאשר במחצית הראשונה. זז, לא זז. בסופו של דבר היו לו תיקולים טובים מאוד. הוא ידע לנווט ביו נסרי, ואסקז ו-וייטו בצדדים והיה ראשון לכדור גובה. כל זה לפחות בחצי שעה הראשונה של המחצית השניה. ברבע שעה האחרונה זה היה משחק של coast to coast ככה שקשרים אחורים הולכים לאיבוד במצב כזה.

8. Raulito Madridista

המארקה מפרסמים את הגרף המלא של 11 מחזורי הפתיחה עם המון נתונים:
    - מסי(ממוצע 0.9 שערים למשחק) וסוארס בראש טבלת הפיצ'יצ'י עם שיוויון מוחלט של 8 שערים כששניהם כבשו אתמול כמובן. אחריהם מדורגים שלושה, ומעבר לגריזמן מפתיעים יאגו אספאס(סלטה ויגו) ו-וויליהאן חוסה(סוסיאדד) עם 6 כיבושים. גאמיירו, סאנסונה, אדוריץ, רמירס(מאלגה) וקראסקו עם 5 כמו גם כריסטיאנו רונאלדו ובייל שלא מופיעים בגרף.
    - הזאמורה הוא סרחיו אסנחו מויאריאל שספג רק 7 שערים העונה, שער אחד פחות מהגנת הברזל של יאן אובלק ואתלטיקו מדריד. אסנחו עם רקורד של 0.64 שערים בממוצע למשחק ואחריו אובלק עם 0.73. במקום השלישי? רולי מריאל סוסיאדד עם 1.09 שערים בממוצע למשחק ואחריו פאצ'קו מאלאבס עם 1.36 שערים בממוצע למשחק. איפה קיילור נאבאס? שאלה טובה.
    - טוני קרוס הוא מלך הבישולים עם 6 בישולים העונה(ב-AS למשל כותבים שהוא בישל 5), כשאחריו פיאטי עם 5. סרחיו רוברטו מבארסה, גריזמן, ניימאר ואויזרבאל הצעיר מסוסיאדד עם 4 בישולים.
    - כריסטיאנו מוביל בסטט' אחרת - איומים לשער, אבל הוא רחוק מהמסגרת. כריסטיאנו בועט בממוצע כל קצת פחות מרבע שעה. יש לו 50 איומים, בממוצע כל 13.46 דקות ומסי אחריו עם 46 איומים - בעיטה כל 14.43 דקות. בייל מדורג שלישי(43) וסוארס ורמירס אחריהם עם 35. קסטרו - 33, נאני - 32, אנדונה - 30, פדרו לאון וניימאר - 28 - סוגרים את העשירייה.
    - טוני קרוס מוביל גם בקטגרויות המסירות המדויקות - עם 758 כאלה ואחריו רוקה מסה מלאס-פלמאס עם 748. קוקה שהיה מושעה למשך משחק אחד מדורג שלישי עם 660. דווקא יירמאנדי רביעי עם 616 ונ'זוני מסביליה חמישי עם 603. מסצ'ראנו במקום השביעי הוא הנציג הבולט של בארסה עם 570

9. ManUnd Member

זה רק אני או שסביליה קופחה עם פנדל שלא נשר' לטובתה בתוספת הזמן?

Sent from my ONE E1003 using Tapatalk

Butragueño אוהב/ת את זה.
  10. Civil Anti Madridista

עם כמה שסוארס מפלצת רחבה וסקורר משוגע הוא חייב לרשום כל משחק החמצה-שתיים של שער בטוח, זו עסקת חבילה אצלו.

לגביי מסי - מסוג ההופעות שאתה מודה על הזכות לראות אותו. שבחו אותו, העריצו אותו.

11. Greek Member

זה רק אני או שאחרי כל משחק של בארסה אתה תדבר על שופטים ולא על המשחק עצמו?

12. סיונרה Member

דייייייייי
    השופט לא שרק, אז לא היה פנדל. היה אחלה משחק אתמול, למה להרוס עם ויכוחי סרק?

13. Civil Anti Madridista

בכל אופן בשביל הפרוטוקול, גם אם המשחק אתמול היה מסתיים בתיקו או בהפסד של בארסה היו לי לא מעט מילים חמות לסמפאולי, בדיוק כמו שאני מלא הערכה לסימאונה. אני יודע שאתה לא רגיל לשפוט קבוצה לפי הנעשה על הדשא, אבל מה לעשות כנראה שאנחנו במסלולים שונים בחיים.

14. Civil Anti Madridista

נו איפה ההרצאה השבועית על אוהדי ברצלונה והשופט? עבור לעמוד השני, גלה לי מי התחיל בזה שוב.

15. סיונרה Member

הגבתי לו עוד בעמוד הקודם. אני מסכים שלא צריך להתעסק בזה, זה מעצבן אותי שעושים את זה אחרי משחקים של ריאל ומעצבן לא פחות אחרי משחקים של ברצלונה. בלי קשר צריך גם לשמור על הויכוחים מחוץ לפסים אישיים.