מחזור 11 בליגת העל: 1:1 בין ק"ש לב"ש, ניצחון למכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏2/12/14.

1. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

לאוהדי נתניה שהיו היום במגרש.
    סתם מתוך סקרנות. מה דעתכם על תצוגת הקהל הירוק? (אם נוציא לרגע את הקללות של נתניה זונה למספר דקות)

2. Civil Anti Madridista

@oranfu בניון אולי לא מורגש יתר על עמידה, אבל עצם הנוכחות שלו על המגרש נותנת תחושה שיש בעל בית במכבי חיפה (כמו יניב קטן) ובדיוק כמו נגד הפועל ת"א, אין לו אוויר כרגע ליותר ממחצית אחת.
    לגביי השיפוט נראה לי שגם השופט עבר לאווירת משחק אימון במחצית השנייה, כי הגיע לבוקולי להיות מורחק בצהוב שני מספר פעמים,
    ופנדל לנתניה שלא נשרק אחרי הכשלה ברורה של ג'באר עטאא על דיא סבע בתוך הרחבה.

3. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

בוא נבחן את הנוכחות שלו ובעלות הבית במשחקים מול קבוצות קצת יותר טובות מהפועל תל אביב ומכבי נתניה.
    יש לי תחושה שבעל הבית המקורי לא יאהב לראות כל כך את מה שייקרה על המגרש.

oranfu אוהב/ת את זה.
  4. Maccabi Diamond משתמשים של כבוד היכל התהילה

חבל שאנחנו צריכים כל מחזור לחוות מחדש את מפחי הנפש, התסכול והכאב. חבל שאנחנו לא יכולים לבקש "המתת חסד" מבחינה ספורטיבית. חבל שאנחנו לא יכולים לבקש שיכירו בנו כיורדת ראשונה ושיתר הליגה תמשיך לשחק בלעדינו.

5. עידן444 Member

תצוגת עידוד יוצאת מהכלל. הן מבחינת כמות והן מבחינת שירה.
    האמת שאוהדים שלכם גם פירגנו לנו. ״כואב לנו על מכבי נתניה רק בגלל הקהל שלכם״. כששאלתי אוהד שלכם- ״במצב כזה שלא משלמים לך ולא ברור מתי תקבל משכורת והאם תקבל אותה במלואה היית משחק וטורף את המגרש? מגיע באותה מוטיבציה?״. הוא ענה לי באופן נחרץ- ״בשביל קהל כזה כן!״.
    והאמת שכבר משחק בית שני שהאווירה אפילו לא דומה למה שהיה בעונה שעברה ובמשחקים בשלב יותר מוקדם של העונה. אווירת הדכאון, הכעס והאכזבה השתלטה באופן מוחלט על היציע עוד במשחק מול רעננה.

6. abcd Member

תצוגה באמת טובה מאוד.
    חשבתי שיבואו יותר(מאמין שגירדתם את ה-4 וחצי מלמטה) אבל ברור שזאת כמות מעולה גם ככה.
    לצערי לא היה לכם שום פייט צד שני כי בערך מדקה 10 היה ברור שהמשחק גמור וכמו שאמרו פה לפני, אוירת הדיכאון השתלטה על היציע וקשה להיות מופתע מזה.
    ה"נתניה זונה" באמת היה קצת מיותר, במיוחד אחרי שדקה לפני כל היציע שלנו עמד ומחא כפיים לבניון כשהוא עבר שם. סוג של לבעוט בגופה.

7. עידן444 Member

4,000-5,000 זה מה שציפו וזה מה בא(מעריך שהיו סביבות 4,000-4,500 ירוקים). כל הכבוד.
    מעניין אם מה שכתב אריה מיליניאק היום ב"ידיעות אחרונות" על כך שאוהדים נוספים משני הצדדים שרצו לרכוש כרטיס ניתקלו בהודעה "הסתיימה המכירה לארוע זה". אוי לנו ואבוי לנו.

8. עידן444 Member

מי שחושב שהבעיה של נתניה ומה שיגרום לה לרדת ליגה זה שקאיודה עוזב בינואר(למעשה אני לא רואה בכך שום סיבה כי זה יחליש אותנו מקצועית ולא יתרום לקטסטרופה הכלכלית כמעט כלום בשל כך שמי שחושב שנתניה יכולה להכניס מעסקת קאיודה יותר ממיליון ש"ח(כשהבור הוא 10 מיליון!!! בקרה??? מישהו???)- חי באשליה) לא מבין אפילו במעט את מצב הקבוצה.

מכבי נתניה עד לפני ששגב נטש והשאיר את המועדון עם קופה ריקה במצב גסיסה, לא התפרקה באף משחק. לא מול מכבי והפועל ת"א בבלומפילד, לא מול ק"ש, ולא בטדי(בתקופה יחסית טובה של בית"ר).
    מאז זה כבר קרה פעמיים תוך פחות משבוע. עם כל הכבוד להפועל ב"ש ומכבי חיפה- לא ראיתי אותן מפרקות קבוצות לפני שניתקלו בנתניה...

יש בקבוצה אינסוף בעיות מקצועיות ובימים כתיקונם יוסי מזרחי עם תקציב של 26 מיליון ש"ח, כישלון מקצועי בכל מה שנגע, ו- 33% הצלחה( 11 נק' מ- 33!!!!)- היה הולך הביתה.
    למרות כל זאת הקבוצה הזו יכולה בקלות להישאר בליגה בליגה חלשה שכזו(שרוב הקבוצות עם אחוזי הצלחה קטסטרופליים) אם או בלי קאיודה(שהוא לא כזה גדול כמו שעושים ממנו). מה שיכריע אותה וזה ברור כשמש לאור הפסקה הראשונה- הוא המצב הכלכלי שאם אפילו הבקרה התקציבית לא מסוגלת לטפל בו, הרי שבלי נס הקבוצה הזו, אם או בלי 9-, תוכרז כיורדת בערך באותה תקופה שהוכרזה כעולה בעונה שעברה- איפשהו באזור פברואר...

יוסי מזרחי סיכם זאת יותר טוב מכולם כשנשאל אם מכבי נתניה יכולה להישאר בליגה-
    "להישאר בליגה? קודם כל נדאג שתהיה מכבי נתניה"
    זה בערך מתאר את המצב...

9. לירן מנהל כללי מנהל כללי

הסיטואציה מהווה אחלה תירוץ עבור יוסי מזרחי.

oranfu אוהב/ת את זה.
  10. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ברגע שכמה שעות לפני המשחק מתפרסמות ידיעות שנתניה בדרך לפירוק והשחקנים הכריזו על שביתת עבודה, ובחדר ההלבשה שעה לפני המשחק שחקנים מתעסקים ורבים ביניהם אם לעשות מחאה בדקות הראשונות של המשחק אז מישהו בכלל מופתע שהמשחק אתמול נראה ככה? ובואו נסכים שגם בסיטואציה רגילה מכבי נתניה היא לא מאריות הליגה. המצב פשוט מביך ואם זה ימשיך ככה ומכבי נתניה גם תשחרר מספר שחקנים בינואר זה יכול ללכת לכיוון כמו של יפו ב-99, צפרירים 2001 או ראשון 2003 שהקבוצה ירדה כבר בינואר והפכה לשק חבטות עד סיום העונה, למזלה של נתניה הליגה כ"כ צמודה שאם וכאשר יגיע איזה שינוי במצב יהיה להם את היכולת להישאר בליגה.

11. עידן444 Member

ברגע שראיתי את הכותרת ב one כמה שעות לפני המשחק הימרתי שהתוצאה תהיה זהה לתוצאה בשבת. במקרה פגעתי בול אבל גם אם זה היה 3 או 5 זה לא משנה- היה ברור לי שהקבוצה הולכת להתפרק במשחק. לפני הצהריים עוד כתבתי כאן שנתניה הולכת לשחק צפוף ולהקשות על חיפה (אלא אם תספוג שער מוקדם שיכול לטרוף את הקלפים) כי מכבי חיפה וגם ראו זאת אתמול למרות ה 4-0 , היא קבוצה לא טובה. לא להאמין לאן נעלמו שם 80 מיליון ש״ח. בערך כמו שלא יאומן איך נעלמו אצלנו 26. לאחר הפרסומים הייתי בטוח כמו שמזמן לא הייתי בטוח, בטח במשחק בית, שהקבוצה תובס. גם מול ב״ש בשבת היתה לי תחושה רעה, אבל לא הייתי סגור על זה שתהיה מפלה.

עונה שעברה השחקנים אכלו את הדשא בשביל אלי שגב. החל ממחלקות הילדים ועד הקבוצה הבוגרת- אלי שגב היה בכל מקום!
    גם בתקופת ראובן עטר שחקנים אכלו את הדשא בשבילו. לותר מתיאוס, איש כדורגל בכמה דרגות מעל ראובן עטר הצליח פחות ממנו כי לא הצליח להתחבר אל השחקנים. הנוקשות והדרישות שלו המאיסו על חלקם את המשחק.
    בכדורגל הישראלי יש הרבה משמעות לרמת המוטיבציה שקבוצה עולה איתה על הדשא. אתמול היה ברור לי שפישול קטן שדי ברור שיגיע במכבי נתניה של העונה- יביא במצב הנוכחי לתבוסה אפילו מול יריבה בינונית.

12. alexshw Member

לאן נעלמו 80 או יותר נכון 70 מיליון שקל:

- מנודים
    - קטן ובניון
    - מיצ'ל ומו

oranfu אוהב/ת את זה.
  13. oFiRzZz Member

מצוינת , והאמת שבראש שלי עברה המחשבה "אולי הקהל של חיפה התבגר .. הם חוגגים עלינו בבית ולא הוציאו קללה
    אחת" ואז ... אבל באמת אחת מהתצוגות הגדולות שאני זוכר מקהל חוץ אצלנו בבית .. חבל שמדקה 10 לא היה פייט כמו שרשמו
    פה . הקהל הנתיינתי פשוט שבת ולא עודד ..

14. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

https://fbcdn-sphotos-d-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/v/t1.0-9/10801469_10154863636770494_6614791027710195413_n.Xxx?oh=13a808998df8130ed8f0e45beeb93c85&oe=550AA1A7&__gda__=1428102065_f439b40b6b60c6cf40f19b91611d9e01

2 נקודות הפרש בין המקום ה-7 לאחרון ואנחנו בדרך לסגור סיבוב ראשון, 11 קבוצות חלשות באותה רמה ועוד 3 קבוצות סבירות.
    לדוגמא אם בית"ר מפסידה היום היא נקודה מהמקום האחרון, ניצחון היום ובשני והיא רק 6 נקודות פחות ממכבי ת"א. טוב אם אין כאן רמה אז לפחות מעניין.

15. oranfu Member

עם קטן היתה הרגשה שיש לנו בעל בית על המגרש?

לא יודע איפה הגיע לבוקולי צהוב שני אבל אולי. העבירה של עטא היתה מחוץ לרחבה למרות השטויות שנימני דיבר שם.
    מצד שני, ערן לוי היה צריך להיות מורחק, דיא סבע היה צריך לראות צהוב שני אחרי המרפק לעטא, בכלל שחקני נתניה לא ממש קיבלו כרטיסים על עבירות שלהם. הוא גם לא שמע על חוק היתרון כי מגוחכת כמות הפעמים שעצר התקפה בשביל להעביר הרצאה לשחקן שעשה עבירה (מבלי להוציא כרטיס כמובן).
    השופט לא דפק אותנו או משהו כזה, פשוט היה גרוע.

ואם כבר הזכרתי את נימני, אני מנחש שפירס הזה של נתניה זה שחקן שלו?

עידן, כשרשמתי שאם קאיודה יעזוב אתם תרדו ליגה לדעתי זה לא בגלל שהוא כזה טוב (אבל כן מוכשר, התרשמתי ממנו כבר בעונה שעברה פה ושם) אלא בגלל שבלעדיו יש לכם שחקני התקפה של ליגה ארצית. הקבוצות הקטנות הבינו שחלוצים מהירים זה הכרח עבור קבוצת תחתית פה וסכנין, רעננה, פ"ת מציגות התקפות מהירות וטובות משמעותית מההתקפה שלכם לכן עזיבה שלו עלולה להיות מכרעת, לדעתי.
    זה שיש לכם הרבה צרות אחרות (גדולות יותר) זה לא רלוונטי לנקודה שלי.
    אני מאחל לכם מכל הלב לפתור אותן ולהישאר בליגה, מגיע לכם כקהל ובכלל אני מחבב את המועדון.

עידן444 אוהב/ת את זה.