מחזור 11 בליגת העל: 1:1 בין ק"ש לב"ש, ניצחון למכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏2/12/14.

1. Bilev Member

דבר אחד שגרם לי לחייך ואפילו לצחוק היום (למרות הביזיון) זה השיר "יוסי יוסי יוסי יוסי יוסי תתפטר" (במנגינת בניון)
    שמעו/אמרו על זה משהו בשידור?

מעניין כמה עכו תשים לנו

kufsa, abcd ו-alexshw אוהבים את זה.
  2. השולס עולה Member

מועמדים חזקים לירידה ביכולת הזאת אנחנו הפועל... המצב רע וההגנה שהייתה אשליה של טובה בהתחלה מתחילה להציג את אפסיותה. מצב רע ומר.

3. Civil Anti Madridista

פראיירים סכנין, היו שווים הערב מינימום נקודה. מכבי ת"א חושך במחצית השנייה ובהברקה אחת סוגרת את הסיפור

rivaldo אוהב/ת את זה.
  4. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

מכבי תל אביב כל כך תכליתיים שזה כואב.

5. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

שלושה שערים מ-17 מצבים (שלוש בעיטות מרחוק, אורנפו) זה לא כזה תכליתי.

משחק גרוע. הכי גרוע שלנו העונה. אייגיבור היה הטוב במגרש, שזו לפחות נקודת אור.

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

להראות ככה ועדיין לנצח 1-3 זה לגמרי תכליתי. וזה לא רק זה, זו תחושה כזו כל הזמן שאם הקבוצה הזאת רוצה להכניס גול ב5 דקות הקרובות היא פשוט תעשה את זה.

ואולי, אולי זה רק זהבי, אבל את זה ימים יגידו ..

7. alexshw Member

גיא לוי כרגיל עמוק בתחתית.

8. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

לא דואג להם. סכנין קבוצה לא רעה בכלל ואני מניח שינצחו במאבקים החשובים באתמ.

9. alexshw Member

גיא לוי מומחה לירידות ליגה. לדעתי איתו זה תסריט מאוד ריאלי והסגל שלו לא פחות טוב על הנייר מהעונה שעברה גם ללא כליבאת

10. Civil Anti Madridista

בליגה כ"כ צפופה 2-3 ניצחונות ואתה חזק בצמרת. סכנין נמצאת שם לגמרי בטעות, ואם היא איכשהו תיגרר לקרבות הישרדות זו תהיה אכזבה ענקית. יש לגיא לוי קבוצה לפלייאוף עליון, הם טובים יותר מבית"ר והפועל ת"א מבחינתי.

11. henry1 Member

אחרי המשחק הזה כבר אין פה שום עניין מקצועי. השחקנים מכרו אותנו עוד לפני המשחק. אם שעה לפני הם מסתמסים עם הקונפה מהרדיו ומתלבטים אם לשבות, איך הם יתרכזו במשחק? אני מאחל לאותם כלומניקים שלא יראו משכורת גם בחצי שנה הקרובה גם אם זה אומר פירוק של הקבוצה. אם לאותם שחקנים אין כבוד כלפי אלפי אנשים ששמים את הכל בצד ובאים לראות ולעודד אותם, אם לאותם שחקנים אין כבוד כלפי המקצוע שלהם והם לא שמים בצד ל-90 דקות את כל הבעיות (ואני לא מקל ראש לרגע בבעיות) ולאותם שחקנים אין כבוד כלפי הסמל והמועדון שנתן להם במה, אז אני באמת מאחל לכם שתישארו בחרא שאתם נמצאים בו לעוד הרבה מאוד זמן.

כי אחרי שהכל יגמר, ואתם תקבלו את המשכורות שלכם (ובסופו של דבר, איכשהו, אתם תקבלו) אנחנו, האוהדים שתמיד נמצאים שם, נהייה בליגה השניה. אתם לבינתיים תמשיכו במסעות בין הקבוצות ותמשיכו לרוץ ולנשק סמלים. הופעה כמו שהייתה היום ובשבוע שעבר בב"ש, אלה הופעות שאני לא זוכר מאז שאני אוהד נתניה. אין קשר ליכולת מקצועית אפילו. אפשר מהיום ועד מחר לדבר עד כמה אין ל-95% מכם מקום בליגת העל, אלא שבשבועיים האלה זה היה כבר הרבה מעבר.

אתם ירקתם לנו בפרצוף והראיתם עד כמה בעידן של היום שום דבר, אבל באמת שום דבר, מלבד הכסף לא חשוב בעינכם. סמל, אוהדים, מועדון, גאווה...הכל שטויות. סמרטוטים הייתם וסמרטוטים תישארו.

12. עידן444 Member

אלי שגב פירק אותנו לא לחתיכות, אלא לרסיסים. מישהו כאן כתב שנתניה צריכים להתעורר ומהר כי יש הרבה קבוצות שאמורות לרדת קודם. גם אם תתעורר, ותמצא את עצמך בבור מאוד עמוק שקוע בבוץ ובלי סוללה בטלפון כדי לבקש עזרה זה לא יעזור לך.
    אלי שגב מתנהג בצורה מחפירה! הביא את המועדון למשבר הגדול בתולדותיו כאשר אף מרחפת מעליו סכנה קיומית.
    הבקרה התקציבית הוכיחה שהיא פיקציה. בושה וחרפה! הם ורק הם אחראים להביא את הכסף הזה! שיביאו אותו מהטוטו, מהשמוטו, לא יודע מאיפה- הם אחראים שעובדי המועדון האלה שננטשו ע"י המעביד שלהם יקבלו משכורת!
    לא רועי דניאל, לא קובי בלדב, וגם אנחנו האוהדים לא אמורים להוריד את המכנסיים ולקבץ נדבות!
    בשביל זה יש בקרה תקציבית.
    ומילה לסיום לגבי אלי שגב. למרות כל הביקורת, וקשה לי לתאר את הכעס העצום שלי על האיש הזה, אני מאמין שרוב האנשים בבסיסם הם אנשים טובים. גם אלי שגב שאני באמת ובתמים מאמין שבא עם המון אהבה וכוונות טובות. אני כמעט בטוח שהאיש נמצא במצוקה קשה. לא רוצה מקרה רובי שפירא 2. יש לי תחושה שזה לא תסריט דימיוני... מקווה שגם התקשורת קצת תוריד להבות מסביב לאיש כי אחר כך שלא יגידו- "לא ידענו". זה ברור כשמש!

henry1, abcd ו-oFiRzZz אוהבים את זה.
  13. סמואל אטו Member

לפני שבוע חגגו את פסטיבל ק״ש בתקשורת.
    עד סוף המחזור הבא מכבי כבר עלולה לכבוש את הפסגה בחזרה.

14. orimor2212 מיטשיסט, יועץ תקשורת לשר בן מנספורד אטבריאן

במקום מתוקן מכבי כבר עכשיו בפסגה.

15. oranfu Member

כן, הגיע לכם גם ניצחון טכני בדרבי...

אתם בועטים מרחוק כל הזמן, 3 בעיטות מרחוק? 2 משלושת השערים שלכם הגיעו בבעיטות מחוץ לרחבה (אפילו לא של שחקן פנוי).

משחק דיי טוב שלנו היום. כנראה שנתניה זה לא קנה מידה אבל רוב הליגה פה גם ככה פח. עמאשה היה מצוין היום, כשמגיע מגיע.
    בוקולי גמור, בניון בכלל לא פקטור על המגרש, טאווטחה ועטא ממשיכים להיראות טוב.

חבל על נתניה. אני לא חורץ את דינם עדיין, אבל זה לא נראה טוב מבחינתם. אם קאיודה עוזב בינואר הם יורדים לדעתי.

השיפוט היה גרוע מאוד. לא טעויות ממש גדולות שהשפיעו יותר מדי, אבל כל כך הרבה שריקות לא נכונות...