מחזור 11 בליגת העל: 1:1 בין ק"ש לב"ש, ניצחון למכבי ת"א

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏2/12/14.

1. Abu George כותרת משתמש מותאמת אישית

תמצית בן שושן במשחק אחד.

kufsa ו-Civil אוהבים את זה.
  2. לירן מנהל כללי מנהל כללי

עמית בן שושן... עוד אחד גמור. מסכנים נתניה שעל אפסים כמו גביש, הרוש, בן שושן מסתמכים.

3. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

זה שמכבי חיפה מנצחת היום בקלות את נתניה זה אולי לא הישג אדיר, אבל לפני כמה משחקים הפסדנו בצורה מביכה לקבוצת תחתית אחרת. אז הפסדנו באשדוד והיום הקבוצה נראית בהחלט הרבה יותר טוב. בשבת מבחן נוסף מול ק"ש. יהיה משחק מאד מעניין.

4. Love Is Red Member

בקצב הזה אתם עוד תגיעו לצמרת ותאבקו על האליפות, ליגה מוזרה...

5. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

אנחנו נראה כבר בשבת עד כמה מכבי חיפה רצינית בכוונותיה. על הנייר עדיף להתחיל את העונה גרוע ולסיים אותה טוב מאשר ההיפך, אבל למרות שני הניצחונות האחרונים אני עדיין רחוק מלהיות משוכנע ביכולת הקבוצה הזאת. טוב לראות שהפעם אנחנו מנצחים בקלות קבוצת תחתית, אבל ק"ש? זו תהיה אופרה אחרת, אבל לך תדע מה יהיה. בעיניי למכבי חיפה יש סגל למקומות 1-4, אולי לא לאליפות, אבל גם לא לאמצע הטבלה או תחתית איפה שהיינו מדורגים אחרי ההפסד באשדוד.

6. alexshw Member

אי אפשר להתעלם מההשפעה של בניון כשהוא על המגרש, אפילו שהוא יכול לשחק באמת כרגע רק מחצית אחת. אבל זו גם הבעיה הבסיסית של הקבוצה שלמעשה תלתה את תקוותיה בשחקן בן 34 שמרבה להפצע.
    למכבי חיפה חסר הרבה בשר, מיוחד במרכז השדה. קיבלנו היום יריב מפורק והמשחק בהחלט עזר לצבור ביטחון.
    המבחן הגדול בשבת ומכבי חיפה של השלוש השנים האחרונות בדרך כלל כושלת בכל מבחן אופי בדרך שלה.
    לק"ש יש את כל הכלים לנצל את החולשות החורים שלנו במרכז השדה.

סאלה עשה הרבה טעויות טקטיות ואשם ברוב ההפסדים, אבל באמת אי אפשר לשנוא בן אדם כזה.
    הוא כל כך חמוד ולא פלא שהאוהדים התחברו אליו.

kufsa ו-de Middenweg אוהבים את זה.
  7. EuropeGuy Member

איפה אורימור שטען שייני מאוד טכני? פרץ קדימה לאיזור הרחבה, קיבל שם פס פשוט ביותר והכדור ברח לו 3 מטר מהרגל. טכניקה מתבטאת במצבים כאלה כשהוא תחת שמירה, לא כשהוא 60 מטר מהשער ואף אחד לא באמת שומר עליו.

עומר ו-Nigel de Jong אוהבים את זה.
  8. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

מסכים איתך אלכס. לבניון יש כנראה השפעה מאד חשובה על השחקנים. מבחינה יכולת הוא בעיניי לא עולה על קטן בשנותיו האחרונות, אבל בספורט קבוצתי המוראל גם יכול להיות גורם משמעותי להצלחת הקבוצה. אותי המשחק מול ק"ש בהחלט מסקרן כי ניצחון ולא מן הנמנע שיתחילו לדבר על חזרה אפשרית למרוץ האליפות. הפער עדיין גדול, אבל לא כזו שאי אפשר להגיד שהעונה כבר נגמרה. יש עוד מעל לסיבוב אחד שלם ובפלייאוף העליון גם נוכל לקחת נקודות מהיריבות האחרות.

אני מעריך שאחרי שבת נדע טיפה יותר.

9. alexshw Member

יש הבדל מהותי ביניהם לא רק באופי, אלא בניון אשכרה יורד לגליצ'ים והוא יותר נייד במחצית הראשונה ממה שקטן היה נייד ב - 3 השנים האחרונות שלו.
    בניון מנהיג אמיתי וקטן הוא פרימדונה בכיינית. זה גם קשור להתנהלות בחדר ההלבשה.

בכל אופן זה עדיין מאוד בעייתי ומצביע על הכישלון בבניית הסגל. הכישלון הזה הוא בעיקר על הבעלים.
    בניון לא יוביל את הסגל הזה להישגים והוא לא צריך להיות שחקן מפתח כפי שבפועל הוא עכשיו.

10. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

חייב לציין שהיה ממש כיף עם 3 משחקים משודרים בטלוויזיה במקביל.

מניח שפאקו יכניס את בן חיים במחצית השנייה, ואני סומך עלייהם שיפרצו את הבונקר הזה ויתפקסו.

שאפו למכבי חיפה, אבל נתניה היא לגמריי הפח של הליגה. מקווה שמישהו שם יתעורר, כי יש לא מעט קבוצות שצריכות לרדת ליגה לפנייה.

ושאפו אמיתי להפועל עכו, איזה בליץ' על הפועל תל אביב, אף אחד (כולל בספסל של עכו) לא ראה את זה מגיע!

Civil אוהב/ת את זה.
  11. Civil Anti Madridista

מילת המפתח המשכיות. לרוץ עם הרכב קבוע פחות או יותר ולהפסיק עם המהפכות שעושות רק את הפעולה ההפוכה
    בניון אולי לא מורגש יתר על העמידה, אבל עצם הנוכחות שלו על המגרש נותנת תחושה שיש בעל בית במכבי חיפה. (כמו שהיה עם קטן)
    7 שערים ב2 משחקים זה מעל ומעבר, אבל היריבה שלנו בשבת הקרובה כמו שאמרת זו אופרה אחרת ונצטרך באמת להתעלות
    ראיתי רק את התקציר וליבי עם תום אלמדון שזו ההגנה שלו. לספוג שישה שערים בארבעה ימים זה בטח לא נעים, ואם בגלל זה דני עמוס יחזור להיות השוער הראשון של הפועל ת"א זו טעות גדולה של אסי דומב.

12. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

הורגת אותי התלות הזאת של מכבי בזהבי. אם הוא לא כובש, זה נראה כאילו אף אחד אחר לא ישים את הכדור ברשת.
    מזכיר מאוד את התלות בנימני, וכולנו זוכרים איך זה הסתיים.

de Middenweg אוהב/ת את זה.
  13. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

החיבוקים של הקופים עם סטנוייביץ מגוחכים. זה שלא צועקים לו להתפטר או מעודדים אותו זה אולי בגדר ההגיוני לנוכח תחלופת המאמנים אצלנו והכישלון החוזר, אבל הוא עשה לא מעט טעויות עם הסגל הנוכחי וחיבוק עם אוהדים זה דבר האחרון שהוא ראוי לו כרגע. הוא עדיין לא עשה מספיק בישביל לקבל יחס כזה. בלי קשר שאני מעדיף מאמן "גרמני" ולא מאמן חמוד. אלישע אחד זה מספיק.

מבחינה מקצועית, אנחנו כמעט משחק אחר משחק לא ממש מופיעים למחצית השנייה. לא יודע אם זאת עייפות או הורדת הרגל מהגז אבל קרית שמונה ההיפך הגמור מאיתנו ולרוב מגיעה מצויין למחצית השנייה. הניגודים האלו עשויים לעלות לנו ביוקר ביום שבת. מקווה מאוד שאני אצא מופתע אבל אני מתקשה לראות אותנו לוקחים 3 נקודות מהמשחק הקרוב.

14. alexshw Member

סאלה משדר מקצועיות גם כשהוא טועה באופן מביך כמו אחרון המאמנים הישראלים והוא גם מאוד חי את המשחק ולאוהדים קל להתחבר למאמנים כאלה.

15. Civil Anti Madridista

גם ההגנה צריכה להדאיג את פאקו. דור פרץ אומנם מוכשר מאוד והוכיח כבר שמדובר בפוטנציאל, אבל לוותר על טיבי כחלק משיטת הרוטציה דווקא מול סכנין נראה לי קצת מוגזם. מהצד של סכנין אני לא מבין את גיא לוי, יש לו את החלק הקדמי הכי מהיר בליגה וכשאתה גם ככה חי על מתפרצות מול מכבי זה ממש תמוהה בעיניי שמוגרבי לא פתח הערב.