מחזור 11 בליגת העל- ת"א צהובה! הדרבי של מכבי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י ג'רי בית הלוי, ‏25/11/04.

1. Reyes Member

בדיוק באתי לכתוב שזה משחק של 0-0 והנה ברק יצחקי - 1-0 לנו! http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/biggrin.Xxx

לשמור על התוצאה.

2. בית"רי מלידה Member

הקאמבק של יצחקי - איזה יופי!

3. Alvaro Recoba משתמשים של כבוד היכל התהילה

איזה מחזור, חיפה נבלמת בפ"ת, אשדוד נעצרת בטדי, בית"ר מנצחת 1 - 0, ומכבי פ"ת צימקה את הפער מאשדוד ל-5 בעוד חיפה, שלא ניצחה (ולא שברה את השיא שלה של 9 ניצחונות רצופים) ואיבדה את מאזן החוץ המושלם (כמו אשדוד), דווקא הגדילה את הפער בצמרת ל-6 נקודות. במחזור הבא מכבי חיפה בטדי, וזה יהיה חתיכת משחק. הייתי נוסע, הציע לי חבר שלי, אבל לא חבל לקפוא בקור ואחרי זה לחטוף אבנים?

* אגב, ראיתי עכשיו את הגול של קולאוטי וזה מבחינתי הדבר הטוב היחיד במשחק. גול מצוין וקלאסי של חלוץ, סיבוב עם הגב וטיל לרשת העליונה מזוית לא קלה. אגב, הגול של עידן טל, כמעט זהה לגול שכבש בגביע הטוטו השבוע מול בית"ר רק שמול בית"ר זה היה מהאמצע והיום מהצד. לגבי הגולים שחטפנו, הגול הראשון בפוקס, והגול השני הוא גם טעות של רוני לוי מכיוון שהוא היה באוויר ברבע שעה שקדמה לו. וטעות של דוידוביץ'!

נערך לאחרונה ב: ‏27/11/04
  4. בית"רי מלידה Member

פורים מתקרב, אז אולי תנסה להתחפש לחוליגאן? קצת שרשרים, גורמטים מזהב, לא מגולח, מלבורו אדום עם מצית ביד אחת, ומאסבאחה ביד שנייה, ואתה יכול לשבת בלי בעייה "על הברזל" ביציע המזרחי......ותעשה לפני זה 9 מליון ( ביטוח ....) http://www.asoccer.co.il/forum/html/emoticons/tongue.Xxx

5. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

כאחד שהיה נייטרלי במשחק של אשדוד בית"ר, אני חייב לציין שלדעתי התנהגות בית"ר היום היא התנהגות בלתי ספורטיבית, בושה לכדורגל.
    בדקה ה80, במהלך שקדם לגול, נעשה תאקל חזק על אדיר טובול, עזבו רגע האם היה פאול או לא, התיקול היה חזק, טובול נאנח מכאבים, אוהדי אשדוד שרקו בוז וציפו שהכדור יועף החוצה, ובית"ר? המשיכה את המשחק כאילו כלום לא קרה, ואז גם כבשה.
    המעשה היום של בית"ר מביש, והניצחון שלהם הושג באופן מבייש.
    כולנו יודעים שאם זה היה מליקסון שהיה נופל(כמו שהוא תמיד נופל) אוהדי בית"ר היו רותחים מזעם והיו דורשים שהכדור יורחק כדי ששחקן בית"ר יקבל טיפול, אבל כשהשחקן של היריבה הוא שנפגע מהתאקל, בית"ר מתנהגת בצורה מבישה, וממשיכה את המהלך.
    בעיני לפחות, הניצחון של בית"ר היו הוא ניצחון מביש ובלתי ספורטיבי.

6. אלי מתחן Member

נגד מכבי חיפה מחזור ראשון מליקסון הופל בפראות על הדשא והשחקנים של חיפה המשיכו למרות שהשחקנים שלנו נעצרו וזה הוביל להרחקה של קורנפיין, אותו דבר במשחק מול נצרת עילית. מגיע לנו לשים פעם גול בצורה לא ספורטיבית.

7. Sir Alex Ferguson משתמשים של כבוד היכל התהילה

1. אתה מוזמן לדפדף אחורה, גם אז טענתי שזה בושה.
    רק מקבוצה כמו מכבי חיפה אני מצפה לכזה דבר, לא מבית"ר.

2. העובדה שקבוצה אחרת התנהגה בחוסר ספורטיביות לא אומרת שחוסר הספורטיביות שלכם הופך להיות נכון או מתקבל.
    טעות ועוד טעות לא הופכים דבר לנכון.

3. אם אוהדי בית"ר מאמינים שרק בצורה כזאת בית"ר יכולה לנצח את אשדוד, אולי מקומה של בית"ר לא בצמרת, ואומר את זה אחד שמקווה מאוד שבית"ר תחזור להיות הבית"ר של פעם שלקחה אליפויות והציגה את הכדורגל הטוב בליגה.

8. אלי מתחן Member

לא אמרתי שזה בסדר, חוץ מהמקרה הזה אתה מוזמן לבדוק בית"ר היא הקבוצה הכי הוגנת בליגה, לא רק מבחינת כרטיסים אלא מהבחינה שתמיד מוציאים החוצה ששחקן של היריבה על הדשא. אני בטוח שהפעם הם לא חשבו שאדיר טובול נשאר על הדשא ואם כן בטוח שהיו עוצרים את המשחק, אבל מה לעשות שלא עצרו וזה לא מה שנתן לנו את הניצחון, פשוט שיחקנו יותר טוב.

9. David De Gea Rade Prica היכל התהילה

טוב בינתיים התוצאה בדרבי היא 1-0 לטובת... הצד הצהוב של העיר ת"א!
    נו... שרק ימשיכו ככה...

10. rivaldo משתמשים של כבוד היכל התהילה

הדרבי הזה לפחות יותר מעניין ממה שציפו. גם האוהדים נותנים שואו בעיקר אלה של מכבי .

וונטיירו שמונטיירו איך שלא קוראים לו , פאדיחה לעם הברזילאי שיש להם שחקן כזה.

11. אלי מתחן Member

הפועל ת"א של היום היא הגרועה ביותר שאני זוכר, אבל מה, גם ככה הם תמיד ימצאו איך לנצח אותנו.

12. בית"רי מלידה Member

המלצה להבועל:

מנת בקר בפילפלים, נורא טעימה, במסעדה " סין גליל ". המסעדה גם מקושטת בקישוטים אדומים לרוב, אז אתם תהנו.......באיזור התעשייה בכניסה הדרומית לקריית שמונה....תגידו שאני שלחתי אותכם.

13. ChelseaPensioner משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון 4 ברציפות, דרבי 6 שהפועל לא שמה שער, 5 מ-6, מה עוד אפשר לבקש...

פשוט יום מושלם.

14. עד המוות הפועל Member

מי זה היה האפס ההוא שהחמיץ מול שער ריק?

15. Apu Member

יפה אמרת!
    בקשר למשחק-פשוט לבכות... לנדאו הרס אותנו יותר משגוטמן את ב"ש...