מחזור 11 בליגת העל: תיקו מאופס בדרבי החיפאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏19/11/10.

1. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

2. Charlton Member

אחח ההתרגשות למחר קשה להירדם
    ננסה להיות כמה שיותר אופטיימים, אני מאמין שאפשר להוציא משהו מחר.. מכבי חיפה של השנה לא להיט במיוחד במשחק ההגנה הלא יציב שלה..

בעזרת השם מחר חיפה אדומה

3. לירן מנהל כללי מנהל כללי

משחק אפור שלנו, כרגיל, יריבה שבאה להסתגר ואין לנו פיתרונות, גם כרגיל. ריקארדו פרננדס נכנס ועשה שינוי לטובה, אם רק יהיה יותר מעורב שהוא על המגרש הכל יראה טוב יותר מבחינתנו.

בשורה התחתונה, אנחנו נראים חרא, אבל היי, אנחנו נקודה מתחת למכבי ת"א.. אז בנקודת זמן הנוכחית כנראה שיש יותר חרא מאיתנו.
    לסיום גיא עזורי, תענוג, אווירת טרור כל המשחק, שהגיעה לו, בטח אחרי שירק כביכול לעברנו פעמיים לקראת סיום המשחק, הוצאנו אותו משיווי משקל, וזה מגיע לו, יאללה הביתה.
    ומילה רעה לאוהדים של אשקלון, מרחק של 40 דקות נסיעה גג ומה שהם מביאים זה 70 אוהדים.. מתסכל.

4. yedidel Member

באמת שאני נגד קללות, ונגד לתת לעזורי את הכבוד ולהתייחס אליו בכלל, אבל הטיפש הזה מתעקש להמשיך ולבלבל את המוח גם שהוא לא פה. החוצפה שלו בראיון לאתר הרשמי זה פשוט מביש, אבל מה אפשר לצפות מאדם (לא כל כך קורא לו מאמן) שהתעסק בשיחות נזיפה לאוהדים ועיתונאים שביקרו אותו במקום לעבוד...

נו לירן, אז פרננדש שחקן? רק שרביבו יעזוב לו את כל הכדורים הנייחים ונראה הרבה דברים טובים. נתן גם למליקסון ואסולין עוד 3 הזדמנויות לכבוש עם מסירות זהב, רק שקלינגר ייתן לו לשחק קדימה כי זה אחד השחקנים הטובים שנחתו בישראל.

5. לירן מנהל כללי מנהל כללי

לפרננדס יש כדורגל, לא אמרתי שלא, הבעיה איתו שהוא לא משפיע על המשחק כמו שמצפים ממנו, הוא יותר מדי לא מעורב במשחק, ביותר מדי דקות, הגיע הזמן שזה ישתנה, היום הוא נתן מחצית טובה, אני מחכה להמשכיות, הלוואי שתגיע.

6. Raulito Madridista

בשנה שעברה הפועל חיפה הצליחה לקלקל משמעותית ליריבה הירוקה עם התיקו שסחטה בעזרת הרבה לחימה והקרבה במחזור ה-30. אבל זה לא מספיק. הפועל חיפה לא ניצחה בדרבי כבר כל-כך הרבה זמן, תשע שנים אם אני לא טועה, וזה פשוט כתם שאי-אפשר למחוק. כשנזכרים במונח 'הדרבי של חיפה' ישר קופצת לראש התמונה של ישראל כהן מכשיל את רוסו שוב ושוב. או הסלאלום של בניון על בן-שמעון שלידו היה נראה כל-כך איטי. מכבי חיפה הנוכחית פגיעה ויש תחושה שהפועל חיפה מסוגלת להפריע, אבל בלי סטויאנוביץ' וגולן חרמון זה יהיה קשה מאוד. חרמון הוא הבלם הטוב ביותר של הפועל חיפה העונה. אני מקווה לראות את הפועל חיפה מאמינה בעצמה ומשחקת כדורגל התקפי. תגידו, אוהדי הפועל חיפה - אין לכם קצת צביטה בלב שרן בן-שמעון לא מאמן אתכם? תראו איזו עונה יפה הוא עושה בק"ש והוא אחד הסמלים הכי גדולים של הפועל חיפה. ניצן שירזי מאמן לא רע בכלל, אבל סתם רציתי לציין איזה אוף-טופיק קטן. זה צריך להיות הדרבי של רפאלוב. דבאלישווילי חלש מאוד לטעמי, גאדיר רק חוזר מפציעה וסביר להניח שקטן יקבל שמירה צמודה. אגב, טוב לראות את בנאדו פותח בדרבי. אם חיפה תנצח היא תעלה למקום השני. מקווה שלא.

7. Don Joan Roman Member

גם הפועל פ"ת לא באה לתקוף ב"טדי" והיא עשתה בונקר מהסרטים אבל במתפרצת מהיר הוקטלנית הם עשו 1:0 ומעוד אחת 2:0 וניצחו בקלות, כשהבלם שלך הוא כריסטיאן גונזאלס שיותר איטי מצב מסטול כל קבוצה יכולה לנצח אם יש לה חלוץ מהיר ובועט חופשיות טוב ואת 2 אלה יש לאשקלון, אבל המשחק הזה עוד רחוק וכמובן שהכל תלוי בבית"ר ירושלים.

8. XabiAlonso Member

רב"ש אימן אותנו בעונת 05-06 בלאומית, וגם הוא לא הצליח להסתדר עם המהגר הקמצן וההזוי שהונחת עלינו מוושינגטון. בסביבת עבודה נורמלית, עם בעלים רציני הייתי שמח מאוד לראות את רן כמאמן הפועל חיפה. עד שזה יקרה, שלא יתקרב בכלל למועדון החולה הזה.
    ובקשר לדרבי, אין יותר מה לעשות מאשר לקוות לטוב. בלי סטויאנוביץ' וחרמון יהיה לנו קשה מאוד. נקווה שנזכה לנס הפעם. משחק קשוח, אגרסיבי והתקפות מתפרצות יעילות יעשו עבורנו את העבודה. רק שיפסיקו להחמיץ ממצבים של מאה אחוז ויהיה בסדר.

9. קטלוני Member

נערך לאחרונה ב: ‏22/11/10
  10. Bluekipper Nil Satis Nisi Optimum

מתוך וואלה - גורם באשקלון: "שערורייה, ממתי מרחיקים שחקן ספסל?"

http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/hahaha.Xxx
    ▬ ▬ ▬
    טוב, הערב דרבי! היה לי כרטיס למשחק, אך החלטתי למכור אותו מסיבה כלשהי.
    אזולאי נפצע דווקא בעיתוי לא מתאים, יחסר לנו. טאלב טואטחה לא ייכלל בין ה-18 עקב סיבות מקצועיות?! מה אם חס וחלילה מסיללה ייפצע? מי יחליף אותו?
    מקווה ששני הקיצוניים, פוזאלוב וגדיר, יתפסו יום טוב. חוסר היציבות מאוד מאפיין אותם, יאמר לזכותו של מוחמד שהוא צעיר וכל עתידו עוד לפניו.

11. Green Lantern Member

היו 83 משחקי דרבי חיפאי מאז קום המדינה,38 נצחונות למכבי,23 להפועל 22 תוצאות תיקו ומאזן שערים של 129-83 לטובת הירוקים.

אגב,להפועל חיפה 5 נצחונות דרבי בלבד ב35 שנים האחרונות,כולם בין השנים 95-2001,אבל כל אחד מהם ייחודי באופן כלשהו,ה2:1 של עטר שניצח דרבי אדום לראשונה מזה 19 שנים,ה4:2 עם האוי - דוידוביץ הראשון אולי,ה1:0 עם הגול של טלקר ביד כשהוא רץ לחגוג מול ג' בגשם סוער בעונת האליפות שלהם,דרבי הגמדים וה3:1 במשחק ההכתרה של מכבי חיפה ב2001.

אני אגב די פסימי.
    למרות שברור שמכבי פייבוריטית ברורה,הפועל חיפה של ניצן שירזי יודעת להגיע מצוין נגד קבוצות שהיא נחותה מהן ומכבי חיפה יודעת להיות אימפוטנטית מאוד נגד קבוצות כאלה.

נקווה שחיפה תישאר ירוקה גם היום בערב.

12. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

0-0 במחצית. בסה"כ ראינו משתי הקבוצות 3 הזדמנויות גדולות, אבל לא אהיה מופתע אם המשחק יסתיים ללא שערים. מכבי חיפה בכל העונה מתקשה להבקיע וכך גם הערב, אנחנו צריכים חלוץ במקום דבאלישווילי או אחד לידו.

קטן במשחק מצוין הגיע להזדמנות הטובה ביותר (בשביל איינשטיין בעיטה לשער יותר מסוכנת ממשקוף...), אבל בנאדו כבר כמעט סידר שער יתרון לאדומים/שחורים. גאדיר מצליח יפה אם קטן שולח אותו לרדוף אחרי כדור עומק, אבל בצד השני רפאלוב חושך. מזכיר את אלירן עטר באנוכיות שלו...

הפועל חיפה יכולה לנצח את המשחק הזה למרות שהיא מוותרת למעשה על ניסיון להשתלט על המשחק. אני מקווה לניצחון ירוק, אבל ההגנה של הקבוצה שלי פגיעה מאד. לשמחתי היה לנו במחצית הראשונה את דווידוביץ' ולא אדרי...

13. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

איך איל משומר פותח לפני עלי עותמאן, איך?!?!?! הבנאדם לא מסוגל להוציא חוץ, שלא לדבר על לעשות פעולות קצת יותר מסובכות כמו למסור מדויק.

רפאלוב גם כן מרתיח, עוד לא נרגעתי מהדריבל המיותר שלו כששווילי המתין לכדור הרוחב על קו ה-5.

במחצית השנייה אני מאמין שנראה את הפועל עוד יותר אגרסיבית ממה שראינו בראשונה, הם הקבוצה הכי כסחנית בליגה ונגדנו יש להם עוד הרבה יותר מוטיבציה לכיסוחים. יהיה קשה.

14. de Middenweg משתמשים של כבוד היכל התהילה

משומר בהרכב כי הוא הבקיע נגד האחרונה בטבלה, זה הכל. לפני כשבוע מיד אחרי השער אמרתי את זה כך שזה לא הפתעה.

איתי, יש לך כדור בדולח? http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/wink.Xxx פחות מדקה והאדון ממן היה יכול לקבל אדום...

נערך לאחרונה ב: ‏23/11/10
  15. Nigel Winterburn משתמשים של כבוד היכל התהילה

לא צריך כדור בדולח בשביל זה, מאז שהם עלו הם רוצחים אותנו בכל דרבי סטייל סכנין בימי אייל לחמן.