מחזור 11 בליגת העל: תיקו מאופס בדרבי החיפאי

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Maccabi Diamond, ‏19/11/10.

1. דקו Member

קשה להאמין אבל נפל הבורג אצל אוהדים של מכבי שנימני אשם.
    השאלה עכשיו כמה זמן יקח להם כדי להעיף אותו מהקבוצה.

2. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מבחינת קבוצות הליגה זה סימן רע, אם נמני יילך מכבי עוד עשויה להתחיל להיות קבוצה מתישהו... http://www.asoccer.co.il/html/emoticons/smile.Xxx

אבי נמני:" מבין את האוהדים אבל הם צריכים להתרכז באימון" אבי גם אני מבין אותך אבל אתה צריך להתרכז באימון, סליחה קודם תסיים את קורס האימון...

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/10
  3. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ניצחון בשיניים על הפועל ר"ג וחגגנו כאילו זכינו באליפות, רק מראה לאן הגענו.

קודם כל חן עזריאל שבאופן מפתיע שיחק כחלוץ(!) והבקיע פעמיים שני גולים של חלוץ, מלך השערים שלנו וזה שהוא שחקן ספסל שבד"כ משחק כקיצוני, רק מראה כמה הוא גולר ולמה הוא צריך לשחק בחוד, לא ייתכן שכל אוהדי בית"ר באשר הם רוצים את עזריאל בהרכב כחלוץ וכל מאמן שמגיע לא סופר אותו, אולי הצמד הזה שהציל את אורי ישנה את הגישה אליו.

הרוש אשם ישיר בשער הראשון כי היה ברור עוד לפני הבעיטה שהכדור ייכנס(כל הפינה הייתה פתוחה כמו נגד אשדוד) אבל נתן כמה הצלות גדולות.
    גונזאלס ובן-יוסף שני בלמים גרועים, שקרנים ומביכים, מה עשינו שמגיע לנו את ביווס ובאטהד האלו?!!?!
    אביתר ברוכיאן לא מגן שמאלי ואין לנו אפילו אחד כזה בסגל, בן-שושן רק עושה הגנה כל המשחק כי אביתר לא יודע הגנה.
    עידן טל שבר שיאים היום, הוא היה כ"כ גרוע שקשה לי למצוא תיאור מתאים, עידן אתה מביך את עצמך, תפרוש!
    יבואה עם בישול גדול אבל במחצית השניה יכל לבשל עוד כמה וניסה לבד ומאוד עיצבן.
    אלבארס משחק לא רע בתפקיד החדש והלא מוגדר שלו, עושה הרבה עבודה שחורה ונכנס לשחקנים ברגליים כמו בימים היפים.
    אבי ריקן ושי חדד צריכים לפתוח על חשבון על עידן טל האפס וסטיבן כהן המשעמם.

שבוע הבא נקווה לגנוב תיקו בחוץ נגד הפועל חיפה כי ככל הנראה נפסיד, כי:
    א. אנחנו אף פעם לא מנצחים את הפועל חיפה בחוץ, חוק לא מוסבר.
    ב. והם קבוצה טובה יותר.

4. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

אדם, מה זה לאיזה מצב הגעתם? אתם קבוצת תחתית, אולי לא בסגל שחקנים אתם לא שווים מקום 14, אולי 7 או 5-6 אבל זה לא משנה, עצם העובדה שהגעתם לאן שהגעתם, במצב הזה, כל ניצחון, גם אחרי שהפכתם!!! פיגור 2:0 מול הפועל רמת גן, הוא ראוי לשמחה כי כל דבר קטן יעזור לבית"ר.

5. אלי מתחן Member

אבי ריקן צריך לפתוח בתור מגן שמאלי, אביתר שישחק בתור קשר פעם ראשונה, עזריאל במקום סטיבן כהן (בא לעבודה היום) ושי חדד במקום עידן טל.
    חוץ מזה שהייתי שם בלם מהנוער במקום 2 הליצנים ששיחקו היום. כל פעם שבן יוסף משחק הוא מראה לי שכן אפשר להיות יותר גרוע מהפעם הקודמת, לפחות הוא לא עשה פנדל..

6. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הרבה,נימני זה לא מאמן אחר.
    מה שכן הוא דפוק,אני במקומו הייתי תופס איזה תפקיד שהוא לא באמת תפקיד בהנהלה ורוכב על כל השנים שהייתי במכבי,מה הוא הכניס את עצמו לביצה הזאת?

ומחמאות לקריית שמונה,11 מחזורים להיות רוב הזמן בפסגה זה מדהים,אני בטוח ב-100 אחוז שהם יפלו בהמשך ויסיימו אולי 5-6,אבל צריך להחמיא להם על 24 גולים ועל תצוגות גדלות + ניצחון על לא מעט קבוצות טובות כמו הפועל תל אביב ומכבי תל אביב.

7. אלי מתחן Member

עכו וקריית שמונה זה רק דוגמא קטנה לכמה עם ניהול נכון ומאמן טוב אפשר להגיע להישגים על רקע החובבנות שמסתובבת בכדורגל שלנו.
    בן שמעון לא קיבל את ההזדמנות במכבי, הוא מוכיח בפעם השנייה שהוא מאמן מצויין לליגה שלנו.

8. burning soil Member

מכבי על הפנים כי שחקנים לא עומדים בלחץ.

איך פיטורין של המאמן יעזרו בניגוד ל-10 השנים האחרונות במכבי?
    מישהו יכול להסביר?

9. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

הפתרון הכי טוב למכבי הוא סבלנות,סך הכל עד למשחק מול עכו מכבי היו סבבה(לא אדירים אבל בהחלט לא גרועים),קצת סבלנות של כל המערכת וזה כולל גם הקהל ואני חושב שבמכבי יהיה טוב.

אבל נימני טמבל שהוא נכנס לזה בכלל.

10. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

מה הכל היה סבבה בדיוק? הכל היה סבבה כי הליגה היתה צמודה אחד לשני לתחת, זה לא אומר שזה היה סבבה...

מכבי הפסידה לחיפה
    מכבי הפסידב בדרבי
    מכבי לא הגיעה למצב נגד הפועל חיפה
    מכבי הפסידה לעכו
    מכבי לא הרשימה באמת באף משחק, א-ף משחק, תיזכרו בכל המשחקים של מכבי בליגה, לא היה אחד שבאמת אפשר היה להגיד אווו סוף סוף.

איזה לחצים בראש שלך...אין שיטת משחק מה אתה לא רואה את זה?
    אין הנעת כדור, אין פתיחות של שחקנים, אין יכולת אישית, אין בעיטות לשער...זה לא בעיה של שחקנים זה בעיה של מאמן נטו. ואם זה לא עובד משמע השיטה לא עובדת או יותר נכון האין שיטה עובדת והשחקנים לא עובדים באימונים.

לא היה משחק אחד טוב באמת של מכבי ת"א העונה, אחד!!!!! ולהבדיל ממכבי חיפה לדוגמא, למכבי ת"א יש שחקן טוב על כל עמדה, כל עמדה.

מחנה אימונים
    11 משחקי ליגה
    6 משחקים באירופה
    6 משחקים בגביע הטוטו (ומכבי לקחה אותם ברצינות)
    23 משחקים + מחנה אימונים ו-4 חודשים.

אם זה לא זמן מספיק בשביל לראות ניצוצות, בשביל לראות כדורגל, כי את זה אין במכבי, ואם זה לא אשמה של מאמן אז מה כן? די. לא סתם מכבי ת"א לא מנצחת דרבי, הפועל אפילו לא מתקשה, כי היריב אין לו שיטת משחק...אז מה הפלא שמכבי לא מנצחת דרבי? עזבו גם אני אהבתי את נמני אני עדיין אוהב אותו אבל להבדיל מלא מעט אוהדים, אותי מעניין קודם לראות כדורגל, כי אין הוקוס פוקוס, 120 מיליון אפשר לדבר עד מחר, אבל אם אין מאמן שמכוון כדי שבשבת השחקנים יעשו את הדברים והכל מתנהל כשכל אחד עושה מה שהוא רוצה ואין יד מכוונת אז אתה יכול להשקיע גם 100 מיליון דולר על רונאלדו וזה לא יעזור...

כל שחקן שהוא רצה נמני קיבל - לא עובד. ולמכבי אין שחקנים זבל, יש לה שחקנים טובים, מצוינים, הבעיה היא במאמן.

נערך לאחרונה ב: ‏21/11/10
  11. Nigel de Jong משתמשים של כבוד היכל התהילה

ריקן(קשר אמצע לא רע בכלל) ואביתר לא מגנים וצריך להפסיק עם ההמצאת תפקידים כי מאז הימים היפים של אמסלם אין לנו מגן שמאלי.
    תראה כמה ליצנים עברו כאן במשך השנים - דנין, זיו, גפני וגנון ועכשיו ריקן ואביתר שלא אשמים כי הם בכלל קשרים, או שיעלו מגן שמאלי טבעי מהנוער או שיביאו זר או שחקן מבחוץ, לפחות שיהיה מגן שמאלי טבעי.

עם גונזאלס ובן-יוסף אנחנו נרד ליגה, הם פשוט בלמים גרועים.
    מישאלוב, קוזוקין, בראשי ואלבארס צריכים להיות האופציות ושני הליצנים צריכים לעוף בינואר, הרגו אותי היום.
    ואם הזכרת את הנוער אז דווקא יש 2 בלמים מוכשרים - הבן של כחילה ורפאל(טום) לוריא(שינה את השם אחרי שהחלים ממחלת הסרטן).

12. rainman משתמשים של כבוד היכל התהילה

אתה כל כך מקצין שזה כבר באמת מצחיק..
    אני אישיתי ראיתי 3 משחקים שלכם העונה שטחנתם את היריבות שלכם,האחרון מול אשקלון,אז נכון שזה מול אשקלון אבל אסור לקהל ראש ולהגיד שלא היה כלום.

דבר שני,אין שיטת משחק בכל הליגה הזאת,חוץ מלהפועל תל אביב,מה יעזור לפטר את נימני או לשרוק לו בוז?
    אין לי ספק שנימני זה לא בדיוק המאמן הכי טוב שמכבי יכולה לקבל,השאלה היא מי כן מאמן טוב שמכבי יכולה לקחת?

13. לירן מנהל כללי מנהל כללי

http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/22.Xxx הפועל באר שבע - הפועל אשקלון http://images.one.co.il/images/teams/Logos_111x111/34.Xxx

ראשון, 20:00
    שופט: דניאל בר נתן

בהפועל באר שבע התחילו את השבוע עם הרגשה חמוצה מאוד אחרי שאיבדו 2 נקודות בתוספת הזמן מול הפועל חיפה, נגד אשקלון ינסו בבאר שבע לחזור למסלול הניצחונות ולנסות להתחיל בפעם הראשונה שרשרת של תוצאות חיוביות. יחד עם זאת, קלינגר מרגיש שהקבוצה שיחקה טוב ונמצאת בכושר טוב, ובקבוצה מקווים להשאיר את הנקודות בבית, קבוצות שבאות לווסרמיל, שהן לא הטוענות לכתר, בדרך כלל באות להסתגר, ובבאר שבע מתחילת העונה לא מלקקת דבש מול סוג כזה של משחק, בבאר שבע מקווים שמחר הקבוצה תצליח להתמודד עם כל מערך שאשקלון תעלה איתו. מי שמקווים שימשיך להראות טוב הוא דוד רביבו שנראה לא רע בכלל מתחילת העונה.
    ליאור אסולין חוזר מהשעייה וצפוי לפתוח לצידו של ברנרדו, ריקארדו פרננדס מתאושש מפציעה וצפוי להיות בסגל, אך לא לפתוח בהרכב.

http://www.nrg.co.il/images/archive/300x225/1/099/790.Xxx
    רביבו, נמצא בכושר טוב

גיא עזורי חוזר לווסרמיל, אחרי קדנציה מאוד מטלטלת ולא פשוטה יגיע גיא עזורי לבאר שבע וינסה לצאת משם עם 3 נקודות. עוד אחד שיפגוש את קבוצתו לשעבר הוא יניב אלול, שיפגוש את קבוצת נעוריו. אשקלון נמצאת לא במצב קשה בטבלה, אבל לאחר 6 משחקים ללא ניצחון, בהחלט לא מעט זמן ועזורי מאוד ישמח לנצח את הקהל שמירר לו את החיים בעונה שעברה.
    לאשקלון יש לא מעט חיסורים, המשמעותי ביותר הוא ערן לוי שאוהב להבקיע מול באר שבע ומושעה מהמשחק, הבלם דארקו לובריץ' פצוע, כמו גם אדיר טובול וקובי מוסא שלא צפויים לשחק, גם רביד גזל כנראה יעדר ומי שכן ישחק הוא זוראב מנטשאשווילי שחוזר מהרחקה.

http://www.nrg.co.il/images//archive/300x225/1/064/026.Xxx
    גיא עזורי, חוזר לבאר שבע

הרכבים משוערים:
    הפועל באר שבע: אוהד כהן, אביתר אילוז, אבי יחיאל, עודד גביש, אופיר דוידזאדה, וויליאם סוארס, ליאור ז'אן, דוד רביבו, מאור מליקסון, ליאור אסולין וברנרדו ואשקונסלוש.
    הפועל אשקלון: סטיבן אהורלו, שי פטלק (קובי מוסא), מור דהאן, יניב אלול, דניאל היידמן, זוראב מנטשאשווילי, אמייה טגה, מחמוד עבאס, שניר גואטה, אוסמן באשירו ואריק גאו.

14. עומר משתמשים של כבוד היכל התהילה

טחנו את אשקלון? במזל זה לא נגמר ב-1:1...שאני יזכיר לך את הבונקר שהיה ב-10 הדקות האחרונות במשחק הזה? המחצית היחידה שבאמת היתה טובה של מכבי היתה מול אשקלון וגם היא הסתיימה ב--0:0...אבל משחק כמשחק טוב, לא היה.

מה זה אין שיטת משחק לכל הליגה הזאת, אז בשביל מה יש מאמנים? בשביל מה מביאים שחקנים? בואו נעלה אנחנו האוהדים כל שבוע 11 אחרים שאיכפת להם.

תאמין לי שאלישע לוי היה עושה יותר מאבי נמני במכבי...מה לעשות, לאלישע יש משהו שאין לנמני, ניסיון. וניסיון מדבר בטח ברגעי לחץ בטח ברגעי משבר ובטח בקבוצת צמרת לחוצה כמו מכבי. הבעיה היחידה של אלישע זה שהוא רפוי כלפי הבוס שלו שלא הביא לו שחקן אחד אחרי שמכר לו 5-6 שחקנים. הרי אלישע לא אשם בזה שמכבי חיפה בעטה בדלי במחזור 30 מול איצטדיון ירוק כולו...

15. Don Joan Roman Member

הכי חשוב שניצחנו אבל ההחלטות של אורי ממשיכות להיות הזויות, עידן טל כבר שנתיים נראה גמור והוא עדיין ממשיך לפתוח בהרכב ויותר מזה אורי נותן לו את "המפתחות" בקישור כאילו מי הואב כלל, היום במחצית שהוא שיחק הוא מסר מסירה אחת טובה, איבד 30 כדורים ואיחר במסירה ב98 אחוז מהפעמים שהוא נגע בכדור, כשצריך לבעוט הוא מנסה לעבור וכשצריך למסור הוא מנסה לבעוט, שחקן חמור, עם שחקנים כמו עידן טל, בן יוסף והקוקסינל המחורבן הזה גונזאלס יורדים ליגה, לא פחות.

חן נכנס והבקיע שניי שערים יפים מאוד כשהוא שיחק כחלוץ מרכזי, ברגע שהוא חזר לשחק על הקו הוא היה הרבה פחות טוב, זה מראה את מה שאנחנו טוענים כבר 11 מחזורים, בית"ר צריכה לשחק עם 2 חלוצים.
    בנוגע למגנים זו בעיה קשה מאוד באגף השמאלי, לדעתי הפיתרון היחידי כרגע בסגל הוא להציב שם את ראובן.

יש לקבוצה הרבה בעיות, אבל נקווה שהניצחון הזה יחזיר לשחקנים קצת את הביטחון שאבד ויכניס לאורי לראש שיש בהרכב שלו היום חמישה שחקנים שצריכים לפנות את מקומם: בן יוסף, גונזאלס, אביתר, סטיבן כהן ועידן טל לחמישה אחרים:מישאלוב, קוז'וקין, ראובן, עזריאל ושי חדד.