מחזור 11 בליגת העל: סכנין מנצחת שוב בטדי; ב"ש בורחת ל-8 הפרש

הנושא בפורום 'פורום כדורגל ישראלי' פורסם ע"י Blanco 7, ‏25/11/16.

1. סיונרה Member

הייתה הקצנה בשני המועדונים, וזאת הקצנה שקיימת גם בחברה הישראלית (הערבית והיהודית). ברור לי שבשביל להביא דגל צריך בנאדם אחד, וגם אם יש מאות דגלים באיצטדיון זה עדיין אומר שיש עוד אלפי אנשים שלא הביאו איתם דגל, לטוב ולרע.
    אני לא רואה פסול בדגלים איסלאמיים ודגלי פלסטין, זאת הבעת דעה לגיטימית, וכל עוד לא מדובר בכל מני ג'ינגלים של החמאס, אז גם אפשר להגיד מה שרוצים.

הבעיה שלי יותר היא עם המשטרה והשיפוט במשחק הזה. אסור לתת לביריונים לקבוע איך ייראה המשחק. שופט צריך להגיע לאיצטדיון ולנהל אותו באותה קשיחות שהוא מנהל משחק בין רעננה והפועל עכו, והשוטרים צריכים לתת לאוהדי שתי הקבוצות להנות מהמשחק כאילו מדובר במשחק נבחרת ישראל. כלומר, לשמור על הסדר ועל הביטחון של אנשים שומרי חוק ולעצור את כל מי שהוא לא. לא מה שקורה בפועל בדוחא.
    וגם אם אוהדי בית"ר מגיעים להתגרות, אז שאוהדי סכנין יכניסו ידיים לכיסים עמוק עד שיעבור להם, ומי שלא מצליח, שהמשטרה תעשה את העבודה שלה ותעצור אותו.
    ואם היא לא מסוגלת, אז שיחליפו את מפקד המרחב. אם הוא לא מסוגל לטפל בחבורה של חובבי כדורגל, מה הוא יעשה כשבאמת יקרו דברים מסוכנים?

Don Joan Roman אוהב/ת את זה.
  2. Mamadu משתמשים של כבוד היכל התהילה

@Raulito
    אני דווקא הרגשתי ההיפך. אני מרגיש שהפעם סכנין לא מגיעה כזאת דרוכה למשחק.
    לא הרגשתי עדיין מהאוהדים את ההתלהבות, אני מקווה שהקבוצה לפחות תבוא מוכנה. זה מזכיר את המשחק הראשון בשנה שעברה. יש לי תחושה שסכנין הולכת לקבל כמה חתיכות במשחק הזה.

3. Don Joan Roman Member

אני יכול לספר אותו הדבר, רק הפוך חביבי.
    בשורה התחתונה: כל האלימים האלה וכל הקיצוניים האלה הורסים את הכדורגל שגם ככה לא נמצא פה ברמה גבוהה.
    אני נגד הקישור של אותם פורעי חוק לאוהדים אחרים שאינם פורעי חוק, גם אם אם חולקים את אותו הצעיף ואת אותו היציע, כמו שסיונרה אמר: תפקידי כאוהד הוא לא לסנגר על החוליגנים או להוכיח למה אני במצב גרוע יותר מאשר היריב שלי, תפקידי הוא לבוא ולהינות מכדורגל ותפקידה של המטרה הוא למנוע מאותם פורעי חוק להרוס לי את החוויה

סיונרה אוהב/ת את זה.
  4. Raulito Madridista

אתה טועה. גם בבלומפילד כשאוהדי בית"ר היו מיעוט נניח 2500 מול פי 5 של הפועל - ידעת שההגעה למגרש תיהיה חלקה וכך גם החזור. את הפועל מלווים פרשים, שוטרים, עניינים, כאילו נוסעים למבצע צבאי במדינה זרה ומה שכתבתי על ניפוץ השמשה בהסעת אוהדים זה סיפור אמיתי. מעבר לכך כל בית"רי יכול לבוא לבלומפילד בכיף עם החולצה הצהובה-שחורה שלו בעוד אוהדי הפועל או לפחות חלקם חוששים ויבוא בלבן סתמי או בטרנינג של ריאל מדריד. אני בכלל לא מתייחס לאירוע נקודתי כמו ניסיון הרצח של יורי והפטיש ואני יודע שהוא גם אלים ולא שה תמים. וגם אתה אל תיהיה תמים. הקהל של בית"ר הכי אלים וזה לא קומץ למרות שיש המון אוהדים טובים כמוך והחבר'ה כאן.

את השורה התחתונה שכתבת - אהבתי, ובזה אתה מאוד צודק. אנחנו מחפשים כדורגל, לא שנאה ולא מלחמה.

5. Don Joan Roman Member

אתה אומר לי לא להיתמם ומיתמם בעצמך.
    אני "שועל ותיק" יחסית במגרשים ואותי, אי אפשר לחרטט, על כל מקרה של אדם עם צעיף של בית"ר שהכה אוהד הפועל, אני יכול למצוא סיפור נגדי על אדם עם צעיף אדום שהכה אוהד בית"ר, כנ"ל לגבי השמשות.

ומבחינתי זה שבן אדם זורק אבן ויש עליו צעיף של בית"ר לא הופך אותו לאוהד בית"ר אלא לאדם אלים וטיפש שלובש צעיף של בית"ר, כנ"ל הפוך.

6. Nave ורק מי שאוהב אותך באמת מבין היכל התהילה

תחזרו לדבר על מחזור 11 בליגת העל, תודה.

7. שי מנהל ראשי מנהל ראשי

אגב, העניין הזה ששתי הקבוצות לא מארחות במגרשן את אוהדי היריבה כבר לא תקף העונה?
    כי בעונה שעברה אני כן זוכר שזה קרה.

8. alexshw Member

תקף

9. Blanco 7 Member

לא יכול להגיד שאני מאוכזב מהפועל, כי ציפיתי לכזה משחק אפור ומגעיל וכך היה. כצפוי לא הבאנו את היכולת הטובה מטדי למשחק מול קבוצה חלשה יותר, וחבל על כך. אנחנו לא היינו טובים מצד אחד, אבל גם רעננה לא היו מזהירים מנגד - למרות כמה מצבים טובים בעשר הדקות האחרונות. החשש העיקרי שלי היה הכדור החופשי בדקה ה93, חשש מאותו גול שאנחנו הבקענו לרעננה בעונה שעברה.

חייב מילה על בן רייכרט, הבן אדם הזה פשוט לא כדורגלן. כל משחק שהוא לא יוצא עם כרטיס אדום זה מזל/חוסר תשומת לב של השופטים. כל פעם מוצא את עצמו במהומות, מתווכח, מתקל בצורה חמורה גם אחרי שהכדור כבר לא אצל השחקן. נכון ששחקן בתפקיד שלו אמור לעשות את התיקולים וחילוצי הכדור, אבל מדובר בפרובקטור סטייל גיא פניני. מבחינתי אין לו מקום בליגת העל.

10. EO11 בפה אליל היכל התהילה

הסיבה שהייתם טובים בטדי היא בית"ר. סילבס זה לא רב"ש.

Don Joan Roman ו-סמואל אטו אוהבים את זה.
  11. DRORIKO Member

הוא הרבה יותר גרוע מגיא פניני. פניני לפחות עושה את הפרובוקציות שלו בצורה מתוחכמת. רייכרט הוא דביל מוחלט.

סיונרה אוהב/ת את זה.
  12. alexshw Member

להוריד סתם רגליים לא חוכמה גדולה. החוכמה לשחק אגרסיבי, אבל לא ברוטלי.

13. DRORIKO Member

טום בן זקן עונד את סרט הקפטן, כנראה מתחנת פרידה לבוס לפני שהוא הולך לכלא

14. Drama2 הסמל מעל הכל

השופט צריך להגיש מסמכים לביטוח לאומי

15. DRORIKO Member

שלא לדבר על השוער